Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10   Do dołu

Autor Wątek: Pokój [jako pomieszczenie:P]  (Przeczytany 34581 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emilka

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #30 : 2005-01-30, 00:11 »
Moj pokoj jest fajny  :wink:  ja go lubie. Nie wiem ile dokladnie sobie liczy metro ale jest w ksztalcie prostokata :) po prawej stronie przy oknie mam biurku a potem lozku a po lewej jest szafa i regal.
w zwiazku z tym ze mam zepsuta cyfrowke pokaze stare zdjecia,ktore chociaz troszeczke ukazuja moj pokoj ;)

tu widac nawet przedpokoj :P no wiec po prawej stronie stoi klata ze szczurami i kawalek widac mojej szafy :P
tu moj sprzet grajacy i kilka plyt plus kuweta :lol:
tu moj regal i wiecznie nie poukladane ksiazki :)
a tu kawalek dekoracji mojego biurka


a teraz ogolnie: Moj pokoj jak widac wytapetowany jest na zielono, niestety tapety na scianach zbyt wiele nie zostalo,zdrapano ja kocimi pazurami (w planach jest malowanie-wlasnie zastanawiam sie nad kolorem  :wink: )  obecnych jest w nim wiele zwierzecych rzeczy. Na scianach wisza obrazki z konmi, na kazdej szafce jest mnostwo drewnianych kotow,psich figurek,konikow z drewna,pluszowych maskotek, mnostwo zwierzecych zdjec, swiecznikow z wizerunkami zwierzat ( dla chetnych osobne zdjecia poszczegolnych cudow ;) ) na biurku mam duzo pocztowek ze zwierzakami jak i z dziecmi, kocham swieczki i gadzidelka mam tego w pokoju mnostwo. Dodatkowo na podlodze wieka szczurza klate i dwie kryte kocie kuwety :lol: to dodatkowo nadaje mojemu pokojowi super nastroj  :lol:


dodam jeszcze ze wchodzac do mojego pokoju glownie wzrok przyciagaja zwierzaki rozsiane po roznych jego stronach.  glownie sa to wszedobylskie koty,ktore najwiecej czasu spedzaja wlasnie w moim roomie :)

pozdro
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #31 : 2005-01-30, 09:11 »
A mój pokoik jest na niebiesko - zdjęć mi się nie kce robić :P
Panele na podłodze, jasne meble, niebieskia tapeta i niebieskie łóżeczko. Na parapecie pełno kwiatków, na ścianach stare litografie i obrazki z motylami ;). Dwa akwaria (na biurku i w centralnym miejscu mebli), akwa ześwinką i piętrowe mieszkanko choma. No i oczywiscie jest komputer - rogowe biurko koło okna (zawsze zasypane wszyskimi potrzebnymi i niepotrzebnymi przedmiotami).  W całym pokoju bardzo dużo książek i... świeczników  :lol: . Bardzo lubię swieczki, wiec często używam ;)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #32 : 2005-01-30, 10:07 »
A ja mam różowy pokoik ala lalka barbii :mrgreen: Jak posprzątam, będą fotky ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedz #32 : 2005-01-30, 10:07 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #33 : 2005-01-30, 12:47 »
Cytuj

Vioaś na tablicy korkowej wisi moje zdjęcie  
A u mnie na tablicy Twoja


:kocham:

ja sie musze niedlugo za sprzatanie zabrac  :lol:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #34 : 2005-01-30, 13:07 »

Ellen

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #35 : 2005-01-30, 13:54 »
Moj jest malutki, 3m x 3,2m bialo-kremowo-niebieski (wyglada jak szpital :P ). Tylko 4 meble: lozko/naroznik kremowo-niebieskie, biurko biale z niebieskimi krawedziami z moim rozsypujacym sie kompem ;), mala komoda (kolor jak biurko) z akwarium i niebieskie krzeslo. Kolo komody stoi niebieskie pudlo plastikowe z klatka chomicza MiniDuna (tez niebieska :mrblue: ). Sciany biale (puste, bo nie da sie gwozdzi wbic), wykladzina kremowa. Najlepsza mam lampe - sama zarowke dyndajaca u sufitu na golych kablach :lol: Dzisiaj mama zawyrokowala, ze musi mi zyrandol kupic, bo juz nie moze na to patrzec... a ja tak lubie ta lampe :lol:
Zapisane

*Antek*

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #36 : 2005-01-30, 14:17 »
Fajowe macie pokoiki :) ja mam pokoik z babcia :roll: eh caly na niebiesko mebelki jasny braz, dwa luzka :) biorko, tablica korkowa :)  i duzo dupereli na polkach :) :mrgreen:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #37 : 2005-01-30, 14:24 »
niestety, ja mam dziecko więc nie mam swojego pokoju.
czy myślicie o tym w ten sposób? jako dzieci mmy swój kąt ale jako rodzice tracimy prywatność... nie każdy ma 5 pokoi czy własna pracownie (raczej mało kto ma...) pokoje sa dwa, jeden Gabrysi a drugi nasz... nasz nie mój...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #38 : 2005-01-30, 14:25 »












sorka że zasmiecam
  a to druga częsc :lol:


[/list]

Forum Zwierzaki

Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedz #38 : 2005-01-30, 14:25 »

*Antek*

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #39 : 2005-01-30, 14:29 »
kora ja mam taka sama tapete tylko ze niebieska z zoltymi gwaizdami :wink: na suficie bo na scianach mam inna :)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #40 : 2005-01-30, 14:31 »
aha

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #41 : 2005-01-30, 14:55 »
kora pf, ale foty :P

ja mam dziwny pokoj, moze zrobie fotyy
« Ostatnia zmiana: 2007-01-21, 13:21 autor yashima00 »
Zapisane
-

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #42 : 2005-01-30, 14:56 »
no to moja kolej ;)

plan mojego pokoju troszke nie dokładny ale wszystko co najwazniejsze jest na swoim miesjcu :P


no a teraz opis ... nie iwem ile dokładnie ma metrów ale chyba coś koło 20m2. sciany są koloru brzoswiniowego a na podłodze mam panele. na regale trzymam jakieś ksiązki, figurki, stoi na nim paproć, na biurku jest jak widać komputer i nadzwyczajny bałagan który znika z iniego dwa razy w tygodniu na pół dnia (bo przychodzi do mnie kobita która sprząta mieszkanie :P ) biurko ma jeszcze pod głównym blatem taką półeczkę na której stoi magnetofon a obok tej częsci z szufladami stoi komp. na półeczkach stoją moje kosmetyki, zdjęcia jakieś segragatory itp fotel bujany dosyć często zmienia miesce ale zazwyczaj stoi tam gdzie go narysowalam ;) chyba ze rozklada się kanapę. na parapetach stoja kwiatki, siedzą misie :P . w szafce obok drzwi trzymam jakies puzzle i rozne nie potrzebne lub nie uzywane duperele :lol: na szafce nocnej stoi lampka, leży mnóssstwo baterii które od miesiąca mam zamiar zabrać do szkoły :lol: szafa natomiast cała jest oblepiona w plakaty z końmi :D
a scianach oczywiście wiszą  jakieś zdjęcia no i obowiązkowo KONIE  :wink:
mogłabym jeszcze troche pisać ale nie bee was zanudzać :P
a no i nie napisalam ze moj pokoj jest na poddaszu i mam jedną ścianę 'ściętą' ;) a te słupki to mam podobne do tych tary tylko że one są w kolorze ścian ;)
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #43 : 2005-01-30, 15:42 »
więc pokój jest tylko mój jest dosyć duży są w nim prawie same czarne meble +jedna duża brązowa szafa,  na podłodze leży taki puchaty biały dywan....wchodząc do pokoju regał (wzrostu 150) stoi po prawej stronie obok stoi wielka brozowa szafa, na wprost szafy jest szafa  ze szklanymi drzwiami  w niej stoją prawie wszystkie moje figurki i kryształy, obok jest szafka w której wiszą spodnie obok tej szafki stoi inna szafka w której są prawie wszystkie ubrania prócz spodni przy parapecie stoi biurko a nad biurkiem wisi biała półka...po lewej stronie stoi najzwyklejsze lóżko a okok tego lóżka drugie łóżko .....
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Essey

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #44 : 2005-01-30, 16:05 »
Teraz ja  :wink:
Mój pokój jest średniej wielkości 4X2,5 (teraz mierzone :p) czyli 10cm2

I jeszcze plan ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedz #44 : 2005-01-30, 16:05 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #45 : 2005-01-30, 17:33 »
Cytat: Essey
Teraz ja  :wink:
Mój pokój jest średniej wielkości 4X2,5 (teraz mierzone :p) czyli 10cm2


10cm2? Essey, chyba masz najmniejszy pokój świata  :lol: ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #46 : 2005-01-30, 17:38 »
Ess :P chyba metrów :chytry:

A tak poza tym to fayny pokoik ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

whiper

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #47 : 2005-01-30, 17:41 »
Mój pokój jest dość mały; sosnowe meble i jeszcze jakieś :P, łóżko, biurko, tv, wieża, posłanie Naomi, 4 żółte ściany, biały sufit, podłoga drewniania, drzwi, okna bez klamek, parapet i bałagan :P Ogolnie nie lubie mojego pokoju, jest zupelnie nie tak zrobiony jak chciałam, kłóci się z moją duszą  ;)
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #48 : 2005-01-30, 17:56 »
Moj pokoj jest wielkosci bardzo optymalnej jak dla mnie ;)
Od czego zaczac hmmm... Dobra od scian. Sa koloru hm... takiego jakby lekko lososiowatego. Nad lozkiem wisi flaga Jamajki. Obok biurka kalendarz z bokserkami. Nad komoda trzy obrazki i maska ( z sri lanki). Meble mam drewnianie ;), wszedzie jest mnostwo plyt, ksiazek (m.in. atlasow hehe). Na jednaj z szafek lezy mnostwo moich kochanych pluszakow  :D  Co do wyposazenia to mam telewizor, video, wieze, laptopa. Wykonczenia sa koloru granatowego. Na razie nie mam fotek, ale w przyszlosci.
Przepraszam, ze to takie chaotyczne.
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #49 : 2005-01-30, 18:01 »
[quote="IBDG]
10cm2? Essey, chyba masz najmniejszy pokój świata  [/quote]

Obosh, ale ja jestem :P  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: no tak, mną trzeba być :P W każdym razie o metry chodziło  ;)
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #50 : 2005-01-30, 18:30 »
To planik też ode mnie ;) .

http://upload.miau.pl/45331.jpg
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedz #50 : 2005-01-30, 18:30 »

paolinka

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #51 : 2005-01-30, 18:31 »
Moj pokoj.... Hmm nie za duzy, nie za maly ;) Nie przepadam za nim...
Sciany biale  :roll:  (niedlugo zamierzam to zmienic), meble biale i sosnowe...






"Super" widok  :roll:




Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #52 : 2005-01-30, 19:11 »
Paolinka, mieszkam w prawie identycznych blokach ;)
Zapisane

*Antek*

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #53 : 2005-01-30, 19:22 »
bajerek foty :wink:
ja mieszkam w dziesiecio pietrowcach :roll: w zatloczonej warszawie blechh.... kiedys marzylam o domku poza wawka ale za daleko do szkoly :lol:
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #54 : 2005-01-30, 19:54 »
fajny topic ;)

niestety nie mam mozliwosci dania foty, wiec tylko opisze :P
moj pokoj ma teraz chyba 13 metrow kw. i jak sie wchodzi to wzrok pada na biurko.. zwykle mam tam taki porządek jak Vio  :wink: po lewej str. biurka jest czesc mojego starego regału. po prawej stronie od drzwi jest szafa niepasująca do niczego (efekt uboczny przeprowadzki - to moj tymczasowy pokoj i tymczasowe meble ;) ) i w dodatku zawierajaca niemoje rzeczy :P i kolo niej jest wejscie do wewnętrznego wc. dalej w rogu jest TV. zrobmy teraz 'krok do przodu i obrot o ćwierć w lewo' widzimy okno i klatke szczurów. po lewej jest kanapa i to wszystko co teraz mam w pokoju
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #55 : 2005-01-30, 19:54 »
A ja bym kciała mieszkać w jakimś wiekszym mieście :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

kasia

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #56 : 2005-01-30, 19:57 »
paolinko - nie narzekaj na widok z okna. Ja widzę tylko szara ścianę sąsiednego bloku. Muszę stanąć całkiem przy oknie, żeby zobaczyć ulicę...
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #57 : 2005-01-30, 19:59 »
Ja tylko wtrącę, że moja kol. ma pokój o powierzchni użytkowej 3 m2  :lol: ale jakoś tam żyje, mieści się tam jeszcze biurko i łóżko, ale to pod takim skosem, że moja głowa tam by długo nie pozyla  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedz #57 : 2005-01-30, 19:59 »

paolinka

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #58 : 2005-01-30, 20:30 »
Essey fajnie  :wink:
kasia uuu to juz w ogole masz beznadziejnie  :(  Noo niby nie jest tak zle, ale ten stary dom posrodku nowych jest beznadziejny  :roll:  Ciagle rabia jakies drewno, przywoza wegiel itp  :roll:  :P
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Pokój [jako pomieszczenie:P]
« Odpowiedź #59 : 2005-01-30, 20:39 »
A my mieszkamy bardzo blisko kopalni. Ciągle mamy jakies wstrząsy. Całe ściany już sa od tego popękane :?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 28 zapytaniami.