Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mięśnie zadka.  (Przeczytany 1026 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nevada

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • I don't wnant to be a stupig girl!
Mięśnie zadka.
« : 2006-03-19, 20:33 »
Otóż mam mały problem z moim psem,który kiedy był szczenięciem zachorował na jakąś dziwną chorobę i nie mógł korzystać z tylnich nóg.Na szczęście wyzdrowiał,ale teraz ma ogromne barki i bardzo małą pupę.Czy znacie jakieś ćwiczenia żeby można było jakoś rozwinąć te mięśnie??Proszę o pomoc.
Zapisane

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Mięśnie zadka.
« Odpowiedź #1 : 2006-03-19, 20:49 »
np. bieganie, skakanie ale na początku wszystko trzeba stopniowo robić jeśli pies ma bardzo słabo rozwinięte mioęśnie tylnie. A i jeszcze jedna sugestia, jeśli Twój pies lubi pływać i masz dostęp do jakiejś sadzawki chodźby w lecie to przy pływaniu pies nie nadwyrężając mięśni szybko je buduje.
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Mięśnie zadka.
« Odpowiedź #2 : 2006-03-19, 21:15 »
To była nerwowa postac nosówki? Ta choroba zostawia po sobie trwały slad.

Najlepiej rozwijają sie miesnie podczas pływania. Dobre tez jest bieganie przy rowerze, skoki raczej rzadko. A takich cwiczen typowo na rozwijanie tylnej partii ciała... Frisbee?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mięśnie zadka.
« Odpowiedz #2 : 2006-03-19, 21:15 »

zakla

  • Gość
Odp: Mięśnie zadka.
« Odpowiedź #3 : 2006-03-19, 22:20 »
U mojego mamuta miesnie tylnych partii ciala(przednich tez, ale mniej;)) swietnie rozwinely sie przy cwiczeniu agility.
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Mięśnie zadka.
« Odpowiedź #4 : 2006-03-20, 06:59 »
Nevada a masz pewność, że Twój pies może bez problemowo skakać?
Bo frisbee wymaga od psa dużej zręczności i zdrowych stawów, aby mu to nie zaszkodziło.
Do agility pies tez musi byc w pelni zdrowy, bo inaczej to mu zaszkodzi.
Najlepiej przed podjeciem jakichkolwiek decyzji o sporcie skontaktuj sie z lekarzem weterynarii, który Was leczy :)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Mięśnie zadka.
« Odpowiedź #5 : 2006-03-20, 07:06 »
nie wiedząc co psu było to jedyne co mozna powiedzieć - ze pomaga pływanie / chodzenie po wodzie (np w jakiejś płytkiej rzece)z tym, że zeby to coś pomogło, to portrzeba na to kilku miesięcy - co najmniej. U mnie właśnie taka "łażąca' była rehabilitacja po złamaniu i kilkumiesięcznym nieużywaniu nogi.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 25 zapytaniami.