Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: "Nabijanie" postów  (Przeczytany 13692 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sal

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #90 : 2004-05-18, 13:48 »
Skoro są szefowie na forum, to mogą ustalać zasady.
Skoro ustalają jakieś zasady, to po to, żeby był porządek.
Jesli w ich mniemaniu coś nie mieści się w ramach tego porządku, to nie nam to podważać. Nie lubią nabijania postów i trolli.
Albo to przyjmiemy do wiadomosci i stosowania, albo nas zbanują.
Koniec i kropka.
Zasady są po to, zeby ich przestrzegać.
Zapisane

golden

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #91 : 2004-05-18, 13:51 »
Cytat: Salamandra
Zasady są po to, zeby ich przestrzegać.

wyznaje inna zasade :diabelek:
bez zartow ;) zgadzam sie z Salamandrą.
Zapisane

ina

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #92 : 2004-05-19, 09:02 »
hm... zasady sa po to, zeby je lamac :P nie no, ale w sumie to masz racje Salamandro :) ale to i tak sprawa tej osoby co nabija te posty. bo moze nie czuje, ze komus to przeszkadza? wiecie... moze ten ktos nie czuje calej sprawy?
mi to jest obojetne, jak juz to wczesniej powiedzialam. mam stale, wiec moge siedziec ile chce.... ale np. taka osoba, ktora laczy sie przez modem:/ no to jak ma stos takich postow nabijanych, to ja jej dziekuje... :( przekichane,,,
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #92 : 2004-05-19, 09:02 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #93 : 2004-11-07, 21:10 »
troche mnie to denerwuje

marta1

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #94 : 2004-11-10, 23:48 »
to zależy w jaki sposób ktoś nabija posty. Jerżeli pisze dużo i z sensem- to jak najbardziej popieram(bo to też nabijanie postów), ale jeżeli ktoś pisze bez sensu to wkurza mnie to bardzo.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #95 : 2004-11-11, 19:38 »
Nabijanie postów, takie pisanie bez sensu świadczy jedynie o "dojrzałości" autora.  :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #96 : 2004-11-11, 22:11 »
Nabijanie postów mnie naprawde wkurza :? Jesli iwdzi ktos, ze nie ma co napisac w danym temacie to poco się włancza i pisze "O co chodzi?"
Zapisane

Amarae

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #97 : 2004-11-11, 22:35 »
Cytat: Kora1993
troche mnie to denerwuje


Nie obraź się... Ale kto to mówi?  :roll: A tak BTW - kiedyś nabiłam parę postów, pamiętam ;) Teraz strasznie irytuje mnie nabijanie postow, np. jak ktos ciagle w linkach pisze ' super ',  ' super ', ' super ', itp. :roll:
Zapisane

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #98 : 2004-11-19, 19:08 »
Zgadzam sie z Myszką w związkiu z pisaniem nie na temat ale co jest złego w wyciąganiu starych wątków?
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #98 : 2004-11-19, 19:08 »

Jaśka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #99 : 2004-11-19, 19:41 »
Denerwują mnie takie króciutkie i troche bezsensowne posty, np ,,Fajnie :lol: '' <-- juz ktoś wcześniej o tym powiedział. Ale jeżeli ktoś pisze często, ale sensownie to mi to nie przeszkadza
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #100 : 2004-11-19, 20:56 »
Własnie sobie nabijam ilość postów ;) Wkurza mnie to strasznie jak ludzie piszą głupoty albo tak: CoJaTamOPiSzEtOmIwSZyStKoJeDnO  i jak Wam sie podoba??  :D
Zapisane
BC + koci podrostek

Jaśka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #101 : 2004-11-20, 12:58 »
Strasznie nie lubie jak ktoś tak pisze, bo się nie mogę nigdy doczytać, :?  nawet z rozszyfrowaniem tego co ty napisałaś miałam problem :P
Zapisane

Kamaq

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #102 : 2004-11-20, 15:40 »
ten cały topic to nabijactwo  :lol:  :lol:
Zapisane

Kukka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #103 : 2004-11-21, 18:16 »
Ja nie mam nic przeciwko pisaniu postów, czy to konstruktywnych, czy takich trochę off-topic, z jakims żartem, ale śmieszy mnie jak ktoś w ciągu jednego dnia pisze tych postów całą masę, specjalnie w celu dodania sobie gwiazdek(tak jak niejaka Kukka:roll:  :lol:  ;) ), tym bardziej, że i tak po dacie rejestracji chociaż widać, kto kiedy dołączył i trudno podejrzewać, że w ciągu np. tygodnia ktoś miał aż tyle sensownego do powiedzenia, co warto byłoby czytać :P  :lol: I jednak trzeba pamiętać o tych z modemami, którzy szukają konkretnych informacji...
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #104 : 2004-11-22, 10:45 »
Cytuj

ten cały topic to nabijactwo  

 :roll: nop :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #104 : 2004-11-22, 10:45 »

Nanami

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #105 : 2004-11-23, 15:52 »
Hmm ja tez nie lubie spamu i spamerów  :lol:

Chociaz sądząc po mojej ilosci postów i stazu na forum to...  :P
Zapisane

Essey

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #106 : 2004-11-23, 19:56 »
Straasznie mnie to wkurza ale często się komóś zdarzy, nawet nieświadomie nabić posta. Ja jeszcze kiedyś dawno nabijałam, ale teraz już mnie to nie raduje :P mam już wystarczającą rangę że nie potrzebuję nabijać :lol:  :lol:  :lol: a tak serio to po prostu zrozumiałam do czego służy forum ;)
Zapisane

Klaudynka

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #107 : 2004-12-08, 15:00 »
Aaaaaaaaaaa  sama nie wiem......................... :roll: ??
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #108 : 2004-12-08, 15:03 »
ooooooooooooooooooooooooo mamooo, stara elita na stronie 1 :hehe:

Cytuj

A tak na poważnie. Nabijanie, nabijaniem, ale czasem aż chce się coś dodać, niekoniecznie na temat, właśnie po to, żeby nie było sztywno i nudno. Dzięki temu lepiej się poznajemy i lubimy. O to chyba na tym forum chodzi. I bez gwizdków (Elfie  ) wiadomo, kto jest kim i po co.
A że czsaem się pośmiejemy i pożartujemy? Co w tym złego?? Byle nie ograniczać wypowiedzi do samych emotikonek


o! :)
Zapisane

k_lap

  • Gość
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #109 : 2004-12-29, 21:06 »
Wkurza mnie nabijanie postow i to bardzo, a najbardziej odpowiedzi w stylu: "aha", "ja tez", "zgadzam sie".
Jesli ktos wyciaga stara ankiete czy temat to jesli chce powiedziec cos sensownego i na temat to nie mam nic przeciwko, ale jesli rzeczywiscie temat czy ankieta jest juz dawno rozwiazana, a ktos nadal zasypuje autora danego tematu kolejnymi radami, ktore zreszta wyzej zostaly napisane to tez uwazam, ze jest to glupie...
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
"Nabijanie" postów
« Odpowiedź #110 : 2004-12-30, 09:05 »
Mi już Agatra pisała że nabijam sobie posty  :lol: Hah  :wink:
Nie wiem po co mi takie nabijanie postów :P Siedziałam ok roku na forum psy.pl gdzie nie było żandych gwiazek, emblematów itp. Tam się pisało i już. Owszem denerwujące jest takie coś... Ja jak tutaj nieraz pisze i piszę to nawet nie wiem kiedy mam już teges.. no.. jak się to nazywa (ranga?) że mam już "rangę" starszego amatora. Po prostu napisze post, i nawet nie wiem kiedy następny ;) U mnie jest tak jak coś napisać to przynajmniej mądrego wtedy iinni forumowicze mogą określic mój poziom znajomości psów. A nie po gwiazdkach  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Nabijanie" postów
« Odpowiedz #110 : 2004-12-30, 09:05 »
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 26 zapytaniami.