Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nowe filmy - "Sposób na teściową", "Mr. Smith & Mrs. Smith"  (Przeczytany 1042 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elven

  • Gość
Heya.
Jak w temacie. Oglądaliście może te dwa filmy? Bo z recenzji na onecie nie potrafie wywnioskować niczego :). Warte filmy obejrzenia? Bo tak, zassałem już "Mr. Smith & Mrs. Smith" i tak... - nie oglądałem póki co, ale mam zamiar i cieszy mnie to, że ujrzę w akcji Jolie :) (jakoś ją tak polubiałem, to przez tą Lady Croft w "Tomb Rider - Cradle of Life"). Film musi być dobry, choć dziwi mnie gatunek (Thriller/Akcja?). "Sposób na teściową". Komedia romantyczna... Hm, wydaję mi się, że warte obejrzenia, chętnie zobacze J. Lopez na planie, nigdy nie widziałem jej w żadnym filmie :). Myśle, że będe miał uczte prawdziwego kinomana, bardzo bym prosił o wasze małe e-recenzje na temat tychże dwóch filmów :).

Pozdrawiam.
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
A ja dziś ide na "Mr.& Mrs. Smith" - jak wróce to napisez jak było ;)
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Elven

  • Gość
Czekam. Ja może sobie oglądne dziś na kompie :)... - film na pewno musi być warty obejrzenia, bo ciekawa obsada jest... ale wiadomo, wymieniamy się poglądami :).
Zapisane

Forum Zwierzaki

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Tylko nie bijcie... ;( Nie widziałam żadnego z tych filmów i nie mam zamiaru... Pierwszy opiera się na sławnych akrotach i chłopaki chodzą na niego ze względu na Panią J., a dziewczyny ze względu na Pana P.... Treścią za pewne nie rózni się zbytnio od reszty holywudzkich produkcji tego typu... A jest Trillerem łamanym przez Akcję, może dlatego, że już są małżeństwem i ciągle się kłucą, i nie ma w tym nic romatycznego? Co do tego drugiego filmu to też właśnie zraża mnie J.Lo... widziałam filmy z nią i wiem, że gra papierowo... ;) Aaaale to tylko moja opinia...
Zapisane

Elven

  • Gość
Charon... za co mamy Cie bić? Ten temat też do tego służy :). A ja nie oglądam go ze względu na J. Lo - nie lubię jej :). Tylko, że to może być z jajem, typu "Poznaj moich rodziców?" "Sposób na blondynkę"?... :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Bo dużo ludzi już ma na to ochotę... ;) Myślę, że ta komedia romantyczna nie należy do takich "z jajem"... przynajmniej nie w takim stopniu jak te które wymieniłeś, raczej jest bardziej... romantyczna... Gdyby grała w tym filmie jakaś inna pani może był by ok... Ja liczę na coś badziej w stylu "Lepiej puźno niż puźniej"... Ale pewnie ta taka nie jest... :(
Zapisane

Flaś

  • Gość
Oglądałm " Mr. & Mrs. Smith " - świetny :wink:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Rzuć jakimś konkretem kobieto, może się przekonam... ;)
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Ogl±dałm " Mr. & Mrs. Smith " - ¶wietny :wink:

potwierdzam - SUPER
Naprawde warto pójść ;)
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Forum Zwierzaki

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Noo... ale rzućcie jakimś argumantem, szczegółem... Noooo...
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Nie bede zapeszać, powiem tylko szeptem...

"...ten"

:lol22:

To tak na podsycenie apetytu :P
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 25 zapytaniami.