Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mleko Whiskas  (Przeczytany 1978 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maxim

  • Gość
Mleko Whiskas
« : 2004-08-25, 21:51 »
Ostatnio kupiłam w sklepie zoo mleko Whiskas. Jest ono polecane dla kociąt powyżej 6 tygodnia życia oraz jako uzupełnienie diety dla kotów dorosłych. Opakowanie stanowi plastikowa buteleczka o poj. 200 ml a ulotka informuje o wyeliminowaniu ze składu mleczka laktozy, która powoduje biegunki u niektórych kotów pijących "pełnoskładowe" mleko. Moja kociawka chętnie je spożyła ale mam wątpliwości co do jego wartości - Whiskas źle  mi się kojarzy  :roll: . Może ktoś coś wie więcej na ten temat  :?:
Zapisane

Blackall

  • Gość
Mleko Whiskas
« Odpowiedź #1 : 2004-08-26, 12:13 »
juz mleka robie... nizle... zaraz beda robic poklarm dla ludzi
Zapisane

Eli

  • Gość
Mleko Whiskas
« Odpowiedź #2 : 2004-08-26, 12:17 »
Skoro jedzenie whiskas jest niepolecane dla kotów, to myslisz ze mleko zdrowsze jest?  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mleko Whiskas
« Odpowiedz #2 : 2004-08-26, 12:17 »

*~Dominisia~*

  • Gość
Mleko Whiskas
« Odpowiedź #3 : 2004-08-28, 11:27 »
Nie kupowac takich rzeczy!!!!!!!!!
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Mleko Whiskas
« Odpowiedź #4 : 2004-08-29, 10:47 »
przepraszam,ale mleko chyba nie jest robione z odpadkow z rzezni jak pokarm whiskas? Oni to inaczej produkuja wiec dlaczego mialo bby byc zle? Ja kupuje to mleko krowce i ona to bardzo lubi, i nie mysle zeby byly w srodku jakies polepszacze smaku,bo do meka ?!
Zapisane

Maxim

  • Gość
Mleko Whiskas
« Odpowiedź #5 : 2004-08-29, 10:56 »
A ja nawet myślę, że oni tego wcale nie produkują :)  tylko jest to normalne krowie mleko, z którego została wytrącona laktoza. Mleko mimo bardzo wysokiej ceny 4 zł za 200 ml buteleczkę zniknęło z mojego sklepu i jest juz druga dostawa.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Mleko Whiskas
« Odpowiedź #6 : 2004-08-29, 22:17 »
ja tez to kupilam kiedys moim kocicom nie wydaje mi sie zeby bylo to szkodliwe tak jak konserwy czy suche whiskasa. Zwlaszcza ze mleczko to nie bylo raczej wyprodukowane w polsce.
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
Mleko Whiskas
« Odpowiedź #7 : 2004-08-31, 09:11 »
Takie mleko oczywiscie jest od krów, tylko oni tam : zabierają najwartościowsze sole mineralne i witaminy, odbierają bakterie krów z tego mleka, ktore są potrzebne, dodają konserwanty, zamrazają na długo i wtedy mleko juz nie jest mlekiem, dodają do tego wody i zapachu i smaku mleka i piszą, ze to wspaniale mleko dla kotow. kotom whiskas karma tez smakuje, a jest niezdrowa.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Mleko Whiskas
« Odpowiedź #8 : 2004-08-31, 09:14 »
Dominisia zadnych witamin nie odciagaja :P tylko laktoze ,ktora nie wiem czy wiesz jest szkodliwa dla wiekszosci kotow dlatego nie powinno sie podawac zwyklego krowiego mleka. A jak juz jakis kot ma smaka ;) to sadze ze takie whiskasowe mleczko to dobry smakolyk. Moje koty dostaly takowe na wigilie Bozego narodzenia
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mleko Whiskas
« Odpowiedz #8 : 2004-08-31, 09:14 »

*~Dominisia~*

  • Gość
Mleko Whiskas
« Odpowiedź #9 : 2004-08-31, 09:18 »
prosze, nie trrujcie takimi ochydnościami swoich kotow!!!!!! Nie prawdą jest, ze mleko PROSTO od krowy z gospodarstwa i jeszcze cieple jest dla nich nie dobre, wlasnie jest dla nich wspaniałe!
Gdybys sie dowiedziala, co oni robią z tym MLEKIEM to by ci szczęka opadla, ja ci to mowie.
Zapisane

myszka

  • Gość
Mleko Whiskas
« Odpowiedź #10 : 2004-08-31, 10:33 »
Dominisiu, niestety mleko prosto od krowy właśnie jest niezdrowe dla kotów, ich żołądki nie tolerują laktozy, to po pierwsze, laktoza może powodować biegunki, rozstroje pokarmowe i alergie. Po drugie, mleko krowie ma zupełnie inny skład niż kocie, więc nie jest tak odżywcze dla kota jak powinno, to zwłaszcza ważne w przypadku kociąt - często zaleca się karmienie kociaków ROZWODNIONYM mlekiem, co jest absurdem, mleko krowie w stosunku do kociego powinno być wręcz dotłuszczane, a laktozy, która szkodzi, rozwadnianie nie neutralizuje.
Nie popieram tu akurat mleka Whiskas, mam awersję do tej firmy, wiadomo ;) ale mówić, że krowie mleko jest wspaniałe, to niestety błąd.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 23 zapytaniami.