Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wygaszanie stada myszy  (Przeczytany 1409 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Magdaanna

  • *
  • Wiadomości: 1
Wygaszanie stada myszy
« : 2020-05-22, 17:09 »
Hej,

Piszę w dość trudnej dla mnie sytuacji. Od około 2 lat posiadałam stadko adoptowanych myszy - samiczki, siostry. Jakiś czas temu odeszła jedna z nich - przerost gruczołów mlekowych, a potem złośliwe guzy. Przeszła 2 operacje, niestety trzecia już nie była możliwa. Dziś odeszła kolejna, chorowała na to samo, tylko od razu była w kiepskiej sytuacji.
Pozostała mi ostatnia siostra. Ma około półtorej roku. Wiem, że samiczki myszy nie mogą żyć same, ale nie wiem, czy jestem gotowa przedłużać stado. Dodatkowo wiem, że cała ta rodzinka jest chorowita i moja córa jest ostatnią dziewczynką, która została jest jedyna z całego miotu jeśli chodzi o samice (samce żyją w dobrym zdrowiu). Co radzicie w takiej sytuacji zrobić? Szukać nowego stada i adoptować, czy pozostawić ostatnią z sióstr samą?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wygaszanie stada myszy
« Odpowiedź #1 : 2020-06-04, 08:34 »
Ja bym ją zostawiła samą. To już sędziwa mysz, nie wiem czy jest sens szukać jej domu.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

grzesieKRK

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 3
  • The Way Get Started Is To Quit Talking And Begin D
    • WWW
Odp: Wygaszanie stada myszy
« Odpowiedź #2 : 2020-08-13, 09:27 »
Zgadzam się z poprzednią wiadomością. Po prostu zapewnij jej najlepsze mysie życie, na jakie zasługuje i okaż jej sporo miłości.
Zapisane
“The Pessimist Sees Difficulty In Every Opportunity. The Optimist Sees Opportunity In Every Difficulty.” – Winston Churchill
porady DYI o oświetleniu LED

Forum Zwierzaki

Odp: Wygaszanie stada myszy
« Odpowiedz #2 : 2020-08-13, 09:27 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 23 zapytaniami.