Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dużo pytań - proszę o pomoc  (Przeczytany 4903 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[Vader]

  • Gość
Dużo pytań - proszę o pomoc
« : 2003-11-13, 19:31 »
Witam, jak pamiętają niektórzy już mam kotka Persa ładnego pięknego brązowego ma on 3 miesiące .. no i dzisiaj już jest w moim domu i mam do was pytania bo to mój pierwszy kot ..

1. Kto mnie nie poznaje, chcę aby bardzo dobrze się czuł, poznawał mnie lubił itp... co zrobić ? Ile to czasu zajmnie ?
2. W jakie zabawy się bawić z nim, żeby dobrze się bawił ?

No i powiedziecie co robić z takim kotkiem aby dobrze się czuł, poznawał mnie no i wogóle był szczęśliwy, a czego nie robić ... Dzięki.
Zapisane

absencja

  • Gość
Dużo pytań - proszę o pomoc
« Odpowiedź #1 : 2003-11-14, 10:41 »
na razie daj mu trochę czasu żeby sie przyzwyczaił. W tej chwili jest przestraszony nowym miejscem i nowymi ludxmi, siedzi pewnie w jakimś ciemnym kacie...Jedyne, co mozesz zrobić, to staraj się dostarczać mu jak najmniej stresów: nie krzycz, nie rób imprezy i jeśli np. przychodza do ciebie gościa, zostaw mu miejsce, gdzie napewno nie wejdą. W ogóle najlepiej, żeby miski i kuwetę miał w miarę blisko, żeby nie musiał przechodzić przez całe mieszkanie, bo pewnie tego po prostu nie zrobi...Po jakims czasie oswoi się i wyjdzie na świat i wtedy będziesz mogła powoli sie z nim zaprzyjaxniać. a z zabawami poczekaj az się do siebie przyzwyczaicie.
Zapisane

Sal

  • Gość
Dużo pytań - proszę o pomoc
« Odpowiedź #2 : 2003-11-14, 10:45 »
Dla kota trzeba być dobrym... tak po prostu. :) I tyle...
Moje dokładnie wiedzą, kto je przygarnął, kto im daje jeść, kto im sprząta kibelek. Tulą sie do mnie, mruczą dla mnie. Jednym słowem: lubią mnie. A chyba zasłużyłam sobie dbaniem o nie. Pewnie, że je karcę, jak rozrabiają, ale wybaczają mi to szybko.
Nie traktuj kota jako jakiegoś indywiduum, szklanej zabawki czy rozpieszczonego dzieciaka, a wszystko będzie dobrze.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dużo pytań - proszę o pomoc
« Odpowiedz #2 : 2003-11-14, 10:45 »

anulka

  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Dużo pytań - proszę o pomoc
« Odpowiedź #3 : 2012-10-24, 10:54 »
Sal, swiete slowa :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 28 zapytaniami.