Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Towarzystwo  (Przeczytany 1352 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Towarzystwo
« : 2004-09-17, 19:44 »
Nie chwaląc się zawsze byłam dobrą uczennicą, i miałam jede z najlepszych srednich  :lol: , moi rodzice zawsze dąrzą do tego, abym zadawala sie i siedziała w ławce z dobrymi  uczniami. Teraz jestem w nowej szkole, i bardzo chciałam mieć jakąkolwiek koleżankę, zeby nie byc samej. Z jakiejś przyczyny, Anka, przestala siedzieć z Monika i usiadła ze mną. bardzo sie cieszyalm, że koleżanka i wogóle... ale teraz po 2 tygodniach, doszłam do wniosku, że nie mam o czym gadać z Anką. Ona wkółko gada o greskówkach, a ja w starej szkole bylam na poziomie chłopaków.
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że polubiły mnie 3 najlepsze uczennice z klasy, Ania, Kasia i Asia. Dwie pierwsze siedza razem, a Asia siedzi sama. Tak sobie, myśle że mogłambym  z Asią usiąść. Tylko mam watpy...
jak zrobić to, żeby nie urazić Anki, zeby sie nie obraziła, i jeszcze jedno. Jesli np. Aska się na mnie obrazi, czy cos, to nie będe miała do kogo "wrócić". Z Anka nie usiąde bo ona zapewne, bedzie siedziała z Monika i ja "zostane na lodzie". Doradzcie mi co zrobić, siedzieć i nudzić się z Anka, czy zaryzykować i usiaść z Asią?
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Towarzystwo
« Odpowiedź #1 : 2004-09-17, 19:58 »
Ale masz problemy  :roll:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Towarzystwo
« Odpowiedź #2 : 2004-09-17, 20:00 »
Ahhh gdybym ja miala takie problemy :) Ale Cię rozumiem bo tez takie kiedys miałam :). Sprobuj z roznymi osobami siedziec, poznasz je lepiej :). A pzoatym zawsze mozna karteczke poslac do kogos fajnego jak ci towarzystwo w lawce nie odpowiada ;))

JA etraz siedze od 2 lat z Kasią i non stop mamy upomnienia :P nie ma zamiaru sie od niej wyprowadzac ;)) bo to moja psiapsiolka dzikuska :D:D ale gdybym miala siedziec z kims innym to bym przezyla.. wogole to ma male znaczenie:P byleby siedziec z tylu :D:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Towarzystwo
« Odpowiedz #2 : 2004-09-17, 20:00 »

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Towarzystwo
« Odpowiedź #3 : 2004-09-17, 20:03 »
Agata, jak masz tak pisaćć, to moze lepiej nie pisz  :?
Magdaland, tylko, że nauczycielki, juz wiedzą, że ja liściki wysyłam. Skąd się te małpy dowiedziały, przecież dopiero 2 tyg. jestem w tej szkole  :lol:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Towarzystwo
« Odpowiedź #4 : 2004-09-17, 20:20 »
U mnie w szkole tez pisze lisciki a siedze w 1 lawce i pani sie pyta co robisz a ja na to nic a ten papirek to co karteczka a do kogo ona jest do nikogo i tak dostala uwage chpciac mam wzorowe zachowanike :lol:

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Towarzystwo
« Odpowiedź #5 : 2004-09-17, 20:23 »
Cytat: Magdaland
Ahhh gdybym ja miala takie problemy :) Ale Cię rozumiem bo tez takie kiedys miałam :).
JA etraz siedze od 2 lat z Kasią i non stop mamy upomnienia :P nie ma zamiaru sie od niej wyprowadzac ;))


ja tez  z moją kumpelą nonstop upomnienia i uwagi( uwagi tylko na polskim bo ten co nas uczy to debil, ładnie powiedziane, zeby sie brzydko nie wyrazić)
wiesz co magdaland nie zawsze jest dobrze siedziec z tyłu bo z przodu czasami ladtwiej ściągać. wem, ze to moze sie wydac nierealne, ale tak jest. Nauczyciele patrza na ławki ze  z tyłu i nie zwracaja uwagi na te z  przodu, pod ławką mozna zeszyt trzymac i nik sie nie skapnie, oczywiście te z tyłu ławki tez maja zalety wiec różnie siadam.
Tez chciałabym miec takie problemy jak ty sheep... nie wime co ci poradzic. usiądz z ta która bardziej lubisz
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Towarzystwo
« Odpowiedź #6 : 2004-09-17, 20:26 »
ja tam prawie co klase siedzę z kimś innym :P chyba nie jedna klass jest w tej szkole.. ;)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Towarzystwo
« Odpowiedź #7 : 2004-09-17, 20:53 »
My z qmpelą w zeszłym roku nawymyślałysmy na tych karteczkach, że od techniki to facet to taki i owaki, i on tą artkę zabrał  :lol:  Przerąbane miałam... dobrze, ze nowa szkoła... uff, zeby nie podpaść  :lol:
Zapisane

Zorba

  • Gość
Towarzystwo
« Odpowiedź #8 : 2004-09-17, 21:22 »
Te "kujonstwo" przejdzie Ci za dwa moze za 4 lata i zobaczysz:) Tzn ja tez czasami mialam takie problemy wiesz co tej Acne powiedz spytaj sie co by zrobila gdybys przeniosla sie do kogoś tam.Albo zadzwon do tej dziewczyny co masz ise przeniesć...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Towarzystwo
« Odpowiedz #8 : 2004-09-17, 21:22 »

absencja

  • Gość
Towarzystwo
« Odpowiedź #9 : 2004-09-17, 22:30 »
może pogadaj z Asia na przerwie, generalnie lepiej mieć dużo znajomych niż mało:) może Anka tez polubi Aśkę? a może z tymi dwoma tez się zaprzyjaźnicie? chyba niewiele osób siedzi zawsze z tym samym człowiekiem w ławce:)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Towarzystwo
« Odpowiedź #10 : 2004-09-17, 22:44 »
ja od hmm... 3 lat chyba siedze z tą samą osobą :P tylko czaaaasami na jedną lekcje np sie z kims zamieniamy zeona z kims siedzi a ja z kikms a na nastepną lekcje juz razem ;) chyba ze sie poklucimy :lol: co sie zadko zdarza ostatni raz 2 lata temu jakies to bylo :P
sheep moze najpierw lepeij poznaj tą Asię bo moze ona tez moze ci sie wydac za nieddlugo nudna nie bedziecie mialy wspolnych tematow.. ;) najlepiej poznaj calą klase no a potem jakos sobie kogos znajdz a jezeli ta Asia nie ma z kim siedziec to mozesz do niej zagadac spytac sie czy zechcialaby z tobą usiąść a tej Ani powiedz ze chcxialabys siedziec z Asią ale nie chcesz zby ona (Ania) miala do ciebie o to zal dlatego ją uprzedzasz ;)
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Towarzystwo
« Odpowiedź #11 : 2004-09-17, 23:24 »
strasznie to pogmatwane i popieram poprzedniczki  :P
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Towarzystwo
« Odpowiedź #12 : 2004-09-18, 10:46 »
DZięki wszystkim :*
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Towarzystwo
« Odpowiedź #13 : 2004-09-24, 14:43 »
Ale masz problemy :hahaha:
Zapisane

Kira

  • Gość
Towarzystwo
« Odpowiedź #14 : 2004-09-26, 02:56 »
ja siedze albo dsama albo z Justin  :lol:  prze zgimnazjum do licka :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Towarzystwo
« Odpowiedz #14 : 2004-09-26, 02:56 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 25 zapytaniami.