Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Znowu cieczka po 2 mcach?  (Przeczytany 4633 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

onka

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« : 2004-05-13, 08:28 »
pisałam juz na dogo manii o tym moż ektos miał taki sam przypadek?
wczoraj zauwazyłam ,że moja suka chyba ZNOWU ( a miała w lutym 7 )ma
cieczkę! masakra najpierw po cieczce ciąża urojona- obeszło się
bez antybiotyków tylko dostała jakies zastrzyki i tabletki
przeciw laktacji i było ok a wczoraj przy kapieli zauwazyłam,że
znowu krwawi!
no juz brak mi słów :(
czy to normalne? wet mówił,ze jak jestjeszcze dodatkowo  pies w
domu to ciąza urojona jest bardzo mozliwa ale po wyleczeniu z
urojenia suka dostała cieczke znowu :(
no i juz mam z głowy wystawe w niedzielę  :roll:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #1 : 2004-05-13, 08:33 »
onka (moze nie do tematu) na jaka wystawe sie wybieralas  :roll: ?
Zapisane

onka

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #2 : 2004-05-13, 08:51 »
do Jeleniej Góry ,no i jak nie będzi emocno plamic i nie przebarwi jej sie sierśc to jednak pojadę chyba
 a dzwoniłam własnei do weta i powiedział,ż eto normalne i tylko na razie obserwowac bo bez sensu jest podawac hormony teraz
Zapisane

Forum Zwierzaki

Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedz #2 : 2004-05-13, 08:51 »

Aagata

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #3 : 2004-05-13, 10:26 »
Zgadza się, to jest jak najbardziej normalne :)
Czasami mogą być kilku miesięczne opóźnienia(np. w moim przypadku), a jeszcze kiedy indziej, że następna cieczka pojawia się po miesiącu, lub dwóch.

Powodzenia na wystawie! Trzymam za Was kciuki! :ok:
Zapisane

onka

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #4 : 2004-05-13, 11:01 »
oby ty;ko nie plamiła za bardzo  :roll:  qrde biały pies na wystawie z czerwonym tyłkiem  :?  ;)  :lol:
chyba niekoniecznie by ładnie wygladał  :lol:
Zapisane

Aagata

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #5 : 2004-05-13, 11:46 »
Onko, ale ja też mam białą suńkę..heh tzn. troszkę w kropki ;) ale nigdy czerwonego tyłka nie miała, a pierwsze 2 tyg. zazwyczaj ma dosyć obfite.
To dlaczego u Twojej się tak "farbuje"? ;)
Zapisane

onka

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #6 : 2004-05-13, 11:57 »
ale moja suka mto grzywacz powder puff - z długim włosem i jak sobie siknie to juz po całemu leci  :roll:  ;)  
jak na razie mało plami ale znając mojego pecha do niedzieli bedzie więcej :roll:
Zapisane

Meggy

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #7 : 2004-05-13, 12:03 »
Onko,ja też troszkę o czymś innym,ale troszkę związanym.Czy to prawda,że suki cieczkującej nie można wystawiać??Co się w takiej sytuacji z psami dzieje?Chyba jeden ryk?? :lol: .Jak to jest,bo to mnie bardzo interesuje.Dzięki za odpowiedź!! :D
Zapisane

Aagata

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #8 : 2004-05-13, 12:03 »
Ahaa, to rzeczywiście nieciekawie :? Przepraszam, zapomniałam, że Twój labrador, Bono? to pies nie suka...przepraszam :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedz #8 : 2004-05-13, 12:03 »

onka

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #9 : 2004-05-13, 12:20 »
golden to pies a suczka to chiński grzywacz owłosiony :)
a nie wiem w sumie raczeh z suka na wystawę z cieczka nie koniecznie co? ja sie wybiore na pewno jak nie będzie plamiła, na razie psy sie nia nie interesuja za bardzo - oprócz mojego goldka ;)  bidulka kochanego sie zakochał znowu :lol:  i chodzi i sobie popiskuje
Zapisane

Meggy

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #10 : 2004-05-13, 13:12 »
Ja tylko słyszałam ,że nie wolno z cieczkującą suką na wystawę,bo ssy by wszystkie szalały.Tylko tyle wiem,ze jest zakaz,ale czy to prawda,to niewiem... :roll:
Zapisane

bea100

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #11 : 2004-05-13, 14:34 »
Po pierwsze: suka z cieczką na wystawie...to skandal i nikt szanujący się z wystawiających czegoś takiego nie zrobi  :( (innym, bo samce/psy czując obok ruję nie są w stanie się wystawiać  :roll: )
Po drugie: moja ogarka miała w zeszłym roku taką samą sytuację z cieczką, miała wtedy 1,5 roku  (też miesiąc minał i znowu... :P  ). Byłam u dobrego weta. Sunia miała wtedy drugą w życiu cieczkę. Wet uspokoił mnie, ze to cieczka ,,taka prawdziwa" (suka dorasta) i że rasy b.stare i wiekowe i rasy pierwotne mają czasem takie cieczkowe hece. W tym roku...np jeszcze nie miała wcale/ ale ja się nie martwię. Nie martw się i Ty; napisz w jakim wieku jest sunia :?:
Zapisane

Kat&Seja

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #12 : 2004-05-13, 14:52 »
Kurczę ...nie wiedzialam,że można miec i po tak krótkim czasie. To trochę przerabane!! Nie dość ,że trwa toto tak dlugo to jeszcze ....tak często może się zdarzyć?? Seja miala dotychczas jedna...a teraz coś jej się roi w glowce na urojona ciąze..troche mloda jak na to ..ale zdaje się ,że toto nie wybiera.. :(
Poki co ja pilnuje...bo je jak koń ( a w ogole to jest niejadek) i troche jej sie cycunie powiększyly...i taka pieszczotliwa się robi..
Zapisane

bea100

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #13 : 2004-05-13, 17:25 »
Cytat: Kat&Seja
Kurczę ...nie wiedzialam,że można miec i po tak krótkim czasie. To trochę przerabane!! Nie dość ,że trwa toto tak dlugo to jeszcze ....tak często może się zdarzyć??...

Tylko że potem, a tak mają w większości sunie ogórkowe (chociaż to też zależy od danego osobnika w rasach pierwotnych), cieczka pojawia się raz do roku... 8)
Zapisane

Meggy

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #14 : 2004-05-13, 17:26 »
Cytuj

Po pierwsze: suka z cieczką na wystawie...to skandal i nikt szanujący się z wystawiających czegoś takiego nie zrobi  (innym, bo samce/psy czując obok ruję nie są w stanie się wystawiać  )


Dzięki serdeczne za odpowiedź.Tak mi się wydawało!!To chyba byłby sajgon jakby jedna cieczkująca panna rozbiła pół pieskiego stada!! :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedz #14 : 2004-05-13, 17:26 »

bea100

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #15 : 2004-05-13, 17:50 »
Cytat: Meggy
...To chyba byłby sajgon jakby jedna cieczkująca panna rozbiła pół pieskiego stada!! :lol:

Nie pół, ale całą samczą wystawę wiesz :?: To nie byłoby śmieszne, to byłoby KARYGODNE  :?
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #16 : 2004-05-13, 18:46 »
Taa... ja mialam na wystawie kiedys przy ringu bardzo ,,interesujaca sunie"  :roll:  Wszystkie 6 psow ktore byly w klasie, nie dalo sie ustawic, a biegly tylko w jedna stronw  :?  Naszczescie owy ,,pan z interesujaca sunia" szybko poszedl rozpraszac kogos innego i psiaki chociaz troszke odzyskaly rozum  :wink:
Zapisane

Meggy

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #17 : 2004-05-13, 20:07 »
Bea,zgadzam się z Tobą w 100%. 8)
Zapisane

onka

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #18 : 2004-05-14, 11:54 »
no i cóz moge jeszcze napisać ? w sumie to nic prawda jest taka,ż esuki z cieczka sie nie wystawia -moja zaczyna plamic i trwa to od 2 dni ,jak na razie psy sie nia nie interesują i na pewno suki z cieczka wystawiac nie będe tego moż ecie byc pewni a mało z tego jak ona ma cieczke to ja jej nie moge ustawić czy wogóle zwrócic jej uwage na mnie bo się wyrywa do kazdego psa którego widzi gdzieeees tam nawet daleko jak szalona :lol:  
po prostu popatrze sobie tylko jak pieknie sie wystawiaja inne grzywacze :(
Zapisane

Meggy

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #19 : 2004-05-14, 19:55 »
Onko,wydaje mi się,że nie chodzi tu dokładnie o Ciebie,tylko tak ogólnie chciałam wiedzieć.Ja suni nie wystawiam,ale zastanawiałam się jak to naprawdę jest.Mi powiedziano,że nie wolno,ale chyba dużo osób ten"przepis"łamie i momo wszystko wystawia.Sorry,jeżeli Cię uraziłam pytaniem.Nie miałam takiego zamiaru :D
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #20 : 2004-05-14, 20:20 »
Afra cieczke ma "ruchomą" - od 7 m-cy do roku przerwy ;) Ale wet badal ja, jakies badania robil, i stwierdzil, ze wszystko porzadku :wink:
A poki widze ze jest Bea- znasz jakies dobre strony o ogarach...? Moj tata "zachorowal" na takiego psiaka, lub tez gonczego polskiego... ahh ten rodzinny pociag do psow gonczych  :roll:  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedz #20 : 2004-05-14, 20:20 »

bea100

  • Gość
Znowu cieczka po 2 mcach?
« Odpowiedź #21 : 2004-05-14, 20:49 »
Cytat: Tiggy
...A poki widze ze jest Bea- znasz jakies dobre strony o ogarach...? Moj tata "zachorowal" na takiego psiaka, lub tez gonczego polskiego... ahh ten rodzinny pociag do psow gonczych  :roll:  ;)

Znam. Wyłącznie. Bo Ogar ma tylko dobre strony  8)
Zapraszam na www.[....]ania.pl (grupa VI gończe), tam jesteśmy my/ogaromaniacy i tam na temacie ,,Ogar jaki jest, każdy widzi" dowiesz się...wszystkiego (i fajne fotki też są bo i jest galeria Ogara PL) i pogadać możesz.
PS pozdrowienia dla Twego Taty...wie co dobre... :lol:
Jak Tata będzie potrzebował kontaktu/pomocy/doradzenia w kupnie psa, odezwij się do mnie na pv (my, posiadacze tej najstarszej naszej/i b.elitarnej rasy od Kartawika znamy sie wszyscy z wystaw... i nie tylko, bo to nieliczna aczkolwiek doborowa ogarza rodzinka/psów które się naprawdę liczą w rasie jest nie więcej niż 20/30... :)...nas od Ogarów niewielu, za to gończaków Pl cała masa (na wystawach całe tłumy  :lol: )i każdy pies jest inny/rasa nie zatwierdzona jeszcze na świecie i w trakcie tzw pracy/psy nierówne/no w temacie Gończego Pl nie umiem pomóc i nawet się nie podejmę  :idea:  )
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.146 sekund z 26 zapytaniami.