Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co jest mojemu kotkowi ?  (Przeczytany 1430 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fryta_14

  • Gość
Co jest mojemu kotkowi ?
« : 2006-08-24, 14:33 »
Mam kota persa.Ma około 15 tygodni. Od niedawna jest z nim coś nie tak. Śpi już ponad 4 dni, nie je ewentualnie pije wode . I ma też dziwne wymioty wyglonda to jak jakiś żel :(. Poprostu gesta woda . I z jego kuwety(i od niego samego też) brzydko pachnie . Nie kałem, czy moczem. Czymś zupełnie innym. Oprucz tego, nic inego nie zauważyłam.Prosze o pomoc.  :help:
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Co jest mojemu kotkowi ?
« Odpowiedź #1 : 2006-08-24, 15:00 »
to trza szybko iść do weta _-_ nie wiem co mu jest, ale nie wygląda an to że mu przejdzie bez wizyty u weta;p
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Co jest mojemu kotkowi ?
« Odpowiedź #2 : 2006-08-24, 15:30 »
Mam kota persa.Ma około 15 tygodni. Od niedawna jest z nim coś nie tak. Śpi już ponad 4 dni, nie je ewentualnie pije wode . I ma też dziwne wymioty wyglonda to jak jakiś żel :(. Poprostu gesta woda . I z jego kuwety(i od niego samego też) brzydko pachnie . Nie kałem, czy moczem. Czymś zupełnie innym. Oprucz tego, nic inego nie zauważyłam.Prosze o pomoc.  :help:
To nie nas proś o pomoc tylko pędem do weta jak dalej chcesz mieć kota!!
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Co jest mojemu kotkowi ?
« Odpowiedz #2 : 2006-08-24, 15:30 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Co jest mojemu kotkowi ?
« Odpowiedź #3 : 2006-08-26, 00:02 »
z tego co piszesz wygląda to na panleukopenie... a skoro minely juz 4 dni, to bedziesz miala szczescie jesli kot przezyje...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 24 zapytaniami.