Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Kim będziemy??  (Przeczytany 15456 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Kim będziemy??
« Odpowiedź #30 : 2004-10-13, 13:15 »
Weterynarz?niewiem

golden

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #31 : 2004-10-13, 13:56 »
ja jestem typowym humanista, gryzę sie z fizyką, matematyką... Jesli miałbym wybierać studia, to pewnie byłby to kierunek związany z tematyką humanistyczną... Nie wiem, może lingwistyka... Zależy jak potoczy sie tok edukacji ;) Bo od liceum zacznie sie dla mnie mordownia w Wielkiej Brytanii...
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #32 : 2004-10-13, 14:07 »
Ja chcialabym studiowac prawo.... To dobra przyszlosc wedlug mnie. A potem, jako drugi kierunek neci mnie i lazi za mna dziennkarstwo. I jeszcze psychologia ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kim będziemy??
« Odpowiedz #32 : 2004-10-13, 14:07 »

Dalmafreciak

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #33 : 2004-10-13, 14:49 »
Cytat: VioaoiV
bardzo bym chciala isc na weterynarie, ale po pierwsze olsztyn jest daleko i bym musiala zostawic moje stworki,...


Ja jestem w takiej samej sytuacji ;) Olsztyn tak samo daleko :mrgreen: i musiałabym zostawić w Gdańsku całą moją rodzinkę... :(
Więc muszę to sobie jeszcze dobrze przemyśleć... bo nie ukrywam, że bardzo bym chciała być weterynarzem i to moje marzenie... ;) I nie widzę siebię w zawodzie nie związanym ze zwierzakami... Ale jeśli tak by się zdażyło, że nie zdecydowałabym się z powyższych powodów pójść na weterynarię to napewno poszłabym na jakieś inne studia związane ze zwierzętami.

Dalma
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Kim będziemy??
« Odpowiedź #34 : 2004-10-13, 15:14 »
Prawo to moje marzenie od podstwowoki :krzywy:. Moze jeszcze anglistyka? Dziennikartsow tez jest ciekawe......ale na bank bede probowac na prawo...ew. prawo i administracja :P
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Nataila

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #35 : 2004-10-13, 15:59 »
Cytuj
gryzę sie z fizyką, matematyką


Ja tak samo. Nienawidzę matematyki :grr: . A fizyka jest GŁUPIA.

Chciałabym studiować coś ciekawego. Może historię? Albo polonistykę? Albo historię sztuki? Albo filozofię? Albo dziennikarstwo? :lol:
Eeeeeeee, jeszcze mam sześć lat, zanim będę musiała zdecydować. Spoko. A jak wyskoczy z tego wszystkiego jakaś chemia albo biologia? Też nie byłoby źle. Ale na chemii jest i fizyka, i matematyka. To odpada ;) .
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Kim będziemy??
« Odpowiedź #36 : 2004-10-13, 17:14 »
Widzę ze większość ma ciagoty, jesli nie weterynaryjne to biologiczne  ;)
Jeśli chodzi o weterynarię to ciagle się wacham, bede musiała zostawić całą rodzinę i najukochańszego Reksia w Krakowie, a ja wyjade na drugi koniec polski, nawet na weekendy nie za bardzo będe mogła wracać  :(  
A raczej wybiorę Wrocław (dzięki Asiu za zaproszenie :)), myślałam takę o Lublinie i Warszawie ale chyba zdecyduję sie na Wrocaław :)

Boję sie tylko że sobie nie poradzę, nie chodzi nawet o naukę i studia ale to co bedzie po tym, ze nie wytrzymam długo jako osoba która musi, niestety czesto, usypiać zwierzaki. Bo chyba zapłakana pani weterynarz nie bedzie najlepszym pocieszeniem dla zrozpaczonego własciciela.
Myślicie ze mozna sie do tego przyzwyczić?? Czy z czasem bedzie sie podchodziło do zwierzaków przedmiotowo?? Czy zniknie wrażliwość na cierpienie zwierzaków??
Zapisane

whiper

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #37 : 2004-10-13, 17:24 »
Nigdy nie powinno sie podchodzic do zwierząt przedmiotowo  ;) Myślę, że z czsem weci uczą się odcinać... nie uzewnętrzniać swojej wrażliwości, chować ją za maską, patrzeć na chyba jedyną, ale ważną dobrą stronę tego działa - pies nie cierpi dłużej ;)
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Kim będziemy??
« Odpowiedź #38 : 2004-10-13, 17:40 »
Whiper, źle się wyraziłam, oczywiście nie chodziło mi o traktowanie zwierząt jak rzeczy  ;)
W tej chwili nie wyobrażam sobie że mogłabym
Cytuj

odcinać... nie uzewnętrzniać swojej wrażliwości, chować ją za maską

ale moze rzeczywiscie z w miarę zdobywania coraz większych doswiadczeń lekarz się uodparnia i nie wyobraża sobie wcześniejszego, szczęśliwego życia swojego usypianego pacjenta...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kim będziemy??
« Odpowiedz #38 : 2004-10-13, 17:40 »

Essey

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #39 : 2004-10-13, 18:10 »
Cytuj

essey- a w jakiej szkole (liceum, podstaw.ówka, prywatka czy inne?)


Gdzie by była praca. Ale najlepiej by mi podstawówka leżała :)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Kim będziemy??
« Odpowiedź #40 : 2004-10-13, 18:34 »
Ja myślę nad:
-filologią angielską
-polonistyką
-informatyką
-weterynarią
-biologią
;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Pleiades

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #41 : 2004-10-13, 18:58 »
Ja już mam zawód, związany ze zwierzętami, więc nie muszę już mysleć o przyszłości jako takiej... Jedynie może o tym, aby zrobić jakiś drugi zawód... No i mam nadzieję, że pracę w końcu jakąś znajdę.. Bo jak nie, to stanę się... zrzędliwą staruchą :P
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #42 : 2004-10-13, 20:51 »
No i mnie jeszce zawod nauczyciela neci
Zapisane

Gerda

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #43 : 2004-10-14, 12:41 »
wiesz lekarz to lekarz, na pewno po jakimś czasie się nieco "uodparnia" przecież taka jest kolej rzeczy, wszyscy lekarze mają jednak złe strony medalu swojego wykształcenia :?
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #44 : 2004-10-14, 12:47 »
Pleiades, jesteś weterynarzem? Czy jakiś inny zawód związany ze zwierzakami? ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kim będziemy??
« Odpowiedz #44 : 2004-10-14, 12:47 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Kim będziemy??
« Odpowiedź #45 : 2004-10-14, 12:54 »
Instruktorka jazda konnej :lol:  ;)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Kim będziemy??
« Odpowiedź #46 : 2004-10-14, 13:07 »
Koniuka, to przy okazji :lol:  :)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Lalaith

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #47 : 2004-10-14, 14:55 »
A ja chciałabym być bardzo chirurgiem.. Ale medycyna, to cholernie ciężkie studia ;) A jeśli nie, to dziennikarstwo - równie ciężkie ;) Także nie wiem jak to będzie :)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Kim będziemy??
« Odpowiedź #48 : 2004-10-14, 15:52 »
a ja... nie iwem moze dziennikarstwo albo psychologia.. niby bym chciala pracowac ze zwierzakami ale mam zamiękkie serce i bym sie rozryczala jakbym zobaczlyla rannego zwierzaka albo jakbym miala go usypiac  :roll:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #49 : 2004-10-14, 16:04 »
ja jes jesczze nie wiem co dokładnie. Wiem tyle ze cos ze zwierzętami to na bank :)
- rehabilitacja- moje marzenie :lol:  ale ostatnio cow to sie modne zrobiło i to mi sie nie podoba :grr: a ta rehabilitacja  wprzyszłosci przekształciła by się na hipoterapię :D
- ewentulanie zootechnika ale to są studia do d... jaka po tym praca?
- filologia nowogrecka- jak juz na nic sie nie dostane to zeby nie marnowac roku ;)
a tak to chciałabym być jak chyba każda koniara- instruktorką jazdy konnej. ale wiadomo- trudno znelesc prace
A nie wiadomo czy mi się nie odmieni wszytko :D
Zapisane

Pleiades

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #50 : 2004-10-14, 16:17 »
Dalmafreciak: jestem zootechnikiem. Przy okazji poczytaj sobie wątek "Zootechnika" w dziale "Pomiędzy prawem a zwierzetami", tam jest więcej na ten temat.

Cytuj
- ewentulanie zootechnika ale to są studia do d... jaka po tym praca?


Zimoludka: no właśnie, też zapraszam do tego wątku.
A jaka praca ? Taka sama, jak po każdych innych studiach.. Bez znajomości, pracy nie masz żadnej. Wszystko więc zależy od tego, jakich masz znajomych. To nie studia są do d..., ale po prostu nasz kraj  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kim będziemy??
« Odpowiedz #50 : 2004-10-14, 16:17 »

Zimoludka

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #51 : 2004-10-14, 17:20 »
studia na pewno bardzo fajne i ciekawe ale własnie chodzi o to co potem. keidys były pegieery, a teraz?
Zapisane

Sal

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #52 : 2004-10-15, 08:32 »
Takie wybory mam już za sobą. W sumie nie narzekam, ale moja praca nie jest moją pasją.  ;)

W przyszłości, gdy będę już bogata  ;) , będę wspomagać finansowo schroniska dla bezdomnych zwierząt. To moje marzenie od dzieciństwa.
Zapisane

Ellen

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #53 : 2004-10-15, 09:05 »
Ja od zawsze chcialam byc archeologiem albo egiptologiem  :wink: Ale to raczej potraktuje jako hobby, bo bez kasy i sponsorow ani rusz :roll: W szkole jestem na profilu klasycznym (rozszerzone: polski, filozofia, historia, angielski, lacina i greka) i wiekszosc osob z klasy wybiera sie na filozofie, dziennikarstwo czy inne takie, co mnie raczej srednio interesuje :roll: Aha, jeszcze sie zastanawialam nad czyms zwiazanym z policja (kryminalna, nie prewencja), ale z moim zdrowiem to tak nie bardzo chyba...
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Kim będziemy??
« Odpowiedź #54 : 2004-10-15, 13:55 »
Ja jeszcze nie wiem, co chciałabym robić  :lol:
Na razie studiuję transport i pewnie będę szukać pracy w jakiejś firmie spedycyjnej  :roll:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

oolciaa

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #55 : 2004-10-25, 19:22 »
dziennikarka:]   i napisze o tyum forum:P
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Kim będziemy??
« Odpowiedź #56 : 2004-10-25, 22:35 »
Moje plany to: weterynarz, jak nie to fotograf, a jak nie fotograf to masażystka :P ;)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

kasia

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #57 : 2004-10-26, 06:11 »
Cytat: Ellen
W szkole jestem na profilu klasycznym (rozszerzone: polski, filozofia, historia, angielski, lacina i greka)

ja tez tak kcem...  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kim będziemy??
« Odpowiedz #57 : 2004-10-26, 06:11 »

Zuzika

  • Gość
Kim będziemy??
« Odpowiedź #58 : 2004-10-26, 22:37 »
moje marzenia i plany są takei ze najpierw skonczyc liceum w mojej miejscowości zdać ładnie maturke a potem na studia na Akademie Rolniczą w Lublinie - Hodowla i jeździectwo koni, od 1 klasy podstawówki marze o tych studiach i zrealizuje marzenia (prosze niemówcie ze mi sie zmieni bo juz nawet niechce mi sie tego słuchać :roll: )
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Kim będziemy??
« Odpowiedź #59 : 2004-11-20, 14:24 »
a ja sie tym razem troche rozpisze:
chcialabym byc weterynarzem i behawiorysta, miec stadnine koni i byc w niej instruktorka no i hodowac dogusie niemieckie :)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 27 zapytaniami.