Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 35 36 [37] 38   Do dołu

Autor Wątek: Ogólna dyskusja na temat gier :)  (Przeczytany 160110 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1080 : 2010-12-13, 17:46 »
predkosc lazenia na piechote wkurza ;p a jesli chodzi o zwiedzanie - jak najbardziej. Kazdy zakatek trza odwiedzic, zebrac kazdego smiecia :D. A potem zdeponowac to w jakims "juz swoim" domu :p W oblivionie kolekcja taka ma swoja wade taka, ze dom trza kupic - w morrowindzie wystarczylo pocwiczyc skrytobojstwo na mieszkancu :p

Co do wierzchowcow - przydaloby sie by sposob jazdy byl polaczeniem tego co bylo w 2 w i oblivionie + pare urealnien. W 2w brakowalo mi skakania i plywania na koniu, w oblivonie z kolei jazda byla dosc sztuczna - mozliwosc naglego skrecania w galopie draznila. No i w oblivionie draznilo to, ze nie mozna bylo sobie kolekcji koni zrobic, bo kobyly glupie wracaly skad przybyly przy przesiadaniu sie.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1081 : 2010-12-13, 18:07 »
Ponoć jazda konna jest jednym z mankamentów Two Worlds II - ja jeszcze nie grałem tak długo żeby dojść do tego momentu gdy potrzebny jest koń ale wiem że jest z nim związany jeden z questów ( wyścig konny ),można też pływać łódką ale i ona jest dosyć upierdliwa ;)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1082 : 2010-12-15, 00:25 »
" Two Worlds II " w full HD - 1920x1080 p







Właśnie dotarłem na sawannę,w mieście dałem się oszukać przemytnikowi,który zwędził mi sporo kasy a obecnie łazi za mną małpa i rzuca kamieniami ;)



« Ostatnia zmiana: 2010-12-15, 02:40 autor lis »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #1082 : 2010-12-15, 00:25 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1083 : 2010-12-19, 03:25 »
Właśnie przeszedłem " Arcanię " i mogę ocenić ten tytuł

zalety:

+ grafika
+ muzyka
+ spójność świata
+ciekawie zaprojektowane i rozmieszczone lokacje
+drobne nawiązania do serii Gothic
+brak nauczycieli,jeden z elementów serii Gothic którego szczerze nie cierpiałem ;)
+fakt iż nie jest to Gothic ;)

minusy:

- uproszczenie gry
-brak takich elementów jak spanie,tworzenie broni i mikstur w odpowiednich miejscach ( kuźnie,stół alchemiczny )
-drobne błędy graficzne
-czasem praca kamery

najbardziej podoba mi się spójność tego świata,że każda lokacja wynika z poprzedniej,że jest to sensowne,czuje się spójność tego małego światka,właśnie przez to że jest on tak z sobą powiązany.
Podoba mi się też oprawa graficzna oraz efekty pogodowe,choć tutaj gra nie powinna się nazywać " Arcania " a " kraina deszczowców " ;)
aczkolwiek deszcz jest efektem miłym dla oka
Na początku brakowało mi spania ale noce są tu tak jasne a i w jaskiniach ciemność nas nie ogarnia że i nawet pochodnie stają się zbyteczne
walka jest całkiem fajna,zwłaszcza z modem likwidującym oddalenie kamery
bardzo podobają mi się lokacje,ich wygląd,ukształtowanie,budowa - wszystko jest otwarte,dostępne,brak ekranów doczytywania - ale tak zawsze było w Gothicach
dialogi są dosyć sztywne,zwłaszcza w wykonaniu mojego wojaka ;0 ale są też wyjątki - najbardziej utkwiły mi w pamięci i zarazem rozbawiły mnie dialogi orków - chociażby o tym,do czego ork wykorzystuje książki ;)
ogólnie,jestem zadowolony z gry - może nie jest to szczyt szczytów ale jest to fajna gra do pogrania,bo gra się w nią bardzo przyjemnie,pomimo tego że z serią Gothic ma ona niewiele wspólnego.
Brakuje mi jednak trochę bardziej wyrazistego fabularnego zakończenia - nie chodzi mi o jego sens tylko o to żeby gra nie kończyła się tylko filmikiem i napisami końcowymi a żeby po finałowej potyczce można było powrócić do przyjaciół i nasłuchać się od nich pochwał ;)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1084 : 2011-01-08, 14:00 »
Pierwsze szczegóły na temat " The Elder Scrolls V: Skyrim ":

    * Akcja nowej gry będzie toczyć się 200 lat po wydarzeniach opowiedzianych w The Elder Scrolls IV: Oblivion.
    * Gracz wcieli się w rolę łowcy smoków (dovahkiin), i najprawdopodobniej będzie on jednym z ostatnich żyjących w Tamriel specjalistów w tej dziedzinie.
    * Bohater będzie mógł reprezentować 10 różnych ras.
    * W Skyrim zwiedzimy pięć dużych miast.
    * Pojawi się opcja szybkiej podróży pomiędzy lokacjami.
    * Na niebie pojawią się smoki, a przepowiednia zwiastuje nadejście Alduina, największego spośród nich.
    * Podziemia i lochy mają być bardziej zróżnicowane niż w Oblivionie.
    * Bohater będzie zdobywać poziomy, których ma być maksymalnie pięćdziesiąt. Awansowanie uzależnione będzie od poziomu wytrenowania drugorzędnych umiejętności.
    * Po przejściu na kolejny poziom, bohaterowi automatycznie wzrośnie liczba punktów życia. Oprócz tego będzie można samodzielnie zwiększyć jedną z trzech podstawowych cech: magię, wytrzymałość i zdrowie.
    * W grze pojawi się tylko osiemnaście umiejętności dodatkowych, pewne jest już to, że zniknie Mistycyzm.
    * Zachowany zostanie podział na pięć szkół magii: Illusion, Conjuration, Destruction, Alteration i Restoration.
    * Powróci opcja sprintu. Bohater nie będzie mógł biec tak samo szybko do tyłu, jak do przodu.
    * Skyrim nie będzie oferował podziału na klasy. W grze pojawią się natomiast perki, które będziemy wybierać po awansie na kolejny poziom – skojarzenia z cyklem Fallout jak najbardziej na miejscu.
    * Gra pozwoli zająć się bardzo przyziemnymi rzeczami. Nowy The Elder Scrolls pozwoli uprawiać ziemię, wykuwać bronie w kuźni, gotować, wydobywać surowce w kopalniach, a nawet produkować pancerze.
    * Level-scaling, czyli automatyczne dostosowanie siły przeciwników do umiejętności naszego śmiałka, będzie obecny w grze, ale w stosunku do poprzedników, zostanie on znacznie rozwinięty. Skyrim będzie na bieżąco sprawdzać nasze dokonania i dostosowywać się do nich. Przykład: kobieta prosi nas o odnalezienie porwanej córki. Gra sprawdza, które podziemia odwiedziliśmy i umieszcza dziewczynkę tam, gdzie dotąd nie zawitaliśmy, jednocześnie dobierając takich przeciwników, by stanowili oni wyzwanie dla bohatera.
    * W grze pojawią się dzieci. Nie wiadomo, czy będzie można je zabijać.
    * Usprawniony zostanie system dialogów. Koniec z wyświetlaniem facjaty na całym ekranie. Nasi rozmówcy będą poruszać się w trakcie dyskusji i wykonywać różne gesty.
    * Mocno zmieniony zostanie także system walki, w Skyrim ma być ona nie tylko bardziej dynamiczna, ale też taktyczna. Każdej z rąk bohatera zostanie przypisana jedna funkcja: np. lewa ręka będzie obsługiwać broń, natomiast druga rzucać zaklęcia. Gra pozwoli obsługiwać dwie bronie jednocześnie.
    * Każdą z broni będzie można zadać decydujący cios, tzw. finisher.
    * Wielką metamorfozę przejdą questy. Otrzymywanie zleceń będzie uzależnione od tego, jak rozwijamy naszego śmiałka. Na przykład napotkany czarodziej może zaoferować nam zadanie, ale tylko wtedy, jeśli sami często korzystamy z magii.
    * Poczynania bohatera będą mieć większy wpływ na otaczający go świat. Wyrzucenie przedmiotu z ekwipunku nie oznacza, że będzie on leżeć w tym samym miejscu do końca przygody. Upuszczony sztylet może zostać podniesiony przez chłopca, który odniesie go bohaterowi lub znaleziony przez bandę oprychów. Ci ostatni mogą pobić się o niego.
    * Autorzy zachwalają nowy silnik, który odświeży wizerunek serii. Znacznie poprawiono wygląd twarzy, dodano dynamiczne efekty pogodowe (śnieg), zmieniono wiatr, który teraz będzie realistycznie poruszać gałęziami drzew.
    * Akcję nadal będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby, ale nic nie stoi też na przeszkodzie, aby odpalić tryb TPP. Ten ostatni zostanie znacznie poprawiony w stosunku do Obliviona, gdzie prezentował się okropnie.
    * Gra pozwoli wyłączyć wszystkie elementy interfejsu z ekranu.

http://gameplay.pl/news.asp?ID=56196

scany z gazety:


http://i.imgur.com/Zynr8.jpg
http://i.imgur.com/9tBAv.jpg
http://i52.tinypic.com/2u9ig6d.jpg
http://i55.tinypic.com/21d2wdj.jpg
http://i55.tinypic.com/fthcea.jpg
http://i51.tinypic.com/167sev9.jpg

http://i.imgur.com/5KnDn.jpg

http://www.playfire.com/a/forum/elder-scrolls-v/thread/91126

http://www.elderscrolls.com.pl/forum/index.php?showtopic=6369

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1085 : 2011-01-11, 14:25 »
psuja kolejnego z serii ts...

glowna a;eta tych setii byla nieograniczona wolnosc - rozwoj ile wlezie, w jaki sposob sie chce itp :/ 50 lvl? ehhh
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1086 : 2011-02-22, 12:31 »
Dzisiaj ukaże się demo " Dragon Age II ":
http://dragonage.bioware.com/da2/demo/

misiakov

  • *
  • Wiadomości: 33
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1087 : 2011-04-12, 16:42 »
Ja tam ostatnio zrobiłem sobie duży odpoczynek od grania, ale chyba powrócę do "nałogu" :D bo kilka ciekawych produkcji wyszło i żal byłoby nie popykać troche :D Macie jakieś propozycje, w co warto teraz pograć?

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1088 : 2011-04-17, 18:21 »
zalezy jak dluga ta twoja przerwa byla i w jakich rodzajach gier gustujesz...

ja sobie wcziraj skonczylam dodatek do dragon age. nie powiem, calkiem, calkiem.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #1088 : 2011-04-17, 18:21 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1089 : 2011-04-19, 22:08 »
Ja obecnie gram w " Dawn of War II " oraz po trochu w " Dragon Age II " i w " Assassins Creed Brotherhood " a ostatnio ( luty,marzec ) przeszedłem " Bulletstorma " i " Crysisa 2 ".

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1090 : 2011-05-13, 17:21 »
Właśnie przytargałem do domu EK " Wiedźmina 2 "
prawie wszystko w dobrym stanie,oprócz popiersia Geralta,które jest lekko uszkodzone w kilku miejscach ( odpryski,odpadająca farba,wiele osób ma jeszcze gorzej ),gra zainstalowana,teraz trzeba czekać do 16-go aby móc zagrać,prawdopodobnie na średnich ustawieniach grafiki ;)

Traktorek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 50
  • pajęcza mama
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1091 : 2011-06-14, 20:59 »
Nie gram za dużo bo i czasu nie mam wiele ale są takie tytuły którym nie przepuszczę :D Ostatnimi czasy Wiedźmin2 jestem na drugim akcie i z tego co na razie pograłam to ta część mocno różni się od poprzedniej. Fabuła jest jakby płynniejsza (przez co ominęłam kilka misji pobocznych i będę musiała zagrać raz jeszcze :D) ale mam wrażenie że twórcy troszkę przedobrzyli z brutalnością i erotyzmem, ok. wiadomo wiedźmin, nagie driady w lesie i elfy chędożące się po krzakach w obawie że nie doczekają jutra ale grając w część drugą przyszło mi go głowy "o nieee... zdecydowanie nie do polecenia dla młodszych ludzi którzy na pewno i tak będą grać, ja tam stara i zbereźna jestem to mnie się nic nie stanie" No nic, na razie trudno mi powiedzieć bo nie ukończyłam gry może jeszcze zrewiduje swoje poglądy i uznam że to był plus tej części :D Ciekawam jak się rozwinie sprawa pamięci Geralta bo są wzmianki o Yenefer i Ciri... swoją drogą dziwne że go "wskrzesili" a jej nie.
I tak na koniec wywodu o nowym wiedźminie... Czy tylko mi się wydaje, że w tym fryzie Yarpen wygląda jak Hitler?! O-o

Druga gra w jaką miałam okazje zagrać ostatnio to Fable III, i tutaj też... brakowało mi tego co było w pierwszym Fable, tego zmieniania się postaci w miarę podejmowania decyzji czy tego, że rany bohatera które dostawał w walce zamieniały się w blizny. Ja chyba po prostu kocham pierwsze części :'D

Teraz pozostaje czekać mi na TES V: Skyrim przy czym jak na razie najlepszą częścią TESa była trójka, wiecznie młody Morrowind.
Zapisane
Słodycze, smakowały by jak kurczaki... Gdyby kurczaki smakowały jak słodycze.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1092 : 2011-06-25, 00:07 »
Ja jestem już pod koniec II aktu,cóż,erotyki nie ma tu więcej niż w części poprzedniej,brutalność też jest raczej w normie / w końcu to " Wiedźmin " /,więcej jest chyba językowych przekleństw i rozmów o " hędożeniu " i o innych tego typu sprawach ;)
gra kuleje trochę technicznie:
prolog - wszystko na ultra
I akt - średnio / wysokie
II akt - prawie ultra
gra jest też zbyt krótka jak na RPG,przez co ma się wrażenie iż jest to rozbudowany dodatek do jedynki,niż pełnoprawna dwójka.

Obecnie grywam jeszcze w " Dungeon Siege III " oraz w " Hunted: Kuxnia Demona ",oraz w ... 30 innych,zainstalowanych gier ... :D :evil:
należę do graczy,którzy nie potrafią skupić się na jednym tytule i muszą co jakiś czas pograć w coć innego.

Co do " TES V Skyrim " - obawiam się że powieli on błędy " Obliviona "- tzn.ładny choć zupełnie pusty świat + drewniane dialogi - obym się mylił.

Traktorek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 50
  • pajęcza mama
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1093 : 2011-06-25, 01:12 »
cóż,erotyki nie ma tu więcej niż w części poprzedniej

Jak nie jak tak? :'D W części poprzedniej pojawiała się scenka z zamazanym tłem po czym dostawało się kartę z lekko roznegliżowaną panią której to niekiedy było widać cycki. Natomiast w części drugiej mamy piękną scenę jak hmmm... Geralt bierze Triss od tyłu.
W filmikach grafik pokusił się o rysowanie jelit tego też nie było w części pierwszej chyba że mnie pamięć zawodzi.
Fakt faktem wiedźmina bez chędożenia, krasnoludzkich przekleństw i erotyki nie ma... Ale nie mogę się oprzeć wrażeniu że pierwsza część jakoś bardziej oddawała ducha sagi. Może  powinnam jeszcze lepiej zagłębić się w część drugą zanim zacznę wygłaszać takie poglądy ale to już po sesji ^-^'

Co do strony technicznej... kupiłam grę w dniu premiery i cały dzień z nią walczyłam zanim udało się ją odpalić, to był jakiś koszmar :'D
Zapisane
Słodycze, smakowały by jak kurczaki... Gdyby kurczaki smakowały jak słodycze.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1094 : 2011-06-25, 01:28 »
Cóż,pierwsza scena erotyczna z Triss w namiocie jest dosyć ... subtelna - ja miałem jeszcze jedną w I akcie ale tam już tak dużo nie pokazali ;)

a ja mam chyba za dużo gier na kompie,bo obecnie mam zainstalowane:

Anno 1404
Assassins Creed: Brotherhood
Bioshock 2
Borderlands / nie ruszane /
Chronicles of Riddick
C&C Red Allert 3
Company of Heroes / nie ruszane /
Dragon Age Początek
Dragon Age II
Fallout 3 / nie ruszone /
Far Cry 2
Hunted: Kuźnia Demona
Marvel; Ultimate Alliance
NecroVision
Neverwinter Nights 2
TES IV Oblivion z modami graficznymi
Prince of Persja: Zapomniane Piaski
Sacred 2 z dodatkiem
Singularity
Spider-Man: Web of Shadows
StarCraft II
The Saboteur
Splinter Cell: Conviction
Two Worlds II
Wiedźmin 2

i na Steamie:

Down of War II
Mafia II
Left 4 Dead 2
Metro 2033
Darksiders
Dungeon Siege III

... sporo tego ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #1094 : 2011-06-25, 01:28 »

Traktorek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 50
  • pajęcza mama
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1095 : 2011-06-25, 09:53 »
Z tych co wymieniasz to ja tylko miałam okazję w Falouta3, Obliviona, Sacred2 i Wiedźmina pograć :D za mało mam czasu na to T^T Teraz mam ochotę na jakieś dobre RPG ale nawet nie wiem za co się zabrać, było ostatnio coś godnego uwagi?
Wiem że Arkham City wyszło/ma wyjść... też chętnie bym zagrała bo Arkham Asylum niezłe było.
No i muszę jakieś starsze gry sobie znaleźć bo jadę na działkę i biorę ze sobą tylko niewielkiego laptopa, zapewne będzie to wiecznie żywy Morrowind xD
Zapisane
Słodycze, smakowały by jak kurczaki... Gdyby kurczaki smakowały jak słodycze.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1096 : 2011-06-25, 15:24 »
" Batman: Arkham City " wychodzi 21 października,bodajże - też czekam :P
z RPG w najbliższym czasie to chyba tylko " Deus Ex: Human Revolution ",który ma się ukazać w sierpniu.
A ja jeszcze muszę przejść parę gier na PS3,w tym " God of War III " i obie części " Uncharted " przed premierą trójki.

Traktorek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 50
  • pajęcza mama
    • WWW
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1097 : 2011-06-26, 11:52 »
Ja czekam teraz z niecierpliwością na TESV: Skyrim *w* właśnie przed chwilą oglądałam trailery (wcześniej się nie pokusiłam o cuś takiego takiego bo spodziewałam się gry pokroju Obliviona ale trailery rozpaliły na nowo moją nadzieję). Prawie mi ślina pociekła :'D Reakcja niemalże jak ta -> http://www.youtube.com/watch?v=c9eGtyqz4gY
I co jest jeszcze piękne? Użyli motywu z Morrowinda! (kocham ten motyw, aż mi się stare dobre czasy przypominają i łezka się w oku kręci) http://www.youtube.com/watch?v=xBSiIeu1Yg8&feature=related dodali tylko jakiś chór do tego przez co brzmi jeszcze bardziej epicko ale to nadal ten sam identyczny jak Morrku motyw  :kocham: (w Olivionie był bardzo podobny ale jednak namieszali w tych nutkach).
Achhh... teraz mi pozostaje odliczać dni do kolejnej części mojego najukochańszego TESa
Zapisane
Słodycze, smakowały by jak kurczaki... Gdyby kurczaki smakowały jak słodycze.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1098 : 2011-06-26, 16:28 »
Ów motyw był nie tylko w " Morrowindzie " ale i w " Oblivionie ",tylko ze w innej aranżacji - w " Skyrim " brzmi on zdecydowanie najlepiej dzięki użyciu chóru
samej gry się jednak obawiam,że będzie równie pusta i nudna jak jej poprzedniczki
a na razie,drugi akt " Wiedźmina 2 ",zaliczony / choć z problemami technicznymi,straszne przycinki pod koniec / i jestem już w akcie trzecim ;P

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1099 : 2011-09-06, 22:10 »
pogrywam sobie wlasnie w fallouta 3. I coz.. falloutem to to nie jest - bardziej by pasowalo oblivion w postapokaliptycznym swiecie ;p

sama gra jest calkiem calkiem, chociaz mogliby pacnac nieco wiecej zmutowanych zwierzatek, jakies opcje skorowania itp. a przede wszystkim - wiekszy wybor broni, bo od chyba 4 lvla latam majac pod reka trzy podstawowe bronie - strzelbe, snajperke i magnuma z luneta i raczej predko sie z nimi nie rozstane. Najwieksza wada gry jest ograniczenie lvli - bo zanim dotarlam do tatuska (1 czesc glownego watku poza krypta) juz mialam maks lvl - wiec przyjemnosci ze zwiedzania niewiele mi zostalo, przez co kilkanascie lokacji minelam po lebkach, po czym majac dosc bezsensownego lazenia wygooglowalam sobie rozwiazanie problemu ( kod na zdjecie granicy lvli) JUPI. Ale i tak widze juz ze bede musiala jeszcze raz zagrac przez to przemykanie przez lokacje i niedokladne zwiedzanie.

btw ta muzyczka z skyrim - zaje... nie da sie tego inaczej okreslic
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1100 : 2011-09-06, 22:59 »
" Fallout 3 " ... zainstalowałem ok.rok temu,żeby odpalić oryginalną grę musiałem ... ściągnąć cracka :shock:
obecnie gram w " Deus Ex Human Revolution " - gra świetna,mix strzelanki i RPG,fajne jest to,że każdą misję można przejść na kilka sposobów; w stylu Rambo,skradając się i hakując drzwi,komputery,są alternatywne drogi dojścia do celu,są szyby wentylacyjne,ba,można nikogo nie zabić / poza bossami / bo można przeciwników ogłuszać,oszołamiać,jest pistolet ogłuszający i bron na strzałki usypiające.
Gram też e " Dead Space 3 ",mam 13 etap z 15,z tym że od 7,8 etapu gra zrobiła się irytująco trudna,tzn.zbyt wielu przeciwników na raz i z survival horroru zrobiła się sieczka ;)
aha,gram jeszcze w coś takiego:
http://www.drakensang-online.pl/big/02/?aid=270&aig=481
gra w przeglądarce z niezłą grafiką,oparta na niemieckim systemie RPG,choć w tym wydaniu to raczej H&S ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #1100 : 2011-09-06, 22:59 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1101 : 2011-09-08, 12:35 »
drakensang to porazka. nie wiem jak wersja online, ale single player jest tragiczny. Ogolna predksc gry, sterowanie, upierdliwa kamera, a system walki to porazka taka, ze chyba tylko w pool of radiance byl gorszy.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1102 : 2011-09-08, 13:15 »
Drakensang w wersji pudełkowej,single player jest ... hmmm ... dziwny,dziwna mechanika.dziwny system RPG z którego nic nie kapuję
część druga czy raczej dodatek jest lepsza / River of time /,ja tam dam jeszcze kiedyś szansę tej grze.
A co do wersji online; niezła,mam już prawie 12 poziom ale owa " darmowość " gry to pic na wodę - cały lepszy ekwipunek kupuje się za walutę gry,która jest bardzo rzadka / niewielka jej ilość za wykonanego questa / i można ją nabywać za prawdziwe pieniądze - tak,tak,właśnie na tym zarabiają twórcy owej " darmowej " gry
ale gra się fajnie,gra nawet moja siostra,która nie ma doświadczenia w grach,poza " Gothickiem " ;)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1103 : 2011-10-02, 13:51 »
Pojutrze będę miał nowego kompa,tym razem,pierwszy raz będę miał Intela / I5-2500K / i GeForce / GTX 570 / i trochę się boję tych zmian ...
poza tym,od nowa wgrany system,tym razem Windows Seven - instalacja od nowa wszystkich programów,gier,itp.itd. - bardzo tego nie lubię robić ...
cóż,zobaczymy jak nowy sprzęt sobie poradzi i czy będzie lepszy od AMD,mam nadzieję że że sterownikami nie będzie żadnych problemów.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1104 : 2011-11-12, 14:29 »
mialam niedawno dylemat co sobie zakupic.. kolekcjonerke wiedzmina 2, czy tes 5 - padlo na wiesmina.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1105 : 2011-11-15, 12:55 »
EK Wiedźmina 2 mam od maja, TES V Skyrim kupiłem w standardowej wersji i dosyć tanio, bo z wykorzystaniem punktów z Kompanii Graczy ( - 40% zniżki na zakup gier na PC ) + darmowy kurier i za całość zapłaciłem 96 zł
szkoda tylko, że sama gra wygląda jak ... oblivion po liftingu ... owszem, zmiany w silniku są ale bardziej kosmetyczne, wszystko jest takie nieostre, jest dosyć mały zasięg widzenia, tekstury na bliskim planie są po prostu brzydkie ...
dobrze, że sama rozgrywka jest trochę lepsza niż w Oblivionie, można korzystać z dwóch broni na raz, można w jednej ręce trzymać broń a drugą czarować, itp.
walka nadal jest sztywna ale doszły wykończenia ciosów, rozwój postaci jest trochę inny, już nie trzeba spać żeby przydzielić punkty, wydaje się jeden punkt na trzy wartości / zdrowie, kondycja? i magia / oraz jeden punkt na skill, ja na razie ładuję w broń jednoręczną
świat, niestety nadal jest duży i pusty, oraz brzydki z daleka ale jest jakiś postęp w samej grze względem Obliviona, choć jak na sześć lat różnicy, nie jest on zbyt duży.

lilianaj59

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1106 : 2012-09-13, 10:24 »
serdecznie polecam grę Bastion. boska grafika, muzyka i niebanalna fabuła.
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1107 : 2012-09-24, 23:23 »
Szkoda, że tylko na Steam ...

fotki ze zmodowanej wersji TES V Skyrim - TV ENB + Realistic Lighting i inne mody;





























niestety, realistic lighting powodował, że noc wyglądała tak:









po za tym, miałem i mam i inne problemy, np. taki ogień:



oraz problemy z oświetleniem, szczegółowością - to samo miejsce w tym samym momencie, widok zależy od ruchu myszką:





niestety, na modach się nie znam a na ENB w ogóle ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #1107 : 2012-09-24, 23:23 »

szynszyla5

  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1108 : 2016-01-25, 11:13 »
Ja rzadko gram ale jak już mi się coś umyśli to najczęściej wracam do klasyki typu Tomb Raider albo Faraon.
Zapisane

ewe.jork

  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #1109 : 2016-01-25, 11:27 »
Ja w ogóle nie gram w gry komputerowe - wolę planszówki. Znalazłam ciekawy tekst, który mówi o dodatkach do carcassonne: http://sprzedajemy.pl/poradnik/dodatki-do-gry-carcassonne,332 i mam w planach jakieś kupić. Tylko raczej używane, bo sama gra jak i dodatki do niej są bardzo drogie.
Zapisane
Strony: 1 ... 35 36 [37] 38   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.168 sekund z 31 zapytaniami.