Wszystko o Wszystkim > Informatyka

Ratunku - wirusy!!!

(1/3) > >>

lis:
Sorry,jeśli jest już coś podobnego,ale nie chciałem odświeżać starych tematów.
Ściągnął mi się jakiś wirus,pewnie spyware - ściągnął się pod postacią programu antywirusowego i od razu się zainstalował...wywaliło mi tapetę z pulpitu i jak uruchomię kompa to mam tak:

a jak przez chwilę nic nie robię,to mam tak:

Programy antywirusowe nic nie wykryły,pousuwałem błędne wpisy w rejestrze,zdefragmentowałem dysk i nic...
Chyba zrobiłem błąd,bo od razu wywaliłem to co mi się ściągnęło i przeleciałem programem CClaner - on usunął wszystko.
Nie da się też przywrócić systemu,bo znikły wszystkie punkty przywracania - jest tylko najnowszy,już po zainfekowaniu.

Kostka:
łoo ile razy ja to ściągnęłam xD món brat to szukał programów jakiś o usuwania spyware'ów, ale błędy i tak mu wyskakuwały, więc pozostał format...

mi tez kurna ostatnio nie wiem skąd zaczął błąd z explorera wyskakiwać... ale ja nie używam explorera o_o no ale ja nie mam żadnego antywira, ostatni się zwalił, a potem żaden nie dał sie zainstalować... nie chciało się robić formata to mam ;P ale w sumie ja nie łaze po necie jakoś, wchodze tylko na te strony, które znam xp

lis:
Formata nie mogę zrobić,do tego jest potrzebny,chyba windows,znikną mi wszystkie programy ( sam nie wiem,co mam ),trzeba by od nowa instalować 23 gry...mógłbym wgrać kopię zapasową za pomocą programu ghost,ale tak długo tego nie robiłem,że zapomniałem jak to się robi... :roll:

Pffffffffffffff - znowu się zainstalował ten program antywirusowy - Advanced XP Defender,znalazł wirusy ale żeby je usunąć,trzeba kupić pełną wersję programu...:roll:

lis:
Skanerem online już robiłem i nic z tego - znalazło jakieś wirusy i je usunęło,ale nic z tego...

ogryzek:
miałam tak kiedyś... pamiętam tylko, że zrobiłam coś, że usunęłam tą planszę z pulpitu, a zamiast tego migało żółto-białe tło ://
a później to chyba format został...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona