Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 54   Do dołu

Autor Wątek: Calowanie :)  (Przeczytany 148728 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #90 : 2005-08-24, 13:31 »
hoho bardzxooo ciekawe widoki a moze oni tylko trenowlai buehhe
Zapisane
To piekło nie raj :)

Staffka

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #91 : 2005-08-24, 14:21 »
ehhh obrzydliwosc. bleeeeeeee  :?
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #92 : 2005-08-25, 12:42 »
Zgadzam się ze Staffką (i też to widziałam... tyle że mężczyzna z kobietą... blee...)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Calowanie :)
« Odpowiedz #92 : 2005-08-25, 12:42 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #93 : 2005-08-26, 10:30 »
Zgadzam się ze Staffk± (i też to widziałam... tyle że mężczyzna z kobiet±... blee...)

no ale jesli kobieta z mezcyzna to ja juz nie rozumie co w tym zlego
Zapisane
To piekło nie raj :)

irmina

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #94 : 2005-08-26, 10:51 »
P studencku już nie raz widziałam jak się całują...Ale nigdy, że osoby tej samej płci... :roll:
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #95 : 2005-08-26, 12:55 »
kurde nigdy nie widizlam po studencku ;/
Zapisane
To piekło nie raj :)

Apiska

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #96 : 2005-08-26, 15:40 »
Zapytam się mojego przyjaciela jak to jest, on jest studentem ale nie pali  :P
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #97 : 2005-08-26, 18:35 »
Pat, nie zamartwiaj siem, jeszcze zobaczysz  :mrgreen:
Wygląda to tak "normalnie tylko, ze przed pocałunkiem zaciągają siem
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #98 : 2005-08-26, 18:39 »
Nie widzialam. Sama nie sprobuje bo nie pale ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Odp: Calowanie :)
« Odpowiedz #98 : 2005-08-26, 18:39 »

Agata:)

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #99 : 2005-08-26, 19:18 »
Apiska, nie każdy student tak robi ;) I nie każdy kto to robi jest studentem ;) Jak dla mnie obrzydliwe, bleh...
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #100 : 2005-08-28, 13:58 »
Heh, ja moge powiedzieć, ze już przeżyłam swój "pierwszy raz" jeśli chodzi o pocałunki :) Było cudownie! W dodatku z osobą, którą kocham... Jednak niestety bez wzjamności... :( No ale nie żałuję :)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #101 : 2005-08-28, 17:19 »
Marycha- ale jak się z Tobą całował, to może jednak coś czuł? :>
ale mimo wszytsko gratuluje 'pierwszego razu' :)
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #102 : 2005-08-28, 19:44 »
Heh, dzięki :) Nie wiem czy coś czuł, nie mówił że np. jest fajnie czy coś. No ale skoro sie pytał czy na drugi dzień się spotkamy i skoro pocałował mnie pod domem (odprowadził mnie :P) to chyba mu się podobało... Co do uczucia... No nie wiem... Ale było świetnie... Bardzo chciałabym to powtórzyć :P
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #103 : 2005-08-28, 22:20 »
Jednak niestety bez wzjamności... :(

ej no czyli jednak z wzajemnością :]... wszystko jest na dobrej drodze :) trzymam kciuki
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #104 : 2005-08-29, 10:10 »
Ojej.. wiecie co, zależy co macie na myśli mówiąc "pierwszy raz".. Bo taki zwykły pocałunek w usta to miałam z 12 lat (chyba podczas gry w butelkę :P), a po francusku... w te wakacje, a co lepsze "zaliczyłam" tak dwóch facetów..Trochę głupio wyszło, bo pierwszego znałam dłużej, nocowaliśmy razem u kumpeli, ona ze swoim facetem się rozkręcili, on akurat popatrzył mi w oczy no i tak wyszło.. Potem dłuuugo rozmawialiśmy, i stwierdziliśmy że nie żałujemy bo było całkiem miło, ale nie powtórzymy tego i zostaje przyjaźń..Nigdy by do tego nie doszło gdyby nie atmosfera.. ale przyjaźń mimo wszystko została. A jakiś czas temu poznałam przez mojego brata pewnego pana M.. Wczoraj pół dnia gadaliśmy, w końcu skończyły się tematy i przeszliśmy do.. hmm.. językoczynów? :P Uwielbiam gdy mnie faceci całują w brzuch, szyję, uszy (podobno mam świetną skórę na brzuchu i zawsze jakimś sposobem męskie ręce i usta dostają się do mojego brzucha :P ale bez podtekstów, nie pozwalam na wiele więcej)... W usta oczywiście najbardziej. Wczoraj tak się wkręciliśmy że o mało nie zapomniałam wrócić do domu, a na końcu już naprawdę było cudownie i nie mogliśmy się od siebie oderwać.. Dla mnie to przyjemność, ale nie odlatuję w kosmos ani nic takiego.. Zauważyłam, że pocałunek sprawia mi przyjemność, ale dotyk jeszcze większą, szczególnie jeśli wie się gdzie lubię być dotykana.. ;)
Kurcze, ja tu piszę sprawozdanie całe, w dodatku do połowy nie na temat :P No cóż, chyba miałam taką potrzebę ;)

A jeśli chodzi o miejsce, to łóżko jest chyba najlepsze, ewentualnie park czy jakieś romantyczne miejsce (jezioro, morze, góry ;) )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Calowanie :)
« Odpowiedz #104 : 2005-08-29, 10:10 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #105 : 2005-08-29, 11:29 »
Pat, dla mnie to coś obrzydliwego bo ja nie palę, tymbardziej nie wyobrażam sobie całować się w osobą która pali TYMABRDZIEJ podczas palenia :roll:
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #106 : 2005-08-29, 11:55 »
Cytuj
ej no czyli jednak z wzajemnością :]... wszystko jest na dobrej drodze  trzymam kciuki

Właściwie, to już nic nie jest na dobrej drodze, oboje poszliśmy w odmienne kierunki... :( Mówił, że chce sie ze mną spotkać i takie tam... Na drugi dzień go w ogóle nie widziałam, jak go zobaczyłam, to tylko powiedział "cześć"... On już o mnie nie myśli, ja za to o nim stale... Nadal go kocham i kochać nie przestane (ale sie zrymowało;))
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #107 : 2005-08-29, 15:55 »
:) dziekuje za wyjasnienia :):) jja chyab tez wole dotyk niz pocalunek
Zapisane
To piekło nie raj :)

Emilka

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #108 : 2005-09-04, 13:17 »
A ja wam powiem szczerze ze od ostatnieo mojego zwiazku dawno sie nie calowalam,az do wczoraj.Nadrobilam chyba wszystkie zaleglosci ;) To bylo bardzo spontaniczne,impreza na dzialce,ludzie sie rozeszli zostalismy w 4.No i tak jakos wyszlo.Watpie zbey cokolwiek z tego pozniej bylo zwlaszcza ze to jest moj kolega,z ktorym czesto sie spotykamy i znam go dosc dobrze ;)  W kazdym razie nie zaluje bo bylo naprawde bardzo fajnie :) moze to kiedys powtorzymy ;) w koncu oboje jestesmy mlodzi i wolni :P


Data wysłania: 2005-09-04, 08:14
czy gdy calujecie sie dluzej musicie robic sobie co chwile przerwy na odpoczynek? ;) :lol:
Ja zauwazylam u siebie cos takiego glupiego ze gdy pocalunek trwa i trwa ja musze cos powiedziec albo poprostu przestac na chwilke
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #109 : 2005-09-04, 14:39 »
Ja zauwazylam u siebie cos takiego glupiego ze gdy pocalunek trwa i trwa ja musze cos powiedziec albo poprostu przestac na chwilke

Dokładnie, moja koleżanka ma tak że zaczyna coś mówić a ja po prostu po kilku minutach tracę siły, tymbardziej że z reguły faceci zamiast kulturalnie i po męsku położyć się na mnie i zdominować mnie jak typowe samce, robią tak żebym to ja na nich leżała, i takim sposobem po prostu padam z nóg bo muszę się trzymać na rękach żeby móc robić manewry głową i to jest po prostu.. tragedia.. Chyba napiszę ogłoszenie: "szukam porządnego samca który podczas pocałunku położy się na mnie tak, jak powinien, bez zbędnych pytań i protestów >bo ja jestem dla Ciebie za ciężki<" Jak za przeproszeniem mają zamiar się kochać z kobietą w pozycji klasycznej skoro boją się położyć na pannie nawet podczas zwykłego pocałunku? :P

Dobra, znowu się rozpisałam :P Ale Emilka mi się przytrafiło coś podobnego do tego, co przydarzyło się Tobie, i też bym to mogła powtórzyć, mimo iż tylko się z facetem przyjaźnię ;) To głupie, ale mam naście lat to muszę jeszcze korzystać z wolności, nie? :mrgreen:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #110 : 2005-09-04, 14:47 »
najwidoczniej to brak formy :lol: trzeba potrenowac ;)

zgadzam sie w 100% w przyszlosci kiedy bedzie sie mialo stalego faceta nie bedzie szans na tego typu "zabawy", poki mozna trzeba korzystac skoro sprawia to przyjemnosc ;)

Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Calowanie :)
« Odpowiedz #110 : 2005-09-04, 14:47 »

izunia

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #111 : 2005-09-04, 23:08 »
ja tak nie mam, kiedys z moim bylym pobijaliśmy rekordy w całowaniu się. robiliśmy zakłady kto pierwszy się zmęczy :P to były czasy :mrgreen:
Zapisane

Ruda

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #112 : 2005-09-17, 21:32 »
ja to dużego doświadczenia nie mam.... ale mój pierwsz pocałunek był cyba w kwietniu w tym roku z moim chłopakiem rok starszym, stało się to dopiero po jakiś 8 mc chodzenia. szczerze??? myslałam ze TO jest fajniejsze... było spox ale potem jakoś tak chciał omi się śmiać wię wolałam wogóle się nie odzywać... aale uwielbiam być całowana w szyjkę, zresztą chyba wszyskie dziewczyny to lubią :)
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #113 : 2005-09-18, 12:15 »
Szczerze? Mi tez czasem przy pocałunku tak chce się śmiać, że muszę potem baardzo się na czymś skupić.. Nie wiem, może to szczęście tak rozsadza..? :P W każdym razie też myślałam że pocałunek jest fajniejszy, ale to pewnie dlatego, że na tego jedynego jeszcze nie trafiłam..
Zapisane

Ruda

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #114 : 2005-09-19, 14:17 »
szczęście to mnie rozpierało, nie powiem... niestety <a może stety??> nie jestem już z tym chłopakiem, chociaż cho;ernie go kochałam, olał mnie. Po tym pocałunku nie spotkałam się z nim, tylko przelotne spojrzenie w szkole
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #115 : 2005-10-13, 19:59 »
a ja....a ja.....a ja...sie tego strasznie boje i mysle ze jak juz do tego dojdzie to coś spapram bo skad mam wiedziec czy on bedzie mnie całował....(jak w filmach), czy inaczej ...ze sie nie zgramy....ze coś sie spitoli
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #116 : 2005-10-13, 20:46 »
jezzu tam, głupio było, gra w butelkę

Pierwszy pocałunek zawsze mi się kojarzył z romantycznym miejscem, z ukochaną osobą wieczorem lub przy zachodzie słońca(ahh, niepoprawna romantyczka :mrgreen:)

JA jednak zaprzepaściłam swoją szansę na pierwszy, romantyczny pocałuneki głupią grą...

A wolałabym po raz pierwszy pocałować się z całkiem inną osobą;-)
Zapisane
Why so serious?

Veronika Van Halen

  • Gość
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #117 : 2005-10-13, 21:32 »
Pierwszy?? hmm, pewnie też jak grałam w butelkę, pewnie z 10 lat miałam.
A tak poważnie? Chyba 14 lat miałam. To było naprawde strasznie przeżycie :lol: Poszłam sobie po nim umyć zęby. To był sylwester u mnie w domu, chłopak był do tego wszystkiego pijany, wogóle człółam sie jak bym obejmowała krowe, bo gość taki przypakowany troche ( w kosza gra "nałogowo" )... Brrrr...... Wole już o tym nie myśleć :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Calowanie :)
« Odpowiedz #117 : 2005-10-13, 21:32 »

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #118 : 2005-10-13, 22:29 »
Pierwszy ee... 12 lat chyba :) z kim? z chlopakiem, jakie uczucie? dziwne.. taki sztywniacki byl ten calus :)

Emilka ja tez musze robic sobie przerwy, na co moj chlopak sie smieje i mowi, ze zawsze przerwyam w najlepszym momecie :)))))))

Ruda mowisz ze po szyji? ojj tak :) i po uszku, ale to mnie tak czasem nakreca, ze sama musze powiedziec STOP :)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Odp: Calowanie :)
« Odpowiedź #119 : 2005-10-14, 15:00 »
Nigdy w życiu nie całowałam się na "serio"
Poczekam jeszcze...
Blackie :
Ja też uważałam że np. zachód słońca, plaża, róże i inne duperele to najbardziej romantyczne rzeczy na świecie- jednak nawet mały gest może być najbardziej romantyczny od tych przereklamowanych róż... eh... nom dobra sorry że nie na temat
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 54   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 27 zapytaniami.