Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ktoś zakopał owczarka niemieckiego żywcem i sprawcy nie znaleziono.  (Przeczytany 5509 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Cóż powiedzieć... Życzę sprawcy krótkiego życia, nie mam też nic przeciwko bolesnej śmierci, choć to mniej ważne. Co mi po jego cierpieniu... Byle śmieć znikł.
Zapisane
IBDG Wrocław

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Może to jakiś średniowieczny sposob leczenia raka, bo jakby chcial naprawdę zabić to zakopalby z głową..... Tym niemniej prawo nakazuje udzielac pomocy lekarskiej choremu psu, a nie zakopywanie go w ziemi.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
A ja myślę, że ktoś po prostu jest strasznie bestialskim gówniarzem i znalazł sobie świetny sposób na "rozrywkę". Życzę temu człowiekowi jak najgorzej. Zdychaj szybko, żebyś nie skrzywdził kolejnych istot.
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Może to jakiś średniowieczny sposob leczenia raka, bo jakby chcial naprawdę zabić to zakopalby z głową..... Tym niemniej prawo nakazuje udzielac pomocy lekarskiej choremu psu, a nie zakopywanie go w ziemi.
Raczej ktoś wykopał za płytki dół i pies się nie zmieścił... Wizerunek takiej kreatury powinien być upubliczniony, żeby było wiadomo, że to psychol i nalezy mieć się na baczności.

Zapisane
IBDG Wrocław

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
To kolejny dowód na bestialstwo i okrucieństwo ze strony ludzi wobec zwierząt. Pozostaje życzyć sprawcy tego samego,to po prostu smutne.
Zapisane

Karata

  • *
  • Wiadomości: 4
Czasami nie zdajemy sobie nawet sprawy do czego jest zdolny nawet nasz sąsiad. :( Niedawno dowiedziałam się, że koleś po prostu zastrzelił dwa swoje psy, bo ... nie chciało mu się nimi zajmować. Szkoda słów. Człowiek potrafi być okrutny. :(
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
To fakt,zawsze należy zwracać uwagę na to jak traktowane są zwierzęta i jeżeli zauważymy że coś jest nie tak,to od razu zgłaszać odo odpowiednich organów. taka ogólna wrażliwość może zapobiec podobnym tragediom.
Zapisane

pawel.mat33

  • *
  • Wiadomości: 1
    • WWW
Ja zawsze uważałem, że nie każdy powinien móc posiadać psa, przecież na świecie są różni psychopaci.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
To oczywiście racja,jednak mam y takie czasy ze każdy może mieć co chce i robić co chce nie poczuwając się do żadnej odpowiedzialności. Co więcej w wielu przypadkach występuje społeczne przyzwolenie na takie właśnie traktowanie zwierząt.
Zapisane

das12

  • *
  • Wiadomości: 30
Pewnie zakopywał nocą i w pośpiechu. Biedne zwierze i pomyśleć, że takich czynów jest dużo więcej, tylko nie są ujawnione.
Zapisane

jukin

  • *
  • Wiadomości: 80
Przeraża mnie to, że są ludzie, na których to nie robi żadnego wrażenia
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Niestety takich osób jest naprawdę bardzo wiele. Ostatnio widziałem jak ktoś po prostu wypuścił psa chcąc się go pozbyć w lesie. Na szczęście dzięki szybkiej interwencji udało się temu zapobiec. Może to nie to samo co zakopanie  żywcem,ale jednak chęć pobycia się psa jest w obu przypadkach.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 25 zapytaniami.