Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Antyszczekacz na psa sąsiadów  (Przeczytany 4219 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

muszti

  • *
  • Wiadomości: 1
Antyszczekacz na psa sąsiadów
« : 2013-08-07, 01:55 »
Hej wszystkim :)

Moja rodzina ma straszny problem z psem sąsiadki - pies szczeka non stop, jest wypuszczany na balkon i cały boży dzień szczeka, tylko w nocy jest spokój. Z racji tego, że mieszkam zaledwie piętro wyżej i z racji upałów mam otwarty balkon i okna to ciężko naprawdę o chwilę ciszy, aby odpocząć po pracy. Tu nasunął mi się pomysł o antyszczekaczu. Czy taki o zasięgu 15 metrów zadziała na psa, który jest piętro niżej? Natknęłam się na informacje przy niektórych antyszczekaczach, że ma być on skierowany w stronę psa, a tutaj niestety nie mam takiej możliwości i tu się właśnie zastanawiam, czy zda to test.

Chciałabym załatwić problem po cichu, taki antyszczekacz byłby idealnym rozwiązaniem, zwracaliśmy uwagę sąsiadce i niestety nic to nie dało, pies dalej ujada, a nie chcę robić sobie wrogów poprzez wzywanie policji, bo od zawsze z sąsiadami żyliśmy w zgodzie...

Czy ktoś z Was ma taki antyszczekacz "ogrodowy" i wie, że to poskutkuje? Nie chciałabym wywalić dużej ilości kasy w błoto :)

Pozdrawiam!
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Antyszczekacz na psa sąsiadów
« Odpowiedź #1 : 2014-05-19, 15:49 »
Szczerze mówiąc to ja nie bardzo wiem co to w ogóle oznacza oraz jak się to stosuje więc podaj szczegóły. Czy pies jest na balkonie także w nocy,w ogóle wychodzi na spacery?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 23 zapytaniami.