Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 161   Do dołu

Autor Wątek: JAMNICZKI!!!  (Przeczytany 203550 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4410 : 2007-04-04, 21:16 »
IBDG, biore na siebie całą odpowiedzialność :P :lol:

Biedne psiny, ehh to ludzkie okrucieństwo, jeszcze w schronisku :(

IBDG, malutko krwi mi utoczyli :P ale to juz jest 3 albo 4 raz jak sie nie myle. Kiedyś mi tak duzo pobrali ze zemdlałam :roll:
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4411 : 2007-04-12, 20:35 »
Ale cisza...

byłam na pare dni z psem w górach u rodzinki, zdjcia potem bo jakoś nie mam czasu wstawiać :P

a dzisiaj wizyta u weterynarza była. jednak wet zastosował zastrzyk bo poprostu psa w ten sposób męczymy, dał też dwa czopki i za 2 tygodnie kontrola i być moze ostatnie przeczyszczenie, no i potem co jakiś czas będzie miała opróżniane gruczoły. tak sie bidulka bała, ale naszczęście wytrzymała.

niemoge sie doczekać pierwszego dnia wakacji, jade na wystawe do Krakowa, a w lipcu wyjazd z psiurem, no i jak nie na Mazury to poszukamy gdzie indziej. np warszawa? tam gdzie Viz jedzie? ;p jezeli oczywiscie sie dostane, a co słyszałam to trudno jest.

Co u was?
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4412 : 2007-04-12, 20:50 »
Ja miałam kilka dni jamniczka mamy :) Słodki uparciuch, jak zwykle ;p Ciągle chcial mi towarzyszyć przy kompie, do czego jestem przyzwyczajona przez nieżyjącego już Ficzusia, a później przez Toffika. Tylko, że Makuś chce na kolanka, albo obok mnie, może być też polegiwanie za plecami :)
Za miesiąc znów nas nawiedzi ;p

Pozdrowienia dla Bianki :tuli:
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4412 : 2007-04-12, 20:50 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4413 : 2007-04-13, 18:41 »
Ja dzisiaj zostałam zmuszona do głaskania jamniczki mojego kolegi. :lol: Lucy jak tylko mnie zobaczyła jak wracałam do domu to od razu przybiegła żeby ją głaskać. Ja akurat się spieszyłam więc raz ja pogłaskałam, to ona biegim za mną ze szczekaniem zaczeła na mnie skakać. Więc nie miałam wyboru, musiałam kucnąć i ją porządnie wygłaskać. :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4414 : 2007-04-14, 09:00 »
IBDG, oj tak jamniczki to uparciuchy :lol: nawet ten mój mieszaniec jamniczka, w końcu charakterek jamniczy. :P

IBDG, jak za miesiąc ciebie psiak nawiedzi to moze foteczki? ;)

kasia, nie no naprawde nachalny jamniczek :P ja sie tak bardzo zastanawiam i mam ogromne dylematy, chciałabym mieć psa sportowego, uwielbiam wyżły, setery. Ale jamniczki też uwielbiam i wiem ze nadają sie tez do różnych dyscyplin sportowych. Albo poprostu psiak ze schroniska. Mam jeszcze dużo czasu, póki mieszkam z rodzicami nie śpieszy mi sie z drugim psem.


A no Bianka dostała ten zastrzyk no i wczoraj nie mogła wogóle nic wydalic, ciągle saneczkowała. Jakoś 10 minut próbowała i bez skutku. Poszłam z nią do weta no i dał mi więcej czopków bo one mają to złagodzić bo to normalne po zastrzyku. Ale sie męczy psina :( Za niecałe 2 tyg. do kontroli.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4415 : 2007-04-14, 10:20 »
Biedna Bianka :( To takie przykre, patrzeć, jak zwierz cierpi... Ja zawsze swoje chore psiaki głaszczę, przytulam, poklepuję... Wiem, tu wszyscy tak robią :)

Foteczki były robione podczas świąt. U nas to mąż zajmuje się wszystkim, co związane z fotografią, więc muszę poczekać, aż znajdzie czas, żeby wstawić :roll: Może jutro po południu?
Zapisane
IBDG Wrocław

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4417 : 2007-04-15, 20:32 »
No nareszcie fotki Makusia. On jest cudny, fajne minki robi i ma fajny taki ciemny kolorek.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4418 : 2007-04-15, 20:38 »
Dzięki, Kkaassiiaa :) Przekażę pieskowi :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4418 : 2007-04-15, 20:38 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4419 : 2007-04-15, 21:14 »
Oj Makuś jaki ty jesteś śliczny! Oj ta pańcia tak mało cie tu pokazuje! niech cie tu wymizia odemnie ;)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4420 : 2007-04-15, 21:18 »
Dziękuję, Mysha! Wymiziam jamniczka, ale dopiero w przyszłą niedzielę :) Chyba, że jego pańcia, czyli moja mama mnie zastąpi :)
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4421 : 2007-04-15, 21:54 »
Makuś jest bardzo ładny  :)  - IBDG - a co to za światełka za pieskiem na ostatnim zdjęciu? - na choinkę jóż chyba za póżno.   ;p No,chyba,że zdjęcie pochodzi ze świątecznego okresu. :oops:
« Ostatnia zmiana: 2007-04-16, 13:43 autor lis »
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4422 : 2007-04-16, 12:40 »
Cieszę się, że Makuś Wam się podoba :) Powiedziałam o tym mamie i usłyszałam "no bo on jest śliczny" ;p

Lisie, zdjęcie pochodzi ze świąt, ale Wielkanocnych :P A te światełka to nie choinka, tylko ja... :lol: A właściwie moja arabska bluzka z naszywanymi koralami, tzw. koralka ;p Nie przepadam za świecidełkami, ale tą bluzkę lubię :) Nawet byłam ciekawa, czy kogoś te koraliki zaintrygują :)
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4423 : 2007-04-16, 13:40 »
Ale wpadka z tą choinką...... :oops:

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4424 : 2007-04-16, 13:44 »
He, he, wcale nie :) Fajnie wyszło, za choinkę jeszcze nie robiłam ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4424 : 2007-04-16, 13:44 »

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4425 : 2007-04-25, 17:43 »
Myszko, na nasz obóz brakowało już w lutym miejsc. I trzeba było się na rezerwę wpisywać. teraz już minął termin I wpłaty. :(

Najpierw napiszę co u nas...

Mamy niewiele czasu, bo biegamy 3 razy w tygodniu na szkolenie agility + obedience z Teddym i razem z dojazdem zabiera nam to jednorazowo ok. 4 godzin ;p
Ale postępy są. :kocham:

Może trochę fotek? :D

Z wyprawy na Westerplatte.
Ten lisek towarzyszył nam przez całą wyprawę :):


Krajobraz ;)

Ale... atmosfera tego miejsca jest porażająca. A także świadomość horroru, jaki miał tam miejsce.

;)

A to już w domu.



I na dworzu dzisiaj.

To zdjęcie baaardzo mi się podoba. :kocham:




Dziwny jest ten świat...

I wydało się, że Teddy pali trawkę. :lol:



Lupo, który wyznaje zasadę, że im dalej od aparatu tym lepiej. ;) Dziwnie mu włosy z ucha zwiało na drugą stronę głowy, więc wydaje się być łysawe. :P





Po spacerku :)

:kocham: :kocham: :kocham:
(Teddkowy zwyczaj pakowania mi się na kolana, gdy tylko gdzieś usiądę. ;))


THE END. :)


Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4426 : 2007-04-25, 17:58 »
Vizsla, fotki jak zwykle, super :VoV:

Ten pocałunek na końcu :kocham:

Mało Ci dwu jamniolów, jeszcze trzeciego na szyi nosisz? ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4427 : 2007-04-25, 18:29 »
Super fotki! - bardzo fajny lisek i jamniki też !!!  :D :)
« Ostatnia zmiana: 2007-04-25, 20:10 autor lis »
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4428 : 2007-04-25, 19:00 »
Dziękuję bardzo! I cieszę się, że się fotki podobają. :D

Pogoda teraz coraz ładniejsza, więc jeśli nie będziecie mieli nic przeciwko to częściej będę wklejać zdjęcia. ;p

A lisek niesamowity. Już się tam zadomowił i jest znany wszystkim odwiedzającym... :)

Cytuj
Mało Ci dwu jamniolów, jeszcze trzeciego na szyi nosisz?

Może trochę... ;p Ale póki nie będę miała swojego auta to nie będzie trzeciego przegubowca. Męczy mnie częsta jazda tramwajami/pociągami/autobusami.

Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4429 : 2007-04-25, 19:12 »
Pogoda teraz coraz ładniejsza, więc jeśli nie będziecie mieli nic przeciwko to częściej będę wklejać zdjęcia. ;p

Trzymam Cię za słowo :P

Cytat: Vizsla
A lisek niesamowity. Już się tam zadomowił i jest znany wszystkim odwiedzającym... :)

Dlatego tak dobrze wygląda. Wypasiony :D

Cytat: Vizsla
Może trochę... ;p Ale póki nie będę miała swojego auta to nie będzie trzeciego przegubowca. Męczy mnie częsta jazda tramwajami/pociągami/autobusami.

Kupuj ten samochód prędzej :P ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4430 : 2007-04-25, 19:35 »
Widzę,że niepotrzebnie pisałem w kundelkach... ;p teraz muszę się powtarzać.  ;p Żeczywiście,widać,że lisek jest dokarmiany przez turystów - żeby tylko jakiś myśliwy się o tym nie dowiedział - im wszystko może przyjść do głowy... :/

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4430 : 2007-04-25, 19:35 »

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4431 : 2007-04-25, 20:26 »
O, to ja tu coś skrobnę :P...
Byłam na Westerplatte, lisisko ładne jest, tylko żeby myśliwi się w razie czego nie dowiedzieli...
O, a przy tym czołgu mam foto ^^
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4432 : 2007-04-25, 20:32 »
Co do liska to on żyje w obszarach, na których myśliwi wstępu nie mają. :) To typowo nadmorska strefa, z masą zabytków historycznych, a co za tym idzie jeszcze większą ilością turystów o każdej porze dnia i nocy. :D Lisek podobno sypia w bunkrach, bo "lasek" na Westerplatte jest zbyt przerzedzony. Na dobrą sprawę bardziej przypomina park. ;)

Aha, zapomniałabym. Zaczepiła mnie jakaś kobieta i zaczęła opowiadać, że lisica ma młode w jednym z bunkrów. Ale ludzie do tych bunkrów dostępu nie mają.

Co do auta... Jeszcze trochę sobie na niego poczekam. Niedawno brat kupił sobie Clio nowe, rodzinka zakupiła sobie Scodę Octavię. Wszyscy naraz. :| Cóż... poczekam. ;p
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4433 : 2007-04-25, 20:35 »
Viz, foteczki przecudne :kocham: lisek taki sweet, ciekawe czy te małe liski tez przyzwyczają sie do ludzi. :)

oj szkoda ze już nie ma miejsc na wyjazd, trudno, ja nadal szukam roznych miejsc i jak narazie w głowie mam tylko wyjazd na mazury. a termin to chyba drugi bo w pierwszym terminie wyjazdu moja ciotka bierze ślub i tak nie wypada :roll:

Mam okropny problem, chyba nikt narazie nie potrafi mi pomóc. Na osiedlu właściciele puszczają psy w samopas, albo jak idą z psem i pies atakuje to udają że to nie jego pies... ostatnio dosyć dotkliwie pogryzł mnie owczarkopodobny pies w ręke, ponieważ odciągałam go od Bianki, jej nic sie nie stało na szczęście. to juz nie pierwszy przypadek i nie wiem jak sobie z tym radzić. dodam mój pies jest na smyczy, spuszczana dopiero jest na łąkach, w lesie, w parku itp. nie jest agresywna w stosunku do psów. tak poprostu na nią sie rzucają. dodam że suczki. raz ją dotkliwie pogryzł bokser, wbił w kraty i zaczał gryść, własiciel stał z boku i patrzył, zadnej reakcji, a ja w rzask i odciągałam psa... tez miałam pogryzione rączki, ale nie az tak bardzo jak ostatnio. co zrobić z tym fantem?

psiak pokochał wode, ciesze sie, ale jednak za duzo kłopotu z przymusowym wyciaganiem psa z wody :P

Nom i jeszcze wstawiłam foteczki mojego "liska" kochanego, na łące wtedy

moja mordka.


odpoczynek na kocyku :P


ojć jaka spragnione, prawie całą miske wody wypiła.


Dawaj to! :lol:


mmm... dobrze :kocham: :kocham:


frisbeeee! :)
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4434 : 2007-04-25, 20:41 »
Mysza, miałam ten sam problem. Ale miałam swoje metody :)

Otóż, gdy widzialam psa spuszczonego to dzwoniłam po policję lub do schroniska. Oczywiście uprzednio prosiłam kilkakrotnie, aby właściciel zapinał czworonoga. "Groziłam" nawet, że zadzwonię po policję, ale wchodziło jednym uchem, a drugim wychodziło. :| Miarka się przebrała, gdy jamniś, regularnie puszczany samopas, został potrącony przez samochód. Niestety śmiertelnie... Teraz zaczęłam działać.

Parę telefonów na straż miejską załatwiło sprawę. Do schroniska też raz dzwoniłam, przy właścicielu, co dalo mu do zrozumienia jasno, że nie zamierzam się z nim bawić. ;)
Jeśli zależy mu na psie to prędko go złapie w obliczu tego, że zwierzę mogłoby być zabrane do schroniska. Jeśli nie.... to mówi samo za siebie. Psu będzie wszędzie lepiej niż u kogoś, kogo kompletnie nie interesuje jego los. ;)

Aha, zapomniałabym...
Kajka, sunia Lawendy (założycielki tego topicu) odeszła niedawno... :(
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4435 : 2007-04-25, 21:12 »
Viz, dobry pomysł. Tylko że ile w twojej okolicy luzem biega psów? kiedys szłam na łąke i około 8 psów chciało sie za mną zabrać. naszczescie te psy nie są groźne, tylko szkoda ze nie pilnowane... nie raz widziałam jak one wzajemnie sie gryzły, szarpały pod domem jakiejs suczki, która miała cieczke. Pod moim domem niektóre psy nocowały. moze jednak poskutkuje to co napisałaś, sprobuje tak zrobić, a jedna osoba bardzo mi sie naraziła, nie raz widziałam jak pies tej osoby zostal pogryziony. nie tyle ze pogryziony to wogóle te rany nie są opatrywane. zdobyłam numer juz tej osoby i musze sobie najpierw grzecznie porozmawiać, jak nic nie da to przykro mi ale bede wtedy musiała postraszyć schroniskiem albo strażą miejsą...

Mój tata raz chciał zainterweniować, ponieważ jeden pies ciagle nocował u nas w ogrodzie. po pierwsze ze względu na bianke (chociaż wtedy nie miała cieczki) a po dwa bał sie swojego właściciela. dokarmiałam malucha, wtedy było lato wiec nie marzł w ogrodzie i spał sobie wtulony w bianke. teraz żaluje ze powstzrymałam tate aby interweniował... chciał zadzwonić do schroniska, powiedziałam mu ze pogadam z włascicielem. obiecał ze wszystko zmieni i postara sie aby pies nie uciekał. maluch był mixem jamniczka, bardzo sie w nim zakochałam. jednak nie widziałam juz go... facet wciskał kit ze pies uciekł i nie wrócił. nie uwierzyłam bo wiem ze jak by uciekł to tylko do mojego domu. okazało sie ze wywiozł psa i zostawił samego na ulicy :cry: szukałam go wszedzie, bez skutku. mam nadzieje ze ma teraz dobrze, gdybym wiedziała ze tak by sie to skończyło psiak byłby do tej pory u nas. siostra by sie nim zajeła (tzn ja, ale byłby to pies mojej sis). Kochałam go, jamniczki mają w sobie to coś, tylko szkoda ze trafił na takiego okrutnego właściciela...
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4436 : 2007-04-26, 01:23 »
To super,że myśliwi nic liskowi nie zrobią  :D A jeżeli młode liski będą miały kontakt z ludżmi,to pewnie częściowo się oswoją - ciekawe,czy to młode tego konkretnego liska?.He,he - w parkach to liski już też mieszkają.A ze zdjęć jamników,najbardziej podobają mi się te,z " paleniem trawki "... ;p

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4437 : 2007-04-26, 08:33 »
Mysha, durnowatych właścicieli psów to i u mnie dostatek :roll: Stoi taki i patrzy, jak jego puszczony samopas pies gryzie innego, prowadzonego na smyczy... Tylko im psy odbierać, bo za głupi są... Nie popuszczaj, zwłaszcza, gdy zostajesz pogryziona. Podejrzewam, że w takiej sytuacji straż interweniuje bardziej zdecydowanie, niż gdyby poszkodowany był "tylko" pies...

Bianka jest uroczą dziewczynką :) Widać, że szczęśliwa :VoV:

Vizsla, przekaż Lawendzie wyrazy współczucia :( Psinka chorowała?

ze zdjęć jamników,najbardziej podobają mi się te,z " paleniem trawki "... ;p

Nawet po minie widać, że Teddy ma odlot ;p :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4437 : 2007-04-26, 08:33 »

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4438 : 2007-04-26, 15:10 »
IBDG, tak, Kajka zaczęła jakiś czas temu chorować... Nie dało się jej wyleczyć. :(

Hahaha, co do Teddy'ego to takie minki to norma ;p A jak jeszcze piłkę zobaczy... Za godzinkę zbieramy się na szkolenie. Może koleżanka weźmie aparat to zdjęcia i filmiki się porobi. :D
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4439 : 2007-04-26, 18:54 »
Kajusia za to juz sie nie meczy... :(

Pies mojej kol tez ma guza, tzn to jest pies jej matki, ona wiedziala ze psiak ma guza od lat, ale nic z tym nie zrobiła. gdy moja kol to zauważyła od razu chciała do weta iść, jej matka nie pozwala bo twierdzi ze ją zamęczą. Nie wiem dlaczego tak uważa, pare dni temu guz pęknął. Pies dalej żyje, ale ciągle krwawi, krew gnije i dlatego okropnie psiak śmierdzi... zamiast mieć wspaniałe ostatnie chwile w zyciu to jest odpychana, nikt jej nie głaszcze, nie bawi sie z nią. Jak ja przyjde to zawsze wołam ją, a ona powoli przywlecze sie do mnie i kładzie sie obok mnie, głaszcze ją, pieszcze. Nie rozumiem dlaczego tak jest, mogłaby przezyc operacje, ale teraz i tak jest za późno. Na dodatek Wera ma ok. 14 lat. Kochana psina. I znowu potwierdza sie reguła ze nie wazne ile masz psów i ile czasu, wazne jest to abyś był odpowiedzialny za swojego psa...

Viz miłego szkolenia ;) my jak narazie sami sie szkolimy. Wykorzystałam nową komende, Bianka umie ją perfekt w praktycznie każdej już sytuacji, to jest komenda "stój". Ćwiczymy dalej "aporta" no i powtarzamy ciągle podstawy, wykorzystujemy komendy do toru przeszkód.

Właśnie, agility. Nie wiem czy coś z tego będzie na dzień dzisiejszy. mam te problemy z nogami. kawałek biegne i nagle okropny ból. Oczywiscie nie zawsze, ale zazwyczaj tak jest. A musze sie oszczędzać aby we wakacje zrobić dobry start w agility. ćwiczymy nawet na placu zabaw, czy w ogrodzie. np. przeskakiwanie przez ławke, wskakiwanie na stolik, krzesło, skok przez obręcze, wchodzenie na pochyłe drzewa, wyskoki. Widać ze pies to uwielbia, i za to sie nie nudzi.

No i nowy żywioł mojego psa, woda. A raczej już nałóg :P frisbee też nam idzie dosyć dobrze, no i biegi (ja na rowerze lub rolkach a psiak za mną w pogoń :P ) albo poporstu i ja biegne, ale jak pisze, problemy z nogami i nie zabardzo przez to moge.

dzisiaj 3-godzinny ból brzucha, przeszlo jakimś cudem. bianka mnie ciagle wspierała, wskoczła na łóżko i spała obok mnie, wtuliła mi sie w brzuch i wytrwała. tylko pilnowała i czekała. kochana :kocham:

właśnie, nie pochwaliłam sie. Bianka schudła już 1kg ;d
Zapisane
Strony: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 161   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.158 sekund z 28 zapytaniami.