Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: stajnie- na plus i na minus  (Przeczytany 40591 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
stajnie- na plus i na minus
« : 2004-12-13, 17:54 »
wiem ze takich tematow bylo juz tysiace, ale sa tak porozrzucane, ze uznalam, ze dobrze byloby zrobic opisy wszystkich naszych znanych stajni w jednym miejscu.
chodzi o to, zebyscie opisywali stajnie w ktorych warto sie uczyc, jezdzic, czy trzymac swojego konia, a takze takie, ktore nalezy omijac. prosze zebyscie pisali duzymi literami miasto, a troche mniejszymi, pod tym, lokalizacje.
ja zaczne.

-----------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------
na PLUS
SULMIN, k. GDAŃSKA
latwo trafic- zjezdza sie na Szadolki z obwodnicy, jedzie sie na Otomin, mija sie otomin, wjezdza sie do sulmina i prosto :)
bardzo fajna, malutka stajnia (8 koni). niestety nie posiada krytej hali, jedynie manez i padok dla qni. bardzo mila atmosfera, super wlasciciele. z tego co wiem, to do jazdy sa tylko 2 qnie (moja ukochana Persja - http://zwierzaki.org/album_pic.php?pic_id=5262 i Kama), poza tym sa tez Midas mojej kolezanki, kara Hossa ktora jest jeszcze nie ujezdzona, Dynamit itd.. ;) sa SUPER tereny !! godzina jazdy kosztuje 20 zl. niestety nie ma instruktora- z tego co wiem, bo nie jestem pewna czy pan ktory jest wlascicielem, nie jest takze instruktorem ;)  (mnie uczy Magda- na zdjeciu). takze polecam, ale raczej tym lepiej jezdzacym.

---------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------

na MINUS!
Iwiec, Ostrowo - Bory Tucholskie
www.qn.las.pl
Agnieszka i Marek Garliccy

Byłam tam na obozie. BARDZO nie polecam. Niby 3 godziny jazdy dziennie, wielkie dwa maneze, ale...
-p. Agnieszka (do jej meza - p. Marka nie mam zastrzezen) byla super mila dla osob ktore byly na obozie po raz ktorys, za to dla nowych nie byla zbyt uprzejma;
-na stronie pisza "uczymy was wszystkiego", zas na prosbe "czy moze mi pani pokazac jak sie siodla?" odpowiada "postaraj sie bardziej" :?
-na stronie pisza "Bardzo ważnym jest fakt, że Ośrodek „Qń” jest naszą pasją i wkładamy całą swoją energię w szkolenie naszych podopiecznych. Zależy nam na Waszych osiągnięciach i wynikach na równi z Wami." a to niestety zupelnie nieprawda. ucza na odwal sie, ja jako zupelny zoltodziob pojechalam tam, i nie powiem ze bylo w porzadku;
-po 2 jazdach puscili mnie na galop, po 3 jazdach na teren..
-wymagali od nas wszystkiego, ale oczywiscie nie raczyli nas tego nauczyc. poczatkujacy musieli czyscic konie, siodlac je i kielznac, odprowadzac na i z pastwiska.. i tego wszystkiego sami musieli sie nauczyc :roll:
-zastep w terenie mial ok 18 osob, z tym ze na samym koncu p. agnieszka stawiala kogos na najwolniejszym koniu ktory sie czasem gubil, a najczesciej jechal na nim jakis poczatkujacy.. takze fajnie. poza tym tereny z nia to byla dla mnie meka.. caly czas sie balam, ze przejdziemy do galopu (bo oczywiscie nie dawala zadnego znaku..);
-uczyli tak na odwal, ze po powrocie, gdy poszlam do osk lipce, okazalo sie ze praktycznie musze sie wszystkiego od poczatku uczyc, tyle robie bledow..  nie zwracali zupelnie uwagi na to, ze "wisze" na koniu, i przez to mam teraz problemy z kregoslupem..
-ogolnie konie maja fajne (http://www.qn.las.pl/assets/images/grunwald.jpg- ta laciata to moja ulubiona POKA- Apokalipsa po Augusta), ale.. pracuja w lato po 6-7 godzin dziennie, maja okropne boksy (malusienkie- ok 2x1 metr, tak ze sie obrocic nie moga, stoja w bagnie, nie sprzataja im, niektore konie stoja w ciemnych (!) boksach po dwa, tak ze sie ruszyc nie moga..), a pastwisko maja na bagnach gdzie juz jedna krowe wciagnelo..

-----------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

GDAŃSK[/size]
Ośrodek Sportów Konnych LIPCE
Agroturystyczne Gospodarstwo Rolne - Hodowla Koni. A. J. Iglikowscy
Gdańsk - Lipce, Trakt Św. Wojciecha 292, tel. 0503-370-345


www.lipce.vti.pl
« Ostatnia zmiana: 2005-10-11, 20:16 autor vioaoiv »
Zapisane

Euphoria

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #1 : 2004-12-13, 19:08 »
Ja na ogromny minus dam "stajnie" p.Wysockich w Kaczynie. Pod Kielcami oczywiście.
Zapisane

awangarda

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #2 : 2004-12-14, 16:17 »
o taaak podpisuje sie pod tym co mowi kaska obiema rekami i nogami tez!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedz #2 : 2004-12-14, 16:17 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #3 : 2004-12-14, 16:20 »
a mozna uzasadnienie? ;)
Zapisane

Euphoria

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #4 : 2004-12-14, 16:36 »
Heh........za długo chyba by opowiadać. Był o tym dość niedawno wątek na volcie...kłótliwy BARDZO.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #5 : 2004-12-14, 18:31 »
W takich opisach stajni zawsze beda subiektywne opinie, a nie daj Boze, jak 2 osoby beda mialy rozne zdanie - bedziemy miec piekna klotnie ;)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #6 : 2004-12-14, 19:58 »
ja polecam stajnie w Kielanówce pod Rzeszowem (pewnie nawet nie wiecie gdzie rzeszów n ale looz) odradzam za to zabajke (też pod rzeszowem)
aha i jeszcze na plus IWKOWA niedaleko krakowa super hucuły i zawalista atmosfera
Zapisane

Euphoria

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #7 : 2004-12-14, 20:03 »
No wlasnie dlatego Wiedzma sie nie zaglebiam w szczegoly  :wink:
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #8 : 2004-12-14, 20:31 »
Całkowicie zgadzam się z VioaoiV!!!!!!! Ta stajnia w Borach Tucholskich jest beznadziejna. Pod żadnym pozorem się tam nie wybierajcie!!!!!!!! Też znam ją z obozu i też byłam kompletnym żółtodziobem. Ze wszystkim co było tu o tej stajni napisane, sie zgadzam, tylko mam inne zdanie na temat instruktorów. Z panią Agnieszką miałam mało jazd, więcej do czynienia miałam z Markiem (kazał sobie mówić po imieniu- dla mnie było to trochę niezręczne). No i Marek dla początkujących jest wręcz nie do zniesienia. Tzn. dla początkujących, którzy mają własne zdanie i potrafią się z kimś nie zgodzić. Ja miałam wyjątkowo nieprzyjemne doświadczenie, kiedy jechałam w teren. Miałam Hektora (moj ulubiony stamtąd koń) i jechaliśmy w zastępie po polu. I nagle Marek zatrzymał się i kazał zejść z koni tym, co jechali od środka zastępu po sam tył. Miał do nas pretensje, że wjechaliśmy na pole, a nie trzymaliśmy się ścieżki (kompletnie nie umiałam zapanować nad koniem, który poszedł za innym). Po chwili wydzierania się wszyscy oprócz mnie i mojej siostry mogli wejść z powrotem na konia (uznał, że to my jako pierwsze zjechałyśmy ze ścieżki, naprawdę zrobiła to jego pupilka, która była tuż przed nami, ale to szczegół...). Dopiero jak wszyscy zaczęli ruszać, to pozwolono nam wsiąść z powrotem. Niestety ja wtedy byłąm jeszcze niziutka i miałam problemy z wsiadaniem. Wszyscy zaczęli odjeżdżać stępem (mojej siostrze też udało się jakoś wsiąść), a ja zostałam. Chyba przez parę minut usiłowałam włożyć nogę w strzemię (aha- zapomniałam dodać, że w tym czasie zastęp już dawno ruszył kłusem i wyjechał na pobliską asfaltówkę). Na szczęście wreszcie włożyłam nogę w strzemię, ale koń puścił się galopem jeszcze zanim zdołałam usiąść w siodle. Teraz wydaje mi się, ze to chyba był nawet cwał. Ta przygoda cudem skończyła się dobrze, ale co by było gdybym ja (to była chyba moja 4 lekcja-2 teren) nie utrzymała się na koniu w czasie tego pędu?????? Wolę sobie nie wyobrażać. Na dodatek jeszcze Marek spijał się podczas ognisk i zarywał jedną moją koleżankę. A konie są tam wspaniałe, tylko że metodą wychowawczą tam jest tylko zbicie konia (palcatem to dla konia był luksus, Marek wręcz się nad nimi znęcał, źrebaki kopał i bił tak, że się przewracały, z nieposłusznymi postępował identycznie). I żeby uniknąć kłótni muszę napisać jeszcze jedno. Zaawansowani mieli tam super, także rozumiem, że niektorym mogło sie tam spodobać, bo widocznie nie poznali jej "zza kulis".

A za karę za ten incydent na polu przez dwa dni nie miałyśmy jazd. I to były to końcowe dwa dni, czyli zawody i rajd.
« Ostatnia zmiana: 2007-04-23, 13:34 autor tarunia »
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedz #8 : 2004-12-14, 20:31 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #9 : 2004-12-14, 21:07 »
tarunia kiedy tam bylas??
ja z markiem nie mialam zadnych nieprzyjemnych doswiadczen, z agnieszka baardzo duzo..
hektor faktycznie jest dosc trudny do zapanowania jak sobie cos wymysli, mialam go na zawodach w przedostatnim dniu obozu i.. brr..

Cytuj

A konie są tam wspaniałe, tylko że metoda wychowawczą tam jest tylko zbicie konia (palcatem to dla konia był luksus, Marek wręcz sięnad nimi znęcał, źrebaki kopał i bił tak, że się przewracały, z nieposłusznymi postępował identycznie).

Marek? :shock: to mnie zaskoczylas.. widzialam, jak Agnieszka zaczela kopac Kube (Limana) za to ze raz sie szarpnal, kiedy Hera kladla mi sie na wodzy Agnieszka podeszla do mnie i powiedziala "szarpnij ją jak bedzie sie schylac" a zaraz potem "nie, nie tak, pokaze Ci"- i szarpnela tego konia tak ze malo nie podskoczyl.. :? ).. co do Marka to wlasnie myslalam ze on jest ok, fajnie sie odnosil do swojego Skręcika, jedyne co mnie zatkalo to to jak na zawodach Lince (Fzowiczka) nie sluchal sie Macho i Marek zlamal na nim Linkowy palcat :shock: ...
poza tym, widzialas boksy tych koni ?? :/
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #10 : 2004-12-14, 21:30 »
Ja byłam tam w wakacje w 2002 roku. Boksy widziałam, straszne tam warunki. No a co do bicia, to niestety prawda. Jak Histeria się spłoszyła raz, to Marek wziął ją na bok i tak jej przylał, że nie dziwie sie, że taka lękliwa była. A co do Agnieszki to tak jak pisałam, miałam z nią malo kontaktu i prawie wcale jej nie poznałam. I jak byłam na obozie to Skręt miał coś z nogą i nie mógł jeździc (ty byłas wczesniej niż ja na obozie?) no i wtedy oni zastanawiali sie nad oddaniem Skręcika do rzeźni. A na zawodach i na rajdzie na koniec nie byłąm, boto był ciąg dalszy kary dla mnie i mojej siory za to co opisałam w poprzednim poscie.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Inwersja :*

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #11 : 2004-12-14, 21:38 »
takie coś trzeba zgłosić do TOZU!!!!! :?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #12 : 2004-12-14, 21:47 »
histeria? ktore to?

skreta do rzezni? :shock:

ja bylam w te wakacje..
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #13 : 2004-12-15, 15:01 »
o matkoo :shock:  :shock: P.S.Vio mam nadzieje że wybierasz się w tym roq na annopol?bo ja tak :)  :D  :P i juz siem cieszem :P
Zapisane

Euphoria

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #14 : 2004-12-15, 15:14 »
Ja wygladał koń o imieniu Skręt ? Rasa maść itp ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedz #14 : 2004-12-15, 15:14 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #15 : 2004-12-15, 15:24 »
Tarunia-karą było to,że nie mogłyście jeździć?  :roll: Ej no ja się naprawdę dziwię-przychodzi dziewczyna zupełnie "zielona" a oni trzecia lekcja-teren :roll: Raz nie zapanujesz nad koniem(nie dziwię się,skoro tak uczyli) i masz karę NA JAZDY? Sorry,ale Ty za to płaciłaś :roll: I ja bym się kłóciła,nawet jeśliby ten palcat miał złamać na mnie :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #16 : 2004-12-15, 15:36 »
Cytuj

o matkoo   P.S.Vio mam nadzieje że wybierasz się w tym roq na annopol?bo ja tak    i juz siem cieszem
bardzo bym chciala:)

zgadzam sie z karlerka... :/

Cytuj

Ja wygladał koń o imieniu Skręt ? Rasa maść itp ?

wielkopolski chyba, jakis taki jasnogniady.. nie pamietam dokladnie..

to te konie:
http://www.qn.las.pl/assets/images/Piotr_i_ANia.jpg - Bełt i Apacz
http://www.qn.las.pl/assets/images/zawody.jpg - Hera (?)
http://www.qn.las.pl/assets/images/rajd_moni.jpg - to to nie wiem co..
http://www.qn.las.pl/assets/images/grupa_rajd.jpg - to 1 to dudek
http://www.qn.las.pl/assets/images/rajd_kanal_brdy.jpg ten laciaty tylek to moja poka ulubiona
http://www.qn.las.pl/assets/images/GBPucja_i_Poka2_copy.jpg - Poka
http://www.qn.las.pl/assets/images/hubertusy_gusta.jpg gusta
http://www.qn.las.pl/assets/images/Zastep_na_padoku.jpg to srodkowe to konik Polski LIMAN (Kuba)..a moze lakmus? ja ich nie rozpoznaje :P
http://www.qn.las.pl/assets/images/Agnieszka_rajd.jpg to białka chyba
http://www.qn.las.pl/assets/images/skrecik.jpg SKRĘT - jednak kasztan :P




a koni maja tyle:
"Zapewniamy codzienne wybiegi, a w miesiącach od maja do  września pastwisko oraz dobre towarzystwo stałych mieszkańców stajni:

dwóch koników polskich Kuby i Lakmusa,
koni rasy wielkopolskiej Białki, Hektora, Koki, Apacza, Maczo, Bełta, Agenta, Amfy i Skręcika
arabofiordinga Dudka,
zimnokrwistej  Augusty i jej córki Apokalipsy,
młodocianych - Awarii, Kraksy i Arafata"
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #17 : 2004-12-15, 15:56 »
tyle że nie bardzo widać do końca tego skręta :P no ale rzeczywiście skręcony ;)

Lalaith

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #18 : 2004-12-15, 17:29 »
Ja dam stajnie na minus ;)
Ośrodek Sportów Konnych LIPCE
To co Vio dała na plus ;)  Ludzie mili, owszem, ale nie uczy się siodłania, zdejmowania siodła itp itd. Przychodzi się tylko na jazdę, co mi nie pasuje. Zero jakiegokolwiek "oporządzania" konia.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #19 : 2004-12-15, 19:41 »
edit
« Ostatnia zmiana: 2005-10-11, 20:17 autor vioaoiv »
Zapisane

Lalaith

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #20 : 2004-12-15, 19:46 »
Jak jeździłam w Wawie - uczyli. Robiłam wszystko, siodłanie, wprowadzanie kunia do boksu, zdejmowanie siodła, czyszczenie wędzidła itp.. I był na to czas :) Poprostu zrobić to tak, że np. 1 h jazdy + 10,20 min przerwy między jazdą następną. I w ciągu 10, 20 minut to wszystko zrobić. Ja sobie to wyobrażam ;)
Cytuj

jeszcze niedawno mialas zupelnie inne zdanie..

Nie, zawsze stajnia była ok, jazdy były ok, trenerka ok. Ale już od początku mówiłam, że brak nauki oporządzania konia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedz #20 : 2004-12-15, 19:46 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #21 : 2004-12-15, 19:55 »
w Wawie w Piasecznie tez bylam, i tak- uczyli. ale tam byly 2 osoby w grupie, zauwazylas?


dodam tylko ze dla mnie po tym obozie gdzie wymagali od nas wszystkiego ale tego nie uczyli,to baaaaardzo mila odmiana, ze p.ala pomaga wsiasc, wyregulowac strzemiona itp..;)
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #22 : 2004-12-15, 20:10 »
kwestia osób w grupie nie ma znaczenia. Poniekąd moim zdaniem  w każdej szkołce powinni uczyć siodłania konia. Naukę jazdy konne rozpoczyna się w stajni przy koniu a nie na nim. Nigdy nie będziesz mogła zaopiekować się koniem nie umiejąc zalożyć dobrze na neigo siodła.
Zapisane

Lalaith

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #23 : 2004-12-15, 20:14 »
Cytuj

 Wawie w Piasecznie tez bylam, i tak- uczyli. ale tam byly 2 osoby w grupie, zauwazylas?

Zauważyłam. I dobrze, przynajmniej były małe grupki, zaawansowani z zaawansowanymi, słabi ze słabymi.. I było naprawdę fajnie. I to pani Ala powinna uwzględnić, a nie napychać tą biedną małą halkę 7 końmi ;)

Pozatym - zgodze sie z Inwersją. Dobrze uczy jeździć, ale co z tego, skoro po jej szkole nie umiem założyć siodła, czy wyregulować strzemion?! Po dwóch latach jazdy w Lipcach, dopiero nauczyłam się tego na jednej lekcji w Piasecznie..
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #24 : 2004-12-15, 20:34 »
Cytuj

 to pani Ala powinna uwzględnić, a nie napychać tą biedną małą halkę 7 końmi  


widzialas tam kiedys 7 koni? ja widzialam maksymalnie 5..

jak sie bardzo chce i zalezy Ci na tym zeby sie nauczyc oporzadzania, to mowie- mowisz p.Ali i idziesz do pobocznych. nic prostszego.
Zapisane

Euphoria

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #25 : 2004-12-15, 21:07 »
Aha, dzięki. Ale to jednak nie TEN Skręt;) Swoją droga to cudowne imię jest,myslałam, że niewiele osób tak nazwie konia a tu ZONK-  drugi skręt:P
Zapisane

Lalaith

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #26 : 2004-12-15, 21:12 »
Cytuj

to mowie- mowisz p.Ali i idziesz do pobocznych. nic prostszego.

Ale to nie o to chodzi, to powinno być wliczone w koszt i czas jazdy ;) A nie, że ja musze robić jako poboczna i prowadzić kunie dzieciom, żeby nauczyc się siodłać konia czy regulować strzemiona ;)
Cytuj

w grupie jest 3-7 osob

Sama napisałaś, że w grupie jeździ max 7 osób ;) Więc chyba każdy osobno nie jeździ? ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #27 : 2004-12-15, 21:16 »
Vio, u nas w szkolce (tam, gdzie sie uczylam i gdzie potem bylam wolontariuszka) byly grupy 6 osobowe. I zawsze pierwsza lekcja zaczynala sie od nauki obchodzenia sie z koniem i sprzetem, czyszczenia i ubierania konia. Pozniej zawsze kazdy sam sobie przygotowywal konia, chyba ze instruktor wyznaczyl mu takiego, ktory chodzil na poprzedniej godzinie i byl przygotowany. Po prostu trzeba bylo przyjsc te 15 minut wczesniej. Jezeli instruktor ani wolontariusze nie mogli akurat tego przypilnowac, to zawsze sprawdzali efekt koncowy, zeby kon nie poszedl na jazde zle wyczyszczony lub ubrany.
Jak widac wszystko mozna, trzeba tylko chciec ;)
Sa jednak stajnie, ktore po prostu nie chca, zeby kursanci dotykali sie do koni.
Zapisane

Forum Zwierzaki

stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedz #27 : 2004-12-15, 21:16 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #28 : 2004-12-15, 21:16 »
Odpowiadam na zaległe pytanka VioaoiV (mam trochę zaległości). No wiec cieszę sie w takim razie, że Skręt wyzdrowiał (na serio chcieli go dać na rzeź, jeśli się nie wyleczy i nie znajdą lepszego kupca), a Histeria to Hera (to przezwisko dostała dzięki częstemu płoszeniu się -taka przynajmniej była w moim czasie). A co do jazd, których nie miałam, to teorytecznie godzinke jazdy w oba te dni bym mogłą mieć tyle że:
1. Miałabym raz Apacza, a drugi raz Gustę (ten pierwszy musiał chodzić za innym koniem, inaczej nie słuchał, a Gusta jest zimnokrwista i jako że byłąm wtedy dzieckiem moich uderzeń palcatem prawie wcale nie czuła i ledwie potrafiłam ją zmusić do kłusa)
2. Rajd i zawody były w 2 grupach i trwały cały dzień, więc nie wiem kiedy i z kim miałabym te jazdy.
3. Miało to być "na łące", a wiec pewnie wybraliby taki czas kiedy wszyscy mogliby na nas patrzeć i robiliby z nas pośmiewisko
Tak więc wolałam już z tyh jazd zrezygnować. I nie wiem czy o tym wspomniałam, ale straszna też była faworyzacja dorosłch (byli razem z nami na obozie!!!!!!), którzy dostawali ciągle najlepsze konie, itd.
P.S Co to jest ten annopol?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #29 : 2004-12-16, 11:38 »
Cytat: tarunia
P.S Co to jest ten annopol?


Annapol to ośrodek,któy organizuje obozy jeździeckie,bardziej dla zaawansowanych gdyż jest bardziej nastawiony na sport. Co dwa dni,masz skoki,porządnie tam się za Ciebie biorą a nie tylko "pięty w dół" ;)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.132 sekund z 31 zapytaniami.