Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zaginęły Husky, pomożecie je znaleźć?  (Przeczytany 872 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KamińskaZuzanna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2
Zaginęły Husky, pomożecie je znaleźć?
« : 2020-12-29, 02:04 »
Mojemu znajomemu zaginęły pod koniec listopada dwie młode i łagodne suczki Husky, tydzień temu były widziane w Pietrowicach Wielkich, zamieszczam treść ogłoszenia, w gazecie ukaże się dopiero  stycznia.  Jeżeli ktoś z Was coś wie, widział, bardzo proszę dajcie znać, Bruno za nimi bardzo tęskni! Nie umiem dodać pdfa, więc zacytuję:

 Uwaga! Zaginęły 2 psy. Wysoka nagroda za pomoc
Pod koniec listopada zaginęły mi z Głubczyc 2 suczki typu Husky. Są młode, czarno białej maści z niebieskimi oczami.
Gdy uciekły Candy miała na sobie różową obrożę, a Lara czarne szelki, i na lewej nodze blizny po wypadku. Teraz może kuleć lub poruszać się tylko na 3 łapach, pieski mogą też wyglądać na zaniedbane po tak długim czasie.
Obie suczki są łagodne oraz przyjacielskie i nie boją się ludzi!
Jeśli je Państwo widzieli, błagam o kontakt, bardzo je kocham i tęsknię za nimi bardzo! Gdyby zobaczyli Państwo moje suczki, OGROMNIE proszę o przywołanie ich do siebie i zabezpieczenie na czas mojego dojazdu. Gwarantuję, że są łagodne i nie skrzywdzą człowieka. Proszę dzwonić pod nr tel.: 793 506 377 lub 797 086 956.
Proszę też ogromnie o przekazywanie informacji dalej, ponieważ na ten moment moje ukochane psy mogą być już wszędzie.http://www.garnek.pl/alette2/36297730

Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.253 sekund z 22 zapytaniami.