Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu

Autor Wątek: Studia, jaki kierunek i co dalej??  (Przeczytany 15428 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Apiska

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« : 2005-03-30, 08:50 »
Jesli był już taki topic zakładany, proszę o zamknięcie. :)
Pytam sie Was, bo ja za 1,5 roku kończe LO i czas na studia, ale jest jeden problem.
Wogole nie wiem na co chcę iśc.
Może wy mi pomożecie swoimi wypowiedziami :)
Piszcie na jakic jesteście, na jakie planujecie pójśc i dlaczego :)
Czekam :_
Pozdrawiam :)
Zapisane

Ellen

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #1 : 2005-03-30, 09:05 »
Byl chyba taki temat :roll:

a tez koncze LO za 1,5 roku i mam ten sam problem. Robilam niedawno testy u psychologa na predyspozycje zawodowe, ale jeszcze nie mam wynikow. W kazdym razie najwiecej mi wyszlo w takich artystyczno - technicznych :roll: Nie wiem co mozna po takim czyms robic... A najchetniej to chcialabym cos z kryminalistyka, moze sie uda :mrblue:
Zapisane

Apiska

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #2 : 2005-03-30, 09:21 »
Heh, a ja ani nie mam zdolności aktorskich, ani muzycznych, ani malarskich nop NIC.
Kurde może i ja pójdę do psychologa i coś mi powie?
Ot tak sama z siebie poszłaś czy do szkolnego?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedz #2 : 2005-03-30, 09:21 »

Ellen

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #3 : 2005-03-30, 09:25 »
Bylam w poradni psychologicznej, z kumpela poszlysmy. Dostalysmy kilka obszernych testow, chyba z 3 godziny rozwiazywalysmy :P
Zapisane

Nicka

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #4 : 2005-03-30, 10:30 »
ja myslałam o medycynie... choć mam jeszcze dużo czasu, to teraz do liceum (biol-chem-fiz :wink ) a potem z nadzieją na medycynę... :wink:
Zapisane

Agysz

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #5 : 2005-03-30, 10:57 »
hmm Apiska jeśli sie interesujesz sportem to na AWF (akdemia wychowania fizycznego :P ) Tam nie jest tylko sport,ale jest też medycyna,psychologia,antropologia,i dużo jeszcze innych :) Wiem coś o tym ,bo siostra jest na AWF :P ii jesli lubisz prace z dziećmi..to naprawdę warto :)
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #6 : 2005-03-30, 14:06 »
A ja chcę zostac piosenkarką :lol: Wam pierwszym mówię do skrycie :lol:
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #7 : 2005-03-30, 14:11 »
Ja mam zamiar isc na weterynarie, a jezeli sie uda to wokal w gotyckim zespole..  :wink:
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Zorba

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #8 : 2005-03-30, 14:28 »
kiedyś sie w chórku spiewalo i sie mialo solówki :P
Zwierzątka =) Ojj tak chcialabym jakies programy w tv prowadzic :) Nap poczatku weterynaria potem blizej biologi i hodowli zwierząt ;) zobaczymy..;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedz #8 : 2005-03-30, 14:28 »

thrilly

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #9 : 2005-03-30, 14:30 »
chce byc detektywem ale najpierw zrobie kurs psychologii, a jak to nie odpali to chce projektować wnętrza i ogrody lub ubrania  :wink: a jak to nie odpali.. może sprzedawczyni w mc donalds'ie ? a do lo ide na humana z prawem albo na jezykowy bo przedmioty scisle to nie dla mnie o nie  :wink:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #10 : 2005-03-30, 14:51 »
http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=13731&start=0

Do tej pory wydawało mi sie,ze wiem kim chcę byc,ale teraz rozważam dwa kierunki. :) I tylko dwa, wiec w jakims stopniu juz wiem kim chce byc ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

kasia

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #11 : 2005-03-30, 15:03 »
Ja już wiem, że pójde na biologię i zostanę entomologiem :mrgreen: (będe się motylkami zajmować  :D ). Myślę o pracy w jakims instytucie, na uniwersytecie lub w muzeum, chociaz nie wykluczam możliwości pracy w szkole  :lol:
Zapisane

bagsiks

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #12 : 2005-03-30, 15:04 »
nie wiem kim ale cos napewn ze zwierzetami moze cos z prawem zeby bylo lepsze  :wink:
Zapisane

thrilly

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #13 : 2005-03-30, 15:05 »
o jesczze embriologia jest wg mnie ciekawa ale to nie na moje możliwości. [ja i chemia?  :lol: ]
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #14 : 2005-03-30, 15:08 »
Ja chce isc na werynarie no i byc weterynarzem  :wink: moze pozniej sie ksztalcic bardziej w kierunku koni  :roll:  hmmm.. tego jeszcze nie wiem  :roll: Ale marze zeby pracowac, studiowac i mieszkac we Wrocku :kocham:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedz #14 : 2005-03-30, 15:08 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #15 : 2005-03-30, 15:19 »
Hm...ja mysllam opsycholożce :]. Ale to trudny zawod....Jeszcze pomysle :)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #16 : 2005-03-30, 15:53 »
to na jakie studia pójdę i kim w rzeczywistości będę raczej nie będzie miało związku z tym, kim chcę być... A chciałabym być fotografem, może prawnikiem... albo grafikiem komputerowym, co jest dosyć realne :).
Zapisane

bagsiks

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #17 : 2005-03-30, 15:56 »
moim zdaniem powinnimy isc na to co chcemy praca powinna byc mila i przyjemna jak ktos chce byc fotografem powinien na to isc a nie ze bedziemy pracowac a ta praca nam nie odpowiada praca powinna byc przyjemnascia :)
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #18 : 2005-03-30, 15:57 »
Ja bym chciala byc fotografem...moje marzenie, moze sie spalni..kto wie  :roll:   ;)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #19 : 2005-03-30, 15:57 »
ale to, że chcę być fotografem nie oznacza, że dostałabym w tym zawodzie pracę - chyba trzeba to wziąć pod uwagę...
Zapisane

bagsiks

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #20 : 2005-03-30, 16:05 »
tak ale jak sie naprawde do tego dorzy dobrze sie uczy i wogle to raczej sie spelnia tylko trzeba bardzo chciec nieraz nawet mozna sie umuwic z fotografem moze przeciez on jakos pokazac i wogle
Zapisane

Forum Zwierzaki

Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedz #20 : 2005-03-30, 16:05 »

golden

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #21 : 2005-03-30, 16:10 »
nie mam żadnych perspektyw... nawet nie wiem co będzie kurcze z moja szkołą :roll: gdybym był w Polsce, to pewnie byłoby liceum, matura, studia... a tak - przeprowadzka i doopa... z historii Anglii bede lezal i kwiczał :lol:
Zapisane

bagsiks

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #22 : 2005-03-30, 16:12 »
przeprowadzasz sie a do kad szkoda mam nadzieje ze i tak bedziesz mial tam neta i zagoscisz tu na fz nie raz :)
Zapisane

golden

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #23 : 2005-03-30, 16:14 »
juz mówiłem to tu tysiące razy... :P Wielka Brytania, Walia, miasto Milford Haven :P jesli już chcesz dokładnie ;) net będzie, nie ma bata :P
Zapisane

bagsiks

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #24 : 2005-03-30, 16:19 »
he he tak tak nie ma bata z kas to znam z reklamy he he  :wink:
Zapisane

Apiska

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #25 : 2005-03-30, 16:34 »
Równiez myślałam o psychologii....W Jeleniej Górze przyjmuja ludzi bez zdania marutki z biologi. Ja zdaję z gepy...
Ja to już sama nie wiem, czy chcę studiować w Gd czy w na śląśku.
Zapisane

Nataila

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #26 : 2005-03-30, 16:59 »
Ja chciałabym być historykiem. Albo pracować jako tłumacz lub korekta w jakimś fajnym wydawnictwie ;) . Fajnie by było zostać psychologiem. Znowuż dzisiaj gadałam z kumpelą i stwierdziłyśmy, że obie będziemy studiować anglistykę, a potem założymy szkołę językową :lol: . Tak więc nie mam jeszcze jasno sprecyzowanego, co chcę robić. Ale na pewno nie będzie to miało związku z fizyką i matematyką. Ale chemia albo biologia, czemu nie... :wink:

A najbardziej chciałabym być pisarką. Ale do tego trzeba talent mieć...
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #27 : 2005-03-30, 17:03 »
A ja będe psychologiem :) A może nawet psychologiem marketingowym :) A to dlatego , ze mam talent do rozwiązywania ludzich problemów  :mrblue: :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedz #27 : 2005-03-30, 17:03 »

Eli

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #28 : 2005-03-30, 17:18 »
Apiska a jakie są Twoje zainteresowania  ?
Ja jestem w klasie biologicvzno - chemicznej, kocham biologie (i angielski...) Chciałam iść na biotechnologie, ale zrezygnowałam z tego, bo jest tam matma a ja z tym mam problemy.
Dlatego ide na filologie angielską, bo kocham angielski, chce uczyc w przyszlosci tego jezyka, pozatym mam go w małym palcu.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Studia, jaki kierunek i co dalej??
« Odpowiedź #29 : 2005-03-30, 17:18 »
Apiska na slask na slask! tu sama elita ;) :wink:

Cytat: norris
to na jakie studia pójdę i kim w rzeczywistości będę raczej nie będzie miało związku z tym, kim chcę być...


ZDECYDOWANIE. Moim marzeniem od wczesnego dziecinstwa jest bycie weterynarzem jednak nigdy w zyciu nim nie zostane powody sa bardzo proste 1) nie potrafilabym funkcjonowac z ta swiadomoscia ze od mojej decyzji zalezy czyjesc zycie, lekarz to zawod dla strasznie odpowiedzialnej osoby a ja tej odpowiedzialnosci sie boje... 2) szczerz eot nie chcialabym wyjezdzac daleko na studia a weterynarii na slasku ni ma.


To co jest bardziej realne i co moglabym ewentualnie robic to pedagogika czy resocjalizacja ale gdy pomysle jaki to oklepany kierunek i jak sie ludzie cisna drzwiami i oknami zeby sie dostac to momentalnie mi sie odechciewa. Myslalam tez nad psychologia....

a tak ogolnie to nie mam pojecia co bede robic z reszta mam jeszcze troche czasu, do liceum ide do klasy humanistycznej i sadze ze to co bede robic w przyszlosci napewno nie ebdzie powiazane z naukami scislymi  :wink:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 27 zapytaniami.