Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Alergia  (Przeczytany 6577 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia

  • Gość
Odp: Alergia
« Odpowiedź #60 : 2005-05-03, 19:52 »
A bez mąki pszennej to nie? :P

Ja dałam sobie spokój z alergologiem. Nie byłam prawie od roku. I żyję! :mrgreen:
Wprawdzie widzę czasem jakieś podejrzane reakcje na różne rzeczy, ale nic strasznego generalnie się nie pojawia. Przez ten weekend np pogryzły mnie jakieś takie małe muszki i mam całe ręce spuchnięte...   :?
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: Alergia
« Odpowiedź #61 : 2005-05-04, 12:57 »
no bez mąki to chyba dałabym radę :P

Siostra jest jeszcze uczulona na mleko, jajka i ostre przyprawy. Ale chyba w jakimś niespecjalnie dużym stopniu,
bo wszystko z wymienionych produktów je, nie w jakichś niewiadomo jakich ilościach, ale je. No dobra, oprócz truskawek ;)
I tylko czasem pojawia się jakieś zaczerwienienie czy coś tam ją swędzi. Bierze tabletkę (rzadko) i już :wink:
Co to się teraz w ogóle porobiło? Prawie wszyscy na coś uczuleni :roll:

EDIT:
Przypomniały mi się jeszcze słowa mojej wykładowczyni, której dzieci były uczulone na wszystko prawie. Najpierw chodziła od specjalisty do specjalisty, strasznie się martwiła, stosowała przeróżne diety, wykluczając z nich zakazane produkty (nawet zupy z marchewką ugotować nie mogła), faszerowała dzieci lekami. A potem poszła po rozum do głowy. Dała sobie spokój. Dobrze zaopatrzyła lodówkę, tak żeby było mnóstwo rzeczy, tzn. w małych ilościach, ale różne. Dzieci same jadły co chciały, jadły to, co dyktował im organizm. I nie ma już problemu. Marchewka już nie straszna :wink:

« Ostatnia zmiana: 2005-05-04, 13:02 autor xara »
Zapisane

goldinka

  • Gość
Odp: Alergia
« Odpowiedź #62 : 2005-05-04, 18:36 »
Ja naszczęście nie mam alergi:-).Najbardziej bym nie chciałam mieć na sierść zwierząt i na pyłki drzew;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Alergia
« Odpowiedz #62 : 2005-05-04, 18:36 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Alergia
« Odpowiedź #63 : 2005-05-04, 21:05 »
Tylko na eukaliptus :wink: Więc odpadają tylko niektóre pasty do zebów, gumy do żucia i cukierki . Poza tym spoko :)
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Alergia
« Odpowiedź #64 : 2005-05-04, 21:41 »
Ale mnie coś pięknie pogryzło w weekend... Jakieś takie maleńkie muszki, ale jako alergik napuchałm cała. Mam czerwone ręce, z pękającymi rankami, opuchlizny, czerwone kropki wszedzie... koszmar. Dzisiaj mnie ksiądz w szkole zapytał czy się ciełam na okazje matury... Było żartem, ale to faktycznie tak wygląda
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Alergia
« Odpowiedź #65 : 2005-05-05, 11:37 »
Może nie tyle alergię, co uczulenie... Całe życie nie mogę jeść pomidorów, nie chcę nawet myśleć co się dzieje z moją skórą po zjedzeniu pomidora... A w ogóle ten smak... nie cierpię pomidorów !!!
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Alergia
« Odpowiedź #66 : 2005-05-05, 16:10 »
Ja za to pomidory uwielbiam, a jestem na nie uczuolna...
Odmówić sobie nie mogę i czasem jem, a potem mi gardziołko i krtań nawalają...
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Alergia
« Odpowiedź #67 : 2005-05-10, 18:27 »
Ja na szczęście nie mam na nic alergii, chociaż nie moge zażywać jakiegoś leku (dokładnie nie pamiętam jak się nazywa). 
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

niaania

  • Gość
Odp: Alergia
« Odpowiedź #68 : 2005-05-11, 20:38 »
Ja nie mam żadnej alergii.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Alergia
« Odpowiedz #68 : 2005-05-11, 20:38 »
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 24 zapytaniami.