Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18   Do dołu

Autor Wątek: ABORCJA  (Przeczytany 49092 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Neirdilka

  • Gość
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #450 : 2006-01-27, 20:20 »
Nie adopcja trwa 6 tygodni, tylko zrzeczenie sie praw rodzicielskich. Właściwie po 6 tygodniach po prostu można je już adoptować. Ale dziecko nie jest wtedy przy matce. Bo nie bardzo rozumiem co miałaś na myśli...?
Zapisane

goldinka

  • Gość
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #451 : 2006-01-27, 23:01 »
A  ja wkleje smutny tekst :( : Przeczytajcie to całe :(
 
Coś się stało, ja żyję .Ja naprawdę żyję Dar życia otrzymałam.
O, braciszka z boku poznałam
On też prawdziwie się raduje
I świata oczekuje.
Dzięki Ci mamusiu
I kochany Tatusiu
Braciszku patrz, coś się stało
Jakieś światło się tu dostało
Jakieś narzędzie błyszczące.
Ała! Jakieś kłujące
Braciszku co oni Ci robią?
Dlaczego dziurę w brzuszku Ci skrobią?!
Mamusiu! Braciszka rozrywają
Rączki mu wyrywają!
Właśnie wykłuli mu oko
I serduszko rozdarli głęboko.
Jestem krwią braciszka zbryzgana,
Mamusiu moja kochana.
Już nie ma nas dwoje-zostałam sama,
Jak ja się mamusiu boję
Pocę się w kolorze krwi
Mamusiu nie pozwól umrzeć mi.
MAMUSIU!
Ten potwór paluszki mi obcina
Już jest kaleką Twoja dziecina.
Mamusiu, co ja takiego zrobiłam?
Ja tylko się życiem cieszyłam.
Mamusiu!
Ja jestem miłością Boga do Ciebie
On naprawdę chce mieć nas w niebie?
Jego miłość nigdy się nie kończy
Nawet po śmierci się sączy.
Ratunku Mamo!
On urwał mi już kolano.
Tatusiu!
Ja będę Twoim skarbeczkiem,
Będę Twoim aniołeczkiem,
ale pomóż mi
Niech nie wyrywa drugiej rączki mi
Tatusiu, Mamusiu!
Ja mogę być głodna,
nie potrzebuję pieniędzy
Kochani ja mogę żyć w nędzy
Ale nie pozwólcie aby mnie zamordowali
I życie mi zabrali.
Mamusiu, ja jestem jeszcze mała,
Ja będę zawsze Cię kochała
W Twojej starości będę promyczkiem słońca
Będę miłością Cię obdarzała do dni Twoich końca.
Mamusiu!
Jakiś błyszczący nóż
Gardło podrzyna mi już
Nawet nie wiem jak Wy wyglądacie
I dlaczego mnie nie kochacie?!
Mamusiu!
Czy ja umieram dlatego, że tatuś Cię dręczy?
Że Cię nie kocha i męczy?
Ja Cię tysiąc razy mocniej będę kochała,
Ja Twoja córunia mała.
Ja będę Ci buzi na dobranoc dawała
Ja będę się z Tobą bawiła i śmiała.
Mamusiu kochana!
Nie pozwól żebym została zmasakrowana.
MAMUSIU !
On teraz szczypcami oczy mi rozdusi,
Nie będę widziała mojej mamusi
Ale Ty mnie mamusiu będziesz widziała
Spójrz do śmietnika, tam będę leżała.
Mamusiu!
Dlaczego życie mi dałaś
I tak okrutnie je odebrałaś?
Mamusiu patrz!
Twoją córunię w krematorium spalili
Ale duszy jej nie zabili
Ja w Twoim umyśle będę żyła,
Będę po nocach Ci się śniła
I będę po nocach do Ciebie wołała,
Ja Twoja Córunia mała.
Mamusiu, dlaczego zatykasz uszy ?
Przecież nikt Cię nie ogłuszy.
To przecież ja, Twój skarbek kochany
Ten co miał brzuszek rozerwany.
Mamusiu, pamiętasz jak się bałam ?
Jak o pomoc do Ciebie wołałam ?
A pamiętasz mamusiu oczy tego lekarza ?
Co śmiercią dzieci obdarza ?
Kto mu dał prawo, by zabił Twoja dziecinę ?
Twoją niewinną kruszynę,
mamo.
Czy ta powolnej śmierci porcja
Nazywa się ABORCJA ?
Zapytaj rządzących o nazwiska
Poznaj tych ludzi z bliska
Sprawdź, czy oni tez swoje dzieci zabijają,
Czy tylko Ciebie w pogardzie mają ?
MAMUSIU.
W naszym kraju mordercy chodzą na wolności
A niewinnym łamie się kości.
Ustawy ludobójcze podejmują
I Tobą się wcale nie przejmują.
Mamusiu moja kochana,
Dlaczego cierpisz i jesteś załamana ?
To przecież ja, Twoja Córunia
Twoja, Mamusiu moja,
gdybyś wtedy mnie ocaliła,
MAMUSIU !
W Twoim sumieniu, będę ciągle żyła
I będę za Tobą bardzo tęskniła
Że Twoja córeczka najbardziej by Cię kochała.
Mamusiu moja
Ja nawet teraz jestem Twoja!"
 
             

                                                                                                                                                  epuls.pl
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #452 : 2006-01-29, 12:49 »
Chyba jakaś moherowa nawiedzona poetka miała natchnienie... :P 
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: ABORCJA
« Odpowiedz #452 : 2006-01-29, 12:49 »

Neirdilka

  • Gość
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #453 : 2006-01-29, 14:52 »
Nie wnikam czy moherowa. Podejrzewam, że ten ktoś miał po prostu serce po właściwej stronie. W czym widzisz z resztą odblask moheru, bo nie bardzo rozumiem? W tym, że aż 1 raz jest mowa o Bogu? osoby wierzące nie zawsze są fanami Ojca Dyrektora.
« Ostatnia zmiana: 2006-01-29, 14:54 autor Neirdilka »
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #454 : 2006-01-29, 15:37 »
Cytuj
Chyba jakaś moherowa nawiedzona poetka miała natchnienie...

to natchnienie to ona chyba na recepte kupowała....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #455 : 2006-01-29, 16:09 »
i jej za mało sprzedali :lol:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #456 : 2006-01-29, 17:13 »
Nie wnikam czy moherowa. Podejrzewam, że ten ktoś miał po prostu serce po właściwej stronie.

Szkoda, że rozumu nie miał...

Cytat: Neirdilka
W czym widzisz z resztą odblask moheru, bo nie bardzo rozumiem? W tym, że aż 1 raz jest mowa o Bogu? osoby wierzące nie zawsze są fanami Ojca Dyrektora.

Widzę moher w naiwności i prymitywiźmie tego "wiersza". Typowe rymy częstochowskie w ckliwo-infantylnym sosie.
Zapisane
IBDG Wrocław

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #457 : 2006-01-29, 22:20 »
to jest z www.epuls.pl   ??
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Neirdilka

  • Gość
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #458 : 2006-01-31, 00:40 »
Ja i tak uważam, że to smutne. Jasne, że możnaby napisać to lepiej, ale czy to ważne? chodzi o przekaz.....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ABORCJA
« Odpowiedz #458 : 2006-01-31, 00:40 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #459 : 2006-01-31, 14:13 »
Przekaz? to ma tylko taki przekaz, że osoba która to skleciła jest totalnym przeciwnikiem aborcji, obojetnie jaka jest przyczyna, i dodatkowo na sile wciska w zarodek rozwinieta osobowosc..., no i jeszcze przedstawia to w taki sposob w jaki to sie nie odbywa - zarodek wpierw jest uśmiercany srodkami farmakologicznymi, dopiero potem się go wyskrobuje...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Galago De Codi

  • Gość
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #460 : 2006-02-01, 14:10 »
A ja jestem przeciw aborcji i tyle.
Nie bede sie klucił, bo temat aborcji to manipulacja rządzących.
My sie klucimy probojąc połsrodków.
Aborcji by nie bylo gdyby bylo spoleczenstwo normalne i dzieci mozna bylo oddawac bez konsekwensji prawno/społecznych.
Aborcji by nie bylo gdyby w szkolach i w innych miejscach byly automaty do antykoncepcji i gdyby ułatwiono dostep do pigułek.
Aborcji by nie bylo gdyby nie bylo przestępczosci w rodzinie i alkoholizmu, bo wiekszosc dzieci z gwaltów rodzi sie z gwaltów w "rodzinie".
Aborcji by nie bylo gdyby w polsce byla normalna polityka badania ciązy, badan prenatalnych i rokowania mozliwych powiklan.
Aborcji by nie bylo gdyby mozna bylo latwo adoptowac dziecko, bo wciaz dziecka z domu dziecka łatwo nie dostaniecie.
Aborcji by nie bylo gdyby na religii w JAKIEJKOWLIEK wierze uczono PRAWDZIWEJ moralnosci a nie tej niedzielnej.
Aborcji by nie bylo gdyby nie promowano sexu i erotyzmu na taką skalę
Aborcji by nie bylo gdyby mlodzi ludzie mieli mozliwosc zalozenia rodziny i zycia na wlasna rękę.

Aborcja to wynikowa wszystkich tych rzeczy których nasz rząd z przyczyn oczywistych (bufon, głupki i manipulanci)
nie chce naprawic. 
 Aborcja jest zła i zadna kobieta nie powinna zabijac swojego dziecka, bo dziecko nie jej czesc ciala a ODDZIELNY ORGANIZM.
Nawet z biologicznego punktu widzenia - łozysko jest tego dowodem.
 Jednakze grzech zabicia wlasnego plodu jest wynikiem wszystkich tych pomniejszych trudnosci w zyciu.
Nie mozemy mówic o zakazie czy nakazie aborcji... bo to jest tak jakby powiedziec swoim nogom...
"macie nie śmierdzieć" , ale jednoczesnie nigdy byscie ich nie umyli...

Jestesmy manipulowani przez rzad i media. Aborcja jest załsoną dymna ro powaznych spraw ktore wlasnie sie odbywają w zyciu politycznym.
Zawsze przed wyborami i innymi powaznymi decyzjami politycznymi - rządzący utracjusze wyciagają ta "ultimate weapon"..
Taką samą bzdura jest eutanazja. Mało kto wie ze wystarczy napisac oswiadczenie...
SJ mają takie oswiadczenia do sluzby zdrowia.. zaznaczają tam czy przyjmą czy nie przyma krwii, czy przyjmą frakcje krwii.. czy ich organy mozna transplantowac czy nie, czy maja byc utrzymywani sztucznie przy zyciu..  I jak sie chce to sie da...
Pozatym kazdy ma prawo odmowic leczenia, co znaczy ze poprostu sie umrze.

To samo z Gejami, nasz system socjalny jest do bani... nie mozna wymeldować kogoś kto jest zameldowany na stałe choc nie jest wpisany jako wlasciciel lokalu, ale juz prawo nie pozwala rozliczac sie dwom osobom tej samej płci gdy mieszkają pod tym samym adresem - jak rodziny.
To samo tyczy sie podatków i spadków..
Oczywiscie jestesmy manipulowani przez rząd, bo wcale nie trzebaby sie zenic by byc traktowanym jak rodzina w rozliczeniach, nie potrzeba zadych mszy, zadnych slubów itd - wystarczyloby normalne prawo socjalne. Ale media kierowane przez rzad wolą pokazywac bzdury o sexie.. gejów nie popieram i sie nimi brzydze, ale doskonale rozumiem o co im chodzi, i wcale nie chodzi im o to by im przytakiwac ze sie po tylkach całują.. tylko o RÓWNE PRAWA SPADKOWO MAJĄTKOWO PODATKOWE. 
oczywiscie nadal nie wiecie o co chodzi... to juz wam mówie - podatek od dziedziczenia wynosi ok 40% - teraz juz wiadomo o co chodzi..
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #461 : 2006-02-01, 20:35 »
mały elaboracik ;)
wiemy o co chodzi...wiemy o prawach spadkowych...ale jak widzisz na prawach spadkowych sie nie kończy ... przykład ... slub Eltona. A gdzie indziej chca dzieci adoptować...bo sie w główkach przewraca.

Niestety wszystko co piszesz i aborcji, o gejach to też prawda...z tym ze kazde państwo ma takie prawa że pojedyńczy obywatel, pojedyńczy płód, pojedyńczy gej, pojedyńczy gwałt, czy pojedyńczy alkoholik nie sa rozpatrywani ani brani pod uwagę.
 Prawo stara się ujednolicić ludzi...zrobić z nich obywateli, wrzucic do jednego worka. Indywidualisci sie nie liczą. A przypadki nietypowe nie są ważne. I nikt się nie przygląda im z na tyle sporą uwagą aby je  rozwiązac w sposób MĄDRY. A pojedyńcza krzywda zawsze zostawia ból, niesmak i potrzebę zmiany.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #462 : 2006-02-02, 09:44 »
Nefra - ci klamcy w rzadzie wlasnie chcą bys uwierzyla ze sprawy ktore sie dzieją są jednostkowe... bo od tego stwierdzenia juz im blisko do MARGINALNE. A gdy cos jest marginalne, to staje sie MAŁOWAZNE.
To samo sie tyczy wszystkiego w naszym kraju.
 Cały czas kołomęcą - ze wszystko jest taaaakie trudne.. a g*** prawda. Jest taaaakie trudne dla nich!!! bo skurczybyki nie wiedza jak maja pogodzic sytuacje gdy oni chcą sie nahapać a jeszcze by normalnemu czlowiekowi sie dobrze działo.

  Indywidualizm czlowieka jest broniony przez karte praw czlowieka i konstytucję. Niestety to tez sa puste ustawy tych u stolków..
  Co do adopcji przez gejów to sie nie bede wypowiadal... NORMALNYM BIOLOGICZNIE rodzinom nie chcą przyznawac, a geje uwazają ze im sie da? Jakim prawem? By dostac dziecko trzeba spelniac warunki ze ho ho... robia wywaid srodowiskowy, finansowy i wogole.. a tu nagle geje maja dostac do swojej ATYPOWEJ rodziny , tylko dlatego ze są mniejszoscia i inni.. bo jak nie dostaną to jest nietolerancja.. wolne żarty..
   Najwazniejsze jest szczescie dziecka. Trzeba byc ostatnim h*** niemytym by byc gejem i brac dziecko na wychowanie, wiedząc jakie jest spoleczne nastawienie. Te dzieci maja przerabane w szkole, na podworku, wszedzie...
   bo sobie geje chcą chore wizje szczesliwej rodziny robic..
Zwlaszcza ze jak to jest takie naaaaaturalne.. to niech sami soebie urodzą.. SMIECH NA SALI...  naturalne to moze byc cos co jest zwiazane z nasza biologią..
Bo chyba banda "homologów" "homodoktorków" i innych.. zapomniała ze nasz umysł, nasza podswiadomosc, zachowanie i swiadomosc - NIE ROZWIJAŁY SIE NA PRZESTRZENI TYSIACLECI POZA NASZĄ BIOLOGICZNOSCIĄ..  skoro ich choroba to nie choroba.. mówie - niech sobie rodzą..
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #463 : 2006-02-02, 10:44 »
EEE  nei tak dawno, byl dokument, wlaqsciiwe program medyczny, gdzie stwierdzono, ze  to jest choroba, a wlasciwie cos poknocone w genach, za malo , czy za duzo :/ nie pamietam.  wiec z tymi gejami to nie jest wlasciwie wyjasnione..  . Co do adopcji , w tym wszytskim zapomina sie o jednym .. o TYM: że  Dzieci chca BYĆ KOCHane. I nikt się nie pyta , czy chcą , czy nie chcą. Sądzicie, ze  geje nie potrafią wychowac/wychowywac/ dzieci? i dac im to co najważniejsze : Dobro, i milosc.. to tak, jakby powiedziec ze samotna matka, nie potrafi wychowac/wychowywac/ dziecka, bez męzczyzny. Nie wypowiadam sie na ten temat za , czy przeciw. Ale tez nie wolno odrazu negowac.  I tu wracamy do tolerancji. Niektorym ni epodoba sie,  to ze matki niepelnosprawne umyslowo chca miec dzieci. marza o rodzinie, sa przeciwnicy.. bo?  A tak na marginesie, w rzadzie siedza Osoby , ktore  ida na skroty, generalizuja bo im najlatweij. tak, naprawde to sami nie wiedza  jak sprecyzowac ustawy, jakie podjac uchwaly... zachowuja sie tak, jakby posiadali klapki na oczach ..
« Ostatnia zmiana: 2006-02-02, 10:46 autor marioka »
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #464 : 2006-02-02, 11:43 »
Marioka to nie tak...wiemy ze samotna matka potrafi wychowac dziecko ale TO NIE JEST DOBRZE. Dobrze jest  ja dziecko ma dwoje rodziców...nie tylko na spotkaniach niedzielnych, ale na codzień w domu. Od nich uczy się poprzez obserwacje jak nalezy się zachowywac w zwiazku kobiety i mężczyzny, jak powinien się zachowywac mężczyzna, jak kobieta, jak funkcjonuje rodzina. Wiadomo że samotna matka wychowa dziecko. ale jest jej cięzko i nigdy tego wzoru które dziecko obserwuje w rodzinie nie zastąpi. Potem cześto dzieci wychowywane przez samotnego rodzica mają problemy w normalnych związkach.I nie potrafią takich związków utrzymac. Bo wzory pewnych zachowań nie sa u nich utrwalone. W końcu na tym polega tzw socjalizacja w rodzinie. Wiec jakie wzory może mieć dziecko wychowaywane przez dwójkę gejów?
Tu się zupełnie zgadzam z galagoo.

I Galagoo...troche nie do końca masz rację mówiać że ci w rzadzie chcą się nachapać i pogodzić z tym sytuacje aby innym było dobrze. Oni maja w doopie czy innym jest dobrze. Oni chca się nachapac i mieć swięty spokój. Nie prowadzą zadnej mądrej polityki, nie robią zadnych ważnych zmian. Robią kariery, szukają poklasku. Ich wypowiedzi nie wnosza nic poza tym ze mają sie podobac prasie. I zdają sobie sprawę że ich chwila nie trwa długo więc ją wykorzystują dla siebie a nie dla innych. bo im ładniej wypadną to lepszy stołek nastepny ich czeka. To wszystko teatr. Szkoda że dramatyczny i że aktorzy nedzni.

A aborcja...tak jak wszysktko...ja uważam że każdy przypadek jest indywidualny tak jak każdego człowieka postrzegam osobno.
 I jestem absolutnie przeciwna, ale nie wykluczam sytuacji, w której  uznałabym ,zapoznawszy się z wszystkimi faktami, że można do niej dopuścić.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ABORCJA
« Odpowiedz #464 : 2006-02-02, 11:43 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #465 : 2006-02-02, 12:17 »
racja,zrobilam zle porownanie.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #466 : 2006-02-02, 12:21 »
Media i te wszystkie firmy które pod publiczke dają tematy - zapominają o jednym - o czym napisala Nefra - NIE MOZNA wychowac dziecka OBOK norm moralnych i zachowań stadnych wlasnej rodziny. Zaraz sie ktos znajdzie i powie ze przeciez geje pochodzą z rodzin hetero . i wlasnie o to mi chodzi... ile jest dzieci ktore staja sie gejami? a ile ktore sa hetero jak ich rodzice?
Ktos proboje powiedziec mi ze jak ok 2% populacji ma takie zaburzenia to jestto normalne..
 Wiecej powstaje dzieci narkomanów z rodzin któe nie biorą.. a czy da ktos dziecko dwojgu narkomanom?
Nie porownoje tutaj narkomanii do homosexualizmu, tylko daje przyklad. Nikt nie wychuwuje dziecka na geja, psychopatę, mordercę złodzieja, prostytutkę - ale te sytuacje sie zdarzają.
I zadna logicznie myslaca osoba - nie pozwoli na wychowywanie dziecka w swego rodzaju patologii biologicznej - z myslą ze i tak moze to dziecko kiedys gejem zostac..
Prawdopodobienstwo uzyskania cechy charakteru rosnie wraz ze wzrostem tej cechy w srodowisku.
I szkoda ze grono milosników gejów - nie podaje odwrotnej sytuacji.. poszukajcie stronę psychotest, tam jest bardzo duzo homoseksualistów którzy CHCĄ SIE LECZYC, którzy WIDZĄ SWOJE PROBLEMY Z KONTAKTAMI Z LUDZMI - ale o tym sie nie dowiecie.. nawet jesli - automatycznie kogos sie wyzywa od "radia maryja" "nietolerancyjnego i niewiadomo kogo"...

  Chomoseksualizm JEST ZABURZENIEM - to ze WHO nie nazywa tego za chorobe - nie znaczy ze jest to NORMALNE.. znów.. medialne podpuchy.. trzeba znac słownictwo medyczne..
No podwyzszony poziom sicnienia, cukru - JEST ZABURZENIEM, ale jeszcze nie jest ten poziom na tyle podwyzszony by nazwac to chorobą. To samo sie tyczy decyzji WHO - KTÓRA TEZ OPERUJE SŁOWNICTWEM MEDYCZNYM.

Trudno homoseksualizm nazywac horobą, skoro to nikomu nie szkodzi i procz zainteresowanych osob - nie przeszkadza w zyciu. Ale bez przesady ze WHO nazywa to czyms normalnym. TAK NIE JEST.

Patologia spłeczna gdy dotyczy dwóch DOROSŁYCH OSOB - dotyczy tylko ich.. ale wychowując dziecko - przenosi się ta patologie na inna NIEPEŁNOLETNIĄ OSOBĘ.  a wtedy juz tego tylko zabuzeniem nie mozna nazwac.

Tak samo ubieranie sie przez faceta w damskie ciuszki.. co innego gdy robi to w sypialni - a co innego gdyparaduje przed dziecmi i obnaza sie ze swoją zaburzona seksualnoscuią..

Sprawa gejów nie jest tutaj czyms wyjatkowym..
w mediach i wogole w swiecie - panuje taka mentalnosc ze wszystko jest dla czlowieka... ze mozemy zyc w srodowisku, ze mozemy ogladac to g*** co nam tv serwuje, włazic na dziwne strony w necie, być dziwakiem i  ze to nie ma zadnego wpływu na nasze zycie...
jakbysmy byli w innym swiecie i w kazdej chwili nacisneli guzik reset i nasze pojmowanie swiata wroci do jakis tam norm..
TAK NIE JEST...
  Kazde doswiadczenie, kazda scena w zyciu, przezyta, obejzana, doswiadczona - zmienia nasz umysl, a nasz umysl nie posiada biegu wstecznego... nie posiada jakiejs bazy moralnosci czy czegos takiego.
Jest dobro mozna by nazwac naturalne, ale to jest najnizczy pziom interakcji ze swiatem.

Od kanibalizmu - po sypianie z wlasną matką - wszystko to zestało nam narzucone przez społeczenstwo w ktorym zyjemy.
Takie teksty ze mozna wychowywac dziecko bedąc samemu zaburzonym - i tego zaburzenia nie przenosic - to sobie zostawmy ludziom ktorzy wierza w wiedze przenoszoną przez dna... czyli dział S-F

nie uwazam zeby aborcja byla wyjsciem. Natura sama decyduje o tym kto ma zyc a kto nie. Sytuacje ze plod zagraza zyciu matki są znikome, a ja osobiscie nam 14 letniego chlopca i jego matkę.. który mial niby ją zabic, jak nie zgodzi sie na usuniecie.
cala reszta - od niemozliwosci wychowania, po braki finasowe - są to sztuczne problemy. nawet kulawe, ale nasze prawo zawsze zezwoli na oddanie dziecka.
 Wystarczy szanowac prawo do zycia odzielnego organizmu - bardziej niz wydumane problemy.
 
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #467 : 2006-02-02, 12:37 »
tak masz rację...i dodam jeszcze do tych rozważań o wychowaniu...każda patologia...(a za cos takiego uważam i odmiennośc seksualną i  alkoholizm i osobników którzy myslą : "jak zajde/zajdzie to usunę" i wiele jeszcze innych...)
kazda patologia ma podłoże w niewłaściwym wychowaniu, w niewłasciwych wzorach zachowań wyniesionych z domu.
I za spekulowanie uważam teksty że w danej rodzinie było wszystko ok a synek morderca, narkoman  (np). Bo jesliby wniknąć w zachowania danej rodziny...to zawsze jakiś syf się znajdzie, który spowodował bunt dziecka albo otworzył mu furtkę ucieczki do innej bajki. Niekiedy jest to włąłśnie brak rodziców w domu i niekontrolowanie świata w którym sie dziecko rozwija, który sobie tworzy w główce  (i system wartości mu się miesza.).

Gdzieś czytałam że włąśnie wielu geejów wyszło z rodzin gdzie samotne matki starały się byc na tyle silne że dziecko nabyło lęku przed kobietą.

I obserwuje tez środowiska w których na aborcję mówi sie skrobanka i nikt nie myśli że to jest smierć, mordowanie... traktują to jako nieszczęście finansowe i rzecz wstydliwą. Bo z tyłkiem związana. To zupełnie inny system wartościowania, to dla mnie zupełna patologia...ale przecież to tez z domu wynieśli...tak to traktowali ich rodzice, tak to nazywali, tak robili. Żadna propaganda tego nie przeskoczy. a takich ludzi w tym kraju jest wielu. Może nawet więcej niż nas?
Kiedys się zastanawiałam czy aborcje w tym środowisku to tez nie jest selekcja naturalna...wiem wiem...straszne rzeczy pisze...ale jak sie temu bliżej przyglądnąc...to kto ma te dzieci wykarmic...potem lądują w beczkach...:(
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #468 : 2006-02-02, 12:44 »
Co do sypiaina z wlasna matka, czy siostra to  juz prapra dawien, bylo nam znane..wlasciwie nic nowego , przeciez homosexualizm oraz , trans s rowniez .. twierdze, ze mamy to wszystko gdzies zakodowane..Inni mnije.lub wiecej .. Pogubiona jest w tym wszystkim moralnosc i wiara..  JAk to Nefra  nadmienila.
  Nie chce mi sie juz gadac o aborcjach, o morderstwach, o tym wszystkim brudzie, .. powiem szczerze, obluda i klamstwo,  przepychanka lokciami, prawo buszu .. Kto silny ten przezyje...  a ja nie mam zamiaru tak stac i obserwowac jak czlowiek traci swoje czlowieczenstwo...
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #469 : 2006-02-02, 12:54 »
Cóż marioka...nie stoimy i nie patrzymy...swoje wzory przekazujemy swoim dzieciom , innym którzy nas postrzegaja i z nami rozmawiaja...nawet tutaj na FZ :).
A nasze dzieci, przekazują je dalej...nawet w rozmowach z rówiesnikami. moje dziecko już walczy z wszystkimi co próbują skrzywdzić jakiegos zwierzaka...nawet pająka. Inne dzieciaki najpierw się dziwia , potem nad tym troche pomyslą...u normalnych i myslacych informacja pozostanie. A jak kilka razy zostanie powtórzona i wzór zachowania zapamietaja to sie przyjmie.
To taki przykład dotyczacy równiez aborcji i wszystkiego o czym tu rozmawiamy czyli wrażliwości, ochrony życia (nie tylko ludzkiego) i podejścia do świata nas otaczającego. To co przekażemy , zaszczepimy ma szansę dać owoce :)
I to nasze FZ na którym możemy o tym porozmawiać i wymienić swoje poglady i ukazac swoją wrazliwość  podobnym do nas osobnikom własnie ten cel również spełnia. W piękny zresztą sposób. :)
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #470 : 2006-02-02, 13:30 »
Nop, przez ten temat wlasnie przypalilam nalesniki ze srem :\
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ABORCJA
« Odpowiedz #470 : 2006-02-02, 13:30 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #471 : 2006-02-03, 19:50 »
Dobra - a teraz pytanie - gdyby dziecko miało się urodzić upośledzone - powaznie upośledzone, np. chore na EB (dziedziczne odklejanie się naskorka) to też chcielibyscie by sie urodzilo? zeby kazdy dzien zycia tego dziecka byl katorga zarowno dla matki i dla niego samego?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #472 : 2006-02-03, 20:09 »
nie wiem .  i mowie to jako matka niepelnosprawnego dziecka.
Zreszta juz o tym gdzies na temat sie rozpisalam. Oczyiwscie , to nie "idzie para z wiara"  ale nie wyobrazalne jest bol, kiedy matka patrzy jak dziecko rosnie, a ma wyrok..  nie wiem czy to mniejszy bol, prawdopodobnie taki sam, . Niektorzy z Was powiedza, ze zawsze jest nadzieja..Ja o wadzie , dowiedzialam sie w dniu kiedy  mialam rodzic..  chociaz lekarze poweidzieli, ze rodzice  nie podpisuja zgody na zabieg..  nie moglam, podpisalam, Ale gdybym dowiedziala sei  w pierwszych tygodniach ciazy  , nie wiem,jaka decyzja by zapadla. Moge gdybac  prawda? teraz nie wyobrazam sobie zycia bez Niej...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #473 : 2006-02-03, 20:19 »
nie wiesz - ale nie mowisz nie, tak jak niektorzy sie zapieraja.  Pytanie zadałam, z tego powodu, ze wczoraj w nocy był dokument o chorym na EB - i padło tam właśnie pytanie - skierowane do jego matki, czy gdyby wiedziała, że jej syn urodzi sie z taka chorobą to czy dokonałaby aborcji - odpowiedź była zdecydowanie tak, chociaż nie żałowała, że przyszedł na świat, ten chory również powiedział, że gdyby miał możliwosć wyboru, miedzy tym by żyć, a tym, żeby nigdy się nie urodzić - wybrałby to drugie.

marioka - można spytać jaką wadę ma twoja córka?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #474 : 2006-02-03, 20:26 »
neurochirurg  tez zadal pytanie, i rowniez powiedzialam nie wiem, moze e dlatego ze jestem tchorzem?  Za slaba, nie dalabym rady psychicznie, . Przyjelam  , ze to tak mialo byc. bo dlaczego nie ja?  Kazdemy z rodzicow moze sie urodzic Niepelnosprawn e dziecko ..  A przy tym,  gdy  rodzilam Inke, mój Tata umierał w domu.  . Za duzo , za wiele ... owszem mozna sie zapytac :) przesle na pw.
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #475 : 2006-02-04, 02:40 »
wiesz, gdy zaszłam w ciążę lekarz spytał czy chcę zrobic badania plodu...
i nagle sobie uświadomiłam że mogę to zrobić i być przez następne miesiace ciązy pewna i spokojna o dzoecko. A zaraz potem sobie uświadomiłam że wyniki tego badania mogłyby być złe.

 I co wtedy? Czy zdecydowałabym sie na zabieg i zyła z tą świadomością przez całe życie w głębi duszy wierząc że mogli się omylić i wyjąc za utraconym dzieckiem? Widziałabym we śnie jego rączki wyciągnięte do siebie...rączki których nigdy nie dotknęłam, nie przytuliłam?

I wtedy zrozumiałam że nie uwierzyłabym lekarzom, badaniom, prześwietleniom i całemu światu. Wierzyłabym że przez te kilka miesięcy ciaży los zdoła się odmienić, a ja to dziecko w sobie, sobą , całym swym jestestwem wyleczę. I ochronie i obronię przed złym swiatem. I ucałuję te małe rączki.

Ciąza to bardzo dziwny stan, stan leków, niepokojów, a jednocześnie wielkiej wiary, nadziei i siły.

I odmówiłam sobie badań. Lekarz się bardzo zdziwił. Bo sporo kobiet się dopomina.
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #476 : 2006-02-04, 21:06 »
Heh, ja też nie zrobiłam badań, jeśli masz na myśli amniopunkcję bądź usg genetyczne. Lekarz również się zdziwił, ale jak dla mnie amniopunkcja to narażanie życia dziecka, a na genetyczne nie chciałam, gdyż nigdy nie zakładam, że coś będzie nie tak. Gdybym sie nagle dowiedziała, że tak jest... na pewno byłoby ciężko. Widzisz jest jeden przypadek kiedy popieram aborcję. Zagrożenie życia matki bądź śmiertelna choroba dziecka, taka, która nie pozwoli mu przeżyć w żaden sposób. Czytałam pamiętnik kobiety, której dziecko nie mogłoby przeżyć dłużej niż 2 godziny po porodzie. Zdecydowała się nie donosić ciąży. Rozumiem to, lecz ja znając siebie donosiłabym, gdyż wierzyłabym w głębi duszy, że los się odmieni, że lekarze nie mają racji...to skomplikowana sprawa, nie ma tu uogólnień. Moim zdaniem samotna matka jest w stanie wychować szczęśliwe dziecko, ale para homoseksualna? zdecydowanie nie. Mimo iż zazna miłości w domu rodzinnym, to przecież całe życie będzie czuło się gorsze z teg tytułu....
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #477 : 2006-02-05, 00:15 »
No dokładnie to pisaław w kilku tu postach...ze kazdy ma prawo wyboru w bardzo nietypowych przypadkach i nikt , zaden ustawodawca nie powinien decydowac za kobietę. Mam na mysli włąsnie takie przypadki jakie wymieniłaś.
No i to samo pisałam co ty...ze i tak bym nie uwierzyła...ale to ty i ja...nie wszystkie kobiety są w stanie podżwignąc coś takiego...a prócz tego są tez np przypadki że kobieta ma już 3 małych dzieci i nagle okazuje się że 4 bedzie bardzo uposledzone...wymagające by kobieta porzuciła pracę i zajmowała się nim bez przerwy...a co z tamtymi dziećmi? Tu kobieta tez powinna miec prawo decyzji.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ABORCJA
« Odpowiedz #477 : 2006-02-05, 00:15 »

Neirdilka

  • Gość
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #478 : 2006-02-05, 23:16 »
Niestety takie przypadki też się zdarzają...:( niesprawiedliwe to wszystko...:(I nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi...
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: ABORCJA
« Odpowiedź #479 : 2006-03-17, 23:46 »
a ja dalej uważam, że kobieta nie powinna w żadnym przypadku być zmuszana do urodzenia niechcianego dziecka. Nie ważne, czy zaszła w ciążę po gwałcie, czy po "wpadce".
Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.216 sekund z 28 zapytaniami.