Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 169   Do dołu

Autor Wątek: Wielki off topic :P  (Przeczytany 333872 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3930 : 2009-05-28, 19:49 »
a coś beż podtekstów seksualnych? xD
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3931 : 2009-05-28, 19:52 »
kawiarenki... pamiętam kiedyś jakas typka spiewała w disco relax kawiarenki xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3932 : 2009-05-28, 23:01 »
mydelko fa...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedz #3932 : 2009-05-28, 23:01 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3933 : 2009-06-05, 21:28 »
''Charakter jego jest bardzo obrotny a usposobienie ekscentryczne. Wynalazczy, bystry - wyróżnia się swymi zdolnościami umysłowymi.

Inteligentny, aktywny, o usposobieniu niespokojnym, samowolnym - łatwo wywołuje nieporozumienia.

Jest to człowiek, który może być albo jednostką wybitną - albo też mniej niż przeciętną.

Albo odznaczy się niezwykle dzięki swym studiom, pracy umysłowej i dzięki swej wiedzy wszechstronnej - albo też będzie prowadzić życie bezładne, pełne zamieszania i chaosu.

Zabiera się do wielu rzeczy naraz i często więcej zaczyna, aniżeli może doprowadzić do pomyślnego
zakończenia.
Nieraz też zdarza się iż rozpoczęta praca przestaje go interesować i wówczas porzuca ją
i zabiera się bez skrupułów do innej roboty.

Tak urodzeni ludzie odgrywają często pewną rolę w życiu politycznym, artystycznym, dziennikarskim - jako wynalazcy lub literaci.

Wady dzisiejszych urodzin - to nieszczerość, a człowiek tak urodzony nieraz mija się z prawdą. Czyni to zresztą najczęściej pod wpływem swej wyobraźni, która nie pozwala mu dostrzec rzeczy takiemi jak są naprawdę, lecz ukazuje wszystko w różowym świetle jego pragnień.

Miewa on pomysły chaotyczne, a jego plany i projekty nie mają dość siły i wskutek tego nie uwieńczy ich powodzenie.

Wykazuje też pewną podwójność charakteru - inny jest w słowach, a inny w uczynkach.

Choroby jakie przywiązane są do urodzin dzisiejszych - to pewna ewentualność cierpień płucnych, czemu można przeciwdziałać przez ćwiczenia oddechowe i gimnastykę, co wywiera wogóle wielce dobroczynny wpływ na zdrowie osób dziś urodzonych.

Trzeba również dążyć do spokoju i harmonii - gdyż zamieszanie i niepokój psychiczny ujemnie od-
bija się na stanie zdrowia i wkońcu może się przejawiać jako choroba organizmu.''

To ukośne, jakby było czarnych to by się zgadzało. xD
Pogrubione się zgadza. :Lol:
śmianie. XD
http://www.zapiecek.com/horoskop/horoskop/czerwiec/czerwiec05.html
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3934 : 2009-06-05, 21:39 »
Cechuje go charakter zrównoważony i silne uczucia. Okazuje wytrwałość, zdecydowanie, ambicję a jego sfery zainteresowań są wielce różnorodne. Lubi zebrania publiczne, lecz okazuje również zamiłowanie do życia rodzinnego i przywiązanie do swego rodzinnego ogniska.

Stanowczy, mężny a przy tym lubiący zmiany - pragnie zdobyć niezależność i rozszerzyć swą sferę wpływów. Dobry to pracownik i prawy sojusznik.

A jednak w stosunkach z nim należy być ostrożnym, gdyż jest niezwykle wrażliwym na każde słowo uznania lub nagany.

Gdy przezwycięży swe wady jak zazdrość, mściwość, chęć ganienia innych, skrytość - wówczas staje się subtelnym krytykiem i okazuje uzdolnienie do przenikania tajemnic.

Kobieta urodzona dnia tego wykazuje nieraz niezwykłą energię w spełnianiu swych obowiązków domowych a osoby postronne podziwiają ją jako matkę i żonę - co sprawia jej wielką przyjemność.

A jednak członkom rodziny jej despotyzm i arbitralność - mimo wrodzoną szlachetność — ciężko się dają nieraz we znaki. Jej silna indywidualność przygniata otoczenie, co zwłaszcza daje się odczuwać dzieciom. Nie ma ona bowiem wyrozumiałości i nie okazuje pobłażania dla wad młodości.

Wielka godność własna nie pozwala jej przyznać się do popełnionych błędów lub prosić o informacje. Gdy jednak nie zostanie dość wcześnie powiadomiona o najmniejszych wydarzeniach dotyczących rodziny - odczuwa to jako wielką przykrość.

to pogrubione tak raczej pasuje xP

najśmieszniejsze jest to, ze sprawdziłam kumpla i pierwsze zdanie o zainteresowaniach zgadza sie w 100% - lotnictwo, radio i kino... xD i o jego wychowaniu, hahaha, nie moge xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3935 : 2009-06-12, 11:05 »
powiedzcie mi, jak się przekręca filmiki w formacie .mp4?
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3936 : 2009-06-14, 14:08 »
Heej ;3 jest ktoś?

Własnie wsłuchuję się w piosenki Roberta Seana Leonarda i staram się ignorować, że mam wersję live i w tle słychać kapiącą wodę... xd
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3937 : 2009-06-14, 14:23 »
ja jestem xP

ja oglądam tvn style z nudów i czekam na pizze.
Zapisane
emocjonalne kanapki

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3938 : 2009-06-14, 14:33 »
ja z kontem oka lukam na jakąś polsko-amerykańską komedię romantyczną na canal+, całkiem fajna :)
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedz #3938 : 2009-06-14, 14:33 »

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3939 : 2009-06-14, 16:32 »
właśnie czytam posty z tej strony , Kostka rzuciła kawiarenkami a ja w pokoju obok słysze : Kawiarenki Oo
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3940 : 2009-06-14, 22:20 »
jem pizze... jutro musze mieć dużo siły... echhh :(
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3941 : 2009-06-14, 22:26 »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3942 : 2009-06-16, 08:39 »
Trzymaj się jakoś, nie wiem co poradzić, czym pocieszyć, sama nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji.
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3943 : 2009-06-16, 13:27 »
nie no jakoś się trzymam, jakoś.
Zapisane
emocjonalne kanapki

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3944 : 2009-06-17, 14:15 »
Kostens 
trzymaj sie jakos- kazdego z nas to niestety czeka, trudno pocieszac w takiej sytuacji.
 
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedz #3944 : 2009-06-17, 14:15 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3945 : 2009-06-26, 21:23 »
Dziś okazało się, że znam osobę która zjadła swoje ukochane zwierzątko - a już myślałam, że takie coś to tylko w filmach... brrr.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3946 : 2009-06-26, 21:37 »
Urodzony 26 września - waga:

Zachowanie się jego jest miłe i przyjazne, dzięki czemu budzi sympatię otoczenia, które odnosi się do niego z ufnością.

Towarzyski, chętny do pomocy — jest dobrym mówcą. Przedsiębierze dalekie podróże — najczęściej uwieńczone pomyślnymi rezultatami.

Umysł jego jest aktywny i badawczy , a charakter prawy. Dużo czyta i dzięki temu szybko się rozwija.

Charakterystyczną cechą człowieka, urodzonego dzisiaj jest jego niezwykłe umiłowanie sprawiedliwości. W obronie prawdy i słuszności — lub też tylko tego, co mu się być takiem wydaje — zdolnym jest do wielkich wysiłków.

Uprzedzający, dobroczynny, nie skąpy — jest to człowiek sympatyczny, lubiący komfort, przyjemności, rozrywki — unika rutyny i pracy zbyt ciężkiej.

Delikatny, ludzki — na grzeczność i uprzejmość bardzo wrażliwy. Lubi uznanie i słuszną ocenę swej pracy.

Trzeba dodać, że jest to człowiek skoncentrowany na samym sobie, który idzie w życiu własnymi drogami — odpowiednio do swych osobistych poglądów i wierzeń.

Zazwyczaj dość przystojny ciało ma dobrze zbudowane i proporcjonalne. Jak już wspominaliśmy — lubi użycie. Do żony swej przywiązany; dzieci przeważnie ma niewiele.

Łatwo podlega uczuciom , odczuwa silnie radość życia, a nieraz bywa próżny.

Dzięki swej zręczności w mowie oraz dużej intuicji — może się wysunąć i zająć stanowisko wybitne — jako teoretyk, przyrodnik, artysta.

Trzeba dodać, że posiada również zdolności handlowe.

Organizm jego zazwyczaj jest dość zdrowy; w razie zachorowania mogą ucierpieć przede wszystkim nerki lub głowa.

Najlepsze związki tworzy z ludźmi urodzonymi od 21 maja do 23 czerwca i od 23 stycznia do 21 lutego.

... Kurna ... sporo się zgadza ... ;) :P

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3947 : 2009-06-26, 21:53 »
W moim przypadku zgadza się tylko to, że zaczynam coś z wielką pasją  a potem porzucam to nie kończąc ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3948 : 2009-06-26, 22:04 »
ale jak to zjadł swoje ukochane zwierzątko...? o.o
Zapisane
emocjonalne kanapki

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3949 : 2009-06-26, 22:30 »
U mnie,zgadza się to:

- Umysł jego jest aktywny i badawczy, a charakter prawy. Dużo czyta i dzięki temu szybko się rozwija.
- jest to człowiek sympatyczny, lubiący komfort, przyjemności, rozrywki unika rutyny i pracy zbyt ciężkiej.
- Trzeba dodać, że jest to człowiek skoncentrowany na samym sobie, który idzie w życiu własnymi drogami — odpowiednio do swych osobistych poglądów i wierzeń.
- Łatwo podlega uczuciom , odczuwa silnie radość życia, a nieraz bywa próżny.
- Dzięki swej zręczności w mowie oraz dużej intuicji — może się wysunąć i zająć stanowisko wybitne — jako  teoretyk, przyrodnik, artysta.

... Jakie zwierzątko? - na myśl przychodzi mi ... królik? ...

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3950 : 2009-06-26, 22:53 »
ale jak to zjadł swoje ukochane zwierzątko...? o.o

dostała kiedyś 2 króliki(te duże, nie miniaturki): zwierzaki były oswojone, na rękach noszone, szczególnie jeden był jej pupilem... okazało się, że to parka i był króliczy przychówek.
Pewnego dnia wspominane dziewczę obiad zjadło, po czym matka zwróciła się do niej z pytaniem czy królik jej smakował, na co zdziwiła się bo przecież żadnego królika nie jadła, na co mamuśka z uśmiechem zapytała "a obiad jadłaś?" . Ja w takim wypadku najpierw zemdlałabym, następnie zwymiotowała bądź na odwrót.

Jej rodzice stwierdzili, że skoro są młode, to samiec niepotrzebny i można go "ciachnąć". Żeby było 'śmieszniej' ów król miał Szczęściarz na imię.

Jak w horrorze.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedz #3950 : 2009-06-26, 22:53 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3951 : 2009-06-26, 22:58 »
... Kurdę ...  :o :shock: :/ ....  :roll:

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3952 : 2009-06-26, 23:46 »
OMG :szok:
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3953 : 2009-06-26, 23:51 »
przeczytalam 3 razy, bo nie moglam uwierzyc O_O
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3954 : 2009-06-26, 23:58 »
Ja na początku też nie mogłam za bardzo w to uwierzyć... teraz ma króla miniaturę i jasno określoną w domu  zasadę to jest PUPIL, pupila się nie je.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3955 : 2009-06-26, 23:59 »
ja bym znienawidziła rodziców O_O
Zapisane
emocjonalne kanapki

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3956 : 2009-06-27, 00:08 »
dokladnie jacys dziwni ci rodzice!
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3957 : 2009-06-27, 00:25 »
Na pal !
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedz #3957 : 2009-06-27, 00:25 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3958 : 2009-06-27, 00:32 »
wyobraziłam sobie jakbym mogła zjeść np swoje szczury... O_O
Zapisane
emocjonalne kanapki

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #3959 : 2009-06-27, 16:37 »
nie no nawet sobie nie wyobrazaj -_-
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "
Strony: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 169   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 27 zapytaniami.