Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Masakra  (Przeczytany 3299 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Masakra
« : 2008-01-08, 00:20 »
No to tak -plywaja sobie w zarosnietych 100 litrach para mieczow i para mlodych molinezji black molly. Samica miecza zrobila sie gruba jak balon, "zaszla w ciaze". Nie dalem jej do innego akwa(nigdy kotnych zyworodek nie przenosze) Wczoraj wydawalo mi sie ze w nocy lub dzis bedzie rodzic. Wracam ze szkoly patrze a tu samica niezywa dryfuje przy tafli, wnetrznosci jej...hmmm..."wyszly" a na dnie na przestrzeni ok 10cm kwadratowych leza mlode, tez niezywe. Totalna masakra-nigdy czegos takiego nie widzialem. A wiec dlaczego tak sie stalo??? Byla to bardzo dorodna,piekna samiczka!!! Moja sugestua jest takia ze cos jest z samcem-ostatnia samiczka ktora z nim przebywala odeszla kiedy byla w srednio zaawansowanej ciazy.HELP ME PEOPLE

                                                                                                                                                                                                      Dziekuje za pomoc i pozdrawiam
                                                                                        Mitrandir
Zapisane

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Masakra
« Odpowiedź #1 : 2008-01-09, 21:57 »
nikt mi nie pomoze???
Zapisane

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: Masakra
« Odpowiedź #2 : 2008-01-10, 19:19 »
nie wiem, naprawde nie wiem, nie mam zyworodek i sie nimi nie interesuje :( horror jakiś
Zapisane
The Beatles

Forum Zwierzaki

Odp: Masakra
« Odpowiedz #2 : 2008-01-10, 19:19 »

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Masakra
« Odpowiedź #3 : 2008-01-10, 22:23 »
koles z zoologa tez nie byl pewny...powiedzial ze moze ma to cos wspolnego z samcem,ze za bardzo ja meczyl...ale przydala by sie opinia pao
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Masakra
« Odpowiedź #4 : 2008-01-11, 11:47 »
niestety pao jest tylko człowiekiem i też nie ma pojęcia co się stało.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

storm

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 154
  • Skalary i skalarki, hodowla i rozmnażanie. ;)
Odp: Masakra
« Odpowiedź #5 : 2008-01-11, 20:00 »
Jeżeli samiec jest innego gatunku to mogła zajść taka sytuacja jak u psow ciezki porod i samica niezywa jak i tez mlode. To byl pierwszy porod samicy? Jeżeli tak to nie ma co się dziwić gdyz takie sytuacje się zdarzają
Zapisane
Życie jest piękne szczegolnie pod wodą!!!

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Masakra
« Odpowiedź #6 : 2008-01-11, 22:13 »
samiec jest tego samego gatunku, i tak to był chyba jej pierwszy porod. pao-zalezalo mi na Twojej opini poniewaz jestes tu najbardziej doswiadczona z nas wszystkich
Zapisane

storm

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 154
  • Skalary i skalarki, hodowla i rozmnażanie. ;)
Odp: Masakra
« Odpowiedź #7 : 2008-01-12, 16:29 »
Niestety niektore samice nie są gotowe do porodu i padają, możliwe, że jeszcze była zbyt młoda.
Zapisane
Życie jest piękne szczegolnie pod wodą!!!

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Masakra
« Odpowiedź #8 : 2008-01-12, 19:45 »
nigdy nie miałam żyworódek (tych trzech mieczyków co skończyły jako obiad w ciągu 3 dni to nie liczę :/) zatem i pojęcia o nich nie mam zbyt dużego.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Masakra
« Odpowiedz #8 : 2008-01-12, 19:45 »

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Masakra
« Odpowiedź #9 : 2008-01-12, 23:05 »
..młode mogły nie być jeszcze wykształcone gdy się rodziły(raz u moich mieczy też tak miałam że samica rodziła nie wykształcone młode, mogło to wynikać ze stresu ), a samica mogła paść z przemęczenia.. gdy padła inne ryby zaczęły ją jeść.. / taka jest moja teoria :roll: ..
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Masakra
« Odpowiedź #10 : 2008-01-13, 02:11 »
martwi mnie jedno w tym akwa pływa oprocz samca miecza i parki black molly hodowlana samiczka odmiana mieczyka, wydaje mi sie ze jeszcze nie jest dojrzała a samiec juz ja gania troche. Nie mam gdzie jej przeniesc inne akwa mam zajete, do sklepu jej nie oddam bo tam zdrowie ryb ich ***** obchodzi... czy moze sie stac to samo z ta samiczka?
Estel-nie liczac kilkunastu 3 milimetrowych gupikow red flame ona była sama w kotniku
Zapisane

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Masakra
« Odpowiedź #11 : 2008-03-07, 22:08 »
jeszcze jedno pytanie co do mieczow:czytałem gdzies ze samce mieczykow sa bezplodne. czy samiczki tez???
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Masakra
« Odpowiedź #12 : 2008-03-07, 23:44 »
Jakby tak było to by nie szło ich rozmnażać :P samce mieczyków często są bezpłodne, ale tu chodzi o odmiany weloniaste.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 25 zapytaniami.