Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 54   Do dołu

Autor Wątek: .. Ogólnie - papierosy..  (Przeczytany 149683 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AgaŚ

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #120 : 2005-05-25, 18:21 »
Prawda jest taka ze jezeli ktos chce i ma potrzebe to czy jest legalizacja czy nie bedzie palil/bral bez wzgledu na cene.. a dostep i tak i tak jest...:| wiec moim zdaniem - powinno byc legalne..
Zapisane

Cimeries

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #121 : 2005-05-25, 19:33 »
Ja jestem za legaliacją marychy. Bo i tak, ten kto chce spróbować to spróbuje.. a zresztą czasem jest tak że zakazany owoc lepiej smakuje. Cene dziś wcale nie jest duża. Ja próbowałam i nie żałuję tego co zrobiłam i wielu innych.
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #122 : 2005-05-25, 19:37 »
xara to był żart? :lol: jeśli tak to sorry :lol: nie zakapowałam :lol: no ale jak sie jest tępą blondynką to co sie dziwić :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedz #122 : 2005-05-25, 19:37 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #123 : 2005-05-25, 19:41 »
Ok, ja też -ALe pod warunkiem ,że najpiew zaliczycie mycie, szorowanie, przebieranie, mlodych, uzaleznionych schorowanych  ludzi- od marychy i innych odpal-aczy..Ode chce wam się, próbować tego wszystkiego- i zapewne byście bzdur nie wypisywały jak: legalizacja narkotykow
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #124 : 2005-05-25, 20:28 »
Wiecie, powiem cos wszystkim. Dla odstraszenia i może pouczenia...

Zaczynając od papierosów także można zejśc na dno...
Mam kumpla, dobrego przyjaciela, który zawsze był dla mnie jak brat. Niestety miał duże kłopoty w domu, wręcz podręcznikowe: kłotnie między rodzicami, rozwód, potem matka zaczęła pić. Damiam - ten mój kolega - źle to znosił... Wpadł w gorsze towarzystwo, tamci nauczyli go palić. Wpadł w nałóg. Chciał spróbować z ciekawości czegoś więcej. Padło na marichuane, ktora wbrew pozorom załatwił ponoć bardzo łatwo i tanio. A później? Później trawka przestała wystarczać, bo Damian chciał czegoś więcej... I tak krok po kroku coraz bardziej się staczał.
Za parę dni wróci z dwuletniego odwyku...

Tak czy siak, Dami był bardzo w porządku wobec innych. Jeszcze przed jego wyjazdem na odwyk, gdy był już uzależniony byliśmy razem na imprezie u naszych wspólnych znajomych. W parę osób tez trafiła nam się trawka. Gdy Damian zobaczył, że trzymam w ręce wszystkie "dowody przewinienia" po prostu podszedł, zabrał, wyrzucił i powiedział, że nie da mi się stoczyc tak jak on.



PS. Xara, a we flircie wcale nie pomaga :lol:
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #125 : 2005-05-25, 20:36 »
To chyba wszystko na ten temat?? Ale jak to zwykle bywa- mlodzi madrzy po szkodzie..
Zapisane

Kamila

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #126 : 2005-05-25, 21:54 »
U mnie w szkole nie pala-wozna stoi przy lazienkach, nauczy ciele duzuruja  nie pozwola na szczescie :;d: ale jak juz zamkna sie drzwi szkoly ro 1/2 osob wyciga tzw. fajke z kieszeni :|
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #127 : 2005-05-25, 22:06 »
Ja sie do kkibli wchodzic brzydze- taki smrod. Deski poprzypalane, niedopalki na podlodze... I jeszcze na wszystkich przerwach zbiera sie "klub" i jara w kiblu....
Zapisane

Gopi

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #128 : 2005-05-25, 23:05 »
W mojej szkole palą w kiblach otwarcie, czuć na cały korytarz, aż ciężko siedzieć w okolicy,a nauczyciele nic. Moja szkoła "troszkę" przesadza z tym liberalizmem :|
A ja w życiu nie zapalę i mówię nigdy w pełnym znaczeniu tego słowa! Mój ojciec palił, ale zanim moi bracia się urodzili (starsi ode mnie) to rzucił, ale palił dość długo i skończyło się na raku płuc i pogrzebie... U mnie w domu leżą stare papierosy, kiedyś skonfiskowane przez moją matkę jakiejś uczennicy i jakbym chciała to bym w każdej chwili mogła je wziąć i zapalić, ale nie mam zamiaru. Nigdy!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedz #128 : 2005-05-25, 23:05 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #129 : 2005-05-26, 11:05 »
Hm, nie zauwazyliscie ze to ironia? :P
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #130 : 2005-05-26, 11:17 »
U mnie w szkole juz palenie w kiblach sie zkonczylo no bo teraz juz nawet tam pilnuja :P
dlatego teraz wszyscy palancy chodza za budynki szkolne i tam trawke jaraja.
a smierdzi to tak ze eeeeeee
Zapisane

~~Katarzynka~~

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #131 : 2005-05-26, 11:19 »
ja pierwszy raz sprobowalam w 4 klasie :P  a  tak to nie pale , moze czasem...
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #132 : 2005-05-26, 14:40 »
nie paliłam nie palę i nie będę palić [starszenie się cery, wypadanie włosów, podkrążone oczy, śmierdzący oddech, ŻÓŁTE ZĘBY i paznokcie - jak to wygląda u dziewczyny i w ogóle u kogokolwiek nałogowi palacze wyglądają obleśnie , no a oprócz tego rak układu oddechowego o którym wszyscy wiedzą ale nikt na to nie zwraca uwagi
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #133 : 2005-05-26, 17:32 »
Kiedyś na kolonii :P
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #134 : 2005-05-26, 17:40 »
taa
tak się mowi wpadniesz w towarzystwo,dwa trzy spotkania i już jarasz.Tak było,jest i bedzie.
Ja sama nie paliłam,nie ciągnie mnie do tego...no może czasem ale nie powiem Wam na 100% że palić nie będe.podobnie jest z piciem.
U nas też palą w kiblach.Wchodzisz a tam biało,i tylko tekst "wchodzicie na faje? nie to spier****" .W niektorych kiblach to w ogole nie palą a w niektorych na okragło...Jak sie chxce to nauczyciel sprawdzi kibel ehh no aczkolwiek niektorzy sprawdzają na bieżąco.No ale co z tego.
Tak sie patrze na moje qumplele z 4 klasy..grzeczne,dobre stopnie teraz..w kiblach widuje,z takim towarzystem że hoho,na imprezy codziennie latają,ucza sie tyle żeby zdać...ehhh..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedz #134 : 2005-05-26, 17:40 »

Qaś

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #135 : 2005-05-26, 17:48 »
To chyba nie do mnie ? :roll:
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #136 : 2005-05-26, 20:33 »
starszenie się cery, wypadanie włosów, podkrążone oczy, śmierdzący oddech, ŻÓŁTE ZĘBY i paznokcie - jak to wygląda u dziewczyny i w ogóle u kogokolwiek nałogowi palacze wyglądają obleśnie
Thrilly, Ty podałaś opis jakiegoś za przeproszeniem żula :P ja mam dwadzieścia kilka lat, włosy mi nie wypadają,
nie mam żółtych zębów, ani paznokci, nie każdy palacz wypala 3 paczki dziennie :roll:
i większość ludzi, których znam i którzy palą nie pasuje do Twojego opisu
ja nie chcę usprawiedliwiać tego nałogu, no ale bez przesady :roll:

Cytuj
nie będę palić
też tak kiedyś mówiłam, a teraz :roll:
« Ostatnia zmiana: 2005-05-26, 20:35 autor xara »
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #137 : 2005-05-26, 20:50 »
Też sobie powtarzam,że nigdy w życiu nie będe palić..Ale nie wiadomo jak to wszystko sie potoczyy... Ale czasem mam taką chętke :P
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #138 : 2005-05-26, 21:00 »
Ja nie palę i nie będę palić, spróbowałam raz i stwierdziłam, że to nie dla mnie, ok marychę też raz próbowałam i na tym się skończyło - bo po co. Towarzystwa z którymi spędzam czas dzielą się na dwa obozy - metalowo - rockowe, gdzie szczytem szpanu jest to, że się nie pali a na palących patrzy się jak na ufoki, oraz knajpiano - imprezowe, gdzie ludzie palą,  palący przy mnie nie przeszkadzają mi, jestem niestety palaczem biernym przy rodzicach, jedyne co przeszkadza to znajoma, która wydmuchuje dym prosto w twarz rozmówcy - blee.
No i jeszcze denerwują mnie ludzie na koncertach, którzy w dzikim tłumie potrafią zapalić i nie wiadomo co robić, żeby kretyn nie przypalił.
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #139 : 2005-05-26, 21:07 »
u mnie w szkole to w kiblach najgorzej, pełno dymu wszedzie  potem jak sie idzie do klasy to nauczyciele mowia ze sie palilo ( bo tym dymem siae tak przeszlo) :? Ja to się zawsze dziwie jak one w 5 sie mieszcza w jednej kabince :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #140 : 2005-05-26, 21:37 »
Qas palila? :P No prosze, na TEJ kolonii? :chytry: Skad mialas? :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedz #140 : 2005-05-26, 21:37 »

Zorba

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #141 : 2005-05-27, 08:59 »
Qaś nie to nie było do ciebie =)
Poprostu wypowiedzialam sie na temat tematu-wlasne zdanie ;)
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #142 : 2005-05-27, 10:50 »
Cytuj
Thrilly, Ty podałaś opis jakiegoś za przeproszeniem żula  ja mam dwadzieścia kilka lat, włosy mi nie wypadają,
nie mam żółtych zębów, ani paznokci, nie każdy palacz wypala 3 paczki dziennie
i większość ludzi, których znam i którzy palą nie pasuje do Twojego opisu
ja nie chcę usprawiedliwiać tego nałogu, no ale bez przesady
dokładnie... osoba, która pali nie musi od razu wyglądać jak szczotka do butelek...
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #143 : 2005-05-27, 12:08 »
Na Słowacji :P
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #144 : 2005-05-27, 12:50 »
na pierwszego zapalilam jak mialam okolo 16-stki, potem byla dluuuuga przerwa az do studiow. tam wtedy palilam tylko w weekendy :P hehehe, wiem ze smieszne ale tak bylo. teraz pale codziennie ale nie nalogowo, po kilka papieroskow na dzien, no chyba ze gdzies wychodze to jest duuuzo wiecej :P
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

pacuszka7

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #145 : 2005-05-27, 15:50 »
ja w 5 klasie pierwszy raz zapaliłam na dodatek zobaczyła mnie wychowawczyni  to miałam niezła borute w domu. teraz jak żeby zapalić musze naprawde sie zdenerwować a bywa...

Ostatnio spotkałam na plaży chłopaka jakiegoś, zaczełam znnim gadac i zapytałam się czemu pali na co ona odpowiedział: "Wkońcu na coś trzeba umrzeć".
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #146 : 2005-05-29, 10:31 »
Dobreee :lol:
Ja siedziałam na takie karuzeli, co do góry nogami wisi (Qaś mi kazała iść :P) i tak mówię głośno: A jak to się zepsuje i ja umrę? A pani koło mnie: "No na coś trzeba umrzeć ;) " heh :lol:
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #147 : 2005-05-29, 13:41 »
Tak poza topikiem : Nie ja ci kazałam :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedz #147 : 2005-05-29, 13:41 »

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #148 : 2005-06-03, 15:34 »
Pierwszy w wieku 13 lat, ostatni jakoś miesiąc temu :)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: "Mój pierwszy papieros"
« Odpowiedź #149 : 2005-06-06, 12:27 »
Ja zapaliłam teraz jak byłam w Głogowie 3 :mrblue:
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 54   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 29 zapytaniami.