Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: czy zwierzak może być antydepresantem?  (Przeczytany 1407 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iworad

  • *
  • Wiadomości: 5
czy zwierzak może być antydepresantem?
« : 2020-08-24, 08:31 »
Krótko: od kilku miesięcy jestem w paskudnym nastroju. Nic mi się nie układa, a czasami wręcz liczę na to że dojdzie do jakiejś komunikacyjnej katastrofy... to już raczej nie jest normalne. I tak sobie myślę, żeby sprawić sobie psa, papugę albo inne zwierzątko :tuli: , które wyciągnęłoby mnie z tego dołka - pytanie tylko, czy coś takiego zadziała :oops:?
Zapisane

iworad

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: czy zwierzak może być antydepresantem?
« Odpowiedź #1 : 2020-08-28, 08:20 »
Krótko: od kilku miesięcy jestem w paskudnym nastroju. Nic mi się nie układa, a czasami wręcz liczę na to że dojdzie do jakiejś komunikacyjnej katastrofy... to już raczej nie jest normalne. I tak sobie myślę, żeby sprawić sobie psa, papugę albo inne zwierzątko :tuli: , które wyciągnęłoby mnie z tego dołka - pytanie tylko, czy coś takiego zadziała :oops:?
UPDATE
Tak sobie myślę, że zwierzęcia nie powinno się traktować jako leku na własne problemy, co najwyżej wsparcie. Od leczenia depresji są psychologowie, np. z tej spam poradni albo psychotropy :x
« Ostatnia zmiana: 2022-01-28, 20:41 autor IBDG »
Zapisane

moree

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: czy zwierzak może być antydepresantem?
« Odpowiedź #2 : 2020-10-18, 20:09 »
Zwierzęta akurat są najlepsze w poprawianiu nastroju :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: czy zwierzak może być antydepresantem?
« Odpowiedz #2 : 2020-10-18, 20:09 »

Itoon

  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: czy zwierzak może być antydepresantem?
« Odpowiedź #3 : 2022-02-08, 01:37 »
Oczywiście, ze może - ale to nie jest rozwiązanie problemu, a jedynie kojenie bólu. Coraz więcej kobiet po 30 zdaje sobie sprawę, że przegrało życie - często nie zdając sobie sprawy z poważnego problemu alkoholowego. Brak jakichkolwiek ambicji, ich hobby to instagram i seriale, tak więc żaden interesujący facet się nie pojawia na horyzoncie. Wtedy miast się ogarnąć, kupują sobie na przykład kota. Lepiej dotknać dna i się odbić, niż niczym trup dryfować. Lepiej się spiąć i rozwiązać problemy, niż koić ból. Większość tak zwanych depresji to po prostu konsekwencja nieudanego życia, żadnej choroby nie leczy się pieniędzmi, a większość tych ludzi gdyby nagle dotałą miliard dolców, to depresja by zniknęła
Zapisane

Gorek900

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3
    • WWW
Odp: czy zwierzak może być antydepresantem?
« Odpowiedź #4 : 2024-02-21, 11:00 »
Depresja jest niestety bardzo powszechną obecnie chorobą społeczną.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 28 zapytaniami.