Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Jesteś rasistą?  (Przeczytany 4812 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Jesteś rasistą?
« Odpowiedź #60 : 2004-06-02, 20:09 »
Cytat: mili
Cytat: ilia
tak jak napisałam każdy moze mieć własne poglady, moze być rasistą, ale jezli bezpośrednio nie szkodzi innym....Mysleć sobie moze co chce, robić już nie


Jak rasista może nieszkodzic innym? No jak? rasista uważa ludzi innej rasy za gorszych! Czy to nie szkodzi innym? Właśnie tym "INNYM" ?! Chyba mylą Ci się pojęcia..

Jeżli TYLKO ma takie poglądy w swojej głowie i nie wyraża ich publicznie to nie szkodzi, jeżli działa przeciw tym ludziom to już jest z nim cos nie tak
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

mili

  • Gość
Jesteś rasistą?
« Odpowiedź #61 : 2004-06-03, 08:56 »
teoretycznie tak, ale zazwyczaj jesli czlowiek cos mysli, cos uwaza to stara sie to pokazac innym...
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Jesteś rasistą?
« Odpowiedź #62 : 2004-06-03, 17:20 »
nie wszyscy, i tych nie potępiam, ale tych którzy to pokazują, to już inna sprawa
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Forum Zwierzaki

Jesteś rasistą?
« Odpowiedz #62 : 2004-06-03, 17:20 »

Flaś

  • Gość
Jesteś rasistą?
« Odpowiedź #63 : 2004-06-03, 17:26 »
Nie jestem rasistką, absolutnie nie ... Dodałabym jeszcz, że jestem jeszcze pacyfistką :mrblue:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Jesteś rasistą?
« Odpowiedź #64 : 2004-06-03, 22:22 »
Nie, nie jestem rasistka. absolutnie
Zapisane

iwa

  • Gość
Jesteś rasistą?
« Odpowiedź #65 : 2004-06-11, 09:09 »
iwa nie jest i nie lubi jak ktoś zaczyna głośno krzyczeć: "e ten to... to g...." no wogóle jak ktoś jest nie miły dla drugiego tylko dlatego,ze ma inny kolor skory,czy jest innej rasy:)
Zapisane

kraksa

  • Gość
Jesteś rasistą?
« Odpowiedź #66 : 2004-06-11, 13:24 »
Cytuj

Czego ją nauczyli? Że czarni ludzie są źli a biali dobrzy? To jest w porządku?! Nie wydaje mi się.


to nie jest w pożądku ale myślę,że nie powinniśmy ich potępiać bo jeżeli ona np. przebywa w takim środowisku to upodabniea się zachowaniem i przekonaniami do ludzi którzy ją otaczają
Zapisane

Marco

  • Gość
Jesteś rasistą?
« Odpowiedź #67 : 2004-06-28, 19:22 »
Nie jestem rasista...
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Jesteś rasistą?
« Odpowiedź #68 : 2004-06-28, 20:39 »
Nie jestem resistką, ale nie rozumiem ludzi, którzy mają takie spojrzenie na świat: ten jest czarny (np.) więc jest gorszy i nie powinien mieć takich samych praw jak ja, biały... To... Hmm... Idiotyczne? Przecież człowiek to człowiek... Tak jak konie... Są różne maści i wszystkie powinny być ( i raczej są) traktowane tak samo, bez podziału na gorze i lepsze... A może to zły przykład...?
 :evill:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jesteś rasistą?
« Odpowiedz #68 : 2004-06-28, 20:39 »

Kira

  • Gość
Jesteś rasistą?
« Odpowiedź #69 : 2004-06-30, 16:12 »
:) nie jesem rasistka :) jestem tolerancyjna :roll: ale nie toleruje weży ;)
Zapisane

k_lap

  • Gość
Jesteś rasistą?
« Odpowiedź #70 : 2005-01-03, 15:30 »
Nie jestem rasista i jestem dodatkowo anty rasista. Nie cierpie i nienawidze wszystkich rasistow ! Uwazam, ze mozna nie lubic konkretnej osoby, ale calej rasy czy narodowosci ? Przeciez w kazdej grupie znajdzie sie choc jeden dobry i sprawiedliwy czlowiek i chocby z tego powodu nie wolno potepiac ludzi o innym kolorze skory czy narodowosci.

Zawsze pytam czlowieka, ktory mowi ze jest rasista, czy gdyby umieral, byl w ciezkim stanie i jedyna osoba na swiecie, ktora moglaby mu pomoc bylby "czarny" lekarz to tez nazwalby go "asfaltem", czy "czarnuchem"... ???
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 25 zapytaniami.