Zwierzęta > Psy, pieski, psiaki

BOKSEROMANIACY!!!

(1/473) > >>

Agga:
Witam jestem tu nowa.
Nie znalazłam tematu o bokserach. Więc tu napiszę.Mam na imię Aga, mieszkam w Opolu. Mam bokserkę, ma 9 lat. NAzywa się SARA. jest wspaniałym psem, najkochańszym na świecie. Wiem każdy tak mówi o swoim piesku.
Sara jest chorowity psiakiem. Cierpi na dysplazję, ma alergię na białko, trawy. Często choruje na uszka i oczka. Mimo swych chorób jest pogodnym i kochanym psem :) .
Jest typem kanapowca, jak większość bokserów. Uwielbia się bawić, szaleć, wariować. Ale niestyety z powodu dysplazji, musiałam jej ograniczyć pewne zabawy :?
Spi oczywiście u mnie w łóżeczku, bo gdzie by indziej :)
Rozpycha się przytym nie samowicie, chrapie tak, że aż cały dom słyszy :)
Napiszcie o waszych bokserkach. O waszych doświadczenia, problemach i wogóle o wszystkim co jest związane z waszymi psami.
POZDRAWIAM AGA & SARA

Siva:
nie mam boksera, al za jakis czas zamierzam miec :)

Jimmy:
Siva zamierzasz mieć drugiego psiaka ? Wow, podziwiam, podziwiam  :wink:

CHI:
Witajcie, na dzień dzisiejszy mam 1,5 boksera ;)
Reproduktor DIUK Meritum - 7 lat i jego siostrzenica JA PANTERA Meritum 8 mies.  (na spółkę z właścicielką jej ojca - stąd to 0,5 ;) ) i wcale nie miała zostać u mnie ;) .
Oboje są mojej hodowli Diuk od wspaniałej Chimery Ir Fer.  Ja Pa od jej córki (pełniej siostry Diuka) Faworytki Meritum.
To na razie tyle, bo jak zacznę o bokserach - to może wyjść książka, a piszę z pracy ;)  dlatego nie pisałam wcześniej  ;) .

Pozdrawiam
CHI

Tomasz:
Boksery są dla swoich właścicieli najpiękniesze ale bezmyślne rozmnażanie powoduje ,że wady tej rasy czyli dysplazja,alergie,nowotwory,przodozgryz są bezmyślnie przenoszone przez "hodowców" którym zależy tylko aby suki rodziły a klienci kupowali,ostatnio widziałem sprzedającego bokserki na targu które miały piąty pazur w tylniej łapie takiego "hodowce" należy tylko :evil: ,pozdrawiam i życzę ci wiele szcześcia w hodowli bokserów http://agalia.w.interia.pl

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona