Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak namówić rodziców na...  (Przeczytany 1863 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JAnderson93

  • *
  • Wiadomości: 1
    • WWW
Jak namówić rodziców na...
« : 2020-02-18, 11:57 »
Cześć wszystkim.

Jestem Marta, od zawsze chciałam mieć psa - rasa bez znaczenia. Bardzo długo musiałam namawiac rodziców, aby zgodzili się na psa w domu. W końcu się udało, ale znów pojawił się problem. Chcę wziąć psiaka ze schroniska, a moi rozice nie chcą o tym słyszeć. Uważają, że najlpeiej wziąć malego pieska, który nie ma jeszcze swoich przyzwyczajeń. Poza tym uważają, że pies ze schroniska jest niepewny... tzn. nie wiadomo, czego tak naprawde można spodziewać się po jego zachowaniu. Ja oczywiście jestem innego zdania i bardzo mi zależy, aby ich przekonać. Ale, no właśnie - jak to zrobić!?
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Jak namówić rodziców na...
« Odpowiedź #1 : 2020-03-24, 19:55 »
szczeniaki też często są w schroniskach, można też pooglądać ogłoszenia na olx, tam często ktoś oddaje szczeniaki z jakiejś kinder niespodzianki
Zapisane
Podpis bez przekazu.

marcin06

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Jak namówić rodziców na...
« Odpowiedź #2 : 2020-06-18, 15:00 »
Po prostu kup i przynieś maluszka do domu. Tyle wystarczy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak namówić rodziców na...
« Odpowiedz #2 : 2020-06-18, 15:00 »

pieskiwikiego

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Jak namówić rodziców na...
« Odpowiedź #3 : 2020-07-15, 11:32 »
Raczej odradzałbym konfrontowania rodziców z pieskiem już po zakupie. Psiaki ze schroniska też potrafią być bardzo łagodne, zdarzają się trudniejsze przypadki, ale w niemal każdym można w pupilu wzbudzić zaufanie. Tak jak wyżej, w schroniskach też zdarzają się młodsze psy.
Zapisane

Cukierekkot

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13
Odp: Jak namówić rodziców na...
« Odpowiedź #4 : 2021-11-23, 16:45 »
Ja nie mam takiego problemu :) przewiduję z rodzicami psa w przyszłe wakacje. W schroniskach też są szczeniaki. W schronisku najpewniej opowiedzą o przyzwyczajeniach psiaka, a je przecierz można także zmienić. Proponuję wybrać się tam razem i je zobaczyć :)
Zapisane

Paxik

  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Jak namówić rodziców na...
« Odpowiedź #5 : 2021-11-26, 19:52 »
Po części rozumiem Twoich rodziców, przenoszą sytuację z domami dziecka na schronisko, tylko że do domów dziecka rzeczywiście często trafiają dzieci, których rodzice mają patologię we krwii (dosłownie, co nie jest winą tych biednych dzieci), a psy do schronisk trafiają randomowo.
Spytaj ich o dokładne powody takiego myślenia, na spokojnie wytłumacz, w schroniskach także trafiają się szczeniaki
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 23 zapytaniami.