Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zmiany loginów na forum  (Przeczytany 5797 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Zmiany loginów na forum
« : 2007-05-09, 15:36 »
Od dzisiaj udostępniamy nową usługę FZ "zmiana nicka na życzenie".

Jeżeli masz login który chcesz zmienić na inny napisz do mnie PW z uzasadnieniem.

Regulamin:

1. Prosba zmiany moze zostac odrzuca jezeli osoba wnioskująca chce totalnie zmienic znaczenie logina. Czyli np. nie zmieniamy logina: "Kot", na "Pies" za to juz dopuszczamy zmiane "Kot_38743" na "Kot".
2. Zmienić login mozna tylko raz, i to dożywotnio. Kolejne prosby bedą automatycznie odrzucane.
3. Nie mozna zmienic logina na juz istniejacy na forum, dlatego prosze o sprawdzenie czy nie jest on juz zajety przez kogos innego.
4. Zmieniac login moze tylko Administrator forum, czyli ja, a ze nie zawsze mam czas dlatego tez nalezy wykazac sie cierpliwoscia i czekac po wyslaniu posta.
5. Prosba zmiany moze zostac odrzucona jesli nie zostanie odpowiednio uzasadniona, czyli np. prosba "a bo tak chce" zostanie automatycznie odrzucona.

Uwaga:

W momencie jak komuś zmienie login to jego hasło forumowe zostanie zresetowane i wyslane na jego email na który zarejestrował sie na forum. Dlatego przygotujcie sie na sprawdzenie poczty! Jezeli macie ustawione automatyczne logowanie na forum, to prawdopodobnie trzeba bedzie to ustawic sobie na nowo.
« Ostatnia zmiana: 2007-05-09, 17:28 autor wraith »
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.289 sekund z 22 zapytaniami.