Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ankieta dotyczaca spisu psów  (Przeczytany 2021 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Ankieta dotyczaca spisu psów
« : 2006-01-24, 19:36 »
zapraszam do głosowania... szczerze mwoiac wedłu mnie najbardziej by pasowalo posortowanie rasami, najmniej alfabetycznie (potwornie duzo roboty, a i tak bedzie to nieprzejrzyste - bo nie kazdy wie jak sie czyjs pies nazywa itp)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #1 : 2006-01-24, 21:44 »
najlepiej uzytkownikami alfabetycznie, np. użytkownik i wymieniony jego pies/psy.
Rasami tez byłoby fajnie, bo łatwiej byłoby znaleźć psy ulubionych ras.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #2 : 2006-01-24, 22:20 »
Chyba spis jest głównie po to by zobaczyć KTO ma jakiego psa... więć użytkownikami...
A jak ktoś chce rasy, to może użyć takiej opcji jak edycja -> znajdź... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedz #2 : 2006-01-24, 22:20 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #3 : 2006-01-25, 16:43 »
A ja jestem za rasami ;) I tak zaglosowalam ;)
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #4 : 2006-01-25, 16:54 »
Myslę że najwygodniej alfabetycznie wg użytkowników.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #5 : 2006-01-25, 20:18 »
hmmmm... wiec to tak wyglada.... hmmmm.... zobaczymy... moze uda mi sie odpowiednio wszystko rozplanowac...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #6 : 2006-01-25, 21:16 »
 w zasadzie nie miałam w ogóle zdania, ale po przemyśleniu...chyba rasami, bo to ma być SPIS PSÓW a nie właścicieli i ich pupili.
I gdyby ktos nowy oglądał ten spis to od razu wie ile jest tu np wyżłów i wie  do kogo ma się zgłaszac w sprawie danej rasy.

I postuluję jednak aby nie usuwac psów, które od nas odeszły...tylko robić adnotację. W końcu ktoś kto był włascicielem np jamnika przez 15 lat sporo może wiedziec o tej rasie, więc dobrze aby taki piesek w spisie pozostał...No i jeśli przez ileś czasu piszemy o piesku, radzimy, leczymy to głupio go tak...usunąć. Dobrze myślę???
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #7 : 2006-01-25, 21:32 »
co do usuwania zmarłych to już się na ten temat wypowiedziałam - dziś nawet dodawałam dwa których już nie ma...  i - bede dodawac kazdego psa - wiec nefra - dla twojego mastusia jest jak najbardziej miejsce...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #8 : 2006-01-26, 00:22 »
nie ...ja nie o nim myślałam tylko o tych co gościły na Forum...które tu były za zycia...jego miałam jak mnie tu jeszcze nie było...tak samo Greya i Kacperka...ale ich zdjęcia wkleiłam do albumu FZ aby nie pozostali zapomnani...a zdjęcia Jima ode mnie pożyczono i nie mogę ich odzyskać...:(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedz #8 : 2006-01-26, 00:22 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #9 : 2006-01-26, 09:11 »
Czyli przedewszystkim zdecydujcie się jakie ma być tego przeznaczenie... w takim wypadku może warto by dopisać skąd ktoś ma psa. Żeby dana osoba chcąca np. wziąść rasowego, nie rasowego, ze schroniska wiedziała... (komu isę chce... :P )
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #10 : 2006-01-26, 11:23 »
wiesz nierasowych to nie ma co wpisywać pochodzenia, bo to przeciez nie z hodowli, która co rok wypuszcza szczeniaki. No i prócz tego nie ma gwarancji cech ani wyglądu.
A rasowce mają wpisywane, bo przecież piszenmy z przydomkiem hodowlanym...ewentualnie mozna jescze dopisywac po jakich rodzicach :P

A tzw "rasowych inaczej" czyli bez rodowodu  to raczej nie będziemy tu hodowli reklamowac ...przynajmniej za darmo :P
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #11 : 2006-01-27, 15:23 »
Ja jestem za tym, aby ustawic według ras.

Iras to jak w koncu? zostawiasz tak jak jest, czy jakos segregujesz?
« Ostatnia zmiana: 2006-01-30, 15:06 autor Ola14 »
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #12 : 2006-02-01, 13:06 »
No pewnie ze nie zostaweię - w końcu po co by była ankieta? czekam po prostu aż wypowie sie odpowiednia ilosć osób i zacznę segregować...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Arya

  • Gość
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #13 : 2006-02-25, 22:03 »
Ja osobiście proponuję rasami :P Będzie wiadomo, ile jest psów danej rasy itede :P

Cytuj
Czyli przedewszystkim zdecydujcie się jakie ma być tego przeznaczenie... w takim wypadku może warto by dopisać skąd ktoś ma psa.

popieram :>
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #14 : 2006-02-26, 11:57 »
Przede wszystkim w tej chwili trzeba czekać, az (jesli) zostanie przywrocowna mozliwosc edycji starszych postow... i jak na razie wyglada na to, ze wyjdzie spis rasami..
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedz #14 : 2006-02-26, 11:57 »

shogomad

  • Gość
Odp: Ankieta dotyczaca spisu psów
« Odpowiedź #15 : 2006-03-06, 17:01 »
Wdł użytkowników chyba. Lub rasami :D
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 26 zapytaniami.