Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: znowu :(  (Przeczytany 9164 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nicka

  • Gość
znowu :(
« Odpowiedź #30 : 2005-01-18, 13:22 »
Oj... bardzo mi przykro... ale cieszcie się każda chwilą spędzoną razem :wink: ... trzymajcie się :*
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
znowu :(
« Odpowiedź #31 : 2005-01-18, 13:24 »
Cytat: Nokia05
Nie chciał wracać do domu, więc co miałam zrobić???? :?:  :?:  :?:


To co, latał luzem po podwórku?  :roll:  A że nie chciał wracać - zapewne go nie oswoiłaś i nie wychowałaś  :roll:

Ulcia, i jak tam psiak?
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
znowu :(
« Odpowiedź #32 : 2005-01-18, 13:49 »
coraz bardziej kuleje :( na spacerki wychodzimy bardzo krotkie, bo go boli, tylko, żeby sie załatwił. Gdyby to była dysplazja tylko jednego stwu biodrwoego to bym go ratowała za wszelką cenę, ale jak jest obustronna to tylko bym mu więcej bólu sprawiła. Po operacji jednej nogi obciążył, by drugą i mogłaby wyleciec kość ze stawu i noga lub ją bardzo nad wrężyc i w ogóle nie wtsać. Pojade jeszcze z nim do innych wetów, zobaczy sie co inni powiedzą. Dopiero wczoraj zdałam sobie sprawę jak bardzo go kocham. Nie wyobrażam sobie dnia bez niego :(  Jak spojrze tylko na niego to mnie łzy zalewają... Załamana jestem  :(
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Forum Zwierzaki

znowu :(
« Odpowiedz #32 : 2005-01-18, 13:49 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
znowu :(
« Odpowiedź #33 : 2005-01-18, 14:02 »
ale może jednak lepiej spróbować !?  :(
Zapisane

mdp

  • Gość
znowu :(
« Odpowiedź #34 : 2005-01-18, 14:22 »
Joga też kuleje, jak przeciąży stawy. Dostaje wtedy leki p-bólowe i p-zapalne, a niezależnie od nich cały czas dostaje Flexodon Complex. Czy Twój pies dostaje jakieś preparaty z glukozaminą i chondroityną?
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
znowu :(
« Odpowiedź #35 : 2005-01-18, 14:26 »
Ananas nie słyszałaś tego co mówił lekarz, praktycznie to nie dawał mu szans, starał sie to powiedziec bardzo delikatnie. Oczywiście sugerował operacje, ale nie dawał gwarancji, był uczciwy i nie chciał za wszelką cene wyciągać pieniędzy i męczyć psa. A tak lekarz napisał na karcie:
"ciezka dysplazja obustronna ze zwichnieciem w stawach biodrowych i odczynmi zwyrodnieniowymi w obrebie rabkow panewkowych"
edit: dostał lek przeciw bólowy motacam i bedzie jeszcze dostawał przez 4 dni, ale nie wiem czy on ma glukoze i chondroityne.
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Jamniczka

  • Gość
znowu :(
« Odpowiedź #36 : 2005-01-18, 14:39 »
tak mi przykro... rzeczywiście czasem trzeba uśpić psa. Lecz nagle pojawia się myśl - on pomyśli "Chcecie mnie uśpić, tak? Już wam nie jestem potrzebny?". Mówiąc szczerze bardzo żałuję, że moja mama musiała uśpić Bajkę. To boli dotąd... lecz teraz juz podjęłam decyzję - moje psy będą ze mną do końca! Nie to że jestem nie czuła na ból moich zwierzaków, ale wole by zostały ze mną do końca. Ulcia - trzymaj sie! Podejmij własną decyzję, ale taką żebyś jej nie załowała. :(
P.S Ja też mam owczarka. Ma 12 lat. Moze spróbuj mu dać karmę, taką na zapobieganie  dalszej "dysplazji" (sorry nie wiem jak to się nazywa) czasem to da mu więcej życia. ( mam nadzieje!)
TRZYMAJ SIE!!!
Zapisane

mdp

  • Gość
znowu :(
« Odpowiedź #37 : 2005-01-18, 14:52 »
Ulcia, z jakiej hodowli jest Tyson?
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
znowu :(
« Odpowiedź #38 : 2005-01-18, 15:23 »
nie pamiętam nazwy, jak moja matka wróci z pracy to sie zapytam, może ona bedzie wiedziała
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Forum Zwierzaki

znowu :(
« Odpowiedz #38 : 2005-01-18, 15:23 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
znowu :(
« Odpowiedź #39 : 2005-01-18, 15:24 »
Cytat: Nokia05
Nie chciał wracać do domu, więc co miałam zrobić???? :?:  :?:  :?:


 :shock: Moze chodziś z nim na smyczy?
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
znowu :(
« Odpowiedź #40 : 2005-01-18, 15:44 »
Cytat: heja
Cytat: Nokia05
Nie chciał wracać do domu, więc co miałam zrobić???? :?:  :?:  :?:


 :shock: Moze chodziś z nim na smyczy?


No dokładnie, to chore, pies uciekł dwa czy trzy razy i od razu z nim do schroniska  :roll:  :?:

Ulcia - miej nadzieję, pójdź do innych wetów - zrób wszystko, byleś nie żałowała później swojej decyzji  :(
Zapisane

KikerS

  • Gość
znowu :(
« Odpowiedź #41 : 2005-01-18, 16:27 »
Jak wszyscy będziemy trzymać kciuki to napewno sie uda!!!  Piesek wyzdrowieje.. wierze w too!




P.S
Cytat: Nokia05
Nie chciał wracać do domu, więc co miałam zrobić???? :?:  :?:  :?:


Biorąc psa pod swój dach, zobowiązywalaś sie do czegoś! Nie chce być niemiła, ale oddanie do schroniska bylo zbrodnią dla psiaka!
Zapisane

martynka

  • Gość
znowu :(
« Odpowiedź #42 : 2005-01-18, 16:46 »
Kurde...przech;a[ane!zycie jest okrutne!ale niech mi ktos jeszcze powie ze dla ONow nie jest szkodliwe katowanie to pie*****lne bo bez kitu co drugi ONek ma dysplazje to jaka paranoja!!!!!!!kiedys jak katowanie nie bylo az takie nie bylo az tylu problemow!a teraz!to straszne!a to nie prawda ze do hodowli dopuszczaja tylko z Aii B tzn.teoretycznie tak.ale jak wiadomo w praktyce pseudohodowcy  placa weterynarza i nawet jak pies ma c czy d to i tak czesto kryje....!lub na odwrot suka ma..!to jkest tragedia to co sie dzieje z onkami i w polsce i na swiecie rozniez chodz nie wszedzie!mam tylko nadzieje ze nie poddasz sie tak latwo i bedziesz walczyc ja bym jednak zryzykowala i zrobila operacje!sa przeciez wozki itd.idz jeszcze do innego specjalisty!!!!!!
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
znowu :(
« Odpowiedź #43 : 2005-01-18, 17:05 »
Cytuj

sa przeciez wozki

Martynka czy nie uważasz, że dla psa wózek to najgorsze co może być ? Pies się przecież okropnie męczy  :roll: nogdy bym nie skazała go na takie cierpienia.
Moja mama pojechała ze zdjęciam do innych wtów, nie ciągała psa, bo sie źle czuje, zobaczymy co powie
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
znowu :(
« Odpowiedź #44 : 2005-01-18, 17:50 »
Ulcia Kochanie nasze strasznie mi przykro. Szukaj ratunku dla piecha ale jeśli podjęłaś jjuż decyzję nie będę Ci tutaj mieszać w głowie. Wiem jaki zapewne horror przeżywasz. 3maj się masz całuski od 3 wariatek odemnie.
Jeśli nawet psiaczek będzie musiał zasnąć to nie martw się o niego- on sobie będzie biegał po łąkach, znajdzie sobie dziewczynę i będzie miał szczeniaczki ;) Wieczorami będzie siedział na imprezkach u kumpli a w nocy spał w pięknym domku :) Będzie dobrze Ulcia naprawde ja Ci to piszę ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

znowu :(
« Odpowiedz #44 : 2005-01-18, 17:50 »

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
znowu :(
« Odpowiedź #45 : 2005-01-18, 19:15 »
Ulcia .. tak mi przykro :(
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
znowu :(
« Odpowiedź #46 : 2005-01-18, 20:19 »
goldenko dzieki wam za wsparcie :cmok:  matka wróciła od weta, powiedział, że za kilka dni nie bedzie mógł chodzić, jak z nim wychodze na spacerki to zaczynam płakać, gdy tylko pomyśle, że już za dzień, dwa nie bedzie spacerków... Myśle, że uśpienie to bedzie najlepsze wyjście, uśnie za dzień, dwa
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
znowu :(
« Odpowiedź #47 : 2005-01-18, 22:26 »
K***E! JA nie mogę... Cholerny świat... :cry: To już ostatecznie?
Zapisane

aga...

  • Gość
znowu :(
« Odpowiedź #48 : 2005-01-19, 00:07 »
ja pierdziele,ale zycie jest niesprawiedliwe... :(
bidulek nawet nie zdażyl nacieszyć się zyciem,a juz musi odejść... :cry:

przykro mi.......
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
znowu :(
« Odpowiedź #49 : 2005-01-19, 08:02 »
Nie sądze, aby wuzek był dla psa męczący, widziałam dużo takich psów, którym nawet to nie przeszkadzało... szalały, biegały ;) powiedziałabym bardziej, że takie wyjście jest bardziej uciążliwe dla właściciela niż dla psa. Nie wiem gdzie mieszkasz, jednak jesli jest to dom z ogrodem to zastanow się nad tym..

No i bardzo mi przykro, ze taka sama historia trafiła się właśnie Tobie.. to naprawde przykre :( wydrap pieska.

Cytat: Nokia05
Nie chciał wracać do domu, więc co miałam zrobić???? :?:  :?:  :?:

Ale miałaś powód!!  :grr: a wiesz, ze ludzkość wynalazła takie urządzenia jak smycz? sa i szkolenia, na których WŁAŚCIECIEL uczy sie jak postępować z psem .. biedny pies  :? i nie wiem co ma wnosić twój post do tej rozmowy.. tak sie stało, że Ulci psiak zachorowal i to nie z jej winy, a Ty oddałaś psa z własnej woli.. przykre a zarazem zenujące "bo uciekał"  :grr:
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

mdp

  • Gość
znowu :(
« Odpowiedź #50 : 2005-01-19, 08:42 »
A co powiedział inny wet? Czy postawił identyczną diagnozę?
Zapisane

Forum Zwierzaki

znowu :(
« Odpowiedz #50 : 2005-01-19, 08:42 »

Nokia05

  • Gość
Mój OSTATNI Post...
« Odpowiedź #51 : 2005-01-19, 12:34 »
Weżcie zamknijcie się!!!!!!!!!
Nie wasza sprawa i nie musicie mnie obrażać!!!
 :grr:  :grr:
Nie wiecie co się naprawde do końca stało. A to było wkurzjące:
Cytuj

a Ty oddałaś psa z własnej woli..

Wiecie co nie wtrącajcie się...
Myślicie, że mi nie jest smutno to,że jest w schronisku, ja jedyna z rodziny ryczałam,i to co na mnie piszecie
to są najgorsze słowa jakie od kogoś usłyszałam...:cry:  :cry:  :cry:
Tak naprawdę on nie chciał być z nami...
Nie chcę o tym więcej mówić...
To mój ostatni post, który tu został napisany!!! :(  :(
Zapisane

Nanami

  • Gość
znowu :(
« Odpowiedź #52 : 2005-01-19, 12:51 »
Ej dziewczyny, wyluzujcie, Nokia - załoze sie - nie jest dorosła i samodzielna, wiec to była decyzja jej rodziców, nie jej, a cieszcie sie jak macie rodziców psiarzy, bo wiekszosc rodziców nie umie sobie poradzic z psami. Teraz moi rodzice tez wiedzą wiecej o psach, ale wczesniej gdy Kaza była mniejsza i dokazywała, tez ojciec sie wkurzyl i chciał ją wywiezc do schorniska, dał mi tydzien na jej uspokojenie, upiekło mi sie tylko dlatego, ze zaparłam sie i wykorzystałam sporą czesc mojej wiedzy. Ale to naprawde był fuks... Mozecie mówic ze mam nieodpowiedzialnych rodziców itp. ale tacy juz są dorosli.

Ulcia, no własnie, z jakiej hodowli jest Tyson, jaki ma przydomek? Musi Ci serce pękac... Ale nie martw sie jakąkolwiek decyzje podejmiecie, bo jest ona dla dobra Tysona...  :tuli:

Widziałam psy na wózkach, ale to były psy z paralizem tylnych konczyn, a nie z bolesna dysplazją... No i były to jamniki, a nie ONki.
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
znowu :(
« Odpowiedź #53 : 2005-01-19, 12:58 »
Cytuj

A co powiedział inny wet? Czy postawił identyczną diagnozę?

niestety tak :(
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
znowu :(
« Odpowiedź #54 : 2005-01-19, 13:17 »
Ulcia jestem z Tobą, to naprawde straszna choroba i jest mi okropnie przykro że akurat znowu Ty  :cry: musisz sie trzymać!!

Nanami z postow można wywnioskować że to młoda osoba, ale tak to ujeła, że mnie szlak trafia gdy coś takiego czytam... :? nie wiem jak wy, ale ja mam duży wpływ na moich rodziców. Kiedyś dla nich kazdy rottwailer, pit bull był mordercą, a jakiś czas temu bylismy na Pit bull show i mamie spodobało sie nawet kilka psów (taki dziwny przykład podałam, ale z rodzicami trzeba dużo rozmawiać.. naprawde dużo, oni sa jak.. dzieci :) )
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

aneta

  • Gość
znowu :(
« Odpowiedź #55 : 2005-01-19, 16:08 »
Ja tez jestem za ty aby dac szanse Taysonowi, aby jezdzil na wozku. U mnie w lecznicy jest zdjecie boksera na wozku, wiec nie tylko male psy sie do tego nadaja. W TV widzialam jak male pieski zasuwaja po plazy i kamieniach!!!!  na takim wozku.
http://www.wozek.dla.pl/

Bardzo jest mi przykro ze wogole takie cos na swiecie ma miejsce  :( Dysplazji wogole nie powinno byc!
Zapisane

mdp

  • Gość
znowu :(
« Odpowiedź #56 : 2005-01-19, 16:14 »
Uważam, że eutanazja powinna być ostatecznością.
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
znowu :(
« Odpowiedź #57 : 2005-01-19, 16:33 »
Ula warto też pomyśleć jednak nad wózkiem ;) Będzie ok ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

znowu :(
« Odpowiedz #57 : 2005-01-19, 16:33 »

Cathycash

  • Gość
znowu :(
« Odpowiedź #58 : 2005-01-19, 17:01 »
Bardzo mi przykro :(

Ostatnio mój wyżeł, Reno miał problemy z kręgosłupem, Byliśmy u weta, narazie to nic poważnego, mały atak, nie powtarza się.

Ale dzisiaj Reno zaczął kuleć na łapę, lewą tylnią  :shock:
Boże.... żeby to tylko nie było to...

Nie ma nic wbitego w łapkę, jest czysta, jak dotykam to nie boli... ale i tak kuleje  :shock:
o mój Boże.... jutro koniecznie do weta, oby to nie było to!!!
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
znowu :(
« Odpowiedź #59 : 2005-01-19, 20:05 »
wózek to nie najlepsze rozwiązanie, ponieważ tak jak napisała Nanami to go to boli. Leków przeciwbólowych nie może nonstop barć ponieważ moze dojśc do krwotocznego zapalenia zelądka (chyba już to pisałam) jeszcze mama jedzie do jednego weta, zobaczymy co on powie  :roll:
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 28 zapytaniami.