Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Pamiętnik  (Przeczytany 3247 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Pamiętnik
« Odpowiedź #30 : 2004-06-21, 17:56 »
nio ja kiedys pisalam, ale to jak bylam jeszcze malolatem :)
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Pamiętnik
« Odpowiedź #31 : 2004-06-21, 20:35 »
A seniorzy nie mogą niby pisać? (Andziek, zyskałaś miano seniora, cieszysz się? :P :lol:  :lol:  :lol:  :lol: )
Zapisane

Ireth

  • Gość
Pamiętnik
« Odpowiedź #32 : 2004-06-22, 21:50 »
Kiedys pisalam co dziennie i po dlugim czasie juz mi sie nie chcialo....... i teraz znow zaczelam!!!!!!! :wink:  :)  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pamiętnik
« Odpowiedz #32 : 2004-06-22, 21:50 »

Nataila

  • Gość
Pamiętnik
« Odpowiedź #33 : 2004-06-27, 22:35 »
Piszę, piszę. Szczególnie podczas wakacji.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Pamiętnik
« Odpowiedź #34 : 2004-06-27, 23:40 »
Tak sobie przeczytałam niedawno wasze posty i stwierdziłam, ze znowu zaczne psiać.. i nie tak jakbym bala sie ze ktos go przeczyta- bede psiac wsyztsko, wszyściutko co mnie wkurza i w kim sie bujam.. Teraz szukam odpowiedniego schowka :P..

Dzisiaj własnie zaczelam pisać w nowej wersji mojego pamietnika, mam juz 4 strony, bo mi sie bardzo nudzilo.. wyzalilam sie z wszystkeigo i jakos teraz lepiej sie czuje ;) :wink:
Zapisane

Marco

  • Gość
Pamiętnik
« Odpowiedź #35 : 2004-06-28, 19:18 »
A blog se liczy???? Jhehehe, ja kiedys prowadziłem:(
Zapisane

iwa

  • Gość
Pamiętnik
« Odpowiedź #36 : 2004-06-29, 11:06 »
kiedyś pisałam.ale to było,jak byłam w podstawowce :wink: potem to odkopałam,tzn. pamiętnik rzecz jasna, i się  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: fajne głupotki tam były.nawet rysuneczki miałam :lol: teraz to w sumie mam 2 "pamiątkowe" zeszyty w których mam zapisane esy od mojego chłopaka :lol: to była paranoja-pełna skrzynka,brak kartki a tu kurcze esa trzeba zapisac ;) nie robcie tak drogie dzieci,bo to do paranoi prowadzi :lol:
Zapisane

Kira

  • Gość
Pamiętnik
« Odpowiedź #37 : 2004-06-30, 16:06 »
pisze oczywiście :)  od blisko 5 lat :)
Zapisane

k_lap

  • Gość
Pamiętnik
« Odpowiedź #38 : 2005-01-03, 15:34 »
Ja pisze pamietnik od wielu lat. Super sa wspomnienia np. po 10 latach...
Ale nigdy nie musialam go ukrywac na szczescie... Moi rodzice mieli do mnie wystarczajace zaufanie i nigdy nie probowali grzebac mi w prywatnych rzeczach. Malo tego... to oni nauczyli mnie poszanowania prywatnosci innych.
A teraz mieszkam ze swoim Adamem i on tez jest czlowiekiem szanujacym moja prywatnosc, wiem ze nawet jesli zostawilabym na wierzchu pamietnik to on przelozylby go na miejsce... Nigdy nie czytalby moich prywatnych zapiskow. (Czasami czytal, ale to wtedy gdy sama mu pokazalam).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pamiętnik
« Odpowiedz #38 : 2005-01-03, 15:34 »

kasia

  • Gość
Pamiętnik
« Odpowiedź #39 : 2005-01-03, 16:17 »
ja już nie mam pamietnika. Tzn mam stary, ale nie pisze w nim. Za dużo tego wszystkiego, za mało czasu, za mało miejsca, za mało słów...  :roll:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 27 zapytaniami.