Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jaka lecznica na Śląsku? (kastracja)  (Przeczytany 1895 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Twilight

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 54
Jaka lecznica na Śląsku? (kastracja)
« : 2011-11-01, 11:01 »
nie znalazłam nic na ten temat (jedynie krótką wzmiankę), niedługo planuję kastrację mojej suni, ma 3,5 m-ca, chcę znaleźć doświadczonego weterynarza.

myślałam o "Abacus" w Sosnowcu bo był mi polecany przez innego weterynarza, albo o "Alascan" w Będzinie bo tam leczę swoje zwierzaki ale nie jestem przekonana bo szczepienie czy wyleczenie kataru to nie to samo co operacja...
czy ktoś z Was mógłby mi polecić dobrego weterynarza?

okolice Będzina, Bytomia, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej ostatecznie Katowice. Bardzo proszę o pomoc, bo już sama nie wiem co mam robić ...
Zapisane
"Aby zło zatriumfowało wystarczy, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Jaka lecznica na Śląsku? (kastracja)
« Odpowiedź #1 : 2011-11-01, 13:01 »
Co powiesz na Gliwice ? Bardzo dobry, sprawdzony lekarz , świetny chirurg Cymbrylowicz / najlepiej jakby osobiscie robil zabieg/
http://www.wetgliwice.pl/ 
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Odp: Jaka lecznica na Śląsku? (kastracja)
« Odpowiedź #2 : 2011-11-01, 21:24 »
Ja natomiast ogromnie polecam gabinet Pana Aleksandra Gierka, specjalisty chirurga. Lecznica mieści(ła) się przy ulicy Ceglanej 67 w Katowicach. Pan Gierek operował i leczył mojego psiaka. Od kilku lat już tam nie byłam (pieska niestety już nie ma...), także dobrze byłoby się upewnić, czy Pan doktor przypadkiem się gdzieś nie przeniósł.
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

Forum Zwierzaki

Odp: Jaka lecznica na Śląsku? (kastracja)
« Odpowiedz #2 : 2011-11-01, 21:24 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Jaka lecznica na Śląsku? (kastracja)
« Odpowiedź #3 : 2011-11-03, 09:00 »
Czy sunia będzie kastrowana przed pierwszą cieczką?

W lecznicy "Alaskan" kastrowany był mój kot. Zabieg, chociaż kot był wnętrem, przebiegł bez komplikacji.
Niedawno kastrowałam psa w lecznicy w DG. http://www.czmz.eu/ W tej lecznicy mój kot miał robiony inny zabieg. Wszystko odbyło się jak powinno.

Ciężko doradzić, bo niby to ma być standardowy zabieg, ale zawsze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego, jakieś komplikacje.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Jaka lecznica na Śląsku? (kastracja)
« Odpowiedź #4 : 2011-11-03, 11:54 »
Moim zdaniem trzeba udac się do konkretnego weta-chirurga , szczegolnie z "dziewczynką" . W lecznicach bowiem pracuja rozni weci z roznym doswiadczeniem w sterylkach i nie wiadomo na kogo sie trafi.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Twilight

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 54
Odp: Jaka lecznica na Śląsku? (kastracja)
« Odpowiedź #5 : 2011-11-03, 19:46 »
do kkaassiiaa
tak, chcę aby zabieg był przed pierwszą cieczką, wiem, ze każdy mówi inaczej (czy przed czy po) ale chyba więcej argumentów jest za tym aby przed cieczką ją wykastrować.

a w Alaskanie kto przeprowadzał zabieg? mam do nich dość duże zaufanie, uratowali mi kota, nawet dziś u nich byłam ze szczeniakiem na 3 szczepieniu...
Zapisane
"Aby zło zatriumfowało wystarczy, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Jaka lecznica na Śląsku? (kastracja)
« Odpowiedź #6 : 2011-11-04, 00:30 »
Jak masz zaufanie, a oni maja dobrego chirurga to czemu nie ?
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Jaka lecznica na Śląsku? (kastracja)
« Odpowiedź #7 : 2011-11-04, 14:44 »
Nie wiem kto kastrował mojego kota, to było w 2006r. a w książeczce zdrowia nie mam żadnego wpisu.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Twilight

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 54
Odp: Jaka lecznica na Śląsku? (kastracja)
« Odpowiedź #8 : 2011-11-04, 15:18 »
mam zaufanie bo krzywdy moim zwierzakom nie zrobili ale żadnej operacji nie przeprowadzali (na moich zwierzakach), zastanawiam sie nad tym Centrum Zdrowia Małych Zwierząt w DG bo nikt złego słowa o nich nie powiedział, pojadę, zobaczę, porozmawiam z pracownikami, w każdym razie dzięki za odpowiedzi :)
Zapisane
"Aby zło zatriumfowało wystarczy, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"

Forum Zwierzaki

Odp: Jaka lecznica na Śląsku? (kastracja)
« Odpowiedz #8 : 2011-11-04, 15:18 »

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Jaka lecznica na Śląsku? (kastracja)
« Odpowiedź #9 : 2011-11-04, 15:25 »
Najpierw porozmawiaj z tymi, do ktorych masz zaufanie, zapytaj jak wyglada taki zabieg i rekonwalescencja po nim.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 26 zapytaniami.