Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kontrowersyjny temat  (Przeczytany 2049 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

landslide

  • Gość
kontrowersyjny temat
« : 2004-07-09, 20:29 »
wiem, zaraz posypie sie grad sprzeciwow i w ogole, ale chcialam sobie napisac, a wlasciwie zadac retoryczne pytanie czemu faceci choc tyci tyci nie chca lub nie potrafia nas zrozumiec??? why???? czy to takie trudne, no ile mozna dawac wskazowek???? Pewnie zaraz ktores plec meska napisze,ze to my jestesmy zagadkowe i w ogole niezdecydowane, a ktoras swiezo lub szczesliwie zakochana zabije mnie, ale serio czemu oni nas nie rozumieja???? wystarczy pomyslec i dopuscic uczucia do glosu, ale nie, po co.... :?:
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #1 : 2004-07-09, 20:33 »
Właśnie Landslide - zagadkowe :). Kobiety moim zdaniem mają inny charakter i są odmieńcami. Ja przyznam szczerze nie potrafię zrozumieć babska  :P .
Zapisane

landslide

  • Gość
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #2 : 2004-07-09, 21:06 »
a moze w tym jest urok, ze nie potrafimy sie zrozumiec, tylko powiedz no mi czemu to tak wkurza jesli jedno nie potrafi dostroic swoich fal do drugiego :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

kontrowersyjny temat
« Odpowiedz #2 : 2004-07-09, 21:06 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #3 : 2004-07-09, 21:13 »
Tak już jest, facetom musisz wykładać kawę na ławę, nie ma co liczyć na ich domyślność czy intuicję, bo jej nie mają. Trzeba cierpliwie tłumaczyć jak "krowie na rowie", czasem załapują... ;)
A jacy są dziecinni, bez względu na wiek!  :lol: Myślałam, żę tylko mój jest taki, ale kiedy słucham opowiadań koleżanek, dochodzę do wniosku, że taka już ich natura.  :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Darke Elf K.

  • Gość
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #4 : 2004-07-09, 21:19 »
Bóg stworzył nas męższczyzną i kobietą. Coś musi ich różnić. Nie ma ideałow, i jak narazie nikt z tym się nie upora. Chłop z babą muszą się nie rozumieć, nie wiem... ale tak musi być :). Nie potrafie tego uszczególnić - im not women :P.
Zapisane

golden

  • Gość
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #5 : 2004-07-09, 21:23 »
a dlaczego to jest w dziale muzyka? :hmmm: :mysli:
Zapisane

landslide

  • Gość
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #6 : 2004-07-09, 21:25 »
ze sa dziecinni to malo powiedziane. Najpierw mowi,ze oczywiscie rozumie, no przeciez jestemy juz dorosli, w zupelnosci sie ze mna zgadza itd, a potem zaczyna parodiowac szympansa-i dobrze mu to idzie... tak w sumie masz racje-taka ich natura, moze to i dobrze,ze czasem sa tacy dziecinni i zwariowani, bo powaga zabija powoli,ale to jest fajne czasem... Najbardziej jednak denerwuje,wnerwia,wkurza i co tylko mnie to,ze ja mu mowie idz, a on co? Idzie... dzis sie dowiedzialam,ze brat nie zawiezie mnie nad morze i musze jechac sama pociagiem... Moj chlopak mial do mnie dojechac za 3 dni bo na razie nie ma kasy. Zadzwonilam do niego i powiedzialam czy jednak nie moglby pojechac pojutrze, cos wymyslic z kasa-ma kolege z forsa, moglby spokojnie pozyczyc, bo inaczej bede musiala jechac sama. I wiecie co? Moze zachowam sie jak typowa kobieta-"o Boze nie dam sobie rady",ale boje sie jechac 12 godzin sama i blakac sie po koszalinie i cudem dotrzec busem do dabkow.... a on mnie pusci, no bo co to za problem przeciez...e tam 12 godzin fajnie tak bedzie samej i bezpiecznie bardzo....
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #7 : 2004-07-09, 21:26 »
Hm.. nie obrażaj męskiej społeczności  :wink: .
Zapisane

landslide

  • Gość
muzyka
« Odpowiedź #8 : 2004-07-09, 21:27 »
Cytat: golden
a dlaczego to jest w dziale muzyka? :hmmm: :mysli:


bo mi muzyka w duszy gra  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

muzyka
« Odpowiedz #8 : 2004-07-09, 21:27 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #9 : 2004-07-09, 21:39 »
Landslide, powiedz mu, że bez niego nie będziesz się czuła bezpiecznie! Może on się tego nie domyśla [patrz mój poprzedni post]. Przy okazji podbudujesz jego męskie ego, oni to baaardzo lubią... ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

landslide

  • Gość
k.t.
« Odpowiedź #10 : 2004-07-09, 21:46 »
Cytat: IBDG
Landslide, powiedz mu, że bez niego nie będziesz się czuła bezpiecznie! Może on się tego nie domyśla [patrz mój poprzedni post]. Przy okazji podbudujesz jego męskie ego, oni to baaardzo lubią... ;)


z jednej strony fakt, ale z drugiej wiesz jaka jest roznica kiedy to ty mu cos powiesz, a kiedy on sam na to wpadnie. Ja wiem,ze jest rownouprawnienie i wiem,ze on sam bez problemu by do mnie przyjechal,ale ja naprawde nie mam na to ochoty sama. Trudno, ja sie prosic o ochrone nie bede, jak nie sam mi nie zaproponuje to znajde inny sposob, ktory niekoniecznie mu sie moze spodobac, ale to jego wola... dziex za porade!!!
Zapisane

sugar

  • Gość
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #11 : 2004-07-10, 16:56 »
Faceic to dziecuchy...im młodszego bierzesz tym lepiej go sobie wychowasz....choć niektórzy odbiegaja od wszelakich norm i reguł....:/
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #12 : 2004-07-10, 21:02 »
Cytuj

ale serio czemu oni nas nie rozumieja????

To dziala w obie strony ;)

Cytuj

z jednej strony fakt, ale z drugiej wiesz jaka jest roznica kiedy to ty mu cos powiesz, a kiedy on sam na to wpadnie

Jak bedziesz czekac na to, ze facet sam na cos wpadnie, to sie zdazysz zestarzec i umrzec. Facet nie jest jasnowidzem, a nieco inaczej odbiera swiat i inaczej rozumuje, wiec skoro natura dala nam mozliwosc mowy, to lepiej powiedziec od razu, o co nam chodzi. Inaczej tylko narastaja wzajemne niezrozumienie, pretensje i problemy.
Zapisane

landslide

  • Gość
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #13 : 2004-07-10, 22:22 »
obrazilam sie i podzialalo, a moze to on jest po prostu kochany i sam wylazl ze skory zeby jechac with me... nie wiem, cokolwiek to bylo jutro o 19.10 jade nad morze Z NIM!!!! Dziex everyone za porady!!!!  no i smacznego jajka, slodkich tulipanow i zielonej choinki!!!! Udanych wakacji!  :P
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #14 : 2004-07-10, 23:23 »
I problem się sam rozwiązał. :wink:
Landslide, widzisz, musisz chyba udać obrażoną jak czegoś bardzo chcesz, a facet wyraźnie nie potrafi się domyślić. ;) Albo po prostu zaseugeruj, poproś, zadziałaj jakoś na niego. :mrgreen:
Miłych wakacji nad morzem!

p.s. Jedziecie do Gdańska? :lol:

Dalma
Zapisane

Forum Zwierzaki

kontrowersyjny temat
« Odpowiedz #14 : 2004-07-10, 23:23 »

Wiedźma

  • Gość
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #15 : 2004-07-11, 00:08 »
Obrazanie sie to nie jest metoda na dluzsza mete...
Zapisane

landslide

  • Gość
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #16 : 2004-12-09, 00:13 »
hey, ale sie nie odzywalam.... wielkie sorry,ale mi komputer zabrali:( do gdanska nie pojechalam, bylam w Dabkach-malusia miescina, ale bliziutko do morza... bylo nawet fajnie, a teraz studia.... :cry:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #17 : 2004-12-09, 16:10 »
landslide to my nie potrafimy zrozumiec chlopakow, my nie potrafimy sobie wyjasnic, ze oni nie maja zdolnosci do odgadywania aluzji, i trzeba im wszystko powiedziec jasno.. zreszta co oni maja rozumiec?? na miejscu chlopakow bylabym naprawde szczerze oburzona, ze w tv leca same reklamy podpasek i kremow ujedrniajacych, jest tysiac gazet dla bab a dla facetow tylko takie o ktore musza w kiosku cichutko prosic i przemycac pod kurtka bo zaraz sie wszyscy burza

w debkach kilkanascie razy bylam i jest bardzo fajnie:)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #18 : 2004-12-09, 17:12 »
Doładnie Vioa :) Aha...ale sa Dębki i Dąbki...Mi się juz teraz pomieszało i nie pamiętam gdzie byłam :lol: Chyba w Dębkach, ale nie jestem pewna....pamiętam tylko, że były tam konie po prawej stronie drogi wjazdowej :D
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

landslide

  • Gość
kontrowersyjny temat
« Odpowiedź #19 : 2004-12-09, 19:02 »
ano to bylas w dąbkach tam gdzie ja:) najlepsze bylo,ze jak wynajmnowalismy pokoj to w 3 takich hotelo-domach kazali nam zaswiadczenie slubu pokazac:):)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 26 zapytaniami.