Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Czy jesteś antysemitą  (Przeczytany 6930 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #60 : 2004-03-15, 16:21 »
Hej twarda 15-tka z Ciebie :lol:
Cytuj

układając własne ideologie,

To Ty układasz nam tu ideologię, beznadziejną zresztą bo opartą na prymitywizmie i przemocy, my po prostu sięgamy głębiej :P

Poza tym NIE BLUZNIJ :grr:

Myślałam, że jesteś inny ale jesteś chyba po prostu narcyzem zapatrzonym w siebie, swoje poglądy i swoich :kolegów".
Cytuj

lecz nienawiść mamy we krwi. Niesplamionej.  

To jest dla mnie nienormalne, ja tam w sobie żadnej nienawiści nie mam a wręcz przeciwnie, a to co wypisujesz jest dla mnie głupotą. Jak można nienawidzieć kogoś za to, że jest z innego miasta niż Ty??? Co taki człowiek zawinił??? Nienawidzsz niemców tak? Ale pewnie Mercedesem, Audi albo BMW to byś nie pogardził :hmmm:  Żenujące są te Twoje poglądy, naprawdę wstydziłabym się coś takiego na forum wypisywać :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #61 : 2004-03-15, 16:24 »
DonTeTe, tak czytam i czytam i się zastanawiam: dobrze się jeszcze czujesz, czy już gorzej?  :bezsilny: Warszawiacy to inny naród, krakowiacy też? Człowieku, czy ty w ogóle masz pojęcie, co znaczą słowa, których używasz?
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #62 : 2004-03-15, 16:27 »
Nie, nie pojeździłbym. Nienawiść do jednostki to zupełnie coś innego niż do ogółu. To, że na meczach śpiewam "cała polska jeb** śląska" nie znaczy, że nie będę nigdy rozmawiał z Wrocławianinem. Mój przyjaciel urodził się we Wrocławiu. Nienawiść mam do narodu niemieckiego. Nie twierdzę, że każdego niemca nalezałoby tępić. Ja się nie wstydzę moich poglądów i wychowania, tak jest wychowany każdy stąd. Poza wyjątkami.
Krakowiacy też. Małopolska... wiślanie. Wśród wiślan są nasi pasiaści bracia. Ale również zło spod znaku białej gwiazdy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #62 : 2004-03-15, 16:27 »

myszka

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #63 : 2004-03-15, 16:29 »
Zło spod znaku białej gwiazdy, pasiaści bracia - zebry w zoo chyba...  dorośnij :roll:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #64 : 2004-03-15, 16:33 »
Don TeTe jesteś żalosny w tych swoich tekstach :roll:  Jak możesz nienawidzieć ludzi których nie znasz? Większość z nich pewnie darzyloby Cię szacunkiem, i ja dalej nie rozumiem jak możesz się nie wstydzić takiej postawy.
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #65 : 2004-03-15, 16:44 »
Kiedy ja powiedziałem, że nienawidzę ludzi... nienawidzę ogółu. Jednostek nie znam i się na ich teamt nie wypowiadam. Język który nurtuje myszkę to powszechny slang piłkarski. Powtarzam po raz kolejny : Nienawidzę słowa Warszawa, a nie zdzisia, zosi i heńka z Łazienkowskiej  :grr:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #66 : 2004-03-15, 16:49 »
A co jest złego w słowie Warszawa? Powidz mi co jest lepsze w słowie Poznań? Ładniejsze literki? Rzecz gustu. Tu właśnie pokazujesz nam jaki jeszcze jesteś dzieciuchem, dojrzały człowiek myśli inaczej, inaczej postrzega świat.
Slang piłkarski :lol:  :lol:  :lol:  Dobre sobie, chciałeś się tu przed nami popisać??? Nie ma przed kim, za to pewnie wielu będzie z tego smialo przed kompami :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #67 : 2004-03-15, 16:56 »
Ja ten slang piłkarski mam na co dzień, mieszkam na osiedlu, blokowisku, gdzie "kibiców" od cholery - i czytam ten slang codziennie na płotach i murach. Wiem, co to "pasy" i "biała gwiazda", co nie znaczy, że uważam to za mądre, podobnie jak "nienawiści" do słowa Warszawa. Może faktycznie w tym kraju przyadłoby się jakieś nieszczęście narodowe, żeby co niektórzy pomyśleli nad ideą narodu i państwa.
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #68 : 2004-03-15, 16:57 »
ten teamt o smianiu już przerobiliśmy... Ci, co bedę się śmiali, udowodnią, że nie mają tu nic do roboty. W słowie Poznań ja czuję dumę i chwałę, biorę większy wdech na jego dźwięk, w słowie warszawa wręcz przeciwnie... pogarda i niechęć. Tak mnie wychowano. Was wychowano i jak słyszycie hooligan to wam się robi nie dobrze.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #68 : 2004-03-15, 16:57 »

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #69 : 2004-03-15, 16:58 »
:lol:  yO.. WRACAM Z PIEKIEŁ... doN TETE... SZUKAJĄ KOGOŚ DO MARKETINGU... BO IM ZABIJALNOŚC SPADA... PROSZĄCIE O OBJECIE STANOWISKA KIEROWNICZEGO A ALKAIDZIE... PODOBNO U ARABÓW NIE LUBIA SŁOWA  "ZACHÓD" ... :lol:
   oni naciskając guziczek przy bombie tez nie robia tego dal pani Helci z Marytu...
Co do sposobu mojego pisania.. nie musze wpisywac moim zdaniem bo to logiczne ty "Wiekolpolaninie" ze jak co spiszę to pisze w moim imieniu.. ale taki narodowiec jak ty mysli pwnie ze siedzi za mną cały niemiecki naród i zydzi ze sląska  :evill:
Zapisane

myszka

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #70 : 2004-03-15, 17:02 »
A za mną kto siedzi, jak studiuję germanistykę? :lol: Pewnie duch Adolfa...  :wink:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #71 : 2004-03-15, 17:05 »
Galago  :wink:  :lol:  :lol:  :lol:

Myszka strzeż się jak studiujesz germanistykę, jak możesz coś takiego studiować w ogóle :shock:   :lol:
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #72 : 2004-03-15, 17:05 »
hehe, wy jesteście super... ale moje zycie byłoby nudne gdyby nie forum :D
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #73 : 2004-03-15, 17:10 »
No właśnie TeTe a myślisz, ze to fajnie, że kto akurat  "znielubił" sobie teraz Hiszpanów? A co by było gdyby znielubili akurat Poznań? Też byłoby fajnie? Właśnie taką ideologię nam tu przedstawiasz: nienawiści do innych ludzi.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #74 : 2004-03-15, 17:12 »
.....::::: www.timonek.friko.pl :::::.....
"Z nami nigdy nie zostaniesz sam" - A. G.
"Patrz sercem, bo to, co najważniejsze, jest niewidoczne dla dla oczy" - Mały Książe
"Czasem brak komentarza wyraża dużo więcej niż komentarz, który mógłby zranić" - T.T.
"Zakopmy wojenne topory, zapalmy pokojowe fajki, niech znikną wszelkie spry, stwórzmy świat jak z bajki" T.T.

I PO CO TAKI GŁUPI PODPIS>> jak myśłisz wogóle inaczej
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #74 : 2004-03-15, 17:12 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #75 : 2004-03-15, 17:15 »
Ty po prostu ubierasz moje myśli w słowa Galago ;)
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #76 : 2004-03-15, 17:22 »
Opis jest jak najbardziej mój. każdy kompromis mogę zaakceptować. Nie szukam jednak go z ludźmi, którzy go nie chcą odnaleźć.
Poznania nienawidzą miliony osób. To nic nie zmienia. Oni nie nawidzą nas, my ich. Tak było, jest i będzie. Normalna ludzka nienawiść przenoszona drogą płciową, w genach ;)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #77 : 2004-03-15, 17:34 »
Ale Ty nianawidzisz słowa Warszawa, Niemców a skąd wiesz, że oni nie chcą kompromisu???
Nie piszesz, ze nienawidzisz tych co nienawidzą Poznania :hmmm:  Poza tym gdzieś pisałe, że jesteś chrześcijaninem, jak te Twoje poglądu mają się do religii co? Czy tego uczył na Jezus??? Nie on uczył tego, żeby kochać wszystkich, również naszych wrogów.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #78 : 2004-03-15, 17:37 »
Sluchajcie, moze zamiast sie tak denerwowac jalowa dyskusja z kims, do kogo i tak nic nie dociera: po prostu IGNORE...
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #79 : 2004-03-15, 17:37 »
Nie można myśleć w taki sposób. Gdyby żyć według jednego ideału, to by cię posądzili o sektę. Zawsze mają miejsce odchylenia. Nie wierzę w ideał. Nie ma ideałów.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #80 : 2004-03-15, 17:40 »
No to jesteś Chrześcijaninem czy nie? Żyjesz choć trochę według Biblii czy to tylko ściemy byly, na użytek innego tematu?
Poza tym co Ty mówisz, ideały Chrystusa i posądzenie o sekte- tu wykazałeś się kompletnym nieprzemyśleniem sprawy.

Wiedzma ma rację, beton trza olać po prostu bo i tak się go gołymi rękami nie naprawi :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #80 : 2004-03-15, 17:40 »

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #81 : 2004-03-15, 17:43 »
IGNORE !!!! Wiedzma chyba sie zakochałem :)  znowu piwkio..  8) ...  :D

  Dodam tylko ze Don szukasz ideałów.. własnie takie bzdurne gadanie o wielkopolanach o poznaniu, niemcach .. to jest szukanie standardowego nastolatka.. szukasz w ten sposób poparcia w grupie, bo w tym wieku u naczelnych z rodzaju homo sapiens rozwija się potrzeba interakcji z grupa.
   Ideałem jest wielkopolska, pobity poznzn czy warszawa... a potem mowisz o tym ze idałów nie ma..
   Nie ma jednej druzyny, jednej prawdy.  Tak naprawdę jest tylko Jeden Bóg (przynajmniej dla mnie) a reszta to słowa szatana.
   To on szuka róznic i problemów.. Jezus mówił  coś o drugim policzku ale to nie chodziło o zawody hoolsów...

ciao lombelico del mondo.... IGNORE
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #82 : 2004-03-15, 17:45 »
IGNORE :wink:
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #83 : 2004-03-27, 19:41 »
Kurcze, uciekł mi ten temat ;) Ostatnia wypowiedź Galago była świetna, naprawdę, tak ładnie i tak obiektywnie nikt o mnie nigdy nie mówił... ;) Ignore... niechże wam będzie. Jestem Betonem... nawet ładnie, ale chyba zostanę przy DonTeTe ;) Skarbie, jeste mchrześciajninem, co nie oznacza, że muszę starać się być ideałem. Jestem jaki jestem. hehe. Pochwalę się, że mam wzorowe zachowanie  :lol:
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #84 : 2004-03-28, 00:15 »
Nie chcialo mi sie tego wszystkiego czytac,wiec odpowiem tylko na pytanie z ankiety
NIE,NIE i jeszcze raz NIE!!!
Niezaleznie od rasy,narodowosci itd.sa ludzie i ludziska.Nikt tez nie moze za to,ze urodzil sie zydem,murzynem,niemcem,polakiem...
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Kira

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #85 : 2004-03-28, 00:16 »
nie :) jest przeciw głupocie
a na meczach nie nawidzę   :grr: kazdego klubu ktory gra przeciw legi :)
wczoraj wygrali 7:2 z Polonia.... :) i zadymy nie bylo... :roll:
nienawiść Kibiców to zupelnie co innego niz do Zydow lub innych narodow
 :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #86 : 2004-03-28, 09:59 »
Zadymy... 400 Polonistów miało się rzucić na kilkuset prewencyjnych i kilkanaście tysięcy Legionistów? Bez przesady, oni też mają coś w głowie prócz odłamków...
Zapisane

targod

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #87 : 2004-03-28, 22:09 »
A tak wracając do tematu to troche masz niedzisejsze podejście do niektórych spraw DonTeTe...
Czemu twoje posty brzmią tak jakby pisał je jakiś zgorzkniały antyludzki
idiota????? :roll:  :roll:  :roll:  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #87 : 2004-03-28, 22:09 »

Red

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 134
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #88 : 2004-04-04, 19:37 »
Zaznaczyłem ostatnią odpowiedź, ponieważ ani nie jestem anty semitą ani nie pasjonuje mnie ta ankieta :).
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #89 : 2004-08-09, 23:19 »
Zdecydowanie nie!
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 28 zapytaniami.