Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: "Nabijanie" postów  (Przeczytany 13696 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« : 2002-10-29, 18:37 »
Jak w temacie, co o tym sądzicie? Mam na myśli wyciąganie najstarszych wątków i dopisywanie rzeczy niekoniecznie z nimi związanych... wypowiadanie się bez sensu, byle coś powiedzieć, często "wcinające" się w dyskusję... itp. działania, mające na celu zdobycie kolejnej gwiazdki...  Proszę o opinię...
Zapisane

Saba

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #1 : 2002-10-29, 18:45 »
Zgadzam się z Myszką, to conajmniej denerwujące. A szczególnie dla osób, które na forum wchodzą po to, żeby się czegoś konstruktywnego dowiedzieć. Współczuje komuś kto śledzi jakiś wątek, a łączy się przez modem. Wchodzi na forum, przebija się przez posty, których 95% stanowią emotikonki, impulsy lecą, czas stracony. Ja też wchodziłam tutaj za czasów połąćzenia telefonicznego i musze przyznac, ze sie zrazilam. Powróciłam dopiero przy stałym łączu.
 Ja wiem, ze czasem nie da się tego uniknąć  :D  ale jeśli nabija się tego typu posty celowo to jest to poprostu irytujące.
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #2 : 2002-10-29, 18:51 »
Albo posty typu acha, no przecież, albo same uśmieszki: :lol: ,  :wink: , :D , :) to też jest dobijające.
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #2 : 2002-10-29, 18:51 »

Ti

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #3 : 2002-10-29, 19:01 »
Generalnie uważam, że coś takiego jest głupie... Ale tylko wtedy, jeśli faktycznie jest to tak jak pisze myszka "wyciąganie najstarszych wątków i dopisywanie rzeczy niekoniecznie z nimi związanych..."
Czasami sama wyciągam na wierzch jakieś stare zapomniane tematy... Po prostu raz mogę nie mieć czasu lub nastroju, żeby na jakiś temat się wypowiadać, a innym razem mam :) Jednak nie robię tego po to by "ponabijać" sobie posty...
W końcu to że post jest dawno założony nie znaczy że już nikt z niego nie skorzysta... Być może osobie, która go zakładała już nie pomoże, ale wielu użytkowników forum miewa podobne problemy, więc uważam, że kolejny komentarz - o ile coś do rozmowy wnosi - zawsze się przyda..  :tak:

Zresztą dla mnie "nabijanie postów" jest po prostu śmieszne... Konkurować na gwiazdki... Przecież ludzie te posty czytają, więc jak zorientują się, że ktoś stosuje taką właśnie metodę, to i tak - nawet pomimo dużej ilości gwiazdek - nie będą traktować tej osoby i jej wypowiedzi poważnie...

Mam nadzieję, że mój post nie jest tylko wcinaniem się w rozmowę  ;)   :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #4 : 2002-10-29, 19:07 »
Ti, racja, jeżeli post jest sensowny i odnosi się do tematu, który jest aktualny pomimo tego,że był podany już jakiś czas temu, np. żywienie, spacerki, wet... to oczywiście nie jest to nabijanie, ale jeżeli ktoś wyciąa temat sprzed dwóch miesięcy, który już dawno odszedł w niepamięć i dopisuje np.: "Super", czy coś w tym stylu, to...  :roll:
Zapisane

Ti

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #5 : 2002-10-29, 20:03 »
No tak... Masz rację myszka..
Swoją drogą, myśląc którą z odpowiedzi na Twoją ankietę wybrać, zastanowiło mnie coś... Mianowicie prawie już wybrałam odp. 2 i wtedy doczytałam końcówkę "np. głupie ankiety Myszki...". Chyba zbyt surowo się oceniasz  :lol:  :lol:  :lol:  
Hi, hi całe szczęście, że jednak doczytałam do końca i wybrałam - wahając się już tylko pomiędzy odp. 1 i 3 - trójkę...  

Nie zastawiaj więcej takich pułapek, bo następnym razem mogę nie zauważyć i się pokaleczyć  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #6 : 2002-10-29, 20:35 »
Nie będę Was okłamywać, wymygiwac się.. Będe poprostu szczera. Gdy weszłam na forum odrazy mi sie spodobało, nabiajałam posty jak szalona pisząc kawały... Potem przestało dla mnie mieć znaczenie ilośc postów... Pamietam jeszcze jak w "Co piszą inni" dawał buski- same buźki z  :grr:  :evil:  :twisted:  :shock: ... Ale tylko dlatego, że te posty były wkurzające jak człowiek może być walniety...
Zapisane

Vana

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #7 : 2002-10-29, 21:05 »
Może to i fajnie byc "mieszkancem"ale nabiijanie bezsensu postow jest po prostu bez sensu hehea pozatym chyba czsem trzeba pomyslec o kims jeszcze procz siebie ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  :wink:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #8 : 2002-10-29, 21:18 »
Możesz być mieszkańcem przy nabijaniu postów, ale ludzie bedą ciebie traktować nawet niżej od gościa, bo ci wypowiadają się mądrze i z sensem
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #8 : 2002-10-29, 21:18 »

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #9 : 2002-10-29, 21:21 »
Dobra, kto zagłosował na dwójkę?  :lol:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #10 : 2002-10-29, 21:36 »
Myszko nierozumiem! Mogłabyś wytłumaczyć o co chodzi?
Zapisane

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #11 : 2002-10-29, 21:38 »
Kto uważa, że moje ankiety są głupie - opcja nr 2: Są gorsze rzeczy, np. głupie ankiety Myszki...  :lol: Widzę, że ktoś zagłosował i muszę wiedzieć na kogo się obrazić  :wink:  :lol:
Zapisane

Ti

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #12 : 2002-10-29, 21:51 »
No i masz Ci babo placek... Myszka zastawiła zasadzkę i ktoś w nią wpadł, tak jak prawie i ja zrobiłam...  ;) ;)  ;)
Ale teraz boi się przyznać, aby prócz ran wyniesionych z zasadzki, nie zaznać gniewu myszki   :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

rosa

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #13 : 2002-10-29, 22:05 »
Hehe Magdaland od poczatku to wiedziałam :)

A osobiscie jakos nie interesuje jaki kto ma status. Tak prawde powiedziawszy w tej chwili nic mnie nie interesuje...Chyba mam głeboka depresje :cry:  :cry:  :cry:  
Ech ide spac moze rano bedzie lepiej, a moze gorzej i rzuce sie pod pociag i bedziecie ogladali moje szczatki w tv...



Acha i pisze całkiem, całkiem serio...
Zapisane

dora750

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #14 : 2002-10-29, 23:57 »
Najbardziej mnie wkurza taka jedna baba, jeszcze na to forum nie dotarła. Gdzie jestem - tam i ona. I jeszcze wyciąga jakieś głupoty, które mi kiedyś zdarzało sie palnąć. Chyba to lubi, zboczona jakaś czy co? :grr: Big Żenada!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #14 : 2002-10-29, 23:57 »

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #15 : 2002-10-30, 07:23 »
Wiem o kim mówisz, Dora  :lol:

Rosa, jak Ci tam???  :?: Lepiej? NIe widziałam nic w wiadomościach, więc pewnie tak  :wink:
Zapisane

rosa

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #16 : 2002-10-30, 10:52 »
Ech jakas taka połamana jestem...
Poszłam na wiadukt jechał pociag to skoczyłam, ale nie na te tory...
Qrcze nawet zabic sie porzadnie nie umiem, a miało byc tak efektownie...
Ale juz mi troszku lepiej to moze jeszcze sie powstrzymam przed kolejna proba samobujcza??
Zapisane

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #17 : 2002-10-30, 11:18 »
W takim razie rzeczywiście daj spokój  :lol: Lepiej nie robić rzeczy, które człowiekowi nie wychodzą  :wink: Zajmij się lepiej pisaniem postów na forum, to robisz znakomicie  :wink:
Zapisane

dora750

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #18 : 2002-10-30, 13:37 »
Cytat: myszka
Wiem o kim mówisz, Dora  :lol:
:


Rzuca sie w oczy...

Co za babsko paskudne  :evil: :wink:
Zapisane

rosa

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #19 : 2002-10-30, 17:29 »
No tak myszka moja wrodzona skromnosc karze mi zaprzeczyc jakobym pisała swietne posty.
Według mojej samooceny jestem nudna, upierdliwa, bez poczucia humoru, pisze zupełnie nie na temat itd. itd. :oops:
Zapisane

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #20 : 2002-10-30, 17:44 »
Rosa, czyżbyś była moją zaginioną siostrą bliźniaczką?  :shock:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #20 : 2002-10-30, 17:44 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #21 : 2002-10-30, 17:53 »
My tu wszyscy jesteśmy blizniakami ;)
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #22 : 2002-10-30, 18:38 »
I tak sobie myślę, czy jak tu coś napiszę, to nie powiedzą, że nabijam sobie posty  :lol: . Ale i tak powiem  :P . Denerwuje mnie to jak widzę post typu:  :D  :)  :(  :o  :shock:  :?  8)  :lol:  :P  :roll:  :twisted:  :grr:  :wink:  :idea:  :?:  :evil:  ;) itd, staram się sama tego unikać, ale czasami jak uczestniczę w jakimś temacie i ktoś, a konkretnie mychy, coś napiszą, to nie mam nic do dodania oprócz  :lol:  :lol:  :lol: . Bo dalej tego się już nie da komentować ;).
Zapisane

kapi

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #23 : 2002-10-30, 18:50 »
Odpowiadanie na temat byle jaki (najlepiej wszystkie jak leci) jest bezsensowne. Przynajmniej dla mnie. Ja nawet nie zwracam uwagi na te gwiazdki. Są bo są. A jeśli na forum jest jakiś temat na który mam ochotę się wygadać to piszę i już.
Zapisane

myszka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #24 : 2002-10-30, 18:52 »
Magic!!!! Jak Ty sobie perfidnie nabijasz posty na MOJEJ ankiecie!!!  :grr:

 :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #25 : 2002-10-30, 19:24 »
No i widzicie ?? I co ja mogę tu jeszcze dodać  :?:  :lol:  :lol:  :lol: . Wiedziałam że mnie oskarży  :cry:  :lol: .
Zapisane

Monik@

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #26 : 2002-10-31, 10:31 »
Prawdę mówiąc wisi mi, kto ile ma gwiazdek. Z drugiej strony nie sposób nie przyznać racji Sabie. To problem dla kogoś, kto łączy się przez telekomunikację. Zauważcie, że najpierw pojawia się nowy temat, padają rady i odpowiedzi.......a potem niestety/stety zaczynają się żarty i przekomarzania. Według mnie to jest miłe. Jeśli kogoś to denerwuje powinien pozostać przy poważnych wypowiedziach - a darować sobie resztę. Z drugiej strony trudno gadać o tym samym przez 5 stron, bo w końcu każdy się powtarza (a to już jest nabijanie postów). Trudno coś za coś. Albo poważnie i sztywno, albo wesoło i z humorem!

P.S. Ilość gwiazdek nie świadczy o wiedzy!
Zapisane

AniaS

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #27 : 2002-10-31, 13:18 »
Sama mam czesto ochote zamiast tekstu rzucic trzy usmiechy, ale sie powstrzymuje, bo to nic nie wnosi do tematu. Pokazuje tylko, ze mi sie cos podoba, ale swiat sie nie zawali jesli sie nie usmiechne 20 razy prawda?

Mam nadzieje, ze autorzy niektorych postow z duza iloscia emotikonek nie sa na mnie bardzo obrazeni, ale kilka takich wiadomosci musialam okroic, wlasnie ze wzgledu na forumowiczow korzystajacych z modemu. Sporo tych postow zostalo zgloszonych "do poprawy" no i...coz taki moj obowiazek. A poza tym mnie osobiscie tez sie nie podoba, jesli zamiast opinii natykam sie na pol ekranu 8)  lub :lol: , lubie te ikonki i sama ich uzywam, ale bez przesady.

Mycha: nie za bardzo pojelam tekst "glupie ankiety myszki", jestem ukryta blondynka, wiec moze dlatego... :wink:  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #27 : 2002-10-31, 13:18 »

Elfka Nenar

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #28 : 2002-10-31, 18:01 »
Tak jak mówiłam o forumowiczu świdczą nie gwizdki, a jego wypowiedzi i ich poziom :idea: (PS. nabiłam posta^^)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #29 : 2002-10-31, 23:10 »
No dopra, przyznaję się, to ja nabijam sobie posty. Ale to Mysza, Monik@ i pozostali mnie prowokują  :lol:

A tak na poważnie. Nabijanie, nabijaniem, ale czasem aż chce się coś dodać, niekoniecznie na temat, właśnie po to, żeby nie było sztywno i nudno. Dzięki temu lepiej się poznajemy i lubimy. O to chyba na tym forum chodzi. I bez gwizdków (Elfie  :lol:  ) wiadomo, kto jest kim i po co.
A że czsaem się pośmiejemy i pożartujemy? Co w tym złego?? Byle nie ograniczać wypowiedzi do samych emotikonek  ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 28 zapytaniami.