Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co zrobić????  (Przeczytany 1362 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Magnum

  • Gość
Co zrobić????
« : 2005-05-08, 23:16 »
Witam wszystkich! Mam pewien problem. Otóż zakochałam sie w pewnym chłopaku. Starałam się mu jakoś dać do zrozumienia, że nie jest mi obojetny. Chodziłam razem z kumpelą tam gdzie on przebywał, spoglądałam na niego. Wczoraj był festyn na boisku koło naszej szkoły. Gdy była konkurencja "przeciąganie liny" ja stanęłam po jednej stronie widowni, a on naprzeciwko. Co chwile na niego spoglądałam. Wydawało mi się (albo i nie), że on na mnie również. Byłam bardzo szczęśliwa. Postanowiłam pózniej do niego zagadać. Gdy stał koło pewnego budynku razem z kumplem podeszłam do nich i powiedziałam: "Hej! Macie może zegarek?" Pamiętam, ze którys z nich trzymał w dłoni komórke, ale nie pamietam który - a jak wiadomo, w komórce jest zegarek. Na to jego kumpel odpowiedział: "NIE!" Ale to "nie", nie brzmiało tak zwyczajnie. To było chamskie i wyglądało, jakby chciał dać mi do zrozumienia, że z moich podchodów nic nie bedzie. Tamten się w ogóle nie odzywał. I teraz co mam robić? Czy dalej mam się o niego starać? Czy moze mam dać sobie z nim spokój? Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam!
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Co zrobić????
« Odpowiedź #1 : 2005-05-09, 09:55 »
Ile masz lat, ile ma on? :) Podstatowe pytanie. Raczej nie powinna się sugrować zachowaniem jego przygłupich kumpli, gorzej, że on nic nie zrobił...
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Co zrobić????
« Odpowiedź #2 : 2005-05-09, 13:21 »
Magnum... faceci zachowują się inaczej w towarzystwie kumpli, a inaczej stojąc oko w oko z dziewczyną. Czasami rozmowy z dziewczyną w towarzystwie kumpli są dla niektórych chłopców pewnego rodzaju "obciachem" (czego zupełnie nie rozumiem, ale tak oni to traktują). Zgadzam się z pytaniem Charon: Ważne jest ile masz Ty lat, a ile on ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co zrobić????
« Odpowiedz #2 : 2005-05-09, 13:21 »

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: Co zrobić????
« Odpowiedź #3 : 2005-05-09, 20:15 »
ja myślę że facet jak jest przy kumplach to jest trochę inny niż w kontakcie sam na sam..spróbuj zagadać jak będzie gdzieś sam bez nikogo to może podchwyci temat i nie będzie obojętny
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

Borderka

  • Gość
Odp: Co zrobić????
« Odpowiedź #4 : 2005-05-10, 16:32 »
Cytuj
ja myślę że facet jak jest przy kumplach to jest trochę inny niż w kontakcie sam na sam

Zgadzam się z Tobą, ale też może być taka opcja, że jest po prostu nie śmiały ten chłopak ;)
Mogę się mylić... Magnum powiedz coś więcej na ten temat, na jego temat ;)
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Odp: Co zrobić????
« Odpowiedź #5 : 2005-05-10, 18:51 »
taak.... Towarzystwo kolegów źle wpływa na chłopaków (przynajmniej okiem dzieczyny;)) ... Chęc popisania się robi swoje... Rzeczywiście nie mozesz sie sugerowac tym, co robią jego kumple - w końcu podoba Ci się ON a nie jego najlepszy przyjaciel, kimkolwiek by on był....
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Co zrobić????
« Odpowiedź #6 : 2005-05-10, 21:01 »
Mi też podobał się kiedyś taki chłopak i go nie znałam tak dobrze, myślałam, że jest fajny i w ogóle, zachowywał się normalnie, ale od czasu jak jesteśmy razem w klasie to widzę, że baaardzo się myliłam!! On nie rozmawia normalnie z dziewczynami i jeśli coś się odezwie do dziewczyny to zazwyczaj chodzi o pieniądze albo pracę domową :roll: Oprócz tego widzę teraz, że jest chamski itp. itd Myślę, że nawet jakby był ze mną sam to by tylko mruczał coś pod nosem i nie patrzył mi w oczy tylko zupełnie gdzieś indziej (widziałam jak gadał tak z jedną dziewczyną :roll:), więc niekoniecznie musi być bardziej rozmowny, inny napewno jest, ale nie zawsze fajniejszy...
Zapisane

Magnum

  • Gość
Odp: Co zrobić????
« Odpowiedź #7 : 2005-05-15, 12:08 »
Cytuj
Zgadzam się z Tobą, ale też może być taka opcja, że jest po prostu nie śmiały ten chłopak


no on jest nieśmiały:)
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Co zrobić????
« Odpowiedź #8 : 2005-05-18, 21:02 »
chłopcy to jedna wielka niewiadoma i nikt nie wie czego się po nich spodziewać...nie jestem znawcą(zero mężczyzn, zdeklarowana feministka :lol: ) ale obserwuję życie i conieco już widziałam...w każdej sytuacji zachowują się inaczej...przy kumplach zgrywają twardzieli, maczo, w towarzystwie wielcy z nich plejboje a sam na sam są zazwyczaj łagodni jak baranki...nie wiadomo z czym ich jeść ani czego oni oczekują...dlatego trudno jest cokolwiek osądzać i doradzać, bo każdy chłopak jest jak płatek śniegu-jedyny i niepowtarzalny, ale niemal każdy ma tę niecną cechę, że zmienia swe postępowanie zależnie od sytuacji... aale to tylko taka moja subiektywna ocena jest...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co zrobić????
« Odpowiedz #8 : 2005-05-18, 21:02 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Co zrobić????
« Odpowiedź #9 : 2005-05-18, 21:24 »
Myślę, że MaŁren ma rację co do chłopaków :) Naprawdę czasem ciężko ich rozgryźć...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

hipcio5

  • Gość
Odp: Co zrobić????
« Odpowiedź #10 : 2005-05-19, 07:02 »
To prawda, że są wyjątki. Ja w towarzystwie kumpli wiem, że rozmowa z dziewczyną to dla nich obciach itp. ale zachowuję się normalnie. Ja przy kolegach nie próbuję udawać twardziela itd. itp. Normalny jak zawsze.
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Co zrobić????
« Odpowiedź #11 : 2005-05-19, 14:35 »
postawa godna podziwu :P  czuj się wyjątkowy ;)
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Odp: Co zrobić????
« Odpowiedź #12 : 2005-05-27, 12:57 »
przedewszystkim faceci inaczej zachowuja sie w towarzystwie swoich kumpli a inaczej gdy sa sami. tylko no mogl jakos zareagowac. ja na twoim miejscu nie poddawalabym sie tak szybko :D powodzenia zycze
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 24 zapytaniami.