Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Warto sie uczuć??:P  (Przeczytany 5321 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oolciaa

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« : 2004-10-19, 21:23 »
hehe...glupie ale normalne pytanie :D bo ja nie iwem oc ze soba robic ...mam testy w tym orku a nic sie nie uvcze nic nam nie zadaja od domu :|a jak u was?
Zapisane

absencja

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #1 : 2004-10-19, 21:54 »
tak w ogóle, w kwestiach finansowych itp., to chyba nie warto;) ale ja chcę:))
a generalnie, jeśli chcesz porządnie zdać egzamin, to nauczyc musisz się praktycznie sama...to nawet nie jest tak dużo:) na szkołę nie ma co liczyć...
Zapisane

kareena

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #2 : 2004-10-19, 22:09 »
jesli masz oceny powyzej 3 to nie musisz sie specjalnie uczyc (tuz przed egzaminami warto poswiecic popoludnie na przejrzenie starych zeszytow). ale uczyć sie mozna, czemu nie :P zreszta nie zaszkodzi to nikomu :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedz #2 : 2004-10-19, 22:09 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #3 : 2004-10-19, 22:20 »
No uczyć to czasem fajnie, ale nie fajnie jak mają z tego pytać albo robić kartkówki  :cry: Ale tak poprostu to czemu nie, mądrym być to fajna rzecz, przecież potem można mieć dobrą prace  :wink:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Zorba

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #4 : 2004-10-19, 22:38 »
warto sie uczyć :D no ale z drugiej strony poaptrzcie taka niby Pink(piosenkarka) ma dobry glow w wieku 16 lat przerwala nauke i juz ma normalnie kase zapewniona na całe życie no ale Polska to nie śwait Pink..echh
Zapisane

oolciaa

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #5 : 2004-10-20, 09:22 »
no taka se Pink to juz ma ulozone co bedzie poniekad robila....a W polsce tak jak mowisz kazda gwiazda ktora uwaza sie za gwiazde zniknie kiedys...:D:D no przed testami bede sie uczyc napewno teraz chyba nei mma jeszcze zapalu a oceny to sa rozne ..ale zadko ponizej 3..chyba ...a moze ktos jest z 15 lub 9 w Gdansku ???liceum sie znaczy:)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #6 : 2004-10-20, 14:22 »
do 15 chodzi moja kolezanka, do klasy hiszpanskiej :)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #7 : 2004-10-20, 15:09 »
Złożyłam papiery do 15, ale w końcu poszłam do 19 ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #8 : 2004-10-20, 15:51 »
A co to za szkoła? Jakaś wyjątkowa? :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedz #8 : 2004-10-20, 15:51 »

Lalaith

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #9 : 2004-10-20, 16:02 »
Oolciu, 15 jest no co tu dużo ukrywać, szkołą średnią ;) Dużo lepszą jest 9. Ale w 9 jest baaaardzo trudno na pierwszym roku ;)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #10 : 2004-10-20, 16:55 »
No  warto sie uczyc

choc w 4 klasie mialam srednia 5,5 czy jakos tam to teraz same 4 i 3 od fz łapie :oops:  :lol:

Mlody

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #11 : 2004-10-20, 17:00 »
Zalezy czego i po co, ja sie ucze tego co mi potrzeba. szkoda czasu na takie pierdoly jak chemia, fizyka :P i tak prawda jest taka ze to co sie umie to sie bardzo szybko zapomni jesli sie przestanie teog uzywac...
najwieksza uwage w szkole poswiecam angielskiemu to chyba jedyny przedmiot ktorego sie naprawde ucze :P....
Zapisane

Weron_ciau

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #12 : 2004-10-20, 17:01 »
Warto się uczyć na prawde. Za pewna wszystkim rodzica gadają Ucz się ;) i tak dalej ;)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #13 : 2004-10-20, 17:10 »
jesli chodzi o egzamin gim to ja sie nie uczyłam. Jesli chodzi o mature, to staram sie uczyć staram sie nadarobic luki, robic zadania itp
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

oolciaa

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #14 : 2004-10-20, 17:25 »
hehe :) no do 15 to ja wole na humana ..a to 9 do historyczno-politologicznej...wiec chyba naprawde sie zaczal uczyc nei jest tak zle 4 z I wojny swiatowej ze sprawdzianu dzsi zarobilam :P i mma jeszcze z teog samego okresu 5:P wiec chyba wybiore ta 9 ./..bo 15 slyszalam rozne opinie ..:) dzieki za portady napewno skorzystam ..:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedz #14 : 2004-10-20, 17:25 »

*~Dominisia~*

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #15 : 2004-10-21, 18:00 »
Hmm, chociaz ja zaraz lece do gimnazjum to uwazam, ze warto sie uczyc :) W 5 klasie mialam srednią 5, 74    czyli najlepszą w podstawowce i mysle, ze aby byc mądrym i miec takie srednie to warto sie pomęczyc przez te 10 miesięcy :)
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #16 : 2004-10-21, 18:57 »
Domini .... Dominisiaa :shock:
dostałaś stypendium ?
Zapisane
-

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #17 : 2004-10-21, 19:09 »
dzisiaj kartkows a aja jak zwykle nic nie wiedzialam :cry:  :lol:

oolciaa

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #18 : 2004-10-21, 19:30 »
taa ja dzis zaliczylam 2 u tego jebanego pedala od angielskieog z odpoweidizla chociaz odpowieidlxzam u na wszystkie pytania:[
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #19 : 2004-10-21, 19:39 »
To masz naprawde pedala

A ja tydzien temu zaliczylam biologie na 5- choc odpowiedzialam tylko na 3 pytania na 10 :lol: fajna mamy babke a z bioli mam same 5 i 6 :lol:

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #20 : 2004-10-21, 20:00 »
Kora, ty chyba chodzisz do 5 klasy prawda? A masz biologie? :hmmm:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedz #20 : 2004-10-21, 20:00 »

absencja

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #21 : 2004-10-21, 20:09 »
Cytuj

taa ja dzis zaliczylam 2 u tego jebanego pedala od angielskieog

Cytuj

To masz naprawde pedala

grrrr...!!!!! ilu homoseksualistów znacie? czy tak jeździcie po nich bez powodu?
Zapisane

Krówka

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #22 : 2004-10-21, 20:24 »
Cytuj
To masz naprawde pedala

 :lol:  :lol:  :lol:
absencja: Ja nie mam calkowicie nic do homoseksualistow, czesto ich bronie-znam kilku-ale tez czasami mowie o kims :jakis tam: pedal.
I nie chodzi mi o jezdzenie po homoseksualistach, poprostu,...jak mowie o kims k*rwa (za przeproszeniem) to tez nie zawsze mam na mysli prostytutke.

Zdecydowanie warto się uczyć. Wiadomo, że niewszystkiego sie chce, ale niestety. Żeby pracować tam gdzie chcemy- żeby robić to co lubimy- trzeba przebrnać przez wszystkie przedmioty, nawet te co nas nie interesuja. Ja osobiscie bardzo lubie poglebiac swoja wiedze z kilku przedmiotow, niekoniecznie w szkole. Poprostu interesuje mnie to, wiec chce wiedziec wiecej. Do egzaminow gimnazjalnych sie ne uczylam(chodz obiecywalam sobie ze naprawde sie do tego przyloze), wrecz przeciwnie... Ale nie poszlo mi najgorzej :)
Pamietaj ze lepiej dostac sie do "gorszej" szkoly, a sie tam utrzymac, niz dolepszej i niedawa sobie rady. Jak Ci bedzie zależało i się przyłożysz to maturę możesz zdać na 5 nawet kończąc beznadziejną szkołę.
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #23 : 2004-10-21, 20:31 »
mam biologie tak ma zapisane w planu lekcji i mam gaografiea cio?i chodze do 5 klasy :?

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #24 : 2004-10-21, 20:55 »
Dziwne, przecież w podstawówce jest tylko przyroda, a dopiero w gimnazjum przyroda "rozbija się" na: chemie, biologie, geografie i fizyke...  :?
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

pola

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #25 : 2004-10-21, 21:01 »
Wera- może po prostu Kora ma tak, że na 'geografię' przynosi atlas i robią jakieś tematy z geografii w zakresie szkoły podstawowej :> a na biologii uczą się poszczególnych tematów z przyrody trochę bardziej związanej z biologią??
:lol: no bo chyba nie mają dwóch innych podręczników...
Zapisane

golden

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #26 : 2004-10-21, 21:14 »
albo na jednej lekcji przyrody maja geografi8e, na drugiej lekcji przyrody biologie, na trzeciej chemie, itp :P ja tak mialem w podstawowce ;) tylko najwiecej lekcji mielismy z biologii

uczyc sie warto, chociaz nie kazdemu szkola sie usmiecha ;)
Zapisane

kasia

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #27 : 2004-10-21, 21:57 »
Za moich czasów biologia, geografia, fizyka i chemia były osobno w podsawówce i tak bło lepiej. Od 4 klasy była biologia i geografia, fizyka i chemia od 6.
Znam opinie nauczycieli, którzy nagle dowiedzieli się, ż emają uczyć przyrody, która zupełnie wykjracza poza kompetencje jednego nauczyciela. TO bez sensu moim zdaniem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedz #27 : 2004-10-21, 21:57 »

oolciaa

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #28 : 2004-10-21, 22:26 »
u  mnie od czwartej klasy byla biologia i geografia..ale jakos mi szlo teraz tez ..no ja tez nei mam nic do homoseksualistow aleo n mnie wkurza i to jak ..ma buty jak to dziewczyny nazawly gownolapy takie wielkie ble nosi ibcisle spodnie ..nosi torbe..pofarbilam se wly sna silo ma wielka szyje..zreszat mam jego zdjecie:Pi wogle zapuscil sze taka kozia brodke ktora kiedys farbowal na blond:P i ma baczki takie dlluuugieod ost i sie ublizuje na lekcji i czasami trzema sie tam gdzie nei trzeba:| porazka:P   a co do chemi to ja mialam od ! gim dopiero:P co szkola to inaczej ..:)
Zapisane

absencja

  • Gość
Warto sie uczuć??:P
« Odpowiedź #29 : 2004-10-22, 22:45 »
ja rozumiem, że koleś jest beznadziejny, ale nie bardzo łapię, co ma wspólnego z homoseksualistami...przykro mi, ale wkurza mnie obrażanie ludzi tylko dlatego, że są inni. tym bardziej, że często nic o nich nie wiemy...
...wiesz, takiego kretyna spotkałam, brudny, głupi, cham, no, Polak po prostu...
albo:...no widzisz jaka ona jest głupia!baba po prostu!idiotka?...
dobrze byś się czuła? ale "pedał" cię nie rusza, bo to nie o tobie, prawda?
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.16 sekund z 29 zapytaniami.