Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Pytania odnośnie kosmetków AVON?  (Przeczytany 17425 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Schawesterka

  • Gość
Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« : 2006-11-28, 10:46 »
Uważam ,że jest to dobra firma:)Mogę stwierdzić,ze większosc kosmetków jest bardzo dobrej jakośći.Jestem juz o od kilku lat konsultantką,zrobiłam już kilka kursów kosmetycznych firmy AVON. Jeżeli macie jakies pytania odnośnie  kosmetków z tej firmy lub jakiś problem piszcie:)
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #1 : 2006-11-28, 15:08 »
jest taki wątek.. 2 topiki wyżej
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Schawesterka

  • Gość
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #2 : 2006-11-28, 16:11 »
Ok wyżej jest ale...tamten dział polega kto jakie kosmetyki lubi...ten jest raczej od tego jak ktoś ma problem z wyborem lub jakieś pytanka:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedz #2 : 2006-11-28, 16:11 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #3 : 2006-11-28, 16:23 »
tyko wiesz schaw... jesteś nowa wiec możesz nei wiedzieć, ale użytkownicy i moderatorzy są troszkę uczuleni na zakładanie topiców na bardzo podobny temat co inny już istniejący...
A to jest właśnie jeden z takich tematów ^^
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #4 : 2006-11-28, 18:57 »
Oj heheh skad ja to znam? ]:-)
Przeciez zawsze mozesz zapytac w tamtym topiku kto co sądzi? :)
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #5 : 2006-12-17, 23:09 »
Schawesterka... ja tak sobie myślałam, że może za jakiś roczek, dwa (albo i wcześniej) zostanę konsultantką (bo teraz nie ma sensu, Ikl. gim... Ale już warto wiedzieć parę rzeczy.
* Ile zarabiasz miesięcznie?
* Jak rozprowadzasz kosmetyki?
* Czy w każdym miesiącu musisz kupować kosmetyki?
* To jest na takiej podstawie, że np. zamawiasz błyszczyk, którego cena katalogowa to 15zł, a Ty płacisz za niego 10zł, potem sprzedajesz za 15 i masz 5zl?
Z góry thx:)
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #6 : 2006-12-18, 13:25 »
Tak ty płacisz za tyleile jest w hurtowni i sprzedajesz po tyle ile jest w katalogu reszta idzie dla Ciebie .. Dlatego ja mam zawsze  mam kosmetyki tansze o pare złotych :P
 Jesli w jakiś miesiącu nie zamówisz  niczego to cos tam chyba płacisz .. ale nie jestem pewna... bo nie jestem konsultantką Avonu ... Wiem tylko jak jest w Oriflamie :D
A kosmetyki rozprowadza się po znajomych oni dalej i tak się rozprowadzają ipóźniej przychodza zamówienia :D
A ile się zarabia miesiecznie to różnie zależy ile masz zamówien :D a to w każdym miesiącu jst inaczej ... 
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #7 : 2006-12-18, 15:37 »
Z tego co się orientuje jest inaczej niż Fretka napisała
Będąc konsultantką puszczasz w obieg katalogi, zamawiasz, ceny są takie jak w katalogu ale Ty sama masz zniżki, często zależnie od tego jak duże zamówienia składasz. Nic nie zarabiasz. Później jest lepiej, jeśli jest się koordynatorką (o ile dobrze nazwe pamiętam), musisz mieć jak najwięcej swoich konsultantek które podlegają pod Ciebie (Ty je namówiłaś na bycie konsultantkami) Moge wypytać dokładniej jak tylko Janina (koordynatorka) przyjdzie do mojej mum.
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #8 : 2006-12-18, 18:53 »
To w Oriflamie jest inaczej :p bo jak kupuje w hurtowni to płace pare złotych mniej niz w kaalogu .. a potem sprzedaje po tyle ile jest w katalogu :p
A Katalogu tak puszcam w obiekt to fakt :D o to mi chodziło no i one mi mówią co chca i ja to zamawiam i  zakupuje i przyworze ... oczywiscie wczesniej kase zbieram :D
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Forum Zwierzaki

Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedz #8 : 2006-12-18, 18:53 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #9 : 2006-12-18, 20:36 »
Nie lubie kosmetyków z avonu. Po pierszwsze wiele z nich nie jest wartych swoich cen po drugie bardzo często zdażają się na nie uczulenia.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #10 : 2006-12-18, 21:13 »
Mam to samo zdanie co Agnes, zdecydowanie za drogo jak na jakość, jaką sobą prezentują. Można kupić lepsze kosmetyki, które są tańsze.
A poza tym ja jestem najlepszym przykładem na uczulenia na kremy Avon :/.
Jedyne co naprawdę mi odpowiadało to odżywka do włosów antyfryzująca (czy coś w tym guście)
Zapisane

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #11 : 2006-12-18, 21:50 »
No właśnie ja nie wiem jak jest z tym zarabianiem, czy kupuję po cenie hurtowej, a sprzedaję po cenie katalogowej. Trzeba poczekać na kogoś.
Zapisane

aneta_117

  • Gość
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #12 : 2006-12-19, 14:49 »
Zamawiasz co ludzie chcą i z tego ile nazbierasz zamówienia odliczasz sobie procent jaki wypracowałaś ja np. miałam 20% od złożonego zamówienia.
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #13 : 2007-02-24, 18:27 »
A czy w ogóle się opłaca być konsultanką?
Chodzisz np po domach namawiasz ludzi, tracąc swój cenny czas i odliczasz tylko 20%.?

aneta_117

  • Gość
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #14 : 2007-02-25, 11:46 »
NO wiesz ja np. zanosiłam katalog do szkoły i miałam z głowy :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedz #14 : 2007-02-25, 11:46 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #15 : 2007-02-25, 11:48 »
Aha. :)
A ludzie dużo zamawiają.?
Bo właśnie tak się zastanawiam czy nie zostać konsultanką Avonu.? :P

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #16 : 2007-02-25, 12:45 »
a ile trzeba mieć lat by móc zostać konsultantką ??
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #17 : 2007-02-25, 12:46 »
Ze strony Avon PL:
"Aby zostać Konsultantką, musisz mieć ukończone 18 lat."
Edit:
Na stronie Oriflame jest informacja, iż tam również trzeba mieć 18 lat by zostać konsultantem.
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #18 : 2007-02-25, 13:09 »
Co.?
A znam dużo dziewczyn około 12-16 lat które są konsultankami ofirlame. [?]

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #19 : 2007-02-25, 13:24 »
To jest tak że umowa musi być podpisana z osobą ktora ukonczyła 18 lat.Sami koordynatorzy namawiaja 12,13 -17 latki na bycie konsultantkami i wtedy prosza o przyjscie z osobą dorosłą.Ta osoba jest  upowazniona do zakupów w COKU(centrum obsługi konsultantek) i odbioru paczek.
Upust-czyli zarobek jest odliczany od zamowienia jakie konsultantka zrobila.Jest to 15% od 0 zl-199zł 20% od 200zł-499zł 25% od 500zł-1199zł 30% od 1200-2499zł i 35% od 2500 zł do nieskonczonosci.
Konsultantka zbiera zamowienie, odbiera paczke, rozprowadza towar,(wtedy klientki placą),i placi rachunek obnizony o "%" jaki naliczyla sobie opustu.Jezeli w jednym katalogu(1 kampania) naliczy sobie np 20% to na nastepny katalog ta znizka obowiazuje.Jeżeli pominie jakąś kampanie(czyli jej zakupy w COKU czy "na paczkę" wyniosą mniej niż 150 zł po cenach katalogowych) wtedy traci opust i musi zbierać od nowa.
Mam nadzieje ze wyjasnilam to dosc klarownie
 
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

Akane

  • Gość
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #20 : 2007-07-20, 12:50 »
Moja mum jest konsultantką :P Nic nie mam do tej firmy, rzadko używam jakichkolwiek kosmetyków, tylko błyszczyk, antyperspirant, perfum (no i wiadomo, że mydło i szampon :lol: ) Ja mam uczulenie na wieeele kosmetyków, Avonowskich, czy innych... Ważne jest jednak dla mnie to, że kosmetyki AVONU mają oznaczenie o tymn, że nie były testowane na zwierzętach n.n
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedz #20 : 2007-07-20, 12:50 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #21 : 2007-07-20, 14:37 »
wiem ze nie na temat ale czy ktoś mi powie co oznacza napis na kosmetyku  "testowany dermatologicznie" i dla czego jest tak mało kosmetyków  gdzie jest ten zając w kółku czyli nie na zwierzetach
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #22 : 2007-08-27, 14:50 »
testowany dermatologicznie czyli testowany na zwierzetach.
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

estera-27

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #23 : 2008-08-11, 08:28 »
witam.
mam pytanie odnosnie kosmetyków avon.w sumie niewiem gdzie moge o tym napisać ale znalazłam to forum.od lat kupuje kosmetyki z avon wody perfumowane,little black dress kosztuje w promocyjnej cenie w katalogu 49,90.w internecie na allegro kupiłam taki sam za 22,99.O co chodzi?dlaczego na allegro opłaca sie ludziom sprzedawać je tak tanio?i mają tego duze ilosci i kremów i balsamów i czego by się nie chciało za poł ceny niekiedy albo i mniej...pozdrawiam.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #24 : 2008-08-12, 17:21 »
Przypuszczam, że tanie kosmetyki sprzedają konsultantki Avonu, które za sprzedanie określonej ilości towaru dostają jakieś gratyfikacje. Może i niewiele zarabiają na poszczególnych sztukach, ale w ostatecznym rozrachunku i tak im się opłaci...
A przy okazji, radzę zachowac ostrożność przy kupowaniu drogich kosmetyków, bo łatwo paść ofiarą cwaniaka, sprzedającego podróbki... Zbyt niska cena powinna wzbudzić ostrożność. Nie mam na myśli Avonu, dla jasności ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #25 : 2008-08-12, 23:58 »
dodam do tego, co IBDG napisała, że jak zobaczycie kosmetyki znanej firmy w podejrzanie niskiej cenie:
- przeczytajcie dokładnie nazwę firmy na opakowaniu, czasami brakuje jakiejś literki, albo kolejność inna ;)
- sprawdźcie czy logo firmy zgadza się z tym na opakowaniu
- sprawdźcie czy istnieje kosmetyk o dokładnie takiej nazwie jaka jest podana i czy, jeśli istnieje, wygląda dokładnie tak samo

z reguły po tym można się dowiedzieć, że to nie jest ten kosmetyk, który chcecie kupić
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #26 : 2008-08-13, 12:19 »
Dam przykład na to, co napisała Madziaro... Są sprzedawcy, którzy potrafią w tytule aukcji napisać "Perfumy Hugo Boss", a w treści już jest "Hugo Boos"... Kto niezorientowany i nie spodziewa się pułapki, przeleci tylko wzrokiem, zalicytuje lub zrobi "kup teraz" i ma tzw. "perfumy alternatywne" :roll: Ja osobiście nie polecam, naprawdę lepiej uzbierać na porządny, trwały zapach, niż wydać niewiele na perfumy, które pachną chwilkę...

To, o czym pisałam w poprzednim poście, to jeszcze inny przypadek. Mam na mysli najzwyklejszych oszustów, którzy potrafią nawet do oryginalnego opakowania wcisnąć nie wiadomo co... Niestety, nawet pozytywne komentarze nie zawsze świadczą o oryginalności sprzedawanego towaru. Część ludzi zwyczajnie nie odróżni podróbki, część machnie ręką i wystawi pozytywa w obawie przed zemstą (czyli odwrotnym negatywem). To, że sprzedawca zarzeka się, że produkt jest oryginalny, że kupiony w strefie bezcłowej itd. może być tylko ściemą dla uśpienia czujności. Potem mamy albo oryginalny słoiczek z niewiadomym kremem, albo wszystko sfałszowane... Zawsze dobrze zastanówcie się, zanim zalicytujecie. Niska cena drogiego produktu zawsze powinna wzbudzić podejrzenia.
Zapisane
IBDG Wrocław

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #27 : 2008-08-13, 15:45 »
ja jeszcze widziałam trochę inne cuda, np. perfumy jednej firmy w kolorystyce i wzorkach innej, a żeby pooglądać do czego ludzie są zdolni, wejdźcie tutaj: http://podrobkowo-wielkie.blogspot.com/
i pod nowym adresem http://podrobkowowielkie.pinger.pl/
mam nadzieję, że to nie jest zabronione tutaj, jak tak, to wywalić linka, chociaż myślę, że ten akurat przydatny
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedz #27 : 2008-08-13, 15:45 »

lili1000

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 53
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #28 : 2008-08-14, 11:01 »
testowanie dermatologiczne nie zawsze musi oznaczac testowanie na zwierzetach. Sa to testy skorne wykonywane na grupie ochotnikow (ludzi), ktozy zapewne dostaja za to kase. Ale zdarza sie wykonywanie takich testów na zwierzetach, np. świnkach morskich.
Zapisane
:)

Tynka88

  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Pytania odnośnie kosmetków AVON?
« Odpowiedź #29 : 2008-09-11, 01:00 »
Moim zdaniem firma Avon strasznie zeszła na psy ( bez obrazy ) :P
Wole kupić rzadziej a drozsze kosmetyki lepszych firm ;)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 28 zapytaniami.