Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Jaka śmierć najlepsza?  (Przeczytany 60916 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #120 : 2011-09-08, 12:26 »
Dwa lata temu zmarła córeczka mojego brata. Żyła aż 5dni. Mówię aż ponieważ urodziła się w tak  krytycznym stanie że nie można było przeprowadzić operacji. Ale ta mała słaba istota przez 5dni walczyła o życie. Otworzyło mi to oczy na niektóre sprawy. Nie cierpię jeżeli ktoś mówi o samobójstwie. Jedni walczą o życie inni go nie szanują. Ten świat urządzony jest bez sensu 
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #121 : 2011-09-09, 09:17 »
dokladnie, ale tak jest ze wszystkim jedni chca dziecka i nie moga inni nie chca maja i oddaja.

bardzo przykre ze taki maly aniolek musial odejsc z tego swiata...
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #122 : 2011-09-09, 10:00 »
To bardzo przykre przeżycie dla całej mojej rodziny... Ale żyć trzeba dalej.
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

Forum Zwierzaki

Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedz #122 : 2011-09-09, 10:00 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #123 : 2011-09-09, 13:06 »
z kolei ja po przeżyciu śmierci bliskiej osoby czuję jakąś kompletną znieczulicę i jest mi serio wszystko jedno o.o
Zapisane
emocjonalne kanapki

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #124 : 2011-09-09, 13:18 »
Może i lepiej tak. Napewno łatwiej
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #125 : 2011-09-09, 18:18 »
kostka tylko ci sie tak wydaje bo pamietam nasze rozmowy na sb
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #126 : 2011-09-09, 19:08 »
kiedyś, a teraz - jest różnica.
Zapisane
emocjonalne kanapki

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #127 : 2011-09-20, 16:15 »
Najlepsza to smierc bez cierpien....
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #128 : 2011-09-20, 19:53 »
Każdy chciałby szybko i bezboleśnie. Niestety  często życie pisze nam inne scenariusze
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

Forum Zwierzaki

Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedz #128 : 2011-09-20, 19:53 »

małgosia

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #129 : 2011-11-03, 22:15 »
Najlepsza to smierc bez cierpien....
chyba takiej nie ma...cierpisz zawsze tylko kwestia jak długo...wiadomo najlepiej jak najkrócej!!!!
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #130 : 2011-11-07, 15:02 »
Jeśli się umiera nagle to nie zdążysz cierpiec i takiej smierci bym sobie zyczyla.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Mefist

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #131 : 2012-09-06, 17:40 »
a co sadzicie o wstrzyknieciu powietrza do krwii?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #132 : 2012-09-21, 10:40 »
a co sadzicie o wstrzyknieciu powietrza do krwii?


pic na wode - wbrew temu co pokazuja w filmach tu nie wystarczylby maly babelek. Inna sprawa, ze owo powietrze ma spowodowac cos na ksztalt zatoru - sytuacja gdzie byloby go zbyt malo by zabic, a na tyle duz by nie bylo sie w stanie dalej pompowac jest wielce prawdopodobna. efekt? moze i by sie kojfnelo - ale za to trwaloby to dlugo i w cierpieniu.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #133 : 2013-02-06, 17:33 »
Zdziwilabyś sie ile chetnych pomocnic zaraz by się znalazło  ;p
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

szynszyla5

  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #134 : 2015-09-23, 14:02 »
jeśli o mnie chodzi chciałabym umrzeć we śnie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedz #134 : 2015-09-23, 14:02 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Jaka śmierć najlepsza?
« Odpowiedź #135 : 2015-09-23, 15:41 »
... i jeszcze, żeby się coś przyjemnego śniło, nie koszmary jakieś ;)
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.148 sekund z 26 zapytaniami.