Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wydzielina u suczki. pomocy!  (Przeczytany 1536 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nadalka

  • *
  • Wiadomości: 1
Wydzielina u suczki. pomocy!
« : 2011-11-15, 13:32 »
witam, nie wiem czy był taki temat ale w tej chwili mnie to nie obchodzi. dzisiaj wziełam pieska swojej mamy do siebie, bo ta wyjechała zagranicę . piesek to 6-cio i pół letni jamnik mini mix suczka.  jest taki problem że pod jej lewym sutkiem pierwszym od ogona czuć jak by taką chrzĄstkę... trochę się przestraszyłam, miała kiedyś coś takiego w pępku, ale jak to ścisnęłam to z sutka wyleciała jak by mleko? na przemian z przeźroczystym płynem... sprawdziłam każdy sutek i z każdego sutka jej to wypływa ale z tego z chrząstką najwięcej,. suczka nigdy nie była w ciąży.... więc nie wiem.. zachowuje się też normalnie.. boję się że może jej się coś stać... proszę pomóżcie,,,
Zapisane

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Wydzielina u suczki. pomocy!
« Odpowiedź #1 : 2011-11-15, 20:12 »
moze to byc ciaza urojona nie ma co czekac trzeba do weta
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Wydzielina u suczki. pomocy!
« Odpowiedź #2 : 2011-11-20, 22:10 »
Koniecznie trzeba pojsc do weta , to moze tez byc nowotwor sutka. Im szybsza trafna diagnoza- tym wieksza szansa na wyleczenie.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Wydzielina u suczki. pomocy!
« Odpowiedz #2 : 2011-11-20, 22:10 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 25 zapytaniami.