Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: ZDYCHA ;(  (Przeczytany 5369 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jaśka

  • Gość
ZDYCHA ;(
« : 2004-11-15, 18:31 »
CZE!! Nie wiedziałam gdzie to napisać a czuję bardzo dużo potrzebę wyżalenia się komuś. Byłam dzisiaj z moim pieskiem Betą u weterynarza, bo jej bardzo krew z nosa leci. I powiedział że ma guza w nosie i to jest nie uleczalne i trzeba ją uśpić  :cry:  :cry:  Przepisał jej leki ale powiedział że to raczej nie pomoże... I pradopodobnie trzeba ją uśpić za tydzień albo za dwa, aż sie w gabinecie popłakałam bo ja tego nie przeżyje :cry:  My ją przygarnelismy jak ja mialam 4 lata a teraz mam 16 czyli całe dzieciństwo z nia spredziłam, koffam ją bardzio  :cry:  Przepraszam że sie tak żalę ale komuś musiałam...
Zapisane

aleb

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #1 : 2004-11-15, 18:33 »
Wielkie współczucia Jaśka  :cry: To jest smutne. Co sie stało pieskowi? Jak długo ma juz tego guza???

 :cry:  :cry:  :(
Zapisane

Nanami

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #2 : 2004-11-15, 18:34 »
16 to duzo nawet jak na pieska...  :(

Skąd wie ze to guzek? Badał? Podał cos na zmniejszenie krzepliwosci krwi?

Współczuje, niestety kazdy psi przyjaciel kiedys odedzie, predzej czy pózniej, najwazniejsze by nie cierpiał  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

ZDYCHA ;(
« Odpowiedz #2 : 2004-11-15, 18:34 »

Wiedźma

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #3 : 2004-11-15, 18:37 »
Smutne :(
Sprobuj jeszcze isc z nia do innego weta, moze bedzie umial pomoc.
Zapisane

Jaśka

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #4 : 2004-11-15, 18:40 »
tak badał ją i ten guz jest tak duży że widać taka gulkę na podniebieniu  :(  A guza nie wiadomo ile ma ale to są prawdopodobnie przerzuty bo miała operacyjnie 3 razy wycinane... Ja tez myślę że długo przeżyła, bo nie wiadomo ona ma albo 16 albo 17 lat... Tak te leki co podał są na krzepliwość krwi, ale nie dużo to pomoże bo ona ma nawet krew na języku i bardzo przekrwione oczka  :( JAk myślicie, istnieje psie niebo?? Może przesadzam z tym niebem, ale ja wierze...
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #5 : 2004-11-15, 18:41 »
Jaśka, nie rezygnuj tak szybko i nie ufaj tylko jednemu wetowi... Pójdź jeszcze do kogoś, może ten wet nie jest tak dobrym specjalistą.. :(
Trzymaj się Jaśka... :(
Zapisane

Nanami

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #6 : 2004-11-15, 18:42 »
Jaśka, ja wierze ze po śmierci jest Kraina Wiecznych Łowów/Tęczowy Most/Zielona Łączka i ze po smierci na pewno tam spotkam mojego psa!  ;)

Rozumiem co czujesz  :(
Zapisane

aleb

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #7 : 2004-11-15, 18:45 »
i mojego też  ;)  :cry: (już sie pobeczę, bo mi sie przypomina moja psinka  :( ), lecz miała inną sytuację [']
Zapisane

Jaśka

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #8 : 2004-11-15, 18:49 »
Aleb a co się stało??Dalmafreciak może masz rację z tym wetem, ale ten zna Becię bo się nią zajmował od początku kiedy ją mamy... Ale może rzeczywiście jeszcze do innego pójdę, gorzej będzie jak powie to samo a tak mi się wydaję :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

ZDYCHA ;(
« Odpowiedz #8 : 2004-11-15, 18:49 »

aleb

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #9 : 2004-11-15, 18:51 »
Umarła, bo była już chora, nie chciała jeść, zaczęła kuleć i...  :cry: i...  :cry: koniec  :( To było właśnie tego roku w sierpniu  :(
Zapisane

Jaśka

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #10 : 2004-11-15, 18:55 »
Bardzo, bardzo mi przykro z powodu Twojego pieska Aleb...
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #11 : 2004-11-15, 19:01 »
Jaśko, może i ten wet zna Twoją suczkę, ale proszę, spróbuj jeszcze u innego.. tak na wszelki wypadek.. :( Bo gdyby się okazało po uśpieniu, że można było jeszcze coś zrobić to byś sobie chyba nie wybaczyła.. :cry: A nic nie szkodzi Ci spróbować.. popytaj się (nawet na forach-polecam też [....]anię, bo to b.specjalistyczne forum) jaki jest dobry wet w Twojej okolicy i pójdź do niego..
A czy rzeczywiście Beta się męczy?...

Jak inny wet (inny weci, gdybyś poszła jeszcze do kilku innych) powie to samo, to będziesz miała pewność... :(

Dalma&Maja :(
Zapisane

olc!a

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #12 : 2004-11-15, 19:02 »
Wspólczuję :( 3majcie się... I też radzę spytać o to innego weta...
Zapisane

Jaśka

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #13 : 2004-11-15, 19:09 »
Cytat: Dalmafreciak

A czy rzeczywiście Beta się męczy?...

Weterynarz powiedział że tak bo sie dusi i wogóle nie chce jeść, a za polecenie [....]ani nie wiedzialam o tej stronce wczesniej :oops: ) bardzo dziekuje
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #14 : 2004-11-15, 19:09 »
Jaśka koniecznie idź do innego weta!! Wiem z własnego doświadczenie wiem, że im nie zawsze zależy na dobrze zwierząt, to smutne, ale prawdziwe  :roll:
Wiem, że jest ci trudno, mi też było gdy musiałam uspić mojego pieska, tylko że on miał 6 miechów, to normale, że chcesz sie wyżalić
3mam kciuki za pieska, głaski odemnie dla niego  :)
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Forum Zwierzaki

ZDYCHA ;(
« Odpowiedz #14 : 2004-11-15, 19:09 »

whiper

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #15 : 2004-11-15, 19:10 »
jejku :( jak jak mówią poprzednicy - maszeruj do innego weta, zawsze jest nadzieja i sznsa. 3mam mocno kciuki.

co do tematu... razi mnie slowo "zdycha", wolę słowo "umiera"...
Zapisane

Lalaith

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #16 : 2004-11-15, 19:14 »
Przede wszystkim - UMIERA, nie ZDYCHA..  :?

Trzymajcie się, może jest jakaś szansa?
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #17 : 2004-11-15, 19:26 »
no to ja powiem tyle że naprawdę bardzo współczuję bo doskonale wiem co to znaczy.10 września musiałam uspić mojego rottka,po 10 latach :( z resztą pisałam o tym.więc powiem tylko,że korzystaj z tych ostatnich chwil które wam zostały bo naprawdę macie ich przed sobą trochę...ja z moim pieskiem nie pożegnałam się,nie zdążyła,ale gdy się kładę co wieczór spać to się z nim żegnam i przesyłam mu buziaka...wiem,że czeka tam na mnie,bo w końcu psiaki też trafiają do swojego raju.a teraz po równych 2 miesiącach mam nowgo piesia który w jakiś sposób i w jakiejś części wypełni pustkę po borysie...mimo że nie wypełni jej do końca :( trzymaj się mocno i cieplutko  :cmok:
Zapisane

golden

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #18 : 2004-11-15, 21:29 »
Też znam uczucie, gdy własny pies jest nieuleczalnie chory :( moja psian, moja pierwsza psina, miała raka. Psina była w ogóle chorowita... miał 5 miesięcy, gdy bo zbadaniu guza dowiedziałem sie, że to rak... po wycięciu odnawiał się... Odszedł. Jednakze główną przyczyna było potrącenie przez samochód :( Zapewne skróciło to tylko jego cierpienia...

Z Marvem, gdy na jaw wyszła jego choroba, ganiałem do kazdego weta w miescie, także i nie tylko u mnie, w wiekszym miescie tez nie raz byliśmy u jednego lekarza. Tobie tez to radzę. Trzymaj się ciepło, wiem że to trudne...
Zapisane

Scotia

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #19 : 2004-11-15, 21:29 »
wiecie .................siedze...................................i.......... ...................pllllllllllllllaaaczę............................[']..................... :( ....................... :cry: ...................
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #20 : 2004-11-15, 21:53 »
Cytuj

Przede wszystkim - UMIERA, nie ZDYCHA..  


wlasnie, tez mnie to porazilo troche..

skonsultuj sie z innym wetem, moze jest szansa..?
Zapisane

Forum Zwierzaki

ZDYCHA ;(
« Odpowiedz #20 : 2004-11-15, 21:53 »

Jaśka

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #21 : 2004-11-15, 22:58 »
Macie racje UMIERA o wiele lepsze słowo....Ale i tak smutne :cry:
Zapisane

Elfi

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #22 : 2004-11-15, 23:03 »
Wsółczuję Ci bardzo  :(
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #23 : 2004-11-16, 11:05 »
Cytuj

Jaśka, nie rezygnuj tak szybko i nie ufaj tylko jednemu wetowi

  KONIECZNIE nie ma czasu do stracenia!!!!!!! Trzymam kciuki
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #24 : 2004-11-16, 11:06 »
ojeju :( tak mi przykro :(
Zapisane
-

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #25 : 2004-11-16, 17:57 »
Rak dopada nagle, niespodziewanie, w momencie, w którym nawet ta myśl nie przeszłaby nam przez głowę. To straszne. 3maj się.  :(
Zapisane

Emilka

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #26 : 2004-11-16, 19:04 »
:cry:  to wszystko mnie przeraza, nie moge teog czytac....
Zapisane

Jaśka

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #27 : 2004-11-16, 19:13 »
Byłam dzisiaj u innego weta. Mówił różne rzeczy ale końcowe słowa jak wyrok ,, nic się nie da w tym przypadku zrobić, zostaje tylko uśpić zwierzaka(...)''  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ZDYCHA ;(
« Odpowiedz #27 : 2004-11-16, 19:13 »

NaNcY

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #28 : 2004-11-16, 19:15 »
niestety życie nas nieoszczędza...  :(  Naszych pupili też :cry:  

JAŚKA ciesz się chwilą... cieszcie się razem...
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
ZDYCHA ;(
« Odpowiedź #29 : 2004-11-16, 19:17 »
To jeszcze nie koniec Jasiu... a zresztą pisałam Ci jakie jest moje zdanie.... :( :(
Nie poddawaj się!...............
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 28 zapytaniami.