Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ignorancja płci przeciwnej ?  (Przeczytany 2131 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mangushia

  • Gość
ignorancja płci przeciwnej ?
« : 2004-08-14, 21:08 »
mam problem.
znaczy... znajduje sie w takiej sytuacji, ze mam swojego faceta, jestem zakochana i 'przez' niego odgradzam sie od innych facetów.
czy to normalne ? raczej nie, moim zdaniem.

wczoraj bylam na rowerze i jechalam z przypadkowo poznanym kolesiem... było miło itd i jak skonczylismy przejazdzke to chcial mnie do klubu na impreze zaprosic(zapraszał... wymigiwałam sie...), chciał moj numer komorki, zeby sie jeszcze ze mna skontaktowac, to... powiedziałam, ze nie mam swojego telefonu( a mam...)...
albo jeszcze inna sytuacja z kolesiem, ktorego poznalam na pewnej imprezie. ale bardziej podstawiał sie pod moją kumpelę. gadalismy, gadalismy...
zrobiłam ten błąd, ze podałam mu swój numer telefonu, zeby nie bylo, ze niby nam sie juz znajomosc skonczyla... ehhhh...
wczoraj dostałam mesa, ze sie stęsknił i chce mnie zobaczyc :|
a ja sobie pomyslalam :"a palec ci w organizm" i nawet mu nie odpisałam.

kiedys to chcialam zeby takich facetow bylo jak najwiecej, zeby miec kumpli a teraz... najzwyczajniej... nie moge sie na nich wszystkich patrzec... co ze mna jest nie tak ?
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #1 : 2004-08-15, 01:39 »
Nic. To normalne. Zależy Ci tylko na ty jedynym, w innych widzisz zagrożenie dla swojego zawiązku. Nie przejmuj się to normalne :)
Zapisane

mangushia

  • Gość
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #2 : 2004-08-15, 10:21 »
na prawde tak sadzsz ? bo ja juz sama nie wiem... i tak ciagle sie czuje strasznie glupio, ze musze ciagle powtarzac :" ale ja mam chlopaka...."

dobrze, ze jestem szczesliwa :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedz #2 : 2004-08-15, 10:21 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #3 : 2004-08-15, 13:44 »
Cytuj

:"a palec ci w organizm"


mangaa :lol: :lol:

wydaje mi sie ze to normalne ;) jestes szczesliwa ze swoim Menem i nie chcesz sie (i jego) narazac na zazdrosc :)
Zapisane

mangushia

  • Gość
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #4 : 2004-08-15, 14:59 »
Cytat: VioaoiV
Cytuj

:"a palec ci w organizm"


mangaa :lol: :lol:

cała ja  :wink:

Cytuj
wydaje mi sie ze to normalne ;) jestes szczesliwa ze swoim Menem i nie chcesz sie (i jego) narazac na zazdrosc :)


a Ty takie cos mialas moze ?

to w takim razie przestaje sie bac, ale kiedys to bylo wprost nie do pomyslenia  :lol:
Zapisane

Misty.K

  • Gość
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #5 : 2004-08-15, 15:13 »
Ja przeżyłam to samo. Miałam chłopaka w którym się bujałam na zabój... I wtedy też kręciło się przy mnie wielu fajnych kolesi, ale ich odtrącałam... A jak nie miałam mena to nikogo nie było... :roll: To normalne, nie przejmuj się :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #6 : 2004-08-15, 16:19 »
Cytuj

a Ty takie cos mialas moze ?


hmm.. nie przypominam sobie ;) ze mnie taki typ, ze chocbym miala chlopaka ktorego baaardzo kofam, to i tak z innymi  kumplami trzymam "sztame" ;)
Zapisane

mangushia

  • Gość
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #7 : 2004-08-15, 18:52 »
Misty.K-> no dokładnie ! jak sie kogos potrzebuje to go nie ma :roll: a jak sie kleją to trzeba ich wszystkich, takich chętnych odtrącać... yhhh :wink:
VioaoiV-> no tak tez mozna przeciez ale czy Twoj chlopak nigdy nie byl o nich zazdrosny ?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #8 : 2004-08-15, 19:19 »
Cytuj

VioaoiV-> no tak tez mozna przeciez ale czy Twoj chlopak nigdy nie byl o nich zazdrosny ?


hmm no nie wiem.. moze i byl ale no trudno musial zrozumiec ze nie jest jedyna osoba plci meskiej z ktora chcialabym rozmawiac, spotykac sie i w ogole :roll: nie umialam nigdy sie ograniczyc tak ze chlopak i kilka kolezanek i to juz.. zawsze mialam kolegow i nigdy sie nie powstrzymywalam z kontaktem z nimi.. niestety akurat wtedy gdy znalazlam sobie w szkole przyjaciela dobrego, to chlopak niedawno przed tym przestal juz miec ze mna taki dobry kontakt (czyt. byl chamski), i potem z nim zerwalam (juz mnie wkurzal :roll: ). teraz jak juz z nim nie chodze to moj byly i moj przyjaciel sa kolegami i juz nie unikaja ze soba kontaktu, chociaz skonczylo sie to dobre 2 miesiace po zerwaniu moim z nim..
Zapisane

Forum Zwierzaki

ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedz #8 : 2004-08-15, 19:19 »

mangushia

  • Gość
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #9 : 2004-08-15, 20:23 »
to niezłe z niego ziółko  :shock:

w sumie to ja raczej nie jestem jakby Twoim typem, bo ja sie wlasnie ograniczam do tej jednej osoby :roll:
na tych wszystkich pozostałych kolesi sie patrzec nie moge :roll:


Okrutna_Mang_Pozdrawia  :evil:
Zapisane

sugar

  • Gość
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #10 : 2004-08-15, 21:07 »
Cytat: Misty.K
Ja przeżyłam to samo. Miałam chłopaka w którym się bujałam na zabój... I wtedy też kręciło się przy mnie wielu fajnych kolesi, ale ich odtrącałam... A jak nie miałam mena to nikogo nie było... :roll: To normalne, nie przejmuj się :)


Sorry, że się wcinam, ale własnie wydaje mi się, że faceci to zdobywcy ;)
Jak któryś wie jeszcze, że masz faceta a Cię podrywa to po prostu chce sprawdzić czy "jeszcze umie" i nie wyszedł z wprawy....wiele razy mi się tak zdarzało...faceci to dziwny gatunek...hehehe

mangushia...jak dla mnie to Twoje zachowanie trochę mi imponuje.Jestes z jednym kolesiem, jest Ci z nim dobrze i nie potrzebujesz kręcić na boku.To tylko dobrze świadczy o Tobie ;)
Zapisane

mangushia

  • Gość
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #11 : 2004-08-15, 21:49 »
Cytat: sugar
Sorry, że się wcinam, ale własnie wydaje mi się, że faceci to zdobywcy ;)
Jak któryś wie jeszcze, że masz faceta a Cię podrywa to po prostu chce sprawdzić czy "jeszcze umie" i nie wyszedł z wprawy....wiele razy mi się tak zdarzało...faceci to dziwny gatunek...hehehe

ej Ty, młoda, chyba masz racje :lol:
ale skad taki miły nieznajomy moze wiedziec, ze mam faceta ?:P
phiii, faceci to faktycznie dziwny gatunek :lol:

Cytuj
mangushia...jak dla mnie to Twoje zachowanie trochę mi imponuje.Jestes z jednym kolesiem, jest Ci z nim dobrze i nie potrzebujesz kręcić na boku.To tylko dobrze świadczy o Tobie ;)

imponuje Ci moje zachowanie ? a co w tym do imponowania ? Ty bys tak nie robila ?:> przyyyznaj sie :wink:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #12 : 2004-08-15, 23:04 »
Dokladnie :P Jak chlopcow trzeba to nie ma ale jak juz sobie upatrze to kreci sie wiele innych.. ja chlopaka niemialam ale gdybym miala nie potrafilabym ograniczac sie tylko do niego ;)
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #13 : 2004-08-16, 00:32 »
Nie masz co sie głupio czuć. Ja też tak mam i myśle, że to całkowicie naturalna rzecz.
Faceci są dziwni, lubią rywalizować między sobą  :?
Wole od razu powiedzieć komuś że mam faceta niż puźniej oganiać się od niego jak od natrętnej muchy. Najgorszy typ faceta ,to ten który podrywa tylko zajęte kobiety  :grr: Niestety tacy się zdarzają, a ja już paru takich spotkałam, jeden do mnie wydzwaniał na okrągło, aż musiałam zmienić numer telefonu, a drugi idiota proponował mi małżeństwo i powiedział, że ma dwupoziomowe mieszkanie w Krakowie (myślał że na kase polece, prymityw jeden :grr: ), 3 odpierniczył się odemnie dopiero wtedy jak mu powiedziałam że wychodze za mąż :lol: Mam nadzieje, że więcej takich ludzi nie spotkam. Lepiej dmuchać na zimne  :)
Zapisane

mangushia

  • Gość
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #14 : 2004-08-16, 11:02 »
Cytat: Kesi
Nie masz co sie głupio czuć. Ja też tak mam i myśle, że to całkowicie naturalna rzecz.
Faceci są dziwni, lubią rywalizować między sobą  :?

nawet, jesli wiedza ze kobieta ma faceta :? po co im to skoro wiedzą, że nic im to nie da ? :?

Cytat: Kesi
Wole od razu powiedzieć komuś że mam faceta niż puźniej oganiać się od niego jak od natrętnej muchy. Najgorszy typ faceta ,to ten który podrywa tylko zajęte kobiety  :grr: Niestety tacy się zdarzają, a ja już paru takich spotkałam, jeden do mnie wydzwaniał na okrągło, aż musiałam zmienić numer telefonu, a drugi idiota proponował mi małżeństwo i powiedział, że ma dwupoziomowe mieszkanie w Krakowie (myślał że na kase polece, prymityw jeden :grr: ), 3 odpierniczył się odemnie dopiero wtedy jak mu powiedziałam że wychodze za mąż :lol: Mam nadzieje, że więcej takich ludzi nie spotkam. Lepiej dmuchać na zimne  :)


to masz, powiedzmy 'szczescie'. a co Twój facet na ich wszystkich ? powiedziałaś mu o tym, a raczej o nich ?
ja tylko mam nadzieje, ze juz wiecej takich nie bedzie :|
a przeciez nie bede wychodzic na miasto, wyglądać jak potwór, zeby nikt na mnie nie popatrzył :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedz #14 : 2004-08-16, 11:02 »

Agata:)

  • Gość
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #15 : 2004-08-16, 11:18 »
Ja tez tak mam, zakochalam sie w takim jednym i nie dopuszczam nawet do flirtu z zadnym.... A nie jestem z tym, ktorego kocham, to jest taka milosc patologiczna.... Ale kolegow mam... Nawet przyjaciela...
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
ignorancja płci przeciwnej ?
« Odpowiedź #16 : 2004-08-16, 11:48 »
To chyba normalne, ze jak sie jest z kims, to sie nie podrywa na prawo i lewo i nie daje podrywac. Inaczej wg mnie zachowuja sie tylko zwykle szmaty.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.111 sekund z 25 zapytaniami.