Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: co stosujecie...  (Przeczytany 2987 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
co stosujecie...
« Odpowiedź #30 : 2004-05-15, 13:57 »
Cytat: Patka
Kurcze musze wypróbować ten deodent ! Bo mojemu jedzie z pyska że chej... :wink:  :wink:

Przykry zapach z pyska może także zwiastować zapalenie dziąseł.
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
co stosujecie...
« Odpowiedź #31 : 2004-05-15, 13:58 »
Cytuj
Tylko ten deodent trudno dostać, pytałam już w kilku sklepach i nigdzie nie mieli

ja go kupiłam u weterynarza...
Zapisane

Iwona

  • Gość
co stosujecie...
« Odpowiedź #32 : 2004-05-15, 15:47 »
Cytat: norris
ja go kupiłam u weterynarza...

Trzeba będzie wybrać się do weta ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

co stosujecie...
« Odpowiedz #32 : 2004-05-15, 15:47 »

Roxette

  • Gość
co stosujecie...
« Odpowiedź #33 : 2004-05-15, 15:54 »
Cytat: Ndal
Cytat: Patka
Kurcze musze wypróbować ten deodent ! Bo mojemu jedzie z pyska że hej... :wink:  :wink:


Proponuję usunąć u weta kamień - teraz jest akcja darmowych przeglądów zębów więc byłoby taniej albo niedrogo zależy od weta a ponad to zbadać koniecznie krew !!! - zapach z pyska nie jest bez przyczyny !!! - no chyba ze piesio zjadł chwilę temu coś cudownego jego zdaniem np rozkładająca się rybkę albo jakieś gówienko :(
Wredny zapach z pyska - oczywiście nie kazdy jest jednym z obiawów np mocznicy - zbyt późno wykryta jest nieuleczalna - tak że nie deodenty  a dobry WET
Ja mogę sobie tylko pomarzyć:wymycia mojemu Rigerowi zęby :roll:
Je suchą karmę(jak nie ma wyjścia) i dostaje Denta Stix :chomik:
Riger już był u weta na usuwaniu; póżniej bida zataczała się :cry: Musiałam go wnosić po schodach na rękach :D
Kto kocha mnie,pokocha też mojego psa-Św.Bernard z Clairvaux
Zapisane

Patka

  • Gość
co stosujecie...
« Odpowiedź #34 : 2004-05-15, 16:24 »
aha dzieki Ndal fajny wykład:)
Zapisane

Ndal

  • Gość
co stosujecie...
« Odpowiedź #35 : 2004-05-15, 17:16 »
Cytat: Patka
aha dzieki Ndal fajny wykład:)


wykład wykładem ale fajnie by było aby nie trafił się na forum i w ogóle nikt kto zlekceważył przykry zapach z pyska psinulka i ograniczył się do czyszczenia ząbków
co  nie znaczy że czyścić nie należy jeśli się da oczywiście :)
Zapisane

Elfi

  • Gość
co stosujecie...
« Odpowiedź #36 : 2004-05-15, 21:51 »
Ja swojemu pieskowi codziennie pryskam do pyszczka płyn działający przeciw kamieniu nazębnemu fi-my BEAPHAR, a raz w tygodniu czyszczę jemu ząbki pastą  iszczoteczką tej samej firmy. Oprócz tego oczywiście prefarowane kości ze sklepu zoologicznego. Ząbki ma czyściutkie.
Zapisane

tyska

  • Gość
co stosujecie...
« Odpowiedź #37 : 2004-07-06, 21:54 »
ja polecam chlebus albo buleczka such dajesz psiakowi i jesli nie jets chory to nie ma przykrego zapachy z pyszczka i zabki sa w lepszym stanie i przy okazji masuje dziasla takim jedzionkiem zawsze jakis przysmak i kilka godzin dobrej zabawy polecam u mnie dziala !!! chlebus suchy i bulka sucha is the best 1!!!????! polecam :wink:  :wink:
Zapisane

kustosz82

  • Gość
co stosujecie...
« Odpowiedź #38 : 2004-07-06, 22:20 »
W sklepach dla zwierząt dostępne są różne preparaty od past do zębów razem ze szczoteczkami do czyszczenia zębów i masowania dziąseł np (beaphar albo trixie z olejkiem eukaliptusowym).

Kolejnym wynalazkiem są żele które podaje się psom a pies sam rozprowadza sobie ten preparat na zęby i wbnika w nie.

Są kości typu RASK i Denta stix, są specjalne skórki z zawartością chlorofilu dzięki czemu poprawai się również zapach z mordki

Są również karmy które posiadają minerały ale na ten temat już była dyskusja więc nie podaje nazwy karmy aby nie budzić nowej dyskusji ( kilka karm posiada minerały które czyszczą zęby)
Zapisane

Forum Zwierzaki

co stosujecie...
« Odpowiedz #38 : 2004-07-06, 22:20 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.174 sekund z 26 zapytaniami.