Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1566 1567 [1568] 1569 1570 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514403 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47010 : 2018-02-18, 21:45 »
Kość, tuczysz się, czy jak? :P
Od urodzenia :P

A co jadłaś Kosteczku dobrego? Jestem jedzeniowym zbokiem.

Hmmm, koreańskie jedzenie (kimbap, sałatka z wodorostów i kimchi), bardzo dobre bajgle z dodatkami (warzywka, masło orzechowe i chyba jakiś kurczak), indyjska knajpa (jakiś makaron z dodatkami), krewetki w barze krewetkowym, piłam dziwne herbaty w herbaciarni (przy okazji była shisha, którą też paliłam ;P), różne kawy (brownie, wegańską kokosową, latte z jakąś smakową też, ale nawet nie pamiętam już jaką itd. :P), gdzieś jakieś nuggetsy się przewinęły z braku pomysłu, zapiekanka ze szpinakiem, orzechami włoskimi i jakimś sosem... Więcej nie pamiętam :P i piwa różne, zwykłe jakieś, 14 dniowe, mieli tyle syropów do nich, że szkoda było nie próbować różnych :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47011 : 2018-02-19, 08:10 »
Kurdę, marzę o czymś takim :marzy: Żeby cokolwiek inaczej pojeść to do Rzeszowa muszę jechać, bo u mnie pizza i kebab tylko.
W sumie jest to nisza którą mogłabym zapełnić, ale wolałabym mieć jakieś doświadczenie w gastro, zanim zacznę.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47012 : 2018-02-19, 10:07 »
Żeby nie było - byłam też w Muzeum Śląskim, kociej kawiarni, schodziłam pieszo sporą część Katowic w obrębie rynku i nawet zobaczyłam jak wygląda akademik znajomej :P aaa i poznałam młodszą siostrę kolegi i byliśmy z nią w czymś w stylu salonu gier
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47012 : 2018-02-19, 10:07 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47013 : 2018-02-21, 10:05 »
Wracając do głównego tematu wątku... ;p W poniedziałek pożegnałam się z zębem, teraz się goję, potem zacznę mysleć nad implantem...

Ale dziwnie bez zęba, dobrze, że to bliżej tyłu, bo dopiero by było :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47014 : 2018-02-21, 17:31 »
Byłaś dzielna? :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47015 : 2018-02-22, 11:03 »
A jakże, ja nie wymiękam u dentysty :D Pomiesił mi policzek palcami, zanim się wbił z igłą i teraz mnie lekko boli przy dotknięciu i małą śliweczkę mam... Może to nie od ugniatania, tylko od zastrzyku :mysli: Tak czy siak, nieco kontuzjowana jestem :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47016 : 2018-02-23, 08:35 »
Zrastaj się szybko :)
Ja nie jestem dzielna :oops:


Kupiłam na szmatach bluzę, taki barankowy gruby polar czerwony na dziecko 98 cm - poświęciłyśmy z mamą czas, porobiłyśmy zakładki, zrobiłyśmy Gizmowi ubranko, wyglądał pięknie, chodziło mu się wygodnie, tylko kaptur wymagał podszycia, bo gdy piesek coś wąchał to mu na głowę spadał. Przyszedł wieczór, na spacer wzięła go moja siostra-nerwus. Ubrać, go ubrała, ale nie potrafiła zdjać bluzy i w asyście darcia i wulgaryzmów bluzę na nim rozcięła :roll: Ona jak zaczyna się denerwować to mózg jej zanika :roll:
Zimno, pies wychudzony a na klacie łysy placek, trzeba było kombinować dalej i :



piękne to to nie jest(tu nic nie zszywałyśmy - to rękaw z bluzy mojego taty), a i tamto było cieplejsze, ale łysy placek przykryty. I Gizio merda ogonem gdy mu się to pokazuje.
W ogóle to rozczulił mnie, bo jeżeli chodzi o przymiarki ubraniowe, to jest bardzo grzeczny- dzielnie znosi, łapki daje=pomaga się ubrać, nawet jak siostra go poniewierała próbujac sciągnąć tę poprzednią bluzę to też nawet nie mruknął.

Siora ma zakaz ubierania psa, więc na spacerach z nią marznie(ale nie chodzą długo)-  nie pozwolimy sobie na jednorazowe ciuszki, bo ona nie ma cierpliwości do przełożenia psu łap przez dziurki i do ściągnęcia bluzy(max 30 sekund... pies współpracujący przecież)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47017 : 2018-02-23, 14:41 »
Chyba bym siostrze przywaliła ;p Biedny Gizmuś...

Pigusek po ostatnim USG ma goły brzuszek, zresztą nie zdążył mu zarosnąć po poprzednich badaniach (brzuch i potem serce). Jednak nie widać, by marzł, a trochę się martwiłam, bo grzbiet zarosnięty a od dołu golizna... Wygląda trochę jak lew :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47018 : 2018-02-28, 07:57 »
Kupiłam profesjonalny kubraczek - różowo fioletowy ;d ale idealnie jak na niego szyty, a mrozy straszne, nie będę wybrzydzać :) śmiem twierdzić, że go lubi. Wczoraj na spacerze był w takim zabawowym nastroju, że nikt by nie powiedział, że to chore psisko (ale wiem, że noce ma ciężkie, krztusi się) I na spacerze do taty w odwiedziny się chce wybierać, ale mimo kubraczka, gdy przystanie widzę, ze trzęsą się te łapiny to skracam trasę.

Mój tata przez 1,5 tygodnia w szpitalu schudł 8 kg. Woda, bo pompują w niego kroplówki no i dietka 1200 kcal - na karcie ma zapisane waga docelowa 95 kg śmieje się, ze go wypuszczą dopiero po jej osiagnięciu czyli jakoś w sierpniu. Startował od 130 ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47018 : 2018-02-28, 07:57 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47019 : 2018-02-28, 12:41 »
Różowo-fioletowy to chyba dla dziewczynki ;) Kropisia w te mrozy chodzi w kubraczku pomakusiowym. O ile jamniczkowi pasował kraciasty płaszczyk, to na kropkowanej dziewczynie wygląda nieszczególnie :P Ale mama twierdzi, że suczka i tak ładnie się prezentuje, aż ludzie uśmiechają się na jej widok :D Popularna jest, czasem, kiedy mama idzie sama, zaczepiają ją jacyś obcy, pytając "a gdzie piesek"? Ma też kilku wielbicieli, kląskających do niej, co przyjmuje z wdzięcznym kręceniem dupinką i podskakiwaniem w celu zapodania buziaka :D

Fatty, to masz dużego tatę ;) Niech szybko wraca do zdrowia :wink:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47020 : 2018-03-01, 22:14 »
Kropiszon jest wiec gwiazdą,  ma charyzmę :)

Mnie ludzie do tej pory kojarzą jako tą, która chodziła z rudym misiem, tylko on nie był przyjazny ;) Pewnie "czał-czałkowa" aparycja utkwiła w głowie. Nawet kiedyś w barze facet zaczepił mnie "Co tam u Twojego pieska?"- brew zmarszczyłam, czy mu o Gizia chodzi a on dokończył, że "tego rudego". Odparłam, że leży i odpoczywa ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47021 : 2018-03-02, 13:11 »
Kropiszon jest wiec gwiazdą,  ma charyzmę :)
Noo, to lokalna celebrytka :D

Przyszedł dziś do firmy facet z pocztą, ale jak zobaczył Pigwę (ona zawsze leci ze szczekaniem, nawet, kiedy przychodzi ktoś znany), zatrzymał się za drzwiami, mówiąc "on na mnie skacze"... Tak, jakby miał już z Pigusem do czynienia, choć nie kojarzę, by na kogokolwiek skakał :mysli: Ja na to, że pies nie gryzie, poza tym przytrzymam go, może więc śmiało wchodzić... Wróciłam do pokoju, złapałam psa i czekam na gościa, a ten się nie pojawia... Zaglądam do holu, a facet stoi jak przymurowany i za nic nie daje się namówić na wejście dalej... Musiał TZ wyjść i tam podpisywać pocztę :D Gość tłumaczył, że lubi psy, ale chodzi w różne miejsca, zbiera zapachy i coś może się psiakowi nie spodobać. Ostatnio jeden ugryzł go w tyłek :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47022 : 2018-03-05, 08:28 »
Moja koleżanka jest listonoszem(i zwierzolubem, chociaż bardziej kociara) - jak jedzie w trasę, to całą kieszeń smaczków ma, na przekupienie ;)

Idę sobie wczoraj na siłownię, spotykam kobitę z takim beżowym buldożko-cziłałą, Gizmo jakoś go nie lubi, nie rozmawiałyśmy nigdy ale jej się kłaniam, wszak z widzenia kojarzę
- i jak tam, żyje piesek jeszcze? - po raz pierwszy w życiu usłyszałam jej głos
-Tak, żyje, nawet dobry humor ma
-Widzi Pani, a tata to się rozchorował...


:shock: Ja wiem, ze małe miasto, ale mnie przytkało
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47023 : 2018-03-05, 10:02 »
Po prostu jesteście słynni, jak Kropiszka ;p

Suczka ma taki zwyczaj: bierze od mamy kawałek pieczywa z masłem, leci do drugiego pokoju i po chwili wraca po nastepną porcję... Potem okazuje się, że tylko wyssała masło, a bułkę czy rogala wypluła na swoje legowisko pod biurkiem.   W niedzielę Pigusek znajduje te sucharki i konsumuje... Już drugą niedzielę z rzędu trzeszczał paszczą po wejściu do tzw. apartamentu :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47024 : 2018-03-05, 15:26 »
Co za zgrany duet :D

Byłam dzisiaj u dentysty ... ;p W skutek czego w paszczy mam jeszcze tylko 2 czarne plomby amalgamatowe, ciąg dalszy wymian nastąpi.
 A potem wsiadłam w busa i pojechałam... do innego dentysty ;d  Na piaskowanie i odkamienianie - przyjemne to to nie było, ale ząbisie mam gładkie :D I miałam wielką ochotę skoczyć potem na burgerka, ale mi powiedziano,  że tak z godzinę lepiej żebym nie jadła (bo zagryzałam jakiś żel fluorowy) - cóż, wróciłam na głodnego.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47024 : 2018-03-05, 15:26 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47025 : 2018-03-06, 13:55 »
Że Ci się chce tak szlajać po dentystach ;p

Ja idę za tydzień :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47026 : 2018-03-09, 08:17 »
Piesek szczęśliwy, bo odzyskał tatę - a tata? po prawie 3 tygodniach w gorącu i antybiotykach, wyszedł i grypę złapał.

Gizełce się chyba nowotwór w klatce jakoś pomyślnie układa, o ile można tak powiedzieć - bo gdyby nie ta chudość, i ten kaszel po nocach(nie może na boku leżeć- a lubi), to zachowuje się zdrowy pies - wesolutki, przez ostatnie parę dni spacery odbywają się tym Gizmosiowym truchtem- eleganckim i szybkim. Jest w lepszej kondycji niż jesienią, serio.

Wybieram się jutro do Lublina, na Zoopark- kury oglądać ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47027 : 2018-03-09, 16:19 »
3 tygodnie w szpitalu mogą człowieka wykończyć ;)

Popstrykaj fotki drobiu :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47028 : 2018-03-09, 18:09 »
Widzisz Fatty, gdybym wiedziała wcześniej to bym sobie zorganizowała wyjazd do Lublina ;P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47029 : 2018-03-10, 21:19 »
Ja sobie zapomniałam, że jade, na piwo się poumawiałam, potem odwoływałam ;p

Chyba udostępniłam, to co trzeba, moje fotki z zooparku

https://photos.app.goo.gl/nWGK08301pUOt2tw2

*nie dopchałam się do kotów, nawet się bardzo nie starałam
*kupiłam tylko oscypek
*byłam pod wrażeniem kur :serce:
*byłam pod wrażeniem Shire Horse - wiadomo, koń duże zwierzę, pociągowe to już całkiem ale ich gabaryty sprawiły, że kopara mi opadła. Dupę miały wyżej niż moja głowa ;p
*wreszcie byłam w motylarni - zazwyczaj była taka kolejka, ze rezygnowałam, tym razem poszłam prosto tam, zaraz po wejściu.

Cóż, lubię tą imprezę - rozmaitość tematów i gatunków w jednym miejscu(nawet 2 krowy były)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47030 : 2018-03-11, 00:52 »
Ja nigdy na czymś takim nie byłam w sumie, dwa razy tylko wystawę kotów zaliczyłam, a tak to ani nie mam z kim ani nie orientuję się w takich imprezach
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47030 : 2018-03-11, 00:52 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47031 : 2018-03-11, 09:23 »
To jakoś we wrześniu zaplanuj sobie wypad do Wrocławia - Zoobotanica, też fajna, duża, różnorodna impreza, tylko bez koni i kucy(a więcej terrariów, akwariów i innej drobnicy), koty też są.

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47032 : 2018-03-11, 11:11 »
Wrocław to nie moje strony, nie miałabym się nawet potem u kogo zatrzymać, a wracać od razu po mi się nie chce :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47033 : 2018-03-11, 11:25 »
Tyż nie mam - w hostelu śpię(tylko odpowiednio wcześniej trzeba zaklepać), niedaleko hali, minus taki, że stoi tuż przy skrzyżowaniu linii tramwajwych - jak jedzie tramwaj, to rzeczy z półek spadają i lampa się huśta :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47034 : 2018-03-11, 18:30 »
Jestem za dużym skąpcem, ostatnio w Katowicach bolał mnie portfel od spania w hostelu, wolę jednak darmowe spanie :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47035 : 2018-03-12, 12:01 »
Jeśli będę miała wtedy wolne mieszkanie albo chociaż pokój, będziecie mogły pomieszkać darmowo :) Jedna lokatorka raczej planuje pozostać, ale nie wiem, co z resztą dziewczyn.

Fotki fajne, kilka kurek ma bardzo śmieszny wygląd :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47036 : 2018-03-12, 16:41 »
Moc internetu, prawie wszędzie da się wcisnąć do kogoś na noc :lol: w sumie, ja tak głównie jeżdżę albo nocuję kogoś u siebie w stolycy, a potem się zapowiadam z wizytą zwrotną :p
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47037 : 2018-03-12, 19:56 »
O widzisz kosteczku, już mamy gdzie spać :D

U mojego taty to jednak nie grypa, tylko ostre zapalenie płuc - wczoraj był taki strach że zaliczyliśmy pogotowie. Na wstępie dostał opieprz, czemu nie był u rodzinnego- a on był w piątek, tylko lekarka bała się cokolwiek przepisać, przez wzgląd na antybiotyki jakie brał chwilę wcześniej w szpitalu i zapisała go na konsultację z pulmonologiem,na poniedziałek, czyli zostawiła go bez leków na weekend, a wczoraj to juz się działo :bezsilny:
Już po pierwszych dawkach tata lepszy, tylko słabo pamięta wczorajszy wieczór.




Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47037 : 2018-03-12, 19:56 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47038 : 2018-03-12, 22:38 »
Już po pierwszych dawkach tata lepszy, tylko słabo pamięta wczorajszy wieczór.
Podobno jakiś wirus lata po ludziach i rozkłada... I jeszcze ta zmienna pogoda, u mnie dziś wiosną zalatywało, ale po południu już było pochmurno i deszczowo.

Jutro idę do dentysty :D




Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47039 : 2018-03-12, 22:46 »
Mnie złapał katar, niestety ja znosze katar gorzej niż wszystko inne, bo zaraz boli mnie cały łeb i oczy, ale ładuję w siebie theraflu, żeby nie paść gorzej :P
Zapisane
emocjonalne kanapki
Strony: 1 ... 1566 1567 [1568] 1569 1570 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 28 zapytaniami.