Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Bryczesy  (Przeczytany 14318 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #30 : 2005-08-11, 23:17 »
ja potrzebuję rękawiczki w sumie tylko jak jest chłodniej - raczej nawet zimno i ręce marzną, bo wtedy basrdziej czuć wszystkie otarcia i cokolwiek nieprzyjemniej :P

a o te "niższe" brczesy nie chodziło mi o biodrówki takie całkiem, tylko moża ja mam jakieś zrąbane te bryczesy, bo gdybym je "w pełnym azkresie"dała do góry to trochę niewygodnie uwierają w pępek :/ zwłasxzcza że jakaś bardzo szczypła nie jestem...
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #31 : 2005-08-12, 09:50 »
a ja wam mówię, że bez rękawiczek lepiej się czuje konia, no chodzi mi, że na pysku...

nie pamiętam jaki to już zawodnik ale on nigdy zima nie zima nie zakłada na zawody rękawiczek, właśnie po to, żeby konia czuć...

i ja wam mówię, że to działa...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #32 : 2005-08-12, 11:15 »
a "ja wam mowie" ze jezdzilam bez rekawiczek i jedyne co zyskałam to obtarcia :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bryczesy
« Odpowiedz #32 : 2005-08-12, 11:15 »

k-hikaru

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #33 : 2005-08-12, 16:10 »
a ja wam mówie, ze to zależy od konia...
na niej wiem, że mimo, że strasznie łbem rzuca i w ogóle to się nie obetre...
natomiast na inne konie to raczej nie ryzykuje... chyba, że na kucyki hehe
Zapisane

MagdaSz

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #34 : 2005-08-12, 18:11 »
od konia, od pasazera i od wodzy to zalezy..
a dobre rekawiczki nie przeszkadzaja w czuciu konia :P
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #35 : 2005-08-12, 18:18 »
ty ja za moje rękawiczki Kenig'a z irhy nie powiem ile dałam...
ale i tak się bardziej opłaca niż kupować co miesiąc te z materiału po 15 zł... moje się juz grubo ponad rok trzymają...

a dziś kupiłam sobie nowe bryczesy, nawiązując do tematu... czarne, z pełnymi lejami Jockey... to były jedne z tańszych jakie znalzałam... ale fajne są i całkiem całkiem...

chociaż nie powiem... kiedyś w tym sklepie Parkury można było kupić po 100 z kawałkiem a teraz 300 z czymś!! ale dno... poprostu myślałam, że tam padnę... dlaczego tak drogo??
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #36 : 2005-08-12, 23:16 »
Nadal troszke nie kumam co maja rekawiczki do lepszego czucia konia, no ale jak wolisz ;) Bo ja czuje dokładnie tak samo :P
Zapisane

koniara08

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #37 : 2007-12-26, 22:52 »
ee...a tak wracając do bryczesów to co powiecie o tych pfiffa??<nie wiem czy dobrze napisałam> xD
Zapisane

Maggi_Sue

  • *
  • Wiadomości: 286
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #38 : 2007-12-27, 17:37 »
nowe bryczeski niestety drogie.... ale ja z jednum z "lumpków" dopatrzyłam sie bryczesów z wielu znanych firm  i za zupełnie przystępne pieniądze (50zeta kiferowskie s pełna leją ) :D
Zapisane
"jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmoni z koniem jest sztuką"

gg 1505194

Forum Zwierzaki

Odp: Bryczesy
« Odpowiedz #38 : 2007-12-27, 17:37 »

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #39 : 2008-01-04, 19:24 »
A ja w "lumpku" jakies 3-4 lata temu dorwałam Eurostary (za 40zł) prawie nóweczki! To był jeden z najlepszych zakupów w moim zyciu ;) A co do rękawiczek .. Ja jakoś nie lubie w rekawiczkach jeździć. Nie wiem czy jest jakaś różnica w "czuciu konia", ale jest mi poprostu niewygodnie ;) (myślałam, ze to przez te tanie rekawiczki, ale teraz ma Roeckl'a Meredith Michaels-Beerbaum i dalej mi niewygodnie :P :P ;) )
Zapisane
GG 1056033
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 29 zapytaniami.