Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ile i jak czesto karmic  (Przeczytany 1905 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czanga

  • Gość
ile i jak czesto karmic
« : 2004-06-07, 20:53 »
trzymiesieczny kotek.....mam wrazenie ze ciagle glodny...karmie go 3 do 4 razy dziennie o stalonych porach....serek,miesko troche suchej karmy i tak na zmiane..rosnie jest zdrowy...ale robi wrazenie glodnego....moze po prostu lakomy?? a moze robie cos zle..??
Zapisane

Naomi151

  • Gość
ile i jak czesto karmic
« Odpowiedź #1 : 2004-06-07, 20:59 »
Moje 2 kociaki jak były małe też wiecznie były głodne i zjadłyby niezależnie ile by im się dało, dopiero jak kot podrośnie to ustabilizuje mu się dzienne zapotrzebowanie na pokarm. I nie martw się nie robisz niczego źle, poprostu większość młodych kotków jest wiecznie nienajedzonych.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
ile i jak czesto karmic
« Odpowiedź #2 : 2004-06-07, 21:18 »
wiesz, male koty (i nie tylko male) sie czasem zachowuja, jakby mialy 7 zoladkow i tylko 5 pelnych.. :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ile i jak czesto karmic
« Odpowiedz #2 : 2004-06-07, 21:18 »

Yzalbe

  • Gość
ile i jak czesto karmic
« Odpowiedź #3 : 2004-06-07, 22:55 »
Mój Mikuś w tym miesiącu kończy rok i nadal ma "kociakowy" apetyt... Skończy swoją porcję i zabiera się do miski Zyźka. Muszę używać podstępów, aby Zyziek miał możliwość spokojnego zjedzenia. Dlatego Mikuś dostaje porządne kawały mięcha w większej ilości, a Zyziek mniej i drobno pokrojone. Tak się już wprawiłam w tych proporcjach, że obaj kończą jeśc równocześnie :lol:
Zapisane

Sal

  • Gość
ile i jak czesto karmic
« Odpowiedź #4 : 2004-06-08, 09:53 »
Apetyt mojego Dyźka też jest wiecznie niezaspokojony... :roll: W jego przypadku na pewno wiąże się to z wczęsniejszą niedolą i głodowaniem...  :(  Ponoć zwierzakom potem tak zostaje... Jakby się chciały najeść na zapas.
Zapisane

Ax

  • Gość
ile i jak czesto karmic
« Odpowiedź #5 : 2004-06-08, 20:13 »
Słuchajcie- koty do 1 roku życia powinny mieć stały dostęp do jedzenia! Kot, jak rośnie musi jeść ile chce, bo rośnie! Dopiero po ukończeniu roku kotu jedzenie dzieli się na kilka posiłków, tak jak na opakownaiu papu ;)
Zapisane

Ellen

  • Gość
ile i jak czesto karmic
« Odpowiedź #6 : 2004-06-08, 20:34 »
Potwierdzam, Maly zre bez opamietania, a wyglada jak anorektyk... wszystko mu poszlo w te dlugie, zlodziejskie lapska  :roll:
Zapisane

Sal

  • Gość
ile i jak czesto karmic
« Odpowiedź #7 : 2004-06-09, 09:41 »
To teraz tylko cierpliwie czekaj, jak zacznie tymi długaśnymi łapkami wykradać wszystko co sie da.  ;)  Dyzio wyspecjalizował się w kradzieżach: mojeJ biżuterii, włÓczek, z których coś dziergam, miĘcha krojonego dla nich na posiłki i różnych smakołyków zostawionych na chwilę bez nadzoru (np. wafelków)  :P
Zapisane

Ellen

  • Gość
ile i jak czesto karmic
« Odpowiedź #8 : 2004-06-09, 10:33 »
On juz sie wyspecjalizowal... szczegolnie, ze ma pomocnika  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ile i jak czesto karmic
« Odpowiedz #8 : 2004-06-09, 10:33 »

Maxim

  • Gość
ile i jak czesto karmic
« Odpowiedź #9 : 2004-06-09, 17:04 »
Mojemu kotu jego zdecydowanie długaśne łapki służą do wciskania ( dosłownie wciska aż do skutku :roll: ) wszelkich kocich zabawek pod szafkę. Potem następuje przeraźliwe miałczenie i błagalne spojrzenia w kierunku pani, żeby zabawki te wyciągnęła. Przy czym metoda jest dowolna. Może pani na kolanach wyciągać kijem od szczotki lub też , żeby nie popaść w rutynę,  szafkę za każdym razem odsuwać :roll:    :lol:
Zapisane

Czanga

  • Gość
ile i jak czesto karmic
« Odpowiedź #10 : 2004-06-09, 17:21 »
Ellen jak mozna wkleic zdjecia.....???
Zapisane

Ax

  • Gość
ile i jak czesto karmic
« Odpowiedź #11 : 2004-06-09, 20:04 »
:lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 25 zapytaniami.