Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: złe humory,doliny itp  (Przeczytany 9411 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ina

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #60 : 2004-03-22, 18:13 »
lol
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #61 : 2004-03-22, 19:50 »
hmmmmm wszytko juz prawie mozna kupic
Zapisane
To piekło nie raj :)

kasia

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #62 : 2004-03-22, 20:35 »
Na szczęście nie wszystko jeszcze.... I myślę, że tak zostanie ;)
A tak przy okazji - chyba odbiegłyśmy od tematu...  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

złe humory,doliny itp
« Odpowiedz #62 : 2004-03-22, 20:35 »

ina

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #63 : 2004-03-22, 21:07 »
noo...a jaki był temat???
Zapisane

kasia

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #64 : 2004-03-23, 07:12 »
"Złe humory, doliny itp"  :lol:
Zapisane

ina

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #65 : 2004-03-23, 08:08 »
hehe.. no tak.. to wracaamy do tematu:D
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #66 : 2004-03-23, 12:41 »
Ja tam się wcale nie uczę i jakoś żyje... No... może jak mnie cos zaciekawi, to wtedy tak, ale w innym razie to jak mnie ktoś pyta i nic kompletnie nie umiem, to zaczynam gadać o różnych pierdołach jak bym była nie wiem jak bardzo uczona :P O modzie, zwierzakach itd... i jakoś mi stawiają 3 w najgorszym przypadku.. No ale wróćmy do tematu..

Jeśli mam doła gram na gitarze najweselsze piosenki jakie się tylko da, albo włanczam kasetę na której śpiewam ja razem z koleżanką i mam z tego niezły ubaw.
Ostatnio miałam wielkiego doła po przeczytaniu pewnej książki... Ale wtedy ryczałam! ohohoho.. ! . Cały pokój był zalany... ;) Jednak jakoś się wyciągnełąm z tego dołka, bo ileż mozna
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #67 : 2004-03-23, 12:47 »
A jaka to była książka vitani, bo mnie zaciekawiła?
Zapisane

kasia

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #68 : 2004-03-23, 16:41 »
A ja własnie byłam na bardzo osobliwych wagarach - na spotlkaniu z ojcem Leonem Knabitem z Tyńca. I muszę powiedzieć, że pozbyłam się wszlekich objawów depresyjnych  :wink:  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

złe humory,doliny itp
« Odpowiedz #68 : 2004-03-23, 16:41 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #69 : 2004-03-23, 18:20 »
Wszystko kupic mozna no chyba prawie wszystko,ale mysle,ze miejsca w szkole moze nie. Nie wiem czy jakiekolwiek liceum podjęło by sie przyjecia takiej osoby no,ale dobra.
No Kasia to fajnie,ze sie pozbylas to moze podpowiedz mi jak sie pozbyc :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #70 : 2004-03-23, 18:46 »
Cytat: Agakonik

No Kasia to fajnie,ze sie pozbylas to moze podpowiedz mi jak sie pozbyc :)

Dokładnie Kasia mów szybciutko :wink:

Co do miejsca w szkole to można kupić owszem, sama znam chłopaka co kupił (a raczej mama mu mupiła) miejsce w liceum do którego chodziłam. Przykre to ale prawdziwe, teraz za pieniądze właściwie wszsystko można :?
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #71 : 2004-03-23, 19:07 »
Cytuj

A jaka to była książka vitani, bo mnie zaciekawiła?

Zaklinacz koni..... :cry:
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #72 : 2004-03-23, 20:32 »
Cytat: Tiggy
Tak naprawde moje doły wiążą sie z jednym- z Miłością...  :roll:


to masz fajnie, naprawde, zazdroszcze CI... :)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #73 : 2004-03-23, 21:28 »
Cytuj

Zaklinacz koni.....  :cry:

Ou... ja czytalam Shy Boy'a ... to chyba podobne nieco, nie? Zaklinacza kolezanka sobie nie kupila jeszcze  ;)

Cytuj

to masz fajnie, naprawde, zazdroszcze CI...  :)

Ehh... ja wiem ze w sumie to nie moge narzeekac..  :P  ale czasem naprawde niezle sie nakręcam, jak zaczne myslec sobie, ze nagle zostane sama itp... jak narazie raj trwa 4 miesiace...
 :roll:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #74 : 2004-03-24, 07:40 »
a u mnie dolek 38 dni..hyha co do lo to ide do takiego co przyjmuja od 50 pkt..a to nie ejst najgorsz w miesci bo ejst jescz jedno gorsz co od 30pkt przyjmuje:)))hehe..poztaym jescz po znajomoscie costam i bede w lo!:) je je:) do zawówki nie pujde bo nic nie umiem..:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

złe humory,doliny itp
« Odpowiedz #74 : 2004-03-24, 07:40 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #75 : 2004-03-24, 13:37 »
Cytuj

do lo to ide do takiego co przyjmuja od 50 pkt..a to nie ejst najgorsz w miesci bo ejst jescz jedno gorsz co od 30pkt przyjmuje:)))hehe..poztaym jescz po znajomoscie costam i bede w lo!

To masz się czym szczycić :roll:  Myślisz, że dojdziesz do czegoś w życiu jak takie coś Cię zadowala? Masz jakieś ambicje czy żadnych :hmmm:
Cytuj

 do zawówki nie pujde bo nic nie umiem..

Do chyba do LO nie powinnaś iść, bo jak na mój gust bardziej do zawodówki się nadajesz, tam się nie trzeba uczyć, można właściwie nie chodzić no i większość ludzi to takie menele w Twoim guście :roll:
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #76 : 2004-03-24, 14:03 »
Cytuj

Ou... ja czytalam Shy Boy'a ... to chyba podobne nieco, nie? Zaklinacza kolezanka sobie nie kupila jeszcze  

Nie wiem czy podobne, bo nie czytałam, ale Zaklinacz koni, jak to dramat musiał się zakończyć dramatycznie :(
Czyżby Shy Boy Montyego Robertsa?
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #77 : 2004-03-24, 14:07 »
Vitani no to bardzo mnie zdziwilas! Ja osobiscie czytałm ksiazke i ogladałam film no i rzeczywiscie smutne,ale nie wpędziło mnie to w nie wiadomo jako dół.
Shy Boy to jest cos innego niz Zaklinacz koni. :)
Ciapka powiedzialabym Ci cos ale sie powstrzymam  :roll:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

kasia

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #78 : 2004-03-24, 16:33 »
Cytat: Agakonik
No Kasia to fajnie,ze sie pozbylas to moze podpowiedz mi jak sie pozbyc :)

No mówiłam - pojechałam na spotlkanie z o. Knabitem. Ten człowiek jest tak niezwykły, że sam jego widok poprawia humor. Że o jego opowieściach nie wspomnę  :wink:
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #79 : 2004-03-24, 16:35 »
Cytuj

Tak naprawde moje doły wiążą sie z jednym- z Miłością...

moje nie tylko ale poczesci
innym dolem czeesto jest szkola a jeszcze innym chirba bliskiej mi osoby ...
Zapisane
To piekło nie raj :)

Ciapka

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #80 : 2004-03-24, 20:11 »
..pojechałam dzisaj na 11 na oske do kumpli pic...zpilismy wódke i posidzielismy sobie potem poslzi zajebarli słodycze ze skpelu i bylo miło..potem poszli nas odrpowdzic do koleznki z ktra mialysmy jechac do stajni..i spotaki kumppli..i tam byl damian!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak go zoabcyzlam to mi cocyz czarna mgla zaszly a w uszach zorbuilo saie glucho..niedobze mi sie zrobilo i pewneibym zemdlalą gdybym nie odwrucila sie i poszlą w druga strone..nie dalam rady sie z nim spotkac..patrzylam z dlaeka jak faazuje z kolegami jak bawi sie butalka..mydslam ze umre.. zaczelam plakac..poszlam do koelznaki i zaczelam  walic głowa w podlege..hyhpotem jadaz c nia do stajni plakalam jej mamie ze go kocham..maskra totalna.. on jets taki cudowny wygladal tak pieknie..taka mial slincz bluze i takie pikne spodenki..jesu jaki on jets pikny jak ja go kocham..czemu ja go widzialam..ratuunku..teras mam dola..
Zapisane

Forum Zwierzaki

złe humory,doliny itp
« Odpowiedz #80 : 2004-03-24, 20:11 »

Tiggy

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #81 : 2004-03-25, 11:11 »
Cytuj

i tam byl damian!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak go zoabcyzlam to mi cocyz czarna mgla zaszly a w uszach zorbuilo saie glucho..niedobze mi sie zrobilo i pewneibym zemdlalą gdybym nie odwrucila sie i poszlą w druga strone..nie dalam rady sie z nim spotkac..patrzylam z dlaeka jak faazuje z kolegami jak bawi sie butalka..mydslam ze umre.. zaczelam plakac..poszlam do koelznaki i zaczelam walic głowa w podlege..hyhpotem jadaz c nia do stajni plakalam jej mamie ze go kocham..maskra totalna.. on jets taki cudowny wygladal tak pieknie..taka mial slincz bluze i takie pikne spodenki..jesu jaki on jets pikny jak ja go kocham..czemu ja go widzialam..ratuunku..teras mam dola..

Skad ja to znam... rozumiem Cie... ale bedzie dobrze, pewnie ciezko z to uwierzyc, ale bedzie.. ja juz przez to przeszlam, tak sie sklada ze tez mial na imie Damian... tzn. ma, bo jestem z nim...ale jak zobaczylam go kiedys przed szkola... takiego pieknego, ubranego jak wtedy gdy go poznalam... ehhh... jak dobrze, ze teraz jest tak cudownie... koszmar sie skonczyl i od 4 miesievy jest raj... :roll:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #82 : 2004-03-25, 18:50 »
ja mialma rajk pzez pultora miecha..bylismy razem bylo dobze..potem byly ferie..jedzilam do niego bo byl chory..robilam mu msasarze ..ogladalismy zdjecia..bawilam sie z jego bratem..jadlam obiad z jego rodzina..czyli ziwazke nie byl a pryznjamniej nie wydawal sie powirzchowny..wrzscy wiedzieli o tym ze jestemy razem jago rodizcie chieli mnie zabrac na jakas wyccieczke do jego dalszej rodziny i tp..jak w filmie normlanie..móiwl ze mnie kocha ze  jest mu dobze ze mna ze nihdy nie był tak zywy..to jegop slowa.. mówi ze mysli o naszj pryszloasci ze jego wyobraznia pozwala zoabczycm mu zeczy tak piekne ze nie da sie tego opisac.. to jego slowa..piekne słowa..wrzysko bylo pieknie..a potem nagle..prztesał dzwonic..ja zadzownilam zpaytalam sie cyz wrzyskow  pozadku powiedzial ze tak i ze przyjedzie..nie przyjkechal..potem nie dzownil potem byly walentynki..potem ja zadzonilama  on odłozyl sluchawke.. potem napisal mi smsa ze kocha   kogos innego ...a ja go kocham caly czas i wicaz o nim mysle...ale wiem ze jusz nigdy  nim nie bede bo postu on do mnei nic nie czujje...
jesli kochasz-to pusc jesli wruci-jest twoje jesli nie-to nigdy nic nie bylo..
Zapisane

absencja

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #83 : 2004-03-25, 19:10 »
przezyliście razem cos pięknego i nikt wam tego nie zabierze...Wiem, ze to brzmi idiotycznie, ale ciesz się z tego, co bylo. W końcu masz z tej znajomości dobre wspomnienia-a jeśli jest co wspominać, to już nie jest tak źle...widocznie to nie jest wasza legenda:)
trzymaj się
Zapisane

Ciapka

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #84 : 2004-03-25, 19:19 »
..widzalam dzisaj drzewo...bylo duze piekne i zielone..(iglaste) obok byly inen zrewa..szare watle i nikajkie..nie mialy lisci.. tak wlasnei widze damiana na tle innych chlopaków..wiem ze za jakis czas tamte drzew apoikryja sie liscmi i to jusz nie bedzie sie wyruzniac takbardzo..jednak zawsz pozstanie wyjotkowe..
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #85 : 2004-03-27, 15:29 »
ja jem dużo słodyczy, albo coś wypije, ale nie duzo bo w samotności to nie jest wskazane.......................................... kiedyś miałam fazy że się ciełam, ale juz dawno mi to na szczęście przeszło. Ostatnio wogóle jestm happy  :D
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #86 : 2004-03-27, 17:26 »
Cytat: Agakonik
Vitani no to bardzo mnie zdziwilas! Ja osobiscie czytałm ksiazke i ogladałam film no i rzeczywiscie smutne,ale nie wpędziło mnie to w nie wiadomo jako dół.
Shy Boy to jest cos innego niz Zaklinacz koni. :)
Ciapka powiedzialabym Ci cos ale sie powstrzymam  :roll:


Czytałam Zaklinacza koni :) Piękna ksiązki, bardzo mi się podobała :)
Agakonik, czytałaś Shy'a Boy'a? Bo własnie mam chętkę na przeczytanie ;)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #87 : 2004-03-27, 18:31 »
Cytuj

Zaklinacz koni.....  :cry:


oj tak ja też sie przy tej książce naplakalam zwłaszcza na początku :cry:  i nie potrafila bym stanąc na swojego konia tak jak jej kazal to zrobic  :(  książka jest o wiele bardziej drastyczna niż film bo choć przy filmie też się smucilam to nie plakalam  :(  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

złe humory,doliny itp
« Odpowiedz #87 : 2004-03-27, 18:31 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
złe humory,doliny itp
« Odpowiedź #88 : 2004-03-27, 19:05 »
Nie nie czytalam,ale tez mam chec sie zabrac. :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 28 zapytaniami.