Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy to normalne ??  (Przeczytany 1195 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KaLa

  • Gość
Czy to normalne ??
« : 2005-01-16, 22:29 »
mam dopiero 12 lat (prawie 13) i się bardzo wszystkim przejmuję... Nie chcę dorosnać !! Przerażają mnie te obowiązki problemy dorosłych... Ja chcę zawsze być dzieckiem !! dzieckiem nastolatką wszystko jedno... ale jak przyjdzie mi dorosnać decydować samemu o swoim życiu to ja nie wiem co zrobię...
Zapisane

myszka

  • Gość
Czy to normalne ??
« Odpowiedź #1 : 2005-01-16, 22:33 »
Tak, to normalne, najzupełniej. Chyba każdego kiedyś dopada poczucie chęci ucieczki od odpowiedzialności i nie ma w tym nic zdrożnego, ot, mały spadek wiary w siebie i własne siły.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy to normalne ??
« Odpowiedź #2 : 2005-01-16, 22:35 »
dobrze, że widzisz to co sie wokół dzieje i fakt, że może to przytłaczać czy wręcz przerażać. życie to w 10% wydażenia a w 90% nasze reakcje (juz to w którymś poście pisałam) odpowiedzialność to niełatwa sprawa ale też nietrudna. faktycznie wymaga sporej odwagi ale to przeciez zależy od naszego nastawienia. pozwalaj sobie na błędy, ale nie uciekaj przed konsekwencjami i wyciagaj z nich wnioski. jak przyjdzie zmierzyć się z prawdziwym zyciem (tak naprawdę to juz sie z nim spotkałaś w chwili pojawienia sie na świecie) i dylematami dorosłych to będziesz wiedziala co robić. :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Czy to normalne ??
« Odpowiedz #2 : 2005-01-16, 22:35 »

KaLa

  • Gość
Czy to normalne ??
« Odpowiedź #3 : 2005-01-16, 22:37 »
Ja nie wiem już co robic... to wszystko mnie po prostu PRZERAŻA !!
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy to normalne ??
« Odpowiedź #4 : 2005-01-16, 22:40 »
jak to napisała myszka. mały spadek wiary. siły masz wystarczajaco dużo tylko ją zauważ i uwierz, że w Tobie jest :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

KaLa

  • Gość
Czy to normalne ??
« Odpowiedź #5 : 2005-01-17, 08:25 »
No dobrze... Spróbuję... znajdę siłę i wiarę... dziękuję Wam :*
Zapisane

Essey

  • Gość
Czy to normalne ??
« Odpowiedź #6 : 2005-01-23, 12:20 »
A ja wręcz przeciwnie. Mam baaaardzo duzo siły i chciałabym już wypłynąć na szersze wody. A najlepiej miec jakąś niebezpieczną i okropnie emocjonujacą pracę (ostatnio policja śledcza mi się śni po nocach. Rozwiązuję zagadkę morderstwa bez świadków a na końcu muszę posłużyc się bronią aby schwytać seryjnego morderce...buahahahahahahaha :diabelek: ) :lol:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Czy to normalne ??
« Odpowiedź #7 : 2005-01-23, 12:42 »
a ja mam mieszane uczucia co do dorosłości. Z jednej strony chce pojechać na studia do warszawy bądź olsztyna i tam właśnie uczyć sie dorosłości.Z drugiej boję się że sobie nie poradzę, że coś mi nie wyjdzie....
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

aga...

  • Gość
Czy to normalne ??
« Odpowiedź #8 : 2005-01-23, 12:49 »
a ja czasami bym chciala miec na zawsze 17 lat...tak zeby nie byc jeszcze prawnie odpowiedzialnym za swoje czyny,a zeby moc cieszyc sie zyciem  rozny sposob... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy to normalne ??
« Odpowiedz #8 : 2005-01-23, 12:49 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy to normalne ??
« Odpowiedź #9 : 2005-01-23, 14:09 »
każdy wiek ma swoje dobre i złe strony. jeśli skupimy sie na tych pozytywnych to będziemy się dobrze czuć majac 5, 25, 50 i 100 lat. 96letnia babcia mojej koleżanki powiedziała jej kiedyś: wiesz wnusiu, ja to w życiu boje się tylko jednego, starości.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 25 zapytaniami.